1638
DC Universe MMORPG
  • Morpheus_v2
    #998
    Volna egy buta kérdésem: van egy ismerősöm a játékban, ugyanazon a szerveren vagyunk, fent van a friendlist-ben és a játék folyamatosan offline-nak írja ki (miközben online van...), így nem tudom partiba hívni, se privát üzenetet írni neki. Próbáltunk egy helyen találkozni a játékban, de nem látjuk egymást (gondolom más channel-en voltunk). Hogyan tudnék channelt váltani a játékban vagy esetleg egy külön csatornán társalogni az ismerősömmel?
  • spybot919
    #997
    Érdekes. Találtam egy olyan npc- Gotham ben akit úgy hívnak hogy Doktor Szilagyi. :P
  • andrew1988
    #996
    hajnali 1-2 körül
  • ronihun
    #995
    tegnap este 10 körül játszottam, először ugyanez volt nem lehetett semmit csinálni, 5 perc után megjavult ment minden normálisan, majd megint később atomlagg nem tudom igazából mikor lehetne normálisan játszani, mármint melyik időpontokban, de valószínűleg majd fixálják hamarosan, legalábbis remélem, mert emiatt nem szeretném abbahagyni
  • DarkBlade
    #994
    EU server metropolis része megint LAGzik.
    Nem lehet megölni semmit.
    Tökjó.
  • Jockey
    #993
    htá, kérdés mit akarsz csinálni a játékban..
    ha pvpzni, akkor ott azért nem mind1, hogy 200as pinged van vagy 30as...
  • bigbigle
    #992
    nekem meg még mindig nem indul :(
  • ronihun
    #991
    én most lettem 11es és nekem most lehetett
  • Geri98
    #990
    de nekem azt eddig nem engedte (lvl 12 vagyok)
  • BoneDragon
    #989
    Amikor kapsz skill pontot és ráraksz valamelyik fegyver képességre.
  • Geri98
    #988
    mikortól lehet második fegyó type-ot választani?
  • BoneDragon
    #987
    Nem volt semmi, ne vergődj.
  • Knabb
    #986
    ákkor volt :PP
  • BoneDragon
    #985
    Most sincs...
  • Knabb
    #984
    nem volt, most van :DD
  • BoneDragon
    #983
    Ma nem is volt world down. :D
  • Vagrant
    #982
    igy van az EU server ma jo volt.
    Csinaltak kulon phaseket ezzel csonkentve a laggot es a sort is.
    Amugy usa szerveren valoszinu 50-100 al nagyobb a ping mint EU-n.
    USA-n is voltam nemvettem eszre hogy laggolnak ott se.
  • Zsolesz089
    #981
    Nekem semmi bajom az EU szeróval csak az US án kezdtem és már a PvP ket csinálom. Lehetőségként ajánlottam a league át nem kötelező jelentkezni csak akinek kedve van és az US szerver hőseit választotta.
  • Jammal
    #980
    Pedig semmi gond nem volt mai nap a serverrel, leállás sem volt. A hiba az ön készülékében van.
  • Midgard1974
    #979
    Én mindenképp magyar társaságot szeretnék, mert a társalgási szintű angolom mondhatni elég gyenge. :)
    Az EU szerverről eddig nem sok jót hallottam, de gondoltam megnézem, ha már Dragon ajánlja hogy ne különcködjünk. Sajna ez fogadott: World Down.
    Mér kell ennyire ragaszkodni az EU-hoz, ha csak a baj van vele? US-en eddig simán be tudtam lépni, sosem laggoltam, de egyébként "mindenkinek szive joga oda menni ahova szeretne" :)
  • Vagrant
    #978
    mindenkinek szive joga oda menni ahova szeretne :)
    Amugy meg eleg sokan ockodnak a szokasos magyar tomeg guildektol.
  • BoneDragon
    #977
    Ez az mindenki menjen máshova. Így is van már 2 guild eu szerveren, miért kell különcködni?
  • Zsolesz089
    #976
    Bocsi én hős oldalon harcolok tárgytalan az előző hsz em.
  • Zsolesz089
    #975
    Én US ás vagyok és lassan elindítom az US league mat ha érdekel .
  • Midgard1974
    #974
    Helló mindenki! 2 napja akadtam rá erre a gaméra, és kezdtem is egy karit US szerveren Villain oldalon. Jó lenne tudni, hogy vannak-e még itt magyarok, mert eddig a shoutra egy ember reagált és azt mondta hogy mindenki átmegy EU-ra. Érdemes tovább fejlődni, vagy kezdjek EU-s karit.
    Ingame név: Asgardi Midgard.
  • bigbigle
    #973
    Köszi, megpróbálta azt is de miután majdnem egy teljes napig hagytam akkor meguntam. Valami más ötlet?
  • Zsolesz089
    #972
    Nyomj F2 őt és Emotes
  • Hikoro
    #971
    Első kérdésről nem nagyon tudok, de a második annyi, hogy pl. a táncolás /dance.. tehát magától értetődik hogy az angol ige szavak kellenek / után!
  • Geri98
    #970
    sziasztok!

    nincs valami módja a játékban vagy a honlapon hogy megnézzem a játékosokat? (valami leaderboard szerűségre gondolok)

    és még valami: hogy lehet ilyen hülyeségeket csinálni mint a táncolás meg ülés meg hasonló...
  • andrew1988
    #969
    annyi baj legyen :)
    sorcerer megteszi
  • Hikoro
    #968
    De sajnos nincs kártyalap bűvölés a játékon belül. :(
  • andrew1988
    #967
    jaja... csak a twisted fate foglalt volt már :D
  • Hikoro
    #966
    Sorry boss. :(

    #965: na látod, tudsz ha akarsz, kérdeztél válaszoltunk. Aki erre felkapja a vizet, nem ide való, már bocsánat..
  • szabii98
    #965
    Tudom mi az az MMO. A játékról magáról kérdeztem, hogy ez miféle játék, már megnéztem pár videót és láttam eleget hogy kipróbáljam.
  • Grr1234
    #964
    Az Twisted Fate.
  • Hikoro
    #963
    Nem azzal van gáz, hogy kérdezel, hanem hogy egy MMO-nak úgy nagy lényege nincs, fejlődsz, partyzol, PvP-zel, raidelsz és ennyi.
    Alap dolog, ha meg tényleg annyira érdekelne, akkor már utána olvastál volna..
  • szabii98
    #962
    Elnézést hogy kérdezni mertem.
  • Hikoro
    #961
    Ismerős név, csak nem LoL karakter? :D

    Am nekem a Staff vált be eléggé. :D
  • CalebJoe
    #960
    na vajon miről szólhat egy mmo meg egy képregény? egyébként 2másodpercbe telt http://www.gamestar.hu/dc-universe-online.html
  • szabii98
    #959
    Na ide is érdemes volt benézni..
    #957:

    Bocs, de nagyon lenézel, még úgyis hogy nem ismersz. Grat.