1638
DC Universe MMORPG
  • BEAST #1318
    Arról már rég letettem, hogy powerekkel sebezzek. A telekinézis sebzése a cc kombóktól függ. Pve-ben pl imádom a thought bubble kombókat. Viszont pvpben nekem megfelel a handblasterem is, de örülnék ha a cc skillek nem csak fél másodpercnyi kellemetlenséget jelentenének amit azonnal le is szednek magukról.
    Az energiatöltéssel meg nincs semmi gond. Néha úgy érzem egyedül én használom a controller role-t az arénákban olyan nagy különbségek vannak a power töltésekben.
  • Tomy Lee
    #1317
    Gadget/controller na az eszi a healereket.Ezt a mentalt elcseszték kissé:-)
  • Tomy Lee
    #1316
    Healer meg úgy leöl sokszor 1v1-be,hogy csak lesek lol
    Szal tényleg csak "zavarom" legtöbb esetben nem pedig megölöm:D
  • Tomy Lee
    #1315
    Szerintem is dög unalmas mental amúgy.Próbáltam mind2 ágat,hybridet,dom.-t felvittem 240-re de nem tetszik.Pajzsok pve-re jó pvp-re alig ér valamit.Power töltés sem az igazi.Elnyomom párszor aztán sajátom ott figyel nullán.Pvp-n ez csalódás azért.
    Pisztollyal töltöm power-t ugye és szinte így megyek pvp-n és alerteken végig.Mintha csak weapon damage-em lenne.Pár skillhez is oda van írva,hogy tölti a group power-t de szinte észrevehetetlen.
    Én törlöm is azt hiszem,sorci,fire,ice ezerszer többet ér és hatásosabb class-ok imo..
  • sztenli
    #1314
    Érdekes, most hogy megvan a teljes T1 armorom, mentem egy T2 alertet és esküszöm mintha egy langyos duo kört mentem volna, T1 alertben volt hogy vért kellett izzadni csomó helyen hogy sikerüljön, egyébként van értelme azon kívül hogy egy két challenget összelehet még gyűjteni hogy alert 1-et vagy duokat csináljak naponta? gondolom nem sok
  • BEAST #1313
    A dominance leírása szerint minnél magasabb annál több sebzést bír ki az ellen anélkül, hogy megszakadna a hatás.
    Az pedig szép meg jó, hogy a healer zavarása lenne a feladatom, de ezzel csupán annyi probléma van. hogy alig van healer, mindenhol fire, ice meg light használókat látok, akik meglehetősen könnyen gázolnak át rajtam.

    Lehet valamikor megnézem az illusion ágat is hátha valamiben jóbb/más Azért ez így elég unalmas, hogy két skillt spammelek az energiatöltés meg a minimális stun miatt és ebből áll a játék.
  • Jammal
    #1312
    Dominance pajzs erősséget ad és nincs rá hatással meddig vannak a ccben max arra, hogy mit tudsz cczni. Egyébként meg pvpben controllerként a healer megölése a feladatod és debuffolása amellett, hogy töltöd az energyt.
  • BEAST #1311
    Van köztetek mental kontroller szaki?
    Eddig azt hittem a pvpben trollkodás kicsit több a power töltögetésnél, de úgy néz ki mindenki más legalább olyan jól/ha nem jobban tud stun-ban tartani, csak mellette olyan sebzése is van ami körberöhögi a pajzsaimat.
    Nem is igazán látom értelmét, hogy dominance-re gyúrjak, mert így is úgy is azonnal kitörnek a cc-ből nem igazán várják meg, hogy sérüljenek is.
  • lammaer
    #1310
    Konkrétan pont fegyverben gondolkodtam, az nem nagyon akar esni, meg ugye az a leglátványosabb harc közben :)
  • Jammal
    #1309
    Igazából a fegyver a leglényegesebb fejlődés közben a többi gyorsan cserélődik, főleg mivel nagyon gyorsan meg van a 30. Kék fegyvert tudsz venni a nightclubokban lvl 14,24en és 30on pedig Hall of Doomban kéket. Ezekkel el van az ember míg nem szerez pvere raidről vagy hard alertből jobbat pvpre pedig először ott lesz 30on a pvp eventes vendornál 775 influencért epic majd 120 Marc of Conquestért hall of Doomban a legjobb pvp fegyverek.
  • wadewilson44
    #1308
    Köszi szépen a választ! Azt hiszem talán akkor csak most fogok igazán belemélyülni a játékba. :D
  • Jammal
    #1307
    És rengeteget kell olvasni a hivatalos forumot guideokért, ötletekért, tanácsokért.
  • lammaer
    #1306
    Azt jól vettem észre, hogy gear-t venni nem nagyon lehet a vendoroktól, mivel igazából kínálat nem nagyon van (legalábbis az alacsonyabb szinteken).

