1638
DC Universe MMORPG
  • Jammal
    #1078
    Sikerült valakinek sima bankkártyával fizetni dlcért?
  • Morpheus_v2
    #1077
    Van eu villains oldalon magyar guild? Ha igen, kit keressek ha csatlakozni szeretnék? :)
  • Csibusz
    #1076
    Megvan de köszi :)
  • Csibusz
    #1075
    Sziasztok, kéne egy kis segítség.. Eléggé elrontottam a talentolást, ezért úgy döntöttem leresettelem.. Viszont elfelejtettem az egyik kedvenc skillemnek a nevét. Megpróbálom körülírni, szóval olyan mint a inescapable storm, ugyanúgy egy kék(jeges) lasszót dob ki.. csak ezzel a skillel teljesen leszívja az életét:S remélem tudtok segíteni:S Előre is köszi
  • Tomy Lee
    #1074
    Van mit olvasgatni még megy update:))
    Patch notes update 6
  • Tomy Lee
    #1073
    Ha átállítottad akkor azért több nálad.
    De mit kevertek amúgy US szerveren?Ott alapból nagyobb a ping.EU is fullos és csak csúcsidőben van lag ami SOE szerint javítva is lesz.
    Most várd ki azt a 3+GB és maradj eu-n szerintem de te tudod
  • DarkBlade
    #1072
    US -en 3.7GB -ot tolt.. xD
    Lehet nem kellet volna átnéznem EU -ra?
  • Tomy Lee
    #1071
    Indíthatjátok update-t 1GB:-)
  • BoneDragon
    #1070
    Hmm, rosszul emlékeztem, 60mightot ad, de itt vannak a fegyver bónuszok
  • Tomy Lee
    #1069
    Ja átnézhettem volna.Kijavítom majd belinkelem újra
  • BoneDragon
    #1068
    Hát már ránézésre is van ebbe a táblázatba hiba. Pl: dual wield ad 50 mightot, itt meg nem ír semmit.
  • Tomy Lee
    #1067
    Fegyver stat:

  • Tomy Lee
    #1066
    Érdekesek az utóbbi update infok,ma újragondolom,hogy tényleg mit is válasszak.Alt. karaktert nem tervezek csak ezért+elég durva ez a pvp szerver ott kell lenni toppon minden pillanatban,sokan vannak.
    Holnaptól már én is belépek egy guild-be de ezt az update sorozatot már kivárom..
  • Tomy Lee
    #1065
    2 óra,17h körül már lesz szerver
  • Rane19
    #1064
    Meddig tart a maintance?
  • Csibusz
    #1063
    Ja igen, a másik kérdésem annyi lenne, hogy a grafikát semmiképpen nem lehet feljebb húzni? Mert nekem csak a mediumot engedi :S
  • Csibusz
    #1062
    Ah.. Ma játszottam.. Egyszer csak a karakterem képtelen volt megmozdulni.. Kiléptem, visszaléptem.. karakterválasztásnál nem enged be.. World Down.. Megszakadt a szerver vagy mivan ilyenkor?
  • Jammal
    #1061
    F4
  • Evok
    #1060
    Köszönöm!
  • BoneDragon
    #1059
    /invite karakternév

