1638
DC Universe MMORPG
  • BoneDragon
    #718
    Egyetértek. Jó lenne ha mindenki egy helyre menne.
  • vader108
    #717
    hát van 10 ember akik hero oldalon már 20 felett vannak és magyarok:D Hero oldalra csináljuk:D
  • vader108
    #716
    hát ha szerver leállás van v haldoklik akkor roll back elképzelhető. Küldetéseid megmaradnak de xp elveszik. Én még nem tapasztaltam ilyet.
  • Sully
    #715
    Mar van magyar klan villain oldalon,jo lenne ha ennek a par embernek nem csinalnatok sajatot,hanem mindenki egybe jonne,hacsak nem hero oldalon akartok csinalni.
  • ronihun
    #714
    semmi gond nem volt a szerverrel, valamelyik este volt, amikor már kevesen voltak
  • BoneDragon
    #713
    Hát ha közbe haldoklott a szerver előfordulhat.
  • ronihun
    #712
    az hogy lehet, hogy tegnap elértem level 10ig, és most meg level 8at ír a character listnél? nagyon remélem nem veszett el az a két szint, mert sikerült végigvinni az Area 51et is...
  • vader108
    #711
    van teamspeakünk 5-6an szoktunk játszani rajta:

    érdekel nézz fel:

    adatok: TS3

    ip: 91.82.84.98:9967

    keresd: Dragon Ball Online Hungarian Community szobát.(mellette ezt is toljukXD)

    szoba jelszó: dbowasabii
    (ott szoktunk lenni 5-8fő aki ezzel játszik:)
  • vader108
    #710
    Na sziasztok srácok!

    Összegző tapasztalatok írok:D

    spybot919: én megvettem a dlc-t és lvl 18as zöld lámpás vok. Ha megveszed sajnos új karit kell készítened. (játékban nem lehetséges a power átállítása,ezért sem mindegy hogy mit választasz)

    Szerverről: játék készítői szeintem maguk sem gondolták h ennyien mennek játszani...sorok ezrei..... szerver lagg:S

    DE van egy megoldás h kevésbé laggolj és normálisan tudjatok fejlődni: játékon belül: OPTIONS---VIDEO----Vsync off akkor máris jobb a dolog:P

    PVP v PVE szerver? Nos tök mind1 ki melyikre megy mert Watchtowerben áttudsz lépni az egyikből a másikra.

    itt egy kis segítség, hogy hogyan kalkuláljátok ki a skilljeiteket:D
    (skillreset van a játékban Watchtowerben egy zöld fás részen konzolnál 500-ért lehetséges. Minden egyes skill reset után nő az ára : pl: első 500 második már 600-650)

    DC UNIVERSE POWER Kalkulátor (Ne felejtsétek el h 15 pntot lehet csak elosztani)


    Info: Hamarosan megalakítjuk a Magyar Klánt is:) Picit legyetek türelemmel és hétfőn már nagy valószínűséggel készen is lesz:)
  • spybot919
    #709
    Esetleg valami Team Speakje van a guildnek?
  • spybot919
    #708
    Kösz dragon tudom. Pont akkor akartam felvenni őt frield listbe mikor a végzetes katasztrófa bekövetkezett. :D
  • BoneDragon
    #707
    Van ám guild is. Sullster-re kell ráírnotok.
  • Tatyla
    #706
    majdnem,amúgy Hit-girl azaz Kis Dög
  • spybot919
    #705
    Ha netalántán valami szerencse folytán sikerülne megvennem a DLC-t Akkor a meglévő karakteremet átválthatom hogy LIGHT erőt használjon vagy ahoz új karaktert kell kezdenem?
  • spybot919
    #704
    Hogyha semelyik oldalon nem megy az Braniac műve :P
    Elkezdtem villian oldalon felvenni az embereket friendbe. Még az is lehet ,hogy rájuk írok. :)
  • DarkBlade
    #703
    Nekem Hero oldalon röhögve belép a kari, de mar villian oldalon nemigazán akarja a dolgot.. xD
  • spybot919
    #702
    Villian oldalon jó a szerver csak a hős oldalt let így szabotálva. Ez tuti Joker műve! :D
  • DarkBlade
    #701
    Ja. Most is a töltő képernyőt nézem.. háttér hang van, de nem lép tovább.
  • Rane19
    #700
    miért nem jó????????? Belépek a Magic shopba vagy event keresöbe és töltésnél megakad.....
    Ez villian nél is így van????
  • spybot919
    #699
    Akkor megnyugodtam:D
  • speed01
    #698
    ? server fail. nem karakter :)
  • spybot919
    #697
    előbb benn voltam tutorialal az új karimal azátn csak úgy kilépett a játék azóta 3x próbáltam becsatlakozni és karakter töltő képernyőnél kifagy . Mi a teendő? megfog javulni vagy karakter delete?:S
  • spybot919
    #696
    ez Nem a Gogo girl?
  • 0Fritz0
    #695
    Megy, viszont a klubokba való ki- és belépéskor nálam időnként lefagy és ilyenkor csak az újraindítás segít.
  • speed01
    #694
    megint offon vannak a serverek? -.-"
  • Tomy Lee
    #693
    Mi ez a 6gb update?Az elöbb még nem volt update játszottam-.-
  • Tatyla
    #692
    na ki tudja ki ő? :D

  • spybot919
    #691
    Mivel nem is megy a szerver úgy persze.
  • tomvader60
    #690
    Gyerekek, ez úgy laggol, hogy teljesen játszhatatlan...
    Ne hogy már 3as szinten nem lehet lezúzni egy 4es szintű kis rosszarcú mobot se...
  • Tatyla
    #689
    basszus hogy ez mindig world down ha játszanék...
  • speed01
    #688
    Hogy kell pm-et írni? vagy csak e-mailt lehet? O_o
  • Hikoro
    #687
    Na letöltöm és kipróbálom, hátha valamennyire elfut a vasamon...
  • krisz073
    #686
    Sziasztok.

    Tudna nekem valaki küldeni egy dcu launcher.exe-t a [email protected]
    Kur... avast eltüntette :(
  • Sylar00
    #685
    Hali szerintetek mi lehet a hiba?
    Bedob egy ilyen üzit a LaunchPad: There was a problem determining the game information...

    A tetves flashhel van baja, de nem értem h miért.. a vicc h alapból a 10.3-as verziót akarja letölteni a progi, azonban azt már nem lehet felpakolni, mivel a 11 az újabb -.- és egyszerűen nem jutok el a loginig.. pls vki segítsen.. :\

  • Sully
    #684
    valtozo a lag,annyira nagy nem szokott lenni
  • speed01
    #683
    Ha bővítik majd a szervert akkor lesz :D
  • FrostBite
    #682
    A laggok egész naposak, vagy van olyan időszak amikor kevesebben játszanak és alábbhagy ?
  • spybot919
    #681
    paypalon van a pénz azt át kell helyeznek bank kártyára vissza ami megint csak legalább 3nap
  • Sully
    #680
    csak paypallal tudsz fizetni?sima bankkartyas?
  • Sully
    #679
    nincs csak villain oldalon