397
Magicka az Arrowhead Game Studios-tól
  • Murder3
    #197
    nem csupán azzal a játékokkal érthető a példa.
    amire utaltam,személyes hangvétel pedig az átlagra nem pont az itteni forumozókra irányult.
    érdekesen szűröd le mit is írok, továbbá jogom van rinyálni még akkor is rinyálnák ha utálnám az ilyen játékot,fps buzi lennék vagy nem játszottam volna ezzel.
    elmondtam már sokszor mi ami felháborító itt,nem az h petchelik hanem a miértje.
  • armageddon666
    #196
    EA divatfika + sztereotípia...

    EA... hmm... Dead Space 2? Hát biza lehet, hogy azt megveszem, meg persze akkor az első részt is.

    FIFA? lmao, neeeem...

    Sajna rossz következtetéseket vonsz le... egyébként sokat szoktam warezolni, kevés az eredeti játékom. A warez miatti leszólás nem amiatt volt, mert fúúú nem támogatod a fejlesztőket, hanem mert warezból következő hibákat hozol fel ellenérvként.
  • lostprophet
    #195
    Hát ez rohadt nagy általánosítás volt. Ennyire egyedinek érzed magad, hogy a fórum tele van "hülye fifásokkal és codosokkal" (ne vegye senki a szívére), de csak egy legény van a gáton, aki igényes játékokkal tolja?
    Az a baj, hogy te sírsz itt, hogy "jajdetelevanajátékbuggal" meg "jajmennyipatchjönkiezértnemérdemelnekpénzt", holott nem adtál bele egy forintot sem, hogy a fejlesztők egyáltalán dolgozzanak rajta és "jogod" legyen riányálni érte, hogy nem azt kaptad a pénzedért, amit ígértek.

    Az okos warezhasználó csendben örül, hogy van egyáltalán valaki, aki feltöri a patchet. Ennyi.
  • Murder3
    #194
    ehhez meg 7 és sokkalta rövidebb idő alatt+én nem igen fedeztem fel benne olyan bugot ami engem meggátolt volna.
    és szép grafiak,kevés hely,nagyon jó optimalizálás ha lenne mondjuk jegyem játékokra akkor azt szónélkül vettem volna rögtön ezt viszont még kevés pénz ellenére is nagyon elgondolkoztatna hogy mért fizessek egy hulladék játékért akinek a kiadói szarba nézik az embert és egy béta tesztért kérnek pénzt.

    de gondolom itt is mindenki az új fifára vár h refresheljék és új számot kapjon madj rohantok megvenni és kifejezni pénzbeli hálátokat az EA felé h milyen rendesek hogy eladják a copy paste játékukat évente tlejes árért.
    De nekem ilyen felfogású emberek főleg ne beszéljenek.
    Nyílván telik rá örüljetek neki, ne másokat bélyegezzetek meg mert warezol, nekem amúgyis nagyon jó tapasztalatom van origi játékok terén csak kevés van de mind szopás volt a maga nevébe, pl far cry 2 warezzal jobban múködött mint eredetibe....
    Én még egy ilyen 10 eurós játéknak is örülök ha félévente vagy évente akár tudok venni egy játékot.
    És ez még mindig nem tudni h később támogatják-e ergó érdemes e emgvenni mert ha ezt is lexarják akkor nem és köszönöm nem kérek több iylen akkor inkább játszok free játékokkal mert sokszor azok normálisabban vannak kiadva mint a fizetős társaik.
    És ez a szégyen, meg az h a mai világba senki enm vár többet egy nyavalyás codtól.
  • lostprophet
    #193
    Vidám este.
    Egyébként a TW2 megjelenésekor tele volt hibákkal, csak nagyon jól titkolta (ezért érdemes hivatalos fórumokat olvasgatni). Azóta kijött már 3 patch és javította őket.
    De ha neked fáj, hogy a rosszarcú fejlesztőbácsik ennyi patchet dobnak ki a játékhoz, akkor... khm, mit keresel még itt (főleg, hogy egyelőre még pénzt sem adtál ki rá)?
  • Murder3
    #192
    Two wolrds 2....
    és igen már megjelent.
  • Murder3
    #191
    "warezolos pistike"
    ez mit akar takarni?
    de ez csak téged minősít....
  • armageddon666
    #190
    hopp, szóval meg sem vetted? ahaaaaaaa....
    Asszem Pio fején találta a szöget :)
    Innentől tényleg téma lezárva.

    TW2 The Witcher 2? Megjelent már egyáltalán? Btw az első része annak is eléggé bugos és optimalizálatlan volt, szóval rossz példa :) a játékidőt nem vitatom, én vagy 100 órát eljátszottam vele.
  • Murder3
    #189
    majd erre a bughalamzra költök mi?:D
    amúgy terveztem február végén mikor jön majd dobozosan is mert ennyit megér csak ez ami most van ezzel eléggé eltántorít az egésztől.
  • Murder3
    #188
    biztos majd jönnek a hónaponti eventek meg miegyéb mi?

    ezt is talán fogják majd támogatni úgy 3-4 hónaponta egy kis dlc-vel azt ennyi, hidd el van tapasztalatom ha egy játékból nem jön elég mennyire nem érdekli a kiadókat tovább.
    paradox meg ahogy hallom nem a legtörődékenyebb kiadó.
  • Zomil
    #187
    Szoval te egy kis warezolos pistike vagy aki itt trollkodik a forumon?

    Nah huzzál innen a francba...
  • Murder3
    #186
    tw2 elég új?:)

  • Murder3
    #185
    szarok én az arányra hidd el, ha az zavarna leszedném inkább külföldi publicról.

    az zavar h alpha játékot árulnak pénzért aztán sírnak h jajj mert warez jajj mert a pc szar, jajj inkább csak konzolra hozzuk.

    másik én meg a 2.-ig updateltem nicns vele bajom, csak a multi fagyott eddig mindig be szóval singlébe meg nem kell mert nem találkoztam az akadáson kívül komoly bugal.
  • armageddon666
    #184
    Várom a példát a 4 giga alatti 50 órás játékidővel rendelkező csodajátékra. Túl régit nem ér mondani ;)

    a 7-8 giga rövid optimalizálatlan program meg nagyon jellemzi gyakorlatilag az összes mai játékot.
  • Zomil
    #183
    Amugy te milyen 500megás update-ekröl beszélsz? Nekem kb. a 2. update óta 10megánál aligha töltött le többet. Ma is 5megás update jött ki...

    Amugy meg a 2.patch ota crash nélkül játszunk haverokkal semmi probléma nem volt a játékkal azota...Egyedül az egyik átvezetö animácionál szourt be egy npc meg megálltunk elötte, de már ez is javitva van.

    Egyáltalán nem olyan állapotban van a játék, mint ahogy leirod.

    Nem multi játék? Aha...kár, h a co-op a lelke :)
  • Murder3
    #182
    multi játéknál elfogadott h és az a legjobb ha minél gyakrabban van update mert akkor új contetn kerül a játékba.
  • Pio
    #181
    Nyilván warezzal játszik, ott 400 megásak a patchek, biztos azért mérges, mert romlik az aránya. :)
  • Murder3
    #180
    annyira lényegtelen h kiadó vagy fejlesztő tök mind1 a pénzed a kiadónak fizeted ergó a fejlesztők is pénzzért dolgoznak.

    ez akkor is felháborító h ezért pénzt kérnek és törődés címszó alatt naponta patchelik ahelyett h normálisan adnák ki.
    és marhára nem érdekel h azért adták ki mert megfenyegették őket vagy csak szivatni akarták a játékosokat....
  • armageddon666
    #179
    percdíjas 56k-ról steamezel vagy miért zavar téged a napi 400 megás patch?
    ha egy 400 megás fájl forráskódjában van egy elírt karakter, azt a 400 megás fájl módosított változatának letöltésével lehet javítani...

    egyáltalán nem kell naponta patcheket kihozni a játékhoz. csinálhatnák azt amit activision: basznak az egészre. csak ők még nem tehetik ezt meg, ezért javítják a bugokat.

    Nonszensz hogy zavar a napi patch.
    Főleg h ez nem is multi gamma.

