160
  • Cat 02 #80
    Én Gunerrel szoktam menni, de pl a betelepedést (vagy mit), eddig nem is használtam, csak most kezdtem el. Illetve a grabet se szoktam, csak a Slam-et, azzal viszont kb minden meccsen van Out of my ring :D
    Amúgy C a bash, nem tudom észrevettétek-e, van is rá acsi.
  • Viktor99
    #79
    Hát ja, ha nem a supportot kapják el, akkor egyikre rádob egy airstrikeot a másikat meg telibelövi shotival. A harmadik meg táncol egyet a turrettel :D
  • Fabio Capello
    #78
    Sokan megfeledkeznek az abikról, legalábbis én rengetegszer látom, hogy pl. support nem használ firebase-t, assault/sniper nem csapdázik, airstrike nuku, mindenki csak darál...

    Elképesztően felbillenti a mérleget, ha egy csapatban mindenki maximálisan kihasználja a kasztját, lehet nálatok is ez volt a gond :) 3 assa semmit nem ér, ha megfelelően használják ki a dolgokat :)
  • Cat 02 #77
    Nem biztos, én toltam pont tegnap olyan csapat ellen, ahol 3 assa volt és az első olyan 20as killstreakig ment, a végén meg lelépett. (oc vesztettünk, 3assa ellen nehéz bármit is tenni over time alatt :) )
  • Fabio Capello
    #76
    Szvsz:

    1. a MB támadása nem ad pénzt -> kisebb a fejlődés
    2. korántsem olyan hatásos a támadás egy játékostól, mintha a botokat engeded rá
    3. szimplán csak rambózott, nem a játék célját figyelte, hanem hogy neki minél jobb statja legyen
    4. lefogadom, a végén lenúbozta a komplett csapatát/ellenfelet.
  • Cat 02 #75
    Gondolom, mert kill-re ment, ha meg szétveri, akkor kevesebb lesz nekik :p
  • Viktor99
    #74
    Én csak azt nem értettem hogy miért nem volt kimaxolva a többi képessége és miért nem támadta a "pénzgolót"? (nem nem golyó)
  • Fabio Capello
    #73
    Hááááát.. határeset. Nagyon gyengének kell lenni ahhoz, hogy valaki egy-két katanacsapásba belehaljon, legalábbis az én praxisom során nem nagyon volt arra példa, hogy valakit ilyen könnyen ki lehet iktatni még katanával is...

    Mindenesetre GG, bár tudta hogy mit csinál kicsit azért elég szétszórtnak tűnt, nem igazán gondolkodott, csak ment az emberek után. Az biztos hogy volt sütnivalója, mert használta a shurikent és a támadásokat is, a legtöbb assa vár arra, hogy rechargeoljon a grapple.
  • Cat 02 #72
    Overtime power :p

    Capello: lehet akkor lecriteltek, nem tudom :/
    Amúgy tegnap meglett 30 kill egy meccs alatt, de kill streak csak 13 volt :D

    Ő meg kapja be
  • Viktor99
    #71
    Ha van valaki aki jobban photshoppol nálam és hajlandó lenne banner csinálni akkor én ezt ajánlanám. :)
  • Fabio Capello
    #70
    Szép, be is rakatom bannerba :)
  • Viktor99
    #69
    Azt elfelejtettem hozzátenni hogy, a perkek is fontosak. Mivel ugye szín szerint vannak még a sorrend sem mindegy. Ugye kell hp a szúrkálódás ellen, de valami lövési sebesség növelő sem árt egyeseknek. Stb.

    Erre tessék a kép alatt le van írva mit ad. Hasznos :)
  • Viktor99
    #68
    Természetesen tudom hogy csapatként kéne játszani, de ha ezt csak én tudom az nem sokat ér. :) Itt csak az a gond hogy a feladat nem csapatnak való ha valaki szerez/vesz juice-t. Főleg ha assassin.

