1638
DC Universe MMORPG
  • spybot919
    #798
    1órát várni megint és aztán megint ki fog fagyni. És akkor ma be se lehet majd lépni. Thx Sony
  • BoneDragon
    #797
    Style menüpontban megtudod változtatni a kinézetedet. Pl ha van egy jól kinéző vállas, de a másikon jobbak a statok, felveheted az előzőnek a kinézetét.
  • speed01
    #796
    x_X :D
  • BoneDragon
    #795
    Én nem láttam olyat, hogy a prémium és a legendary játékosoknak külön szervert adnak...
  • Geri98
    #794
    nem, nem lagg, mert mindenki mozgott, és valaki előttem vert szét egy screamert, csak nekem nem sebződik, de még csak meg se támad ha odavágok neki.

    még két dolog:
    1.: ha felszerelek egy új ruhatárgyat, pl. egy köpenyt a régire vissza tudom cserélni ? (mármint az alapra)

    2.:amikor a prológust kezdem (a szökést) akkor mindig ilyen sokáig tölt ?
  • spybot919
    #793
    Wáóóó.Sikerűlt megvennem paypalon a dlc-t. Meglepő. Csak most hogy megakartam csinálni a lámpás karakterem betöltő képernyőnél kifagyott újra inditottam és 5.000res sor . Van értelme a prémiumnak :PPP 5.000es sor fuck!
  • Hikoro
    #792
    Fránya telefon.. elírtam a nevem.. Hamano, közben kiléptem, mert lassan mennem kell. Majd este fele leszek.
    Addig is szépen gonoszkodjatok.
  • Hikoro
    #791
    Na sikerült beüzemelni. Hamno néven megtaláltok fenn.
  • CalebJoe
    #790
    látom felfogtad
  • j0nNyKa
    #789
    ah, most nagyon sok a meló, de felnézek ma
  • Viktor99
    #788
    Oké főnök, büntess.
  • CalebJoe
    #787
    felejtsétek már el az imageshack-ot egy rakás szar mindig is az volt, van egy csomó más képfeltöltő oldal is
  • Viktor99
    #786
    Ezen kicsit meglepődtem :D:D (Ha nem megy akkor itt a link)
  • Viktor99
    #785
    Gondolom csak nagy a lagg.
  • Geri98
    #784
    Játszottam, és elfogadtam a Batmantól egy küldetést valami fear gasos probléma van és össze kell gyűjteni olyan aktivátorokat, meg meg kell ölni ilyen kis emberkéket. de ha ütöm őket, akkor semmi nem történik, nem sebződnek, ők meg rám se hederítenek. a ventillátorokkal sem tudok semmit csinálni.

    valaki tudna segíeni ???
  • DarkBlade
    #783
    Bocsi, én meg már marhaságot írtam.
    Storno az egész.
  • Anthrax
    #782
    a lag miatt nem jelenik meg a küldi adó helyről a kijárat vagy azért mert world server down ?
  • Viktor99
    #781
    Van hogy néha nem mutatja a térkép, ilyenkor nyomd meg az M gombot. Ha így sem akkor próbálj meg máshova menni. (Például menj be a police station-be és menj ki. Talán megoldja.)
  • DarkBlade
    #780
    Lenyomod az Y -ont -> Event
  • Tatyla
    #779
    az elején vagyok még a játéknak ,hol tudok lemenni a csatornába a madárijesztőhöz mert van egy olyan küldim?
  • Rane19
    #778
    Tök mind1 milyen mentort választok?:P tank karinak jo wonderwoman????
  • Viktor99
    #777
    Hát én tegnap 21:10-kor akartam belépni és 4000 emberke volt előttem. 21:48-ra értem be :)
  • Anthrax
    #776
    előbb is 3000 sor lement 5 perc alatt
  • DarkBlade
    #775
    Nem is várnak sokan belépésre, csak 2340 -en.. köztük én.. :)
    Tök jó játék, remélhetőleg hamar megoldják ezt az f2p -s tömegellátást. :)
  • speed01
    #774
    Sp33dyHun a nevem amúgy, hero oldalt vagyok lvl 12. ha valakinek van kedve együtt játszani akkor vegyen fel :)
  • speed01
    #773
    Igen azt még megértem, de hétköznap is kb délig jó. utána meghalt a játék. na de reméljük hamarosan megcsinálják! :)
  • Pluskast
    #772
    Ebben valszeg benne van, hogy vasárnap van. Ilyenkor sokan vannak, de azért a sonytól valóban fura. Nem most csinált elöszőr free to play játékot.
  • speed01
    #771
    nemtudom felfogni hogy ha egy pénzes cég neki áll a free játéknak, miért nem bővítik ki előtte a szervert? ez így mocskos fail szerintem! ütöm a mobot és megöl mert mire érzékelné az ütésem addig rámver 100x. jó játék, szeretem meg minden, de akkor is idegesítő. beakartam lépni a rendőrségre és nem töltötte be a lagg miatt. nem meg amikor az "E" betűvel kell valamit csinálnod, ott behalt a game! :()
  • Zsolesz089
    #770
    Sziasztok
    Olvasgatom a topicot és van egy gyors kérdésem.
    A Steam és a sima launcher es indítás között van e valami különbség vagy csak a letöltés gyorsabb a Steam en ahogy egy kolega írta az egyik hozzászólásban?
    Már játszok egy pár napja vele és tuti kis játék . Én is csak ajánlani tudom azoknak akik gondolkodnak azon hogy játszanak e vele .
  • Pluskast
    #769
    Az egyik küldi helyen kb 10 percet vártam semmi nem jelent meg:)
  • DarkBlade
    #768
    Várjál kicsit és megjelennek, de utána ütheted őket ahogy akarod, mert nem doglenek.. xD
  • Pluskast
    #767
    Hmm jó laggos a szerver. Elmegyek a területre ahol harcolnom kellene, egy darab mob sincs a környéken minden kihalt.
  • BoneDragon
    #766
    Ma leszel? Kicsit lehagytalak. :)
  • DarkBlade
    #765
    Délelőtt 9 óra, és gigantikus lagg van megint.
  • Vagrant
    #764




    A helyes válasz.
    I
    I
    I
    VVV
    V
  • 0Fritz0
    #763
    Szerintem azért töltenek le néhányan plusz gigákat, mert a telepítés megkezdésekor nem egyből az EU régiót választják és ezt utólag kell pótolni.
    Mondjuk az is jó kérdés, hogy minek külön kliens a két kontinensnek.
  • aknakukac96
    #762
    Hát nemtudom én nekem leszedett 14gb-t és annyi volt azóta volt 2 5mb-s update és csókolom
  • vader108
    #761
    steam saját szerveréről van így sokkal gyorsabb mint a launcher
  • j0nNyKa
    #760
    en fix 5 megaval toltottem, annal gyorsabb a steam?
  • vader108
    #759
    srácok. szedjétek steamről. max sebességgel jön le nem úgy mint a launcherből:) sokkal jobb:P