1694
  • Dzsini
    #1374
    Egy élmény, ahogy a Kocsis szót kimondják :)
  • Fletley9
    #1373
    Twitch-en world magic cup közvetítés megy Austria-Hungary meccseket közvetítenek ha valakit érdekel :)
  • Dzsini
    #1372
    M14
  • Dzsini
    #1371
    A DGM kapukkal teljessé vált a szöveg:
    THE GUILDS OF RAVNICA WILL DESTROY EACH OTHER UNLESS THE MAZE IS SOLVED AND THE GUILDPACT REFORMS.
  • Dzsini
    #1370
    Gyűlnek a championok
  • Dzsini
    #1369
    Rakdosék nem gyöngyökkel játszanak :)
  • Dzsini
    #1368
    A kisregényekben elég szemét egy alak :) (bár még csak az első kettőt olvastam, a DGM-et nem)
  • Pistike 007
    #1367
    Zarek nagy pókeres lehet. :D
  • Dzsini
    #1366
    Megkezdődött a DGM spoiler szezon :)
    Lesz itt minden csócsálnivaló
  • Dzsini
    #1365
  • Murmur
    #1364
    Közeleg a DotP 2014. Teaser+némi infó itt.
  • Dzsini
    #1363
    Már egy ideje pletykálták, hivatalos:
  • Krezga
    #1362
    A 40 dolláros ajánlott ár nem mérvadó az biztos.

    A modern mastersben azért reménykedem hogy nem lesz annyira limitált.
  • Dzsini
    #1361
    Alacsony példányszám, 40 dolláros ajánlott ár 20 lapért - egy-egy bolt már meghirdette, hogy az általuk kapott pakkokat elárverezi, már most 100 dollár fölötti árak repkednek rá.

    Nem lesz belőle túl sok, ahogy a Modern Mastersből sem.
  • Dzsini
    #1360
    Ezeket imádom:
    Let's start with Tezzeret, Agent of Bolas[

    Using Liquimetal Coating and his -1 ability you can turn him into an Artifact Creature Planeswalker.

    Despite Tezzeret being a creature he is still missing a creature type. So after turning him into a creature equip him with Runed Stalactite and give him every creature type. He is a planeswalker after all, we wouldn't want to under do it.

    But despite now having all the creature types he's still only 3 permanent types which strikes me on the low side.

    Luckily now that he is a Saporling (along with every other creature type) you can play Life and Limb, turning him into a forest.

    Once your Tezzeret is a forest cast Prismatic Omen and he'll gain all basic land types. You wouldn't want all his creature types to be lonely right?

    But wait! Aren't we missing a permanent type? That's right! He's not an enchantment yet. To rectify that play Enchanted Evening.

    Congratulations! You now have an Artifact Creature Enchantment Planeswalker Plains Island Swamp Mountain Forest with all creature types. What you choose to do with him is up to you.
  • Krezga
    #1359
    Nagyon várom, és kifejezetten kíváncsi vagyok a lapokra
  • Dzsini
    #1358

    20 éves a Magic, 20 világbajnok pakliból egy-egy híres lap
  • Dzsini
    #1357
    Nem minden lapnál használják ezt a fóliázást, a többség csak simán szivárványszínű.

    És nem én csináltam a fotót, találtam online.
  • Buddy
    #1356
    Ja és tény, nagyon jól eltaláltad ezt a szárnyas fotót :)
    Föl is kaptam a fejem rajta :)
  • Buddy
    #1355
    Köszi,
    Igen ezért kérdeztem, mert nekem is van 1-2 foil lapom, M13-asból (most kezdtem nemrég), de azokat akárhogy forgatom, nekem az egész szivárványozódik - és főleg weboldalakon, scannelve vagy fotózva jön inkább az ki, hogy pont a lényeges részek csillognak
    Kicsit furcsa, nagy szerencsém, hogy annyira ezek engem nem fognak meg, elvagyok a sima darabokkal, azok közt is vannak álomszép art-ok.
  • Dzsini
    #1354
    Az egész felület csillogós, de egy ideje már újítottak a technológián, így másképpen színjátszó bizonyos részeken, így tudnak pl. olyan mintázatot csinálni, mint a lenti képen.

    (és rohadt nehéz normálisan fotózni)
  • Buddy
    #1353
    Sziasztok,
    Egy hülye kérdésem lenne: a foil lapok gyakorlatilag minden kártyánál ugyanúgy készülnek, hogy kap egy egyszerű réteget, vagy speciális területeket vonnak be rajta, hogy kiemeljék az adott motívumot?
    Ígypedig minden foil lap "más"?
    Köszi,
  • Pistike 007
    #1352
    +1
  • Dzsini
    #1351
    Nézegették fórumon, egyike az olyan lapoknak, ahol a foil változat a szokásos két-háromszoros ártöbblet helyett majdnem tízszeres árat hoz. Piszkosul betaláltak vele.
  • Krezga
    #1350
    ebből nekem is kell foil változat :)
  • Dzsini
    #1349
  • Jagumo
    #1348
    Egy pillantást vessetek rá ha érdekel. Olcsón eladom a magic kártyáim! Bocsi az offért!
  • Dzsini
    #1347
    Kár, hogy nem lesz belőle külön lap - egy élmény lenne kimondani a nevét :)
  • Dzsini
    #1346
    Rejtett üzenet a Guild Gate lapokon:
    Az RTR és a GTC kapukon a dőlt betűs flavor textben van 4-4 karakter, amit egy lehelletnyivel feljebb nyomtattak. Nem lehet véletlen, mert több nyelven visszaigazolták, mindenhol azonos jelentésű mondat betűit lehet megtalálni.

    Orzhov: Wealth sEcuritY ... fOr (WEYO)
    Dimir: ISET
    Gruul: LTAH
    Boros: LRCE
    Simic: DOHR

    Az üzenet pedig: "The Guilds of Ravnica Will Destroy Each Other"
    Lehet találgatni, mi következik a Dragon's Maze-ben :)
    (Ral Zarek biztos, rajta kívül)
  • Pistike 007
    #1345
    Nagyon jó!
  • Dzsini
    #1344
    Hihi :)
  • Dzsini
    #1343
  • Dzsini
    #1342
    Megkezdődött a hivatalos preview szezon
    Gatecrash képességek
  • Dzsini
    #1341
    És a nem létező Dimir ház nem létező képessége:
  • Dzsini
    #1340
    Tényleg más lett az Orzhov képesség:

  • Krezga
    #1339
    kemény
  • Dzsini
    #1338
    Boros

  • Krezga
    #1337
    Ejj, jó kiadás lesz ez is :D
  • Dzsini
    #1336
    Gruul (illeszkedik a lentihez, tehát az is valószínűleg valódi)

  • Dzsini
    #1335
    Ez már hivatalos, tehát az Evolve valódi: