1638
DC Universe MMORPG
  • GTailor
    #1598
    Sziasztok! Lenne egy problémám! Újra tettük a gépet és megint leszedtem a Dc-t, viszont rálépek a PLAY-re átvált PLAYING-re, de egyből visszavált PLAY-re.Ilyenkor mit lehet tenni? Ha valaki tud segíteni előre is köszönöm!
  • Viktor99
    #1597
    Sziasztok, lenne egy kérdésem. Megint kedvet kaptam játszani és el is kezdtem letölteni. Gondoltam addig megkeresem hogy mi volt az account nevem és jelszavam. Na most a helyzet az hogy 3 email címet használok, de mindegyikre azt írja hogy ehhez az email-hez nem tartozik account. Körülbelül fél éve játszottam vele utoljára, nemsokkal azután hagytam abba miután kijött a Light DLC. A kérdésem az hogy lehetséges-e hogy törölték az accountomat? Mert próbálgattam magamtól is kitalálni az accountomat és a leveleimet is átnézni de nem találtam DCUO-s levelet. Elég érdekesnek találom...
  • Skeeno
    #1596
    K betű,loadout menüpont.Ha pedig ujra akarod osztani a skill/power pontokat akkor a respcec device kell neked a HQ-n(mapon megtalálod).
  • Dark Messiah
    #1595
    Helló srácok!
    Lenne egy problémám, jó ideje játszok már, de most egyik napról a másikra egyszerűen el sem akar indulni a játék, már 3x újra raktam, de a lunchpad-on ha rálépek a playre, egyszerűen kilép a lunchpadból és nem történik semmi......történt már ilyen valakinek? ha igen valami csekély reménnyel kecsegtetne engem aminek köszönhetően még viszont láthatom a karaktereimet?
  • torrente111
    #1594
    jaa ha nincs még meg akkor felejtős
  • zizoli
    #1593
    ja elfejtettem mondani az ősszes dlc megvanxdd kivétel ami most fog jönni az még nicns
  • zizoli
    #1592
    szevasztok usa szeron vok gonosz oldalon van magyar liga? mert egyedül már úncsi:D lightboss a nevem:D lvl 30 as vok:D t 4 re szoktam járni csak az erősit már de vissza járok t1 t2 t3 ra is mivel a ruhákat megveszem sp miatt....
  • Rolly
    #1591
    Sziasztok! Valaki megmondaná hogyan lehet a skilleket cserélni/kivenni az actionbar-ról? Sajna nem jöttem rá magamtól, a játékban meg hiába kérdeztem nem írt vissza senki :( Köszi előre is! :)
  • bigmano
    #1590
    Jogos benéztem szóval ha akar valaki bandázni.
    Másik karakterem rumcájsz EU pve szero.
  • Skeeno
    #1589
    ha neked Joker a mentorod akkor te a Villian oldalon játszol akik pedig a gonoszok.
  • bigmano
    #1588
    Üdv

    yama angel EU pvp szero hero remélem jól írom aki akar vegyen fel.
    Kezdő vagyok és jól jönne pár jótanács.a karakterem elég érdekes mert mint írtam hero oldalon vagyok,de Joker a mentorom......és nem nem indulok az x factorban!
  • Skeeno
    #1587
    ehh,mindegy legalább ez is le van írva mostmár nem fogják megkérdezni:D

  • Tomy Lee
    #1586
    Nem jól értetted:)
    Itt csak az install részéről lett volna szó de már megoldottam.
    Nyugodtan lehet win reinstall ha külön particíon van a játék mert simán indítható ugyanúgy utána csak annyi,hogy update-el pár 100 mb-ot de nem kell újratelepíteni sem letölteni.
  • Skeeno
    #1585
    ez nem kérdés volt hanem Tomy Lee kérdésére a válasz =)
  • Wes Craven 6
    #1584
    MMO, még jó hogy így van Skeeno :D
  • Skeeno
    #1583
    nemtom jól értem e a kérdést de:
    Az accountodon lévő információk(karakterek) nem a te gépeden vannak tárolva hanem a SOE szerverein.Magyarul ha a játékot le is törölnéd,a karakterek megmaradnak.
