1638
DC Universe MMORPG
  • Sully
    #638
    Elvileg csak 1 honapra kapod a dlc-t akkor ha nem veszed meg ja.
    Steamrol ha letoltod tolt meg ra 5 gigat,nekem is csinalta.
    Fizetessel nekem meg sose volt gondom SOE-nal,pedig eleg sokat jatszottam az EQ2-vel,havi dijasan meg f2p-en is,SC-t is siman lehet venni bankkartyaval.paypal nemtom mukodik e,en moneybookerst hasznalok
  • speed01
    #637
    Nem csak a EU server rossz, hanem az Usa is, szóval vannak bajok :D
  • spybot919
    #636
    El kell fogadni ,hogy lesz pár karbantartás a eu pc szervereket illetően. a F2P miatt. Csak ezt a vásárlást megoldhatnák már mert ez nekik is durva pénz kiesés :S dlc-t akarok!
  • spybot919
    #635
    Hát most nem főleg. hogy Most állították le a szervereket.
  • FrostBite
    #634
    Akkor ahogy a kommenteket elnézem, nem nagyon könnyű bejutni a szerverekre. :(
  • aknakukac96
    #633
    én már 1300. voltam amikor kidobott -.-
  • Tatyla
    #632
    2700-as sor na lol...
  • FrostBite
    #631
    Letöltöttem a játékot steamen keresztül, beloginoltam és bejelentkeztem, átállítottam a szervert eura és megint leakar tölteni 5 gigát a játék. Elmondaná nekem valaki, hogyha letöltöttem a 17 gigát miért akar megint letölteni 5 gigát a játék ?
  • spybot919
    #630
    Persze a sztori és a Light erőn kivűl még unlockol valamit ez a DLC? Mert még nagy új vagyok a játékban (jelezném 2napja nézegetem) :)
  • spybot919
    #629
    DarkBlade én se tudok élni nélkűle. Csak addig nem akarok karaktert kezdeni, Mert gondolom a megvétel után új karaktert kell inditani hogy light erőt kapjon :S Persze előtte valahogy meg is kéne venni.
  • Jammal
    #628
    Bankkártyával nem biztos, hogy javallott a sonynál fizetni amilyen biztonságban náluk az adatok vannak.
  • DarkBlade
    #627
    Én a délelőtt akartam megvenni, de bankkártyával.. mondanom se kell hogy megrágta és visszaköpte az egészet a rendszerük. :)
    Ez volt az első szög a koporsóba.. :D
    Láttam eksön közben a zöld lámpást.. és megtetszett.
  • aknakukac96
    #626
    Sziasztok!Nincs valami magyar Hero klán?Szívesen jelentkeznék!
  • spybot919
    #625
    Sully de akkor csak 1hónapra kapod meg a dlc- játszhatóságát. Azután ahogy lejár a legendary már nem lesz elérhető ha jól tudom. Mi ebből az igazság? Mert én is megakarom venni de a fizetéssel probléma van mivel SC-t nem tudok paypal -al . + Még többet számol fel mert a dlc ára 1100SC holott csak 500 as van meg 1000,2000 -es. Ergo kell venned egy 2000-res csomagot vagy 500+1000 csomagot. A Másik probléma az ,hogy van rá pénz a paypalon de mégis hibaüzenet jön elő szóval valamit a sony elszúrt.

    Úgyhogy van itt gond a fizetéssel ezerrel.
  • speed01
    #624
    Ránézek majd. köszi az infót! :)
  • Sully
    #623
    Azt irjak 1 ora mulva indul a server.
    Station Cashbol a jatekban az also menukben a marketplace,ott vannak az SC-s cuccok.
    De ha meg akarod venni a green lantern dlc-t,erdemesebb befizetni sztem a jatekot 1 honapra,azzal megkapod a legendary accot,es ingyenesen a dlc-t is.
  • speed01
    #622
    oks. thx. egy kérdés még: station cashbol ez hol található? új vagyok még nagyon a játékba, szóval még most kezdem kiismerni kb. vagy is ismerném, ha jó lenne :D
  • Sully
    #621
    vagy befizeted a legendary accot,vagy megveszed station cashbol a dlc-t,a green lanternhez
  • speed01
    #620
    7.8? XD. eddig 6 megás patch jött. de még mindig fos :D
  • tomvader60
    #619
    Hehe, valami nagyon behalhatott, mert egy röpke 7,8GB-os update-et töltöget XD.
  • speed01
    #618
    ya.
  • bajsz
    #617
    Mindenkinek behalt a játék?
  • speed01
    #616
    Sziasztok, zöld lámpás character az pénzbe kerül? választ előre is köszönöm :)
  • Tatyla
    #615
    most már beenged loggolni de world down...
  • DarkBlade
    #614
    Asszem nekem eddig tartott ez a játék.
  • Kreeder44
    #613
    Rendben köszi szépen
  • 0Fritz0
    #612
    Ahogy nézem, tipikusan csak az EU szerver szarakodik.
  • 0Fritz0
    #611
    Terminálnál lehet Watchtower-ben, vagy Hall of Doom-ban.
    500 pénzbe fáj.
  • Kreeder44
    #610
    valahogy újra lehet pakolgatni a skilleket??? van rá valami npc?
  • Sully
    #609
    mar vagyunk kb 6an PVP serveren Villain oldalon klanba,akit erdekel inv engem keressen
  • Kreeder44
    #608
    nekem 2 maggal is nagyon szépen fut HD6770 1 gigával... Majd vegyetek fel pls EUPvP hero oldal Kreeder néven engem karakterválasztásik sok idő múltán beengedett.. de a frissen kreált karim eltűnt csak 1 et mutat.. a másikat nem remélem majd helyre jön ^^
  • Tatyla
    #607
    most már nekem is csak tölt a login szervernél valószínű az döglött meg...
  • DarkBlade
    #606
    Engem az 51 -es körzet takarítása közben vágott ki, de azóta vissza se engedd.
    Csak tölt.. tölt.. tölt.. már kezd uncsi lenni.
  • Tatyla
    #605
    már megint mi van folyamatosan dc van :(
  • Jockey
    #604
    nekem tetszik
  • Sully
    #603
    Sullster néven bocsi :D
  • Sully
    #602
    Sullyka neven bent vagyok,aki be akar lepni a League-ba majd irjon ram.
    EU PVP server,Villain oldal.
  • krisz073
    #601
    :D
  • j0nNyKa
    #600
    de van ilyen szabályunk, hogy aki képtelen (vissza)olvasni, az nem jöhet velünk egy szerverre! :(
  • krisz073
    #599