1638
DC Universe MMORPG
  • Jammal
    #1118
    Totál nem számít milyen fegyvered van, mert minden formban más fegyvered lesz.
  • andrew1988
    #1117
    bocsi, dual pistol :D
  • andrew1988
    #1116
    nature-shapeshifter/dual weapon jó párosítás?
  • Tomy Lee
    #1115
    Egér gombra állítva most működik pda,csak fel kellett tennem a drivert hozzá.
    Ha valakinek még esetleg ilyen problémája lenne akkor ez a megoldás..
  • Supa
    #1114
    Bossok ujboli leoleseert verdijat kapsz...
  • Tomy Lee
    #1113
    Lila item ha jól emlékszem.Mailt érdemes nézni akár naponta többször is mert jönnek dolgok amik könnyítik a fejlődést és pvp+tartalom
  • Tomy Lee
    #1112
    Mail-be kapod elvileg az itemet hozzá amivel feloldod robint a legends pvp-re,5-ös szinten
  • Evok
    #1111
    Üdv!

    Olyat szeretnék kérdezni, hogy a Legends: PVP nekem miért inaktív? Akivel együtt kezdtem a játékot, ugyanúgy fejlődünk, ugyanazokat a küldetéseket csináljuk ő eléri és tud menni, én nem. Csak a hősöket látom szürkén egy lezárva, amíg ő tud jelentkezni játszani.
    Ötlet?
  • Tomy Lee
    #1110
    A PDA-t ha átállítom másik bill.re akkor miért nem működik?Csak villog a képernyő és nem jön elő a menü.Ha hagyom "backslash"-en akkor jó.
  • picket
    #1109
    Megoldódott a login serveres problémám is:
    https://help.station.sony.com/app/answers/detail/a_id/28788
  • picket
    #1108
    Nekem is pont ez a problémám volt, megnézed a játék könyvtárát ott van egy LaunchPad.log, abban van egy ilyen hiba:
    "*Warning: ActionDLL failed to load"

    Gugliztam, és ezt találtam:
    -Menj ide, de csak internet explorerrel működik: http://launchpad.patch.station.sony.com/lp3/index.html
    -Sírni fog, hogy activex vezérlők, meg telepíteni akar, okézd le.
    -Indítsd el a játékot. Nekem ment, most már "csak" a login servert nem találja :c
  • sanyiiiii
    #1107
    Bokszolj le egy low level solo dungeont (normál módban, nem challenge, meztelenül is mennie kell) és lesz miből javítani.

    Egyébként a pénz miért szopás ebben a játékban? Tulajdonképpen csak colara meg javitasra kell... Néha egy-egy gear darabra költ az ember, de párszáz cash nehogymár ne jöjjön össze mire kiszeded a 40-60 markot ami kell egyhez. Egy markos renownos fos geart fölöselges megvenni ha csak nem 20-as zöldekben vagy.

    Egyébként legjobb pénzmegtakarítási módszer hogy ne halj sokat :)
  • Viktor99
    #1106
    Mostanában haverral csak legendary pvp-t tolunk és néha nagyon idegesítő tud lenni. Mondjuk van balance. Úgy értem hogy nem attól függ hogy milyen karakterrel mész hanem hogy tudsz-e vele játszani. Én eddig Huntresst és Jokert vettem meg. Mind a kettőnek van egy "fegyver váltó" képessége (közelharci - dualpistol) és nem nagyon tudom hogy a dual pistolt hogy lehetne rendesen használni. Úgy vettem észre hogy a közelharciak mindig sokkal erősebbek pedig minden kombót kipróbáltam. Aki dual pistolos az adhatna pár tippet:P

    #1105
    Hidd el a pénz nagy szopás ebben a játékban. 13 ezrem van escrowban de nem tudok megvenni egy 300 dodós cuccot, 30-as létemre. Ki van ez találva... :D
  • Geri98
    #1105
    és még valami.

    nagyon nagy kérés lenne ha azt kérném hogy egy legendary emberke, akinek van egy rakás értelmetlen pénze, nem tudna e átküldeni egy ezrest?

    de tényleg csak ha tök értelmetlenül és fölöslegesen van 50000-re valakinek. mert megint úgy állok hogy elromlott mindenem és egy vasam sincs. (mellesleg escrowom már több mint 6000)
  • Geri98
    #1104
    oké.

    a penguin maximus meg van dögölve, a helyes taktikával tényleg nem nehéz, (bár azt furcsáltam hogy miután levettem a fél életét, nem kezd el pörögni) meg igazából kicsit taktikáztam mert az előző bosstól odavittem 2 heal barrelt. úgyhogy így sikerült.

    spoiler veszély!