    Szóval a gear az max az van ami esik random a moboktól meg esetleg amit jutalomként adnak a küldetésekért, és a vendoroknál maximum csak eladni lehet/érdemes azt amit már kinőttem.
  • Jammal
    #1305
    Legendary pvpzgetés amíg nincs elég influenced az első epic pvp setre vagy legalább néhány darabjára, persze ha érdekel a pvp ami elég nagy része a játéknak szerintem. Solo featek megcsinálása(hideout,contacts, exploration,booster gold küldik) skill pontokért. Duozgatás meg Challange modeok farmolgatása 1-2 napig aztán a repus kék gearrel már lehet menni hard alertekre is. Ezek után meg raidek.
  • sanyiiiii
    #1304
    Gear, skill pont :)
  • wadewilson44
    #1303
    Elértem a level 30-at (hero, fire power, dual wield), de nagyon kevés sajnos a tudásom még a játékról. Nem tudom, hogy most milyen célok lennének amiket el kéne érnem, azon kívül hogy jól kikapcsolódjak... Pár szóban kaphatnék valami útmutatás valakitől?
  • Jammal
    #1302
    F4
  • Hurkans
    #1301
    Gyogyito a nevem, de nem tudom hol lehet valaki felvenni barátnak?!
  • Hurkans
    #1300
    Idáig se jutottam el :D
  • lammaer
    #1299
    Sztem vegyük fel egymást, éjjelente én is tologatom (bár én is a nature felé indultam, lehet duoban jobban megy a parti).

    "Blue Secretary" néven űzöm az ipart, "már" level 9-en :)

    (azt majd még meg kell keresnem hol vannak ezek a barát funkciók, eddig csak egyedül tologattam, de jobb lenne gyakrabban összeállni emberekkel. Végülis ezért mmo).
  • sanyiiiii
    #1298
    http://www.youtube.com/watch?v=ZuHvvO2QMbg&feature=related


    healing hordó van vagy 4 :O

  • Hurkans
    #1297
    Én nem láttam sehol healing hordót, de a probléma az , hogy a sok hallucination meg ilyenek bedarálnak, a hordókat sok halás után megcsináltam, de amikor 2 "super" zombi megjelenik onnantól passzolom :/
  • sanyiiiii
    #1296
    Healing hordók!!!
  • Hurkans
    #1295
    Van valaki EU-n PVE szerveren innen, kellene egy segítség Save Batwoman küldinél akármit próbálok, mindig meghalok...
    Nevem Gyogyito
    Előre is köszönöm
  • norby9201
    #1294

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e4OA5iaseag
  • Tomy Lee
    #1293
    Az jó,köszi!
  • wadewilson44
    #1292
    Tomy Lee, menni fog. Nálam az volt, hogy a Sony Online Entertainment mappát másoltam a régi winchesterről az újra. Aztán letöltöttem az oldalról a telepítőt, elindítottam és a reinstall/repair opciót választottam. De majd meglátod, hogy nálad pontosan hogy lesz... A lényeg, hogy meglehet oldani szerencsére, mert nem mindegy az a 18GB :D
  • lammaer
    #1291
    Köszi. A kétkezest kipróbáltam, az tényleg nem olyan clickfest mint mosta bow. Megnézem a riflét :)
  • Tomy Lee
    #1290
    Működik a játék ha egyik particiórol másikra másolom és onnan indítom?
    Gépcsere miatt op rendszer csere azért kérdezem és kell töröljek dolgokat ahoz,hogy lementsem másik particióra letölteni meg nincs kedvem megint 16 GB-ot!
  • Jammal
    #1289
    Rangedből a rifle elég noob friendly ott csak nyomva tartod a jobb clicket és gurulsz előre-hátra. Meleeből 2kezes rohadt lassú és csak hosszú bal clickek kellenek a combokhoz.
  • lammaer
    #1288
    Kösz srácok... hát, egyelőre a mondatok felének értelmezéséhez még szótár kell :)

    Meg igazából még folyamatosan újracsinálom a karaktereket, játszok velük egy órát, próbálgatom hogy melyik fegyver/melyik mozgás jön be.

