1638
DC Universe MMORPG
  • BlackTreff
    #838
    Istenem!
    Most próbáltam volna megcsinálni a Helloween-es Eventet, de egyszerűen nem sikerül, mert olyan béna emberkéket kaptam magam mellé, hogy az hihetetlen! :D
    Én kb. 5 perc alatt rájöttem a stratégiára amivel simán ki lehetne nyírni Scarecrow-t, de ők lézengenek őssze-vissza! :)
    Na mindegy mára ennyi elég volt, majd talán a magyarokkal befejezem!
  • Hikoro
    #837
    Na kicsit játszom, ha valakit érdekel Hamano névvel megtalál Villain oldalon PvP szerón. Barátnak is felvehettek.;)
  • BoneDragon
    #836
    Attól mert kiadták konzolra simán megcsinálhatták volna a pc-s ui-t. Kicsit idegesít, hogy nincs egér, de a leggagyibb az egészbe az a chat rendszer. Meg keveslem azt a 6 skill slotot.
  • Jockey
    #835
    nezd ertem en, az ui regota kritizalva van, de azt latni kell, ez egy ps3-ra is megjelent jatek, ebben sztem nem lesz erdemi valtozas..
    masik, hogy a gameplay szempontjabol sok valtozast nem fog hozni a jobb ui(en is szeretnem ha jobb lenne..)
    2 regen volt rlola szo, hogy ps3 elofizetokkel akar ossze is engedik a pc/ket, persze ebbol nem lett semmi..
    Mind1, sztem megszokhato a dolog, de latni kell, olyan mmo meg nem volt, ami multiplatformos, igy ertheto a felhalborodasa a pc-s kozossegnek, majd ahhogy jon egyre tobb ilyen gamma ugy szokjak meg..:)
  • BlackTreff
    #834
    Én is keresek party társat!
    PVP szeró HERO oldal Dark Dealer néven! :)
  • speed01
    #833
    Én is először azon voltam, de pvp jobb szerintem :) "babaszappan" - xD :_D
  • zozoalma
    #832
    Sziasztok!

    Hát már az első napos ingyenes letöltések alapján a sonynak rákellet jönnie , hogy hoppá gondok lesznek , azóta eltelt egy hét és lettek illetve vannak is xD
    Reméljük hamarosan javítják
    PVE részen HERO oldalon Babaszappan néven fut a karim aki majd későbbiekbe partyzna igaz még nagyon nagyon csak ismerkedem a játékkal
  • Tatyla
    #831
    ezzel teljesen egyetértek mert a Champion Online-tol 100x szebb és hangulatosabb,én várok türelemmel...
  • speed01
    #830
    Ok. majd felveszlek csak crasheltem -.-'....
  • BoneDragon
    #829
    Ha az ui testre szabható lenne, vagy legalább addonok lennének hozzá még elő is fizetnék. Azon kívül csak pozitívat tudok mondani a gameről.
  • Jockey
    #828
    sracok, legyetek turelemmel, megoldanak majd mindnet, a login kjut is, most lett f2p, eles jateknal is ez lenne ha most indulna..
    sztem egy elegge jol jatszhato game-t kaptatok, amire gyak 5 usd ha rakkoltesz teljes mertekben kielvezheto atartalma(nem kell fizetned az high lvl cuccokert), ilyet mashol nem nagyon talalni...
  • DarkBlade
    #827
    Én Ragathol néven vagyok PVE Villian oldalon, keresnék egy guildet.
    De gondolom nincs.
  • BoneDragon
    #826
    Melyik az a guild amit találtál? Amúgy mindkét oldalon van egy guild legalább.
  • Pluskast
    #825
    Én benne vagyok. Ogimos néven megtalálsz:)
  • speed01
    #824
    De basszus, páran fogjunk már össze. vegyek fel: Sp33dyHun. lehetne menni sok helyre de így egyedül egy az hogy kicsit unalmas is, meg hát több cuccot lehetne szerezni ha lennének még emberek. találtam egy magyar klánt, és a gyerek azt mondta hogy nemtudja ki a klán vezér, na mondom faxa.
  • Geri98
    #823
    hétköznap is ennyien szoktak lenni ?
  • Pluskast
    #822
    Nos én nem fizettem elő rá, viszont vettem ezt-azt és így premiumos lettem, de így is sorban kell állnom. Persze ettől még lehet, hogy az előfizetősöknek nem kell várni.
  • DarkBlade
    #821
    Neki ugrottam Bizaro -nak lv11 -en, hát.. bizarrul elvert.. :D
  • 0Fritz0
    #820
    Nekem egy szavam sem lehet, hiszen egy fillért (de régen is volt, szóval öt forintot) sem költöttem ezért a szolgáltatásért.
    Annak viszont valóban bosszantó lehet, aki befizetett rá.
    Jut eszembe, az előfizetőknek is sorba kell állni, vagy tényleg működik az elsőbbségi beengedés?
  • Pluskast
    #819
    Felesleges eröltetni. Vasárnap van és este. Egyre többen lesznek. A sony meg cseszik megfelelő szerverparkot biztosítani. Pedig tudták, hogy ez lesz csak szartak bele nagy ívbe. Simán megérdemelnének a felelősek egy kiadós verést egy beasball ütővel.
  • BoneDragon
    #818
    Írták, hogy most ezt próbálják kijavítani.
  • speed01
    #817
    5600 ember volt előttem, őrültem hogy betöltött stb. aztán a DC-s kép után semmit nem csinált. i love you SONY!
  • BoneDragon
    #816
    Kivágott és elkezdett tölteni 6 gigát ...
  • Pluskast
    #815
    igen. Sony pajtás hozza a szokásos formáját......
  • BoneDragon
    #814
    Konzolosabbra már nem is lehetett volna megcsinálni. Nem is értem miért nem szabták át a pc-nek.
  • Jockey
    #813
    f4et nyomsz, akkor felugrik egy menu( amugy itt vanfriebnd lista leage menu stb..), itt nearby es mutatja kik vannak a kozeledben, ranyomsz valaki nevere es maris jon a friend inspect egyeb almenu
  • Geri98
    #812
    na nálam most történt valami... hirtelen minden megy úgy ahogy kéne...

    nem tom néhány perce valami pvp eventet jelentettek be, lehet annak van ehez valami köze ?
  • Geri98
    #811
    ez a játék minig ennyire laggol ?! mert már vagy egy órája az első küldit tolom gothamban és nem tudom végigtolni mert 10 percenként érzi 2 ütésem
  • speed01
    #810
    5500. -.-' bekaphatják A!
  • BoneDragon
    #809
    Aha, csak akkor ki-be lépkedtem a játékba és semmi probléma nem volt. Most sem volt probléma csak nem volt türelmem kivárni a töltést. Úgy látszik új karakternél hosszabb ideig tölt. Na sebaj most már jó.
  • damati
    #808
    Ugye..ugye..


    Bezzeg amikor másnak problémája volt, te lazán lerendezted a dolgot ennyivel:


    "Minden normálisan működik. Lassan 1 órája bent vagyok lag mentesen dc mentesen. Bénák vagytok, ennyi.:( "
  • ronihun
    #807
    arra vagyok kiváncsi, hogy amikor ott vannak körülöttem playerek, hogy tudom megnézni, hogy hányasok, milyen erejük van stb?
  • BoneDragon
    #806
    / invite karakternév
  • Anthrax
    #805
    van party
  • PunkZoli
    #804
    egy hét és nem lesz sor...

    mellesleg jó látom, hogy nincs party? hogy lehet ebben coopozni egyáltalán?
  • Tatyla
    #803
    basszus nem hiszem el 5000k +-rol indultam most olyan 945-nél a DC universe online működése leállt hibával kilépett...
  • Tatyla
    #802
    ez a leggázabb sorbaállás mmo ismereteim során 5000k + hát ezt jobb ha orvosolják vagy nem és akkor sokan megunják és be lehet loggolni :D
  • BoneDragon
    #801
    Én meg kiléptem és nem tudok visszamenni. 5000+ várakozó player mindkét szerveren, fél óra várakozás után meg kifagy töltés közben. Ilyen se történt még velem.
  • Sully
    #800
    bent vagyok reggeltol es egyaltalan nem laggol
  • Hikoro
    #799
    Előttem 4000-en voltak 1 órája. Vártam kb. 15-20 percet be is léptem és lag nélkül ment minden.