1638
DC Universe MMORPG
  • Vagrant
    #918
    Igen par instance egyszeruen nem fut, emiatt kidob a jatek.
    Nemcsak ott van gond most 4 helyet tudok ahol azonal asztalra kuld.
    Meg a pvp is jatszhatatlan neha.
    30 perces resurecction time?
    remelem osszekapja magat a Sony mert eddig csak rosszabb lett a szerver.
  • sztenli
    #917
    hellobello,
    következő a kérdésem, aki már lvl 30-as, és a watchtowerben vannak már a küldetések, van egy olyan hogy Batmannel kell beszélni, a hall of justiceban, na engem oda nem enged be, kidobott az egész játékból, csak néztem hogy mivan, ez egy bug amit még nem javítottak talán? Amúgy tényleg eléggé könnyen elérhető a lvl 30, 4 nap alatt megcsináltam soloban napi 4-5 órákban és ma értem el. A másik meglepő dolog, hogy van ez a diamond heist pvp event (remélem jól írtam, mert most nem jut eszembe pontosan) na és ott a Villaionokat egyáltalán nem érdekli ez az event? :D mert kb 10ből 8 alkalommal Herok nyerték meg. Ja igen, és szívesen mennék Hero guildbe, úgyhogy valaki majd játékon belül rámírhatna. Tommy Bateman a nevem.
  • Vagrant
    #916
    Én most nézem az US szervert eppenseggel.
    2.3 mb ot toltott le.
    uj accountal leptem be
    aki ott jatszik megkerdezhetnem hogy nem erzodik nemi lagg?
    Masik dolog gondolom nemlehet ping -et nezni a jatekba, ha megis erdekelne mi modon
  • Tomy Lee
    #915
    De ha átállítod us szerverre akkor megint elkezd letölteni 6 gb-ot?
  • yeloy
    #914
    Pedig on, most is bent vagyunk. Az EU szerveren generált kariknál írja a world down-t ha az US-on fent vagy, mert ugye azt is látja, és összesen lehet 2 karaktered ha totál alap a game.
  • Geri98
    #913
    nekem az us szervernél mindkét világnál azt írja hogy world down
  • Tatyla
    #912
    engem néha kidob bejön egy ilyen kis ablak hogy írjam be a gondom,a másik probléma hogy a video settings nem jegyzi meg a high beállítást és visszaáll minden belépéskor normálra...
  • yeloy
    #911
    Mondtam én, hogy az US a nyerő, gyertek oda, egész délután ott toljuk. Semmi lag, semmi probléma. Van már liga is. USPvE Villain oldal.:)
  • Vagrant
    #910
    ez a szerver egyre rosszabb
    lagg az ertheto a sor is ertheto
    de az hogy nem mukodik az instancolt zonak fele ami miatt kidob a jatek asztalra na az mar sok
    persze nemeleg hogy bukod az instance-t meg sorba is kell allni utana
  • Hikoro
    #909
    Villain-nál bane-es küldi ilyen, szerintem. Én is úgy gondoltam, hogy lehetetlen, de egy kicsit rágyúrtam magam, kitanultam mikor mit, védekeztem, meg egyéb dolgok és sikerült legyűrni a nagy behemoth-ot(mellékesen folyton healel-te magát..). Tehát smemi sem lehetetlen, ha benne van a játékban.
  • Geri98
    #908
    a scarecrowos küldit hogy a pitlákba kéne megcsinálnom? ott esélyem sincs, egy másodperc alatt meghalok az edward meg eddies résznél
  • Hikoro
    #907
    Tudjuk, Clanban is benne vagy.;)

    Nekem most kis pihi, más dolgom van. Majd este re, és összekell szednem 650 $-t mert elba****m a skillbarom, meg nem kell Brawler. :D Inkább Staff. :DD
  • Tatyla
    #906
    Kis Dög néven megtaláltok eu pvp villian
  • speed01
    #905
    Jó meg minden, de azért a + skill sort hiányolom nagyon....
  • Hikoro
    #904
    Na sikerült végre leváltani a Dual-pitstolt Brawlingra. :D
  • Hikoro
    #903
    Ennek se örülj, mert lag attól még lehet utána. :D
    Bár még csak 2 óra múlt és amiatt nem nagyon vannak emberek. ;)
  • Tomy Lee
    #902
    Se sorban állás se töltőképernyő ma
    Ki nem logolok holnapig:)
  • Supa
    #901
    Én EUPVE Hero oldalon jatszom BFG nick alatt,guildbe szivesen csatlakoznek.Kesobb lehet atmegyek PVPre,egyenlore csak szintezes
  • Rane19
    #900
    Szervert fölösleges írni gondolok itt a pvp pve mert watchtowerbe leeht váltogatni!
  • oreal
    #899
    EU pvp szerveren ( villain ) keresek magyar guild-et. ingame : "ComingDeath" -
  • BoneDragon
    #898
    Van itt olyan guild amelyik már jár lvl30-as instákba?
  • crackyS
    #897
    eu pvp hero oldal valaki?
  • Hikoro
    #896
    2-4-ig du. mindenkit beenged, de utána esélytelen sor nélkül bejutni.. Azok után sem biztos a lag nélküli játék.
    Lesz ez még jobb is..
  • DarkBlade
    #895
    Ennek a halloween eventnek hogy kéne működni?
    Már második napja se loot, se olyan token amit belehetne váltani.
    Csak azt látom hogy az itemek a semmiből feltűnnek, és elhúznak a csapat tagok felé.. xD
  • yeloy
    #894
    Nekünk az elejétől annyira lagos volt az EU szerver, hogy szinte azonnal átmentünk az US-re. Még sosem lagolt, ki se nagyon dobált, esténként sor sincs (vajon miért?:D), azóta is ott játszunk PvE Villian oldalon ha érdekel valakit.
  • crackyS
    #893
    engem egyből beengedett, bár lehet azért mert már késő van, majd meglátom milyen holnap
  • crackyS
    #892
  • Hikoro
    #891
    Nyomsz egy Esc-et, azon belül megkeresed a Style menüt, és ott tudod beállítani mit hordj. Ha lelakatolod, akkor rá kell klikkelni az adott testrésznél melyik tárgyat hordja, ha meg nem lakatolod le, értelem szerűen azt használja, amelyiket utoljára vetted fel.
  • crackyS
    #890
    megcsináltam a karaktert, és mikor felvettem a páncélt megváltozott a kinézete, és most nem tudom az eredetire visszaállitani. ezmirejó?
  • Tomy Lee
    #889
    Nekem se megy:(
    Remélem holnap meg nálam fog működni:D
  • Pluskast
    #888
    Hát nekem nem megy. Fél órát űltem a kádban és még mindig töltött.
  • ronihun
    #887
    megy az, csak nekem pl ahányszor beléptem az utobbi napokba atomlag volt
  • Tatyla
    #886
    dehogy nem megy
  • Tomy Lee
    #885
    Nem a sor számít helló!Az 10 perc max,hanem,hogy töltőképernyőnél nem megy tovább
  • Geri98
    #884
    és amúgy tényleg vannak hírek új szerverekről hogy lesznek ? mert ez így nagy nem OK
  • Tatyla
    #883
    CO= Champions Online
  • Geri98
    #882
    1.:lehet noob kérdés, de mi az a CO ?
    2.:szerintem aki nagyon akar most játszani, tök fölösleges, mert ilyenkor van mindinki fenn, csak délután 2-4-ig jó kb., utána jön a lagfest. én is abbahagytam mára, majd holnap.
  • DarkBlade
    #881
    Na, már bent vagyok a sziszanő -nél.. :D
  • Grr1234
    #880
    Ti milyen sorról beszéltek amúgy? Engem rögtön beenged.
  • Pluskast
    #879
    Ja mert a töltőképernyőig jutsz csak el.