    Gondolom olyan óriási különbségek nincsenek, igazából azt keresem amelyiknél nem kellenek koreai tizenéves quake reflexek és nem kell olyan gyorsan kattingatnom hogy elfüstöl a mutatóujjam :)
  • sanyiiiii
    #1287
    Amit loadoutba raknál azokat nem kapodmeg amikor farkassá változol, csak akkor lesznek meg ha speedster vagy és megveszed skill pontból.

    Egyébként formokról annyit hogy insectoid igazából raid healer cucc, viszont a gorillát érdemes kivenni ha duokat tolsz illetve random emberkékkel csinálod a hard alerteket. Ezekben a heallel kis gyakorlás után nem lesz gondod insectoid nélkül sem.
  • Jammal
    #1286
    Mind1 mi a movemented, ha formba váltasz mondjuk wolfba akkor az kap superspeedet és egyedi kombói lesznek sebzésre, az insectoid repülni tud annak hand blast fegyvere lesz formban. Ha alapból superspeedes a karaktered akkor elvileg(én még nem próbáltam, mert nem formozok) tudod használni az aktív skilleket a superspeedből wolf formban is, mint pl a whirlingdervish. Pve healre egyébként hand blast a menő mert a kasztos beam attack jól tolja felfele a hit countert ami meg az energy regenért felelős. én speciel dual wieldel tolom a nature karim nem formozok, plant ágba mentek a pontok meg majd a swarm shieldbe. Hive mindot is ki kellene szedni majd ha raidelni megyek vele esetleg.
  • sztenli
    #1285
    Nem válaszra se méltatják az embert, csak szerintem az emberek se tudják a kérdésedre a választ, általában ezek egyéni problémák szoktak lenni, mert én is betudok lépni és hivatalos forumon se volt írva semmi, hogy lenne karbantartás, de adok egy tippet, átváltod EU-ra és nyomsz egy check files, ugyanis a két szervernek külön filejai vannak és ezért nem érdemes folyamatosan váltogatni.
  • davee16
    #1284
    De jó,hogy válaszra se méltatják az embert .... :/ -.-
  • lammaer
    #1283
    Igen, azt írja hogy a wolf akkor is kap speedstert még akkor is, ha az alap választott mozgásod nem az.

    Viszont ebben az esetben a wolf csak 2 másik movementet használhat (Speed force, Inertial Flywheel), mig 14 másikat csak akkor, ha az alapmozgás is speedster:

    "All other Speedster attacks and abilities can be purches and performed in Werewolf form only if Super Speed was chosen during Charater Creation."
  • Tomy Lee
    #1282
    Az mindegy mivel kezdesz.30 körül úgyis re-talentolsz majd.Addig nem érdemes költeni rá.Lényeg,hogy minden heal-re vonatkozó skillek meglegyenek power és fegyver skilleknél is.De nature-nál úgyse tudsz pontozni anélkül,hogy ne érintenéd a heal skilleket tehát nem tudsz full dps lenni.Legegyszerübb class csak azt kell eldönteni kell form vagy sem.Shield-ek is sebeznek mint atom ha melee támad be..
  • davee16
    #1281
    Az mitől van hogy US-szerverre fel tok menni de EU-sra nem ... ? Tud valaki erre magyarázatot mondani ? :) Tele van a szerver .. ? vagy miért nem enged fel ... ?
  • Hurkans
    #1280
    Nekem ebből az jött le, hogy bármit választasz akkor speedster mozgásod lesz, tehát mindegy melyiket választod...
    Nem?
  • Hurkans
    #1279
    Akkor végülis kb mindegy , hogy az elején milyen fegyverrel kezd az ember nem?