    Multis játéknál igenis fel is baszna ha napi 3 patch jön, mert akkor biza a szervereket is updatelni kell :S de itt?

    Protip: uninstall!
  • lostprophet
    #178
    Te nem érted a lényeget.
    Ha a kiadó azt mondja, hogy 2 hét múlva legyen meg a játék, mert nem kapsz pénzt és szélnek eresztik az egész bagázst, akkor ha az ufók jönnek és Michael Jackson kikel a sírjából, akkoris 2 hét múlva le kell adni az aranylemezt, még ha az utolsó két pálya nincs is meg és bétateszt sem volt.

    Te írtad, hogy "nem vagyok ebbe annyira othon", szóval most ki nem érti?:)

    Egyébként minek emlegeted folyton ezt a 400 megás patchet? Már leírtam, hogy aszongya:
    "Nem 400 mega az, csak:
    1. Benne van az összes eddigi patch is a legfrissebben.
    2. Gondolom egy olyan fájlt javít mindig, amibe csak úgy nem tud egyszerűen belenyúlkálni a telepítő." Olvasni kéne...

    A legutolsó patch példának okáért 20(!) mega volt.
  • armageddon666
    #177
    Ha ott áll mögöttük a kiadó akkor már nem indie.
  • Peakman
    #176
    Ha ennyire nem tetszik, akkor menj a Steam fórumra a pénzed visszakérni ...
  • Murder3
    #175
    Igen vannak játékok melyek 7-8 gb-osak,optimalizáltság nulla,kb 5-6 óra single játékidő szinten vannak és vannak olyanok amik 4 gb alá,50-60 óra tiszta játékidő,kiválló optimalizálás és szép grafikával rendelkeznek.
    és patchek se fél gigásak hozzá.
    ergó ez is a fejlesztőkön múlik.
  • Murder3
    #174
    várd meg míg kijön hozzá még kb 10-15 update aztán lehet értelme megvenni vagy játszani vele addig nicns értelme ilyen szemétre pénzt agy időt pocsékolni.

    am se kell sokat várni mert naponta jön hozzá patch
  • Murder3
    #173
    nem nagyon érted a lényeget.
    ez nem törődés hanem egy elfuserált baromság és ezért pénzt se érdemelnének.
    Nem téma h ki döntött eggyértelmű, minden játéknál a kiadó dönt, nem tudom ez eddig kinek újdonság.

    És ez h még nem is fékészen de a játék minden része bugos, naponta 400 megás upokat dobnak ki, már a 7.-et?
    Tudjátok mi ez?
    hülyének nézik az embert.

    Ez minden csak nem minőség.
    Először is dolgozzanak vele úgy h "normális" szinten hozzák ki a játékot.
    Gondolom ők is azt a módszert követik h kijavítanak vmit amivel csinálnak egy új bugot amit meg megint lehet javítani.

    az meg nonszensz h naponta kelljen patchetek kihozni egy játékhoz.
    Főleg h ez nem is multi gamma.

  • berlinboy6329
    #172
    Nem tudja vki mitől fagyhat?

    Leszedtem megnézni milyen játék,mer' olvastam,h a bossokkal jól meg lehet szenvedni..gondoltam kipróbálm,de befagyott,azóta nem is indítottam el,minek?Úgyis befagyna megint...

    Megyek az elején, csinálom a tutort,elmegy a kép,hanga akadozik,tolok egy alt+tabot,vissza emgyek,nagy nehezen visszajön akép,aztán minden jó,utána rá 1 perccel megint elkkezdi,kép el,hang akad,és megfasgy az egész..CSAk a reset segít....5-ös update.
  • Zomil
    #171
    hát az, h nem indie játék az tulzás :)
    7-en csinálják és ez az elsö játékuk, abbol a szempontbol nem indie, h ott áll mögöttük a paradox :)

    szvsz meg igenis dicséretes dolog amit csinálnak

    ott van pl. a Black ops...3-4honap alatt sikerült játszható szintre hozniuk a játékot és kb. leszarták a pc-seket...
  • lostprophet
    #170
    Egyébként összejött valakinek a multi?