    na de a penguin, valakinek sikerült?
  • Geri98
    #1103
    de mért nem lehet groupban csinálni? ez most direkt így van vagy valami bug?
  • FuRiONight
    #1102
    Nah éjjel steam-ről leszedtem a játékot, de ugyanazt csinálja... hát f@szom ebbe a játékba...
  • 0Fritz0
    #1101
    A falak közelében kell folyamatosan mozogni előle és távolságival lőni.
    Amikor megjelennek a kis pingvinek, akkor még mindig mozogva azokat kell kilőni, majd vissza a nagyra.
    Sokáig tart, de megcsinálható.
  • spybot919
    #1100
    A- nem Végül is ha ledobod a hordót és űt addig nem halsz meg de akkorákat ver hogy nem is növeled a hp-dat a hordóval. és 1ből ahogy elfogy 2 ütéssel megöl. Személyes tapasztalat. Volt hogy heal közbe ölt meg.
  • sanyiiiii
    #1099
    Abszolút nem nehéz a penguin, van egy csomó hps hordó a szobájában.
  • Vagrant
    #1098
    NagyiBMX nemond hulyeseget.
    Steam et tedd fel es abba keresd ki a jatekot es onnan toltsd le.
    erre nemis gondoltam.
  • Jammal
    #1097
    Szopás az a pingvin robot de ölthető, amikor pörög akkor elgurulgatsz és lövöd. Viszont Penguin a főboss az már kajak túl sok.
  • FuRiONight
    #1096
    Friss win van fent, mindenből a legújabb.

    NagyiBMX: persze, hogy nem az egészet szedtem le, mivel csak 12mb-os file szed le, ezután kiéne kezdenie a letöltést, ami nem megy..
  • Tomy Lee
    #1095
    Nem ártana..
  • Tomy Lee
    #1094
    Spoiler?
  • Geri98
    #1093
    hali!

    végre elértem a várva várt lvl 30-at (tudom hogy nem nagy szám de mindigis "nagy" akartam lenni) és a penguines küldetés... csak annyi hogy nem gondolhatták komolyan... és az hogy nem lehet coopban tolni... felháborító. mert ha megszenvedted az első bosst meg a kismillió gengszert, és jópárszor kipusztultál, akkor már csak hab a tortán a penguin maximus, ami mindennek a teteje. most nem akarom ecsetelni hogy mi mindenre képes, legyen elég annyi (aki még nem járt ott és nem tudja), hogy piszok erős, és az életét sem bírod szinte egyáltalán szedni, se képességgel, vagy ütéssel, én már az első tized életénél meghótam.

    de gondolom hogy most lehurrogtok hogy mekkora egy fostos n00b vagyok hogy egy ilyen könnyű szart hogy nem bírok végigvinni...

    tudom hogy most litániát írtam, de muszály volt kiengednem a dühömet.
  • NagyiBMX
    #1092
    Ugyanez volt nálam is, töltsd le Steamrol, teljes játékot letölti, azért lép ki mert nem az egész játékot töltötted le.
  • Vagrant
    #1091
    telepitsd ujra a szokasos programokat, dx c++ stb..
    probald kompatibilis uzemodba , rendszergazda kent.
    Legegyszerubb pakold ujra a windows-t.
    (persze ha windows-t hasznalsz.)
  • FuRiONight
    #1090
    Hali

    Kedvet kaptam a játékhoz, de miután rámegyek a játék oldalán arra, hogy "PLAY FREE PC VERSION" letölti a DC Universe online live-ot, felrakom, el is indul odaáig, hogy DC universe online sony online entertanment és ezután kilép, nem történik semmi. Már rengeteg oldalról leszedtem, de mind1knál ugyanez ez a helyzet. Szóval örülnék, ha valaki tudna segíteni ebben, hogy én is kipróbálhassam ezt a játékot!
  • Coldman32
    #1089

    Szevasztok Hero oldalon eu pve szerveren keresek guildot/klánt/ligát ki minek hívja.
    Treff vagy Patriota HuN néven.Láttam alább az Igazság Ligáját ha van tgf oda is szívesen mennék.
  • Tomy Lee
    #1088
    Van lag megint:(
    Arénán azt látom csak,hogy két részletbe eltünik HP-m.Csinálhatnának már valamit mert k..a jó a game:DD
  • andrew1988
    #1087
    lehet jobban megérné a legendary előfizetés... de arra meg nincs pénzem :D
  • Jammal
    #1086
    Így van. Gondolkodtam rajta, ha már bankkártyával direktbe úgyse sikerült megvenni az első dlct befektetek 2500 pontba és akkor a másodikat is megveszem, na de akkor már kevés lenne a 6 character slot is és ha negyed évente tényleg kinyomnak egy újabb dlct akkor aztán tényleg sokba lesz a dolog.
  • andrew1988
    #1085
    vagy majd 1100 sc gondolom
  • Jammal
    #1084
    Le van írva, hogy ez is 9.99$+adó.
  • Geri98
    #1083
    mindigis kedvencem volt a villám :D gondolom esély sincs rá hogy ingyenes lesz mint egy patch ugye ?
  • Rane19
    #1082
    Érdekes meg vettem első pvp t2 es set darabomat utána valami össze kuszálodott nem mmutatja a tokenjeimet és 0 combat rating em van wtf? valakinek ötlet mi a gond xD
  • andrew1988
    #1081
    DLC2

    hamarosan jön a dlc2 :)
    főszerepben a lightning powerset, vagyis a villámok képessége :)
  • Tomy Lee
    #1080
    Akkor most melyik az aktív guild Hero oldalon?
  • Tomy Lee
    #1079
    Iszonyat mi lag van megint egész nap:(