  • Evok
    #1058
    Szia mindenkinek! Lenne egy aprócska kérdésem.
    Még csak tegnap kezdtük a játékot, de már olyan problémával szembesültünk, hogy nem látjuk, hogy hol is lehetne csapatban nyomulni.
    Ketten kezdtünk, és jó lenne párban egy csapaton belül menni.
    Hogy lehet ezt összehozni? Hogy kell meginvitálni mást?
  • BoneDragon
    #1057
    Egyszerűbb ha beléptek valami guildbe és nem lesz ilyen probléma...
  • Rane19
    #1056
    Legends pvpre keresünk még 2 embert!Lehetőleg olyanok írjanak akiknek nem csak robin van meg....Írjatok rám :(eu) Magerane
  • slemo
    #1055
    US PVE serveren valaki?
  • Jammal
    #1054
    PvP healelésre tökéletesen alkalmas, másra nem szerintem.
  • Tomy Lee
    #1053
    Na az jó,hogy l30-on maxolhatok más fegyvert is.Elég fura ez a sorcery-dual pistol combo:/
    Mármint tetszik de nem tudom eldönteni hatásos e.
  • Tomy Lee
    #1052
    Na látom a degeneráltabb ruszkik villain-on vannak.De ez jó mert írthatom őket
  • sanyiiiii
    #1051
    Cuccokat a watchtowerben, mindegyik wingben van t1-t2 árus, meta wingben van asszem a t3. Skill pontokat a featek csinálgatásáért fogsz majd kapni.
  • Rane19
    #1050
    ja és vlaaki leírná hogy mi útán kapunk skill pontot ?:D
  • Rane19
    #1049
    Tier 2 3 as pve(pvp cuccok ha vannak)Hol lehet megvenni hero oldal!
  • Jockey
    #1048
    3 fegyver, nem 30..
  • Jockey
    #1047
    hát, annyira nem lényeges, mit választas elsőnek, mivel ahogy szintezel és unlock-lsz dolgokat úgy lesz egyre több elosztható skill pontod..
    nekem lvl30on most 30 fegyver vagy kigyurva épp staffot használok..
    szal nem leszel megkötve, hazsnáld anmi tetszik, ráérsz 30on újrahangolni a dolgokat annak függvényében mit szeretsz inkább..:-)
  • Supa
    #1046
    DownLoadableContent vagyis letoltheto kiegeszito.Ezzel valik elerhetove a jatekban a Green Lantern tipusu karakter,egyszer kell csak megvenned
  • sentexxx
    #1045
    Hi. És akkor elég egyszer befizetni a fight for the light-ott?
    És akkor még egy :) mik azok a DLC-k? és mire szolgálnak?
  • sanyiiiii
    #1044
    Ahogy én látom az egyedüli dolog ami említésre méltó előnyt szolgáltat az a fight for the light. Ha ezt megveszed (vagy amíg fizeted a legendaryt) akkor tudsz lantern karaktert csinálni magadnak és hozzáférhetsz 3 olyan alerthez amihez egyébként nem.

    Amit érdemes észben tartani hogy ebben a játékban az 1-30 a tutorial, és tényleg nagyon gyors, de amikor felérsz 30ra a nagyfiúkhoz képest nagyon gyenge leszel, viszont nem azért mert ők fizetnek hanem mert nincs elég skill pontod. És toughnessed pvpre, a defense pve only szóval pvpben védelmed csak pvp gearben lesz, és persze geared sincs. Szóval ne lepődj meg ha valki akibe friss 30asként 50eket ütsz odacsap egy 7-800at :) Ilyenkor biztos sokan gondolnak pay to winre de csak a haladást lehet valamennyire meggyorsítani (na jó a lanternek elég durva dpsek).

    Amit konkrétan lehet venni:
    -http://www.dcuniverseonline.com/fightforthelight/?locale=en_US
    -styleok
    -skinek legends hősökhöz
    -repair és mail botok, teleporterek
    -bank, ah, character, inventory slotok
    -escrow-ból cash visszaszedése
    -vault ticketek (vaultban kapsz pénzt, zöld itemeket és gear tokeneket, de nem jelentős, bár valamennyire gyorsítja a haladást)
    -toys

    Ennyi van a shopban egyelőre.
  • sentexxx
    #1043
    Sziasztok. Kérdés... Tudom hogy free to play meg minden... de mennyit kel befizetnem hogy normálisan tudjak játszani? insták,raid,stb? Mert olyanokat mond egy két ismerősöm hogy ki akadok!!! (és azért itt van egy pár ember aki avatottabb és régebben játszik) és még egy... milyen befizetések vannak (mármint pénzbe és minőségbe) érdemes befizetni? "válaszotokat előre is köszönöm"
  • andrew1988
    #1042
    én handblasterrel rohangálok, egész jól szuperál... a lényeg hogy olyan kell amivel gyorsan töltesz vissza *powert... szerintem dual wield lenne a jó...
  • Tomy Lee
    #1041
    Healer-nek mit ajánlotok?Hand Blaster vagy Rifle?
  • andrew1988
    #1040
    hmmm

    a weapon / role synsergyt szoptam :D
    handblastert pont nem ajánlja a sorcererhez... hm akkor most álljak rá a 2. fegyverre?
  • razor93
    #1039
    sziasztok 13 hős vagyok az us szerveren a nevem erikehun szeretnék csatlakozni a klánhoz ha lehet:)