    Én rámegyek a Hostra, beírom a nevét, Adventure, jelszó, leokézom és kidob az Asztalra.
  • armageddon666
    #169
    Ennyi.
    Kiadó, support.
    Bár meglepő, hogy ez nem indie játék. Nem nagyon néztem utána, csak itt pár hozzászólás, meg ez a dynamic casting system, ösztönzött a megvételére :)
  • lostprophet
    #168
    Egyébként ma kijött a második patch (7.) a játékhoz.
  • lostprophet
    #167
    1. Nem biztos, hogy a fejlesztő hibája, ha a kiadó nagyon piacra akarja már dobni a játékot és leszarják, kész van-e vagy sem.
    2. Sajnos az ember, mint játékos azonnal akar megoldást a problémájára és nem kivárni xy hetet, amíg egybe kidobnak valami javítást. Addigra a sok türelmetlen ember ott is hagyhatja a játékot, feltéve ha nem figyelik pl.: a játék fórumát.
    3. Plusz, így úgy érzi a játékos, hogy "törődnek" vele (még ha ez nem is új tartalom hozzáadását jelöli, hanem a hibák javítását.)
  • armageddon666
    #166
    "nem vagyok ebbe annyira othon"

    nem értesz hozzá. innentől nem téma.
  • Murder3
    #165
    nem vagyok ebbe annyira othon de ha máshol meg lehet normális keretek közt oldani akk itt is meg lehetne+nem naponta a kéne javíani,hanem may kiadni 3 patchet ami mindent kijavít....
    vagy inkább ne adjanak ki alpha státuszú játékot...
  • Murder3
    #164
    amióta nem tudnak normálisan kiadni játékot, kb stalekr szint.
    és nem számít mikor adták volna ki mert mmost adták ki tehát rohadtul nem számít ez már a ő szerencsétlenkedésük.
    vásárló elvár egy minőséget nem pedig magyarázkodó okokat h ezért-meg azért.
  • Peakman
    #163
    Mióta szánalmas az hogy javítják azt amiről tudják hogy rossz? Ha nem javítanák az lenne szánalmas. Plusz azt is figyelembe veheted, hogy elméletben márciusban adták volna ki.
  • lostprophet
    #162
    Nem 400 mega az, csak:
    1. Benne van az összes eddigi patch is a legfrissebben.
    2. Gondolom egy olyan fájlt javít mindig, amibe csak úgy nem tud egyszerűen belenyúlkálni a telepítő.

    LOGIC, people, LOGIC!
  • Murder3
    #161
    ez azé szánalmas hogy naponta 400 megás patchekk jönnek így kb vagy 5 giga javítás fog kijönni hozzá....
    ez azé már felháborító.
  • Peakman
    #160
    Az achievementeknél a rénszarvasokat nem számolja újra, viszont a megtalált spelleket igen, ami elég fura. A thunderstorm pedig nem a bányában van, hanem ahogy átérsz abba a chapterbe, beszélsz Vladdal (vagyis Future Vladdal :) ), majd az utánna következő híd után lesz egy barlang de még mindenképp a következő híd előtt.
    Lesz egy lyuk a kőfalon, ahol egy kis egerészéssel megtalálod a varázslatot.
  • Nabunaid
    #159
    Nekem nem adott Vortexet a végén a mágus, illetve előtte kaptam Vladtól azt ami vissza hozza a fizikai testbe az ellenfelet. A bánya, mikor ott jártam mindig bugos volt, csak úgy tudtam tovább jutni, ha egyenesen átfutottam rajta sajnos. Új kampányt kezdtem, egyetlen varázslatom sincs meg, de számolja a felfedezni valót, hogy az pluszban találtam meg, vagy már benne volt a korábbi achievmentben. A Challenge mód nagyon tetszik, jó ötletnek tartom.
  • Peakman
    #158
    Vortexet a játék végén kapod meg a főellenségtől. A Thunderstromot pedig a bányás chapter elején az első és a második híd között található barlangban kapod meg.

    Miután végigvitted a játékot, másodjára a spellek megmaradnak, de a játék nehezebb is lesz. Igaz csak marginálisan, mivel már mindent használhatsz.