  • Tomy Lee
    #1582
    Úgy egyébként az account-al mégis mi lett,hova lett??
  • Tomy Lee
    #1581
    Hello!
    Külön partición van a játék.Ha windows reinstall lesz akkor újból le kell töltenem?Vagy működni fog így?
  • ReTaK12
    #1580
    Már úgy néz ki megoldotta. Csak még nem beszéltem vele azóta.
  • d4nEEE95
    #1579
    Retak12 ha a haverod nagyon szeretne játszani a dc-vel ajánlom hogy próbálja meg újra rakni a gépet.(persze formázással) Én ma raktam újra és már tovább megy és be is tudok lépni, már a patch-et szedem szóval ha minden jól megy holnap már játszok. Gondoltam szólok :)
  • ReTaK12
    #1578
    Hát elég jó. Most wowozik és jól megy neki rajta max grafikán is. És még hozzá most vette. Szóval nem tudom mi a baj.
  • d4nEEE95
    #1577
    És a haverodnak milyen gépe van?
  • ReTaK12
    #1576
    haveromnak se megy tovább a SOE felirat után. Nem tudom mi lehet a gond.
  • d4nEEE95
    #1575
    Hello!
    leszedtem a dc-t a hivatalos oldalról feltettem de amikor bejön a launcher a SOE feliratnál nem megy tovább. Ezért elkértem haveromtól eredetibe, de ott meg amint bejön a launcher ki is fagy egyből. De amúgy a gépem az nem valami jó de elvileg minimumon mennie kéne. Remélem valaki tud segíteni.
  • Wes Craven 6
    #1574
    Megnézted a kedvedért: az EU szervernek nincs baja, él, most léptem be rá.
    Igen, amivel regeltél az új oldalra, azt add meg a dcu login képernyőjén, ugye EU szerverrel. Ott kell lennie a karidnak.
  • Kimikoo
    #1573
    az új accom? azzal regiztem a psg-re? azzal tudok belépni a dc-re? vagy ez két külön dolog? mert lehet akkor még ez is problem. lehet mindkét helyen ugyan az az akkom nem!? mert én azt adtam be úgy emlékszem :S
  • Kimikoo
    #1572
    no arra sikerült rájönnöm hogy nem az eu szerven voltam hanem az us-en :S itt csináltam egy karaktert ugyan azzal a névvel. most átváltottam eu-ra de ott figyelt az us-es karim de a másik sehol lhete mert ugyan az a neve? :D alul azt írja world is down nem tudom most akkor nincs eu szerver? mert így nem tudok se játszani de még törölni sem tudom a karit h hátha megjelenne a régi? láttok erre esélyt ha kitörlöm a us-ről akkor eu-ban visszajön a régim?
  • Wes Craven 6
    #1571
    Ha a vidi szerint mindent jól csináltál akkor két tippem van ami talán elkerüli a figyelmed:
    -figyelj arra hogy EU vagy US szerverre irányzékolsz, mert automatikusan US-ra van állítva.
    -mivel a régit kellett összevonni az újjal, a login képernyőn az új accodat kell megadnod és azon lesznek a karik.
    Ennyit tudok hozzátenni. Szerintem előbb utóbb rájössz hogy mit hogy.
  • Kimikoo
    #1570
    Tehát a gondom az hogy mikor ráklikkelek a jobb oldali piros kocka alatti gombra (folytatás régi karival, vagy belinkelés a régi karit) a második menüpontnál ahol kéri a stationname/password-öt nem tudok továbbmenni mert hibát ír. tegnap valahogy kijött alul egy link h forgot password? megörültem és gyorsan reseteltem is mire elnavigált a válaszüzenetben kapott link egy üres oldalra ahol semmi nincs és nem tölt :/ retak a videót énis láttam mindent a szerint csináltam. nem tudom mi a baj...
