38
  • RoyalPredator
    #38
    Márpedig de. Ha előző nap már 5-ből 5x fel tudod magad robbantani, készen álsz, hogy hatodszorra is széttépjed porhüvelyedet egy népes repülőtéren :DD
  • Hoz_Hun
    #37
    Ez marhaság. Senki sem mondhatja komolyan hogy egy öngyilkos merénylőnek gyakorolni a kell!! Ráadásul nincs szükség a játékra, nem egy szupertitkos katonai bázisra akar betörni. A repteret lazán bejárhatja.
    Ezzel együtt ezt a pályát nagy gondatlanságnak és hülyeségnek tartom. Semmi szükség rá, nem is értem minek készítették el. Én egyszer gyalogoltam végig rajta, akkor se lőtem le senkit (oké a rendőrökkel tűzharcoltam). Nekem ez játéként is sok volt, a gyomrom felfordult tőle. Azóta mindig skippelem ezt a pályának nem nevezhető szart. A játékot magát amúgy szeretem.

    "Úgy vélem, hogy manapság nehéz megkülönböztetni a játékot a valóságtól" Talán nem ennél a cikknél kellet volna előnie. Persze majd fölrobbantom magam, újraéledek valahol és megint robbantok, mi?
  • bakagaijin
    #36
    Azért a "biztonság kedvéért" kivették a MS Flight Simulatorból, hogy épületeknek lehessen menni.

    Egyébként a valóság és a fenti vid között van pár eltérés:
    1. egyedül volt a reptéren, legalábbis eddigi nyilvános nyomozási adatok szerint akinél a bomba volt az egyedül volt (ugye Irakban az egyik raktár rajtaütésnél kiderült, hogy az arab tenoristák "elővigyázatosságból" videokamerával és rádiós detonátorral szerelik fel az öngyilkos merénylőket, hátha a beígért szüzek nem elég motiválóak).
    2. lett volna automata gépfegyvere. Bomba volt nála, kb. 7kg TNT-nek megfelelő, azt nem írták, hogy konkrétan melyik robbanóanyagból.
    3. az érkezési oldalon volt még az országba beléptetés előtt, tehát a) leszálló utas volt és nem odakintről ment be, vagy b) csinált magának biztonsági ajtónyitogató kártyát, rfid-t, akármit amivel az oroszok üzemelnek.

    Szóval nekem ez a "Walid Phares nevezetű szakértő" gyanús, roppant gyanús.

    Források:
    http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-12268662
    http://www.reuters.com/article/2011/01/24/us-russia-blast-airport-idUSTRE70N2TQ20110124
  • Garrett27
    #35
    Hitman-ben is volt. És az a sok CIA-s ügynök benne...
  • Smitiz
    #34
    Szerintem az ilyen hírekért terrorista szülők gyerekei fizetnek az újságíróknak, mert nem hagyják CoDozni őket a szülők :D :D
  • Julius Caesar
    #33
    "Az Activision eddig nem reagált a vádra."

    Őszintén, erre mit reagáljanak? Vagy nem mondanak semmit, vagy lehülyézik az illetőt... Inkább nem mondtak semmit.
  • bladesoft
    #32
    Terrorista Barátaim.
    A Terv
    1. Veszünk fegyvert
    2. Autóba ülünk
    3. Odamegyünk
    4. Elővesszük a fegyvert és lövöldözni kezdünk.

    És ez a zseniális terv nem jött volna létre egy FPS játék nélkül.
  • creed13
    #31
    Az orosz propaganda gépezet megint beindult...
  • sanyicks
    #30
    Az még valamennyire érthető lenne, hogy ha arma2-vel gyakorolnak, mert annak köze is van a valósághoz.
    Na de coddal? Annak örülni kéne, mert biztos halált jelent a tenorpistáknak, ha kod szerűen ész nélkül próbálnának tenoristáskodni :DD
  • Bulics
    #29
    Gombokat nyomogatva, szobában kuksolva nem hiszem hogy profi terrorista válhat valakiből. Nem tudom mennyire hiteles a helyszín, maximum azt tudom elképzelni hogy lelesték, dehát eleve könyörgöm, a pasas felrobbantotta magát erre bárki képes, nem kell a repteret ismerni. Ez csupán egy meggondolatlan kijelentés volt az úrtól.
  • Grr1234
    #28
    Állat :D
  • Gulyu84
    #27
    Gyorsan végigtolom megint, aztán irány a ferihegy!!
  • JethroHUN
    #26
    Idióták... "Úgy vélem, hogy manapság nehéz megkülönböztetni a játékot a valóságtól" - kezdte az úriember. Mit keres az ilyen az utcán? diliházban a helye. Ne mond már h egy 20" képernyőt és az ami körülötte van nem tudod megkülönböztetni. Hát ez az olyan játékok kellenek amibe azt gyakorolhatod, hogy fizess adót, h vegyél fel hitelt, h viseld amikor elárverezik a házad. Akkor szeptember 11-ét az MS flight simulattorral gyakorolták? Abba pont van olyan Boeing repülő.

