11
  • Laza
    #11
    A Léghajlító nekem nem bántotta a szemem ...
  • winnie
    #10
    "Amúgy anno a legelső Rambo is kapott pl. Arany Málnát úgy emlékszem, szóval nem mérvadó ez a díj sem. Mint ahogy az Oscar sem. "

    attól, hogy szerinted valami nem tartozik oda, még lehet mérvadó a díj, nyilvűn az is mindkettő - a többség szerintem azt választaná, hogy a te ízlésed nem mérvadó. (egyébként a rambo 2-3 kapott jelölést, az egy teljesen elismert film volt a maga idejében, és ma is. az még nem tucatakció volt.
  • Zombee
    #9
    A legrosszabb 3D-nél magát a technikát fogják díjazni, ha maga a film is szar, annak külön díj van fenntartva :).
    Amúgy anno a legelső Rambo is kapott pl. Arany Málnát úgy emlékszem, szóval nem mérvadó ez a díj sem. Mint ahogy az Oscar sem.
  • ZeemanX
    #8
    Már megint ez a _nominációzás_....
  • ffxi
    #7
    Titánok harca? Yó volt az a film. Bár 3D verziót nem láttam. De maga a film összeségében yó volt.
  • m minnifield
    #6
    upsz
  • PetiX87
    #5
    Óó, ne legyünk abban olyan biztosak, hogy nem VOLT! Az igazi első kommentben felhívtam a figyelmét egy elég esetlenre sikeredett mondatára, amit sunyi módon kitörölt miután kijavította. :D
  • m minnifield
    #4
    én sehol nem látom az ellenkezőjét, kedves kommentelő...
  • kalapos01
    #3
    Csak azért beszél szépen, mert időközben rájött, hogy nem tud szöveget értelmezni. :)
  • geronemo
    #2
    Nem szabad ilyen szépen beszélni a viktorral még komolyan veszi :D
  • Ender Wiggin #1
    A Kaptár nem konvertált film, de ezt bizonyára Ön is tudja, kedves szerző...