  • Wes Craven 6
    #1569
    Na ahogy elnézem nincs edit, szóval duplapost következik:

    Sikerült, megvan minden kari, ugyanúgy premium vagyok, majdnem minden kúl, viszont buktam 500 sc pontot. Ami azért nem mindegy. Tervezem hogy az új oldal supportjának írok, némi google translate segítséggel :D
    végülis a játék megy. Nálam viszont megvan azaz érdekesség, hogy míg eddig Steam kliensből töltöttem be a játékot (mivel ott vettem), addig most ugye az új launchpadból kell indítanom. ...meeert a steames továbbra is használhatatlan. És így van egy dcu a steam mappában, és egy az új mappában.
    van valakinek tippje hogy mit csináljak egyikkel vagy másikkal ?
  • Wes Craven 6
    #1568
    Kezdek ideges lenni mert nekem baszik behozni a régi karaktereket... elvileg mindent jól csináltam, vicces.
  • ReTaK12
    #1567
    Nem baj :D Így jobb. már 20 as a karim mer ezzel jobban jártam.
    Te hol játszol? Én Eu PvP hero oldalon.
  • Bozsiboy
    #1566
    Én most csináltam meg figyelj jól: ahogy Play-elnéd a gamet kiir egy error-t azzal nemkell foglalkoznod hanem kaptál egy email-t a dc-től ott letekered egészed adig hogy leirja mitkell csinálnod az első pontnál van oylan hogy click here arra katintasz rá aztán egy oldalt bedobsz ott regisztrálod magad aztán emgint kapsz egy email-t megerősited a regisztrációdat kidob egy ablakot és ott van két lehetőség az egyik hogy uj dc-t csinálsz a másik hogy csatlakozol a régihez és te ara katintasz rá ha kell a régi karid ha ez megvan belépsz vele és letölti az új launchpadot felrakot betölti és már játszhatsz is a régi karidal!!!
  • ReTaK12
    #1565
    Hát először nekem is azt írta hogy hibás. Be sem engedett. De valami karbantartást ír. Másnap megnéztem és szöveget írt ki, Meg hogy lépjek fel valahova. nem link csak kiírja hogy click here. 2 helyre is. De nekem még most se enged belépni.Egyébként rákattintottam és kiadott egy oldalt. 1 videót rakott ki hogy miket kell csinálnom hogy megkapjam a régi karaktert. Regisztráltam majd beléptem vissza az oldalra de sehogy sem volt jó.
    Nem tudom. Várj egy kicsit hátha neked is kiad egy ilyen szöveget. És próbáld megcsinálni.
    ennyit tudok segíteni sajnos.
  • Kimikoo
    #1564
    igen eun játszom.
    nekem viszont kéne a rég karim...
    kis lik? nem dob semmit csak írja h hibás felhasználó vagy jelszó.
  • ReTaK12
    #1563
    Ez nekem is volt. Nem ír ki egy ilyen kis linket? És elvileg ott kell csinálni valamit. De én csináltam egy új felhasználót. Jobban jártam mert az előzőn nem engedte a karaktereket törölni. De szerintem ez a karbantartás miatt van. Hol játszol? EU ?
  • Wes Craven 6
    #1562
    Én ezt passzolom :S
  • Kimikoo
    #1561
    Sziasztok!
    Remélem tud valaki segíteni nekem...
    Nem sikerült ez a reggelés arra a prosat1-re vagymifene..
    azaz reggelés ment csak az a gondom h nem tudom "exist link" -elni a karakterem :) :( (remélem érti valaki ha nem leírom bővebben) mikor kéri a név/kód-ot beírom de azt írja hibás pedig ezzel lépek be az oldalra és a játékba is és ott nincs gond.
    előre is köszi a segítséget!
  • C7
    #1560
    Köszi szépen!
  • Wes Craven 6
    #1559
    Üdv C7 !!

    Nem, szerencsére ettől nem kell félned. Az amit kiválasztottál elvan mentve.
    Nyomd meg pl a K betüt, de nem az a lényeg amit azzal hozol be hanem az alsó ikonsor. A második maszkos kell neked és ott találod meg az eredeti beállításokat, sőt akár lockolhatod az egészet (emezt persze nem ajánlom, fejlődés közben szerzett random itemek is nagyon jól megvannak csinálva, van amelyik bejöhet és azt hordanád).