    Amilyen hülyék vannak, az lesz a holnapi hírekben h 8 éves gyerekeket zártak börtönbe, mert biztos robbantásra készültek amikor codoztak :S
  • Zolivok
    #25
    mert szerinted azt arabok zúzták be.p?
  • tommygear
    #24
    ja hogyne
    ennyi erővel a 24 című sorozat meg egy hogyan legyél terrorista dokumentumfilm??
    ennyi hülyét...
  • zalkad
    #23
    Volt C64 -re egy ACE nevü repszim, szerintem 9.11 elött azon gyakoroltak az öngyilkos pilóták... ennyi erövel már, nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #22
    Főképp, hogy az egész csak egy ratttatatttattaa, tárcsere, oson, fut, rattatatata.
    Sehol bőröndbomba.
  • IMYke2.0.0.0
    #21
    Az Or... akarom mondani, Ovális Irodát én is tudom hol van. :)
    [MW2, és SC: Conviction... ugye :)]
  • Sir Quno Jedi
    #20
    No én is játszottam azzal a szinttel, aki szerint azt lehet kiképzőszimulátornak használni, az nagyon nincs képben.
  • koschwarz
    #19
    én a cod alapján kiismerem magam a fehér házban is.
  • Frosty01
    #18
    ez a "szakértő" fogyatékos.
  • hakos007
    #17
    Na a beépített ügynököt otthagyták??? Vagy a Makarov nick nevű kegyes volt??
    Legközelebb Amerikát rohanják le a Cod 6 tervei szerint XD
  • Bimbike
    #16
    "Főnök csak még egy kört mielőtt megyünk meghalni."
  • gombabácsi
    #15
    mit gyakoroltak a játékkal, amit élőben nem tudtak? besétálni egy pályaudvarra?
  • NovaTerra
    #14
    "azt állította, hogy a terroristák a Call of Duty: Modern Warfare 2 nevezetes No Russian pályáján gyakoroltak"

    Ja, persze. Mert biztos nem volt saját tervrajzuk, meg kiképzésük. Helyette leültek codozni. Végülis a valóságban is elég egy fél percre behúzódni a sarokba és eláll a vérzés, meg minden tár cserénél megmarad a lőszer, így mindig teli táral támadhatnak. :/
  • Zoliz
    #13
    "Az Activision eddig nem reagált a vádra."
    Sem megerősíteni sem cáfolni nem tudta. Azaz médiaszakértőkkel tárgyalnak, hogy mit hazudjanak..
  • KP27
    #12
    Én már AC-130at tartok a garázsban a trabant helyett. Azzal járok Tesco-ba. Persze előtte csinálok helyet a parkolóban...
  • morden
    #11
    Az ötletről írtak a cikkben és bizony-bizony nem is olyan rossz ötlet, amit az MWben végigjátszhatunk. (bár ennyi erővel akkor az akciófilmeket és sorozatokat is okolhatnák).
  • Evoluti0N
    #10
    Az semmi! Ha megsérülök vércseppeket látok a szemem előtt, majd pár másodperc alatt meggyógyulok.
  • bertino
    #9
    mekkora fail, meg al-kaida meg minden, tejoeg.
    szegyen.
  • richard45
    #8
    Bezony, köztudot, hogy a cúnya-cúnya terrorpisták körében a cod a hivatalos kiképző szimulátor.
  • wednes
    #7
    Jaja, a sok gyakorlás meghozza gyümölcsét. Külön képesség, hogy több ezer fejlövés után is elég 10-15 másodperc, hogy újra talpon legyünk. Van bizony mitől rettegniük a kormányoknak.
  • zaki
    #6
    szánalmas baze :D
  • DrTre
    #5
    ÚÚÚÚÚristen....ez már nekem sok.
  • bino512
    #4
    hogy ez mekkora hülyeség
  • Piszkos  Fred
    #3
    Helikoptert? Én már profi mesterlövész, harckocsizó, vadászrepülő-pilóta vagyok, megtanultam lassított felvételben kiugrani az ablakon, és villámgyorsan újratárazni.
  • blessyou
    #2
    úúúúgy tudtam hogy ez lesz, mihelyst meghallottam a hírt...
  • Jude666
    #1
    Simán!
    Én is a Modern Várfálból tanultam meg harcihelikoptert vezetni.