    Most játszottam 2 játékot assaval, csak hogy meglessem mi annyira jó ebben a kasztban. Tényleg nincs op kaszt mert az ellen assassinjait én szúrtam le nagy többségben :D Szóval ha tud az ember játszani az adott kaszttal akkor erős tud lenni :)
  • Fabio Capello
    #67
    Hmm.. Ez érdekes, abból a szempontból, hogyha én próbálom megölni full hp-ról, akkor az a 30% megmarad :D
  • Cat 02 #66
    Naigen, az van nekem bent elsőnek és így is 1 hitel.
  • Fabio Capello
    #65
    Custom classoknál tudsz perkeket (szponzorokat) választani. Az egyik ebből a painpill/painkiller/first aid, valami ilyen neve van, a lényege hogy asszem +30% hp-t ad.
  • Cat 02 #64
    Gunnert is ugyanúgy kiszedik :/ Mondjuk eddigi fav, mikor betelepedtem Gunnerrel és 2 assa állt mellettem és próbáltak elkapni xD

    Amúgy van 1 pálya, mikor középen van kisebb aréna és két egyenes, párhuzamos rész oldalt. Na ott assa távolsági fegyverrel pont be tud úgy bújni, hogy gömbre rálőhessen, de én gunerrel őt lőni nem tudtam :/

    Illetve, ha már OP akkor a Supportnak a légi támadása is eléggé durva szerintem, instant megöl, kb 5 méteres körzetben.

    Capello: mi az a painpill ? Mert nekem maxos életem van gunnerként és karddal instant kill vagyok.
  • Fabio Capello
    #63
    Én főleg az assassint tolom, vagy assaultot.

    Viktor: elég nagy tévhit, hogy az assassin csicska/sunyi, ha a játékosok kellőképp odafigyelnek, könnyen rá lehet jönni (sprintmódban csíkot hagy maga után, lev1-2 stealthen meg még nem teljes az álca).

    Ez ennek a játéknak a szépsége, MINDENKI rá van utalva a másikra. Ahhoz hogy egy assassin jó lehessen, kell a csapatmunka, hogy eltereljék az ellenfél figyelmét ÉS legfőképpen gyengítsék őket, mert hiába a hátbatámadás egy gúnár vagy tank ellen, őket lev3-on SE biztos hogy meg tudod ölni, ha painpillt használ.

    Ugyanez vissza is érvényes, nagyobb dara esetén kell az assassin, aki kicsit ritkítja a népet. Ebben van igaza Romeozornak, a gond az, hogy a legtöbb assa azt hiszi ő itt a nagyarc, ebből jönnek ki általában a 0-2-34 statok, rosszabb esetben csak áll és bambul.

    Narxis&Viktor: a turettezéssel/moneyball lődözéssel egy nagy baj van, és ezt én minden játékomkor megmondom a csapattársaimmal: telebaszni a MB környékét trappel és aknával, tele van állandóan assaulttal meg csipával a pálya, van belőle bőven. Ezzel bármit el lehet kerülni, de legalábbis időt nyersz vele, hogy egy gúnár vagy tank beálljon turret módba, és megkezdje a darálást.


    Nincsenek OP-s kasztok már, elég sok mindent javítottak, szimplán csak jó lenne ha az emberek felfognák a csapatmunka lényegét, és tudnának bánni az adott kaszttal.
  • Viktor99
    #62
    Először is a sniper akkor op ha tudnak vele játszani. Az assassin meg egy sunyi csicska. Nem egyszer történt (ma is) hogy teljesen nyerésre álltunk, ki se tudtak jönni a bázisról annyira be voltak szorítva, pajzs és hp maxon. Jön az overtime, csicska assa juiceal meg shurikennel szétbaszta a moneyballunkat. Fairplay.
  • Narxis
    #61
    Azért elég sokat láttam amelyik elment spawnpoint alá és onnan lövöldözte a turreteket. Az azért nem rossz. Én a snipert utálom mert ellenük nincs komoly távolsági fegyver de ők meg leszednek 2-3 lövésből(ha már upgradeltem az olyan skilleket amik több hp-t adnak, supportnál, tanknál), gunnert tudják nehezebben ha telepíti a fegyverét. :D Tankot letelepedve és simán kiszedi me nem regenerálódik olyan gyorsan az élete.

