1638
DC Universe MMORPG
  • 0Fritz0
    #598
    Ezt bannernek?
  • ROLL30AbandonHo
    #597
    Köszi szépen az infót :)
  • BoneDragon
    #596
    Kínai szerveren bocs.

    Amúgy eu pvp gonosz oldal.
  • ROLL30AbandonHo
    #595
    JóNapot mindenkinek :D
    melyik serveren játszotok? EU vagy US?:D
  • j0nNyKa
    #594


    beszéltük, hogy lövésünk nincs igazából a statokról
    itt van egy elég jó stat guide
  • foxpal
    #593
    Lantern powert azt meg kell venni?>.<
  • BoneDragon
    #592
    Szombaton folyt köv. :D
  • j0nNyKa
    #591
    megint lefagyott, meguntam :D

    a lepkés tényleg beszarás
  • BoneDragon
    #590
    Ez a lepkeszárnyas izé durván néz ki. :)


  • BoneDragon
    #589
    Jól eltüntél.
  • j0nNyKa
    #588
    raven's hood, adja :)
  • ronihun
    #587
    :D nekem még csak olyan volt, hogy 5ösön egy 4es ellen harcoltam akit meg is öltem volna, csak aztán jöttek a társai és leöltek
  • foxpal
    #586
    Stanislaw néven gonoszkodok :D Van guild?
  • 0Fritz0
    #585
    Amikor gyorsan repülök be nagyobb játékos tömegbe, akkor lecsökkenhet 30-ra, de ez alá még nem ment... eddig.
  • CalebJoe
    #584
    lesznek olyan részek ahol majd kurvára le fog esni saját tapasztalat
  • 0Fritz0
    #583
    Majd magömléskor szólok. :)
  • Hikoro
    #582
    1-et a négy magból nem adsz kölcsön? :D
  • 0Fritz0
    #581
    Azért érződik az irányításon a konzolos kötődés, de legalább tartalék üzemmódban is játszható és négy maggal 80-100fps között fut, ami csak ritkán esik le.

  • Pluskast
    #580
    Nekem volt de iszonyat lag van. Csak azt látom, hogy megy le az életem meg repkednek a piros színű mínuszos számok de, hogy ki püföl azt nem látom.
  • Viktor99
    #579
    Hát PVP szerón a tapasztalataim a következőek: 8-as szinten leölt egy 4-es és annyira égett a pofám hogy ki is léptem:D

    (Am most ugye nincs szerver nektek se?)
  • Tatyla
    #578
    lehet,nekem is 2 van
  • Liio
    #577
    Én is PVE-n vagyok, de nem érzem magam puncinak. :D Nem akartam PVP-n kezdeni, mert megettek volna reggelire, elég noob vagyok ezzel a gémmel.
    Amúgy, egy embernek lehet több accountja? Mert akkor ez a karakter slot probléma akár el is hanyagolható.
  • j0nNyKa
    #576
    igen, a puncik :P
  • Pluskast
    #575
    PVE szerveren játszik valaki?
  • BoneDragon
    #574
    Ebben a játékban esküszöm az tetszik a legjobban, hogy nem tolja állandóan monitor nagyságú betűkkel az arcodba a pontok vásárlását. Sőt észre se veszem, hogy f2p lenne, tetszik.
  • BoneDragon
    #573
    Nálam már jó a szerver csak 540. vagyok a sorba. :)
  • Fpocok
    #572
    Fasza. Pont jókor próbáltam ki akkor :D
    Na mindegy, nyomok egy kis binding of isaac-et.
  • DarkBlade
    #571
    Csatlakozom a klubhoz én is. Invalid subspriction, az a poén hogy egy félórája még játszottam, csak ki léptem kajálni, mennék vissza, erre ez.
  • Tatyla
    #570
    valami tényleg van mert intro után disconect van, gyanítom az f2p gyerekbetegségeket még javítgatni kell...
  • Pluskast
    #569
    Na itt a hivatalos válasz:

    We are actively working on an issue that results in players seeing an 'Invalid Subscription' error when trying to log in to DC Universe Online. This is affecting all PC and PS3 users, and is not specific to individual accounts. While we are working to fix this as quickly as possible, we do not have an ETA for a resolution. As soon as additional information is available, we'll update this article accordingly.

    Thank you for your patience and understanding, and our sincere apologies for the disruption to service.
  • Pluskast
    #568
    Na akkor már többünknek van. Feltettem a kérdést a sony chat supportnál hogy ez a problémám, per pill 47. vagyok a sorban várok türelemmel, hátha mond valami okosat. Ha létezik megoldás akkor közzé teszem itt is.
  • Sequ
    #567
    Nekem is ugyanaz a gondom :(
  • Pluskast
    #566
    Azonnal? Tegnap gond nélkül ment most meg nem megy. Ha ez másnak is van és azt mondja, hogy szar a szerver ok de eddig rajtam kívűl egy ember írt ide szóval nem tudom, hogy mi a helyzet. Nem hiszti, hanem jó lenne tudni, hogy mi van.
  • BoneDragon
    #565
    Katasztrófa mennyit tudtok hisztizni, mert nem megy azonnal...
  • Fpocok
    #564
    Na jó mindegy. Leszarom.
    Letöröltem.
  • Pluskast
    #563
    Én sem kaptam de tegnap még be tudtam lépni.
  • Fpocok
    #562
    Ez azért van, mert még nem kaptam emailt? Mi a fasz?
  • Pluskast
    #561
    Akkor gondolom szar a szerver... Ez az ingyenes dolog még közelről sem tökéletes..
  • Fpocok
    #560
    Nekem is azt csinálja így is.
  • Pluskast
    #559
    De ott vagyok!