    Szóval sniper nagyon op. Talán csak az assassin az igazi ellenfele.
  • romeozor
    #60
    Assassinok többségével az a baj hogy semmit nem tesz hozzá a csapata játékához. Elmegy rambózni több-kevesebb sikerrel, közben a csapata meg nyeli a hacifaxt.
    Kb. olyan hasznosak mint Bad Company 2 pubokon a sniperek.
  • Viktor99
    #59
    Én azt bírom amikor a kezdők azt hiszik h teljesen láthatatlanok és állnak egy helyben. Sniperrel odamentem és levágtam a fenébe :D
    Amúgy tényleg elég nehézkes ellene védekezni ha ért hozzá az illető, de nem lehetetlen. Sajna állandóan figyelni kell. (Azt szeretem amikor jókat lövök sniperrel, visszatartva az ellen csapatát és akkor minimum 1 assa csak rám kezd el vadászni. :D)
  • Cat 02 #58
    Szemét Assassin, a noobokat szeretem, akik keményen leszúrnak és fele HP-m legyem, aztán szét szedem, de akik 1 hit-elnek, füst, ugrás és ennyi a játék, azokat megütném :D
  • xxxpaulxxx
    #57
  • Cat 02 #56
    Vagy, ha PayPal akkor ugyanez, csak be kell ott is jelentkezni.
  • Wink
    #55
    köszi a gyors választ :) a játék elég ütős de törttel esélytelen bármi is eredeti meg 1 ideig még nem lesz :(
  • MerlinW
    #54
    Kosárba rak, checkout, bankkártya adatok megad, vásárol. Ennyi.
  • Wink
    #53
    hali 2 kérdésem lenne:
    1 (letöltött játék) vki tudja h lehet megoldani hogy mentse a statokat?
    2 steam-en a rendelés menete/fizetés hogy történik?(bankkártya, mobil stb...)
    thx
    W
  • Cat 02 #52
    Nah, asztalin fut mint a patyolat. Tényleg el lehet vele mókázni :)
    Gondoltam Assassinolok, mert mindenki azt írta egyszerű, de meghaltam mindig, szóval lett Gunner, azzal meg powerség van :D
  • Cat 02 #51
    Laptop, csak a minimum felbontás 1280*720, alább nem tudom állítani.
    De BC2 pl fut simán rajta, meg kb minden játék.
  • Since
    #50
    Milyen géped van hogy ennyire lassú?
  • Cat 02 #49
    Eladni lehet valahogy ? Mert 10 FPS-sel élvezhetetlen :/
  • Cat 02 #48
    Van valami lifetime earning, amivel lehet dolgokat venni, de mintha azok csak protip-ek lennének.
  • Since
    #47
    Van valamilyen "rank" rendszer ami alapján lehet majd venni skilleket illetve fegyvereket? Vagy esetleg skineket lehet venni megfelelő xp után? Valaki írhatna egy picit a multiról :-)
  • Fabio Capello
    #46
    boltban nem is fogsz, nem fog megjelenni ha jól tudom, kizárólag digit disztrib.
  • Wink
    #45
    Nekem kifagy minden játék után :( az mnc.exe hibát észlelt ezért leáll van rá vmi megoldás??? (nem eredeti mert kb 2 napja láttam neten a játékot és boltba még nem találkoztam vele)
    a játék tetszik de ha mindig kifagy nem lehet semmit se elérni benne :(
  • nyirog
    #44
    Kipróbáltam szingliben, sztem kúrva jó :DDD, lehet meg fogm venni eredetiben h multizhassak ha lesz majd kesem :P
  • xxxpaulxxx
    #43
    Elején nekem picit bonyolult volt (a sok skill miatt... nem tudtam hirtelen ki-mit csinál:D) de hozzá lehet szokni:)
  • Since
    #42
    Egyébként mennyire "tanulható" a játék?
  • xxxpaulxxx
    #41
    Hát max az achik és badgek miatt van értelme a singlenek:D