1694
  • vasipeti
    #1334
    Sziasztok! Van eladó Magic kártya gyűjteményem. Régebben én is sokat játszottam de már nem így inkább eladnám.
    Kb. 200 darab kártya sok aranylappal,értékes lapokkal. Mivel régen játszottam ezért a lapok nem újabbak 2007-nél viszont hibátlan állapotban vannak.
    100 darab fekete védőfóliát is hozzá adok.
    Több tízezerért lett összeszedve. 5000 Ft-t kérnék érte.
    Emailben keressetek mert csak ott látom meg: [email protected]
  • Dzsini
    #1333
    Anno a Rootborn defenses-t is mindenki elkönyvelte fake-nek, aztán jött a meglepetés.
  • Krezga
    #1332
    legtöbb helyen fake-nek írják ezt a lapot.
  • Dzsini
    #1331
    Orzhov képesség:


    (persze ezek, mint az előzőek nem 100%, hogy valósak, hiszen nem hivatalos spoilerek)
  • Dzsini
    #1330
  • Dzsini
    #1329
  • Dzsini
    #1328
    Ha a pénztárcád bírja, akkor hajrá - nagyobb városokban lehet találni bőven játszótársakat is, online pedig csak egy Windows és állandó netkapcsolat kell hozzá :)
  • Starfarer
    #1327
    Igen, az.Ha csak kedvcsináló, akkor meghozta hozzá a kedvem :)
  • Dzsini
    #1326
    A Duelst? Az nem is azért van, az igazából egy beetetés a Magic Onlinehoz vagy a papírváltozathoz. Végletekig leegyszerűsített paklikkal, játéklehetőségekkel, ellenfelekkel.

    Majd jövőre lesz Duels 2014, abban lesznek újdonságok, új játékmódok, stb.
  • Starfarer
    #1325
    Mik vannak.Igaz, én az analóg formában még nem toltam, ezért nem is vagyok naprakész, a pc-s játékot meg nem frissítik valami nagy lelkesedéssel.
  • Dzsini
    #1324
    Például ezzel:

    De van még hozzá ezer módszer, alapvetően ötszínű az egész pakli.
  • Starfarer
    #1323
    Ez az ajtó a semmibe c. lapot milyen paklival tudod érdemben kijátszani, így hogy 5 féle mana kell hozzá?
  • Krezga
    #1322
    Azért az a pár munkatárs nem olyan kevés, ha jól tudom ebbe pár külsős forgalmazó is beletartozik.

    Meg amúgy is, minden eladó :) (csak az embernek legyen pénze :D )
  • Dzsini
    #1321
    Csoda, hogy eladásra kerül néhány, elvileg csak a dolgozók és pár munkatárs kap belőlük.
  • Krezga
    #1320
    Hehe, ez is jó lett!

    Kár, hogy ilyen nagyon drágák :(
  • Dzsini
    #1319
    A 2012-es ünnepi lap:
  • Dzsini
    #1318
    Standardban jól teljesítő pakli ilyesmikkel:

    OmniDoor ThragFire a neve, és nagyjából erről kell szólnia az MTG-nek, nem ugyanannak a paklinak a különféle apró változtatásairól.

    Van benne bőven nyerési lehetőség: alapból a Door, aztán Griselbrand brutálisan felpumpálva, a Worldfire+Thragtusk páros... hihetetlen, hogy egy csomó értelmetlen mókának tartott lapot összedobálva is lehet életképes, versenyképes paklikat csinálni.
  • Pistike 007
    #1317


  • Dzsini
    #1316
    Egy kis Gatecrash leak, január előtt:
  • Krezga
    #1315
    Jah, engem nem csak a goyf érdekel :) Az utolsó common is érdekel, és be szeretném szerezni a kiadásból az összes lapot, csupán a legdrágább lapokból szeretnék bontani, hogy azt majd ne kelljen megvennem ^^
  • Dzsini
    #1314
    230 lap lesz benne, valószínűleg egy komoly része a legemlékezetesebb lapok az elmúlt évekből (akár common szinten is), és téged csak szerencsétlen Tarmogoyf érdekel?

    " Let me tell you, battling storm versus dredge versus Faeries in draft is an unforgettable experience"

    Én a Golgari Grave-trollt szinte biztosra veszem, visszajön a storm, az egyik legőrültebb keyword, amit valaha kitaláltak... lesz itt minden, mint a búcsúban :)
  • Krezga
    #1313
    Amúgy kíváncsi lennék, Realms-ből mennyit hoztak be az országba, mert eléggé hamar elkapkodták (aztán utána meg több pénzt kellett kiadnom érte...).

    Amúgy remélem ebből a Modern Masterből is lesz valami pre, vagy re :)
    (és bontok goyfot^^)
  • Dzsini
    #1312
    itt a cikk, ez alapján lehet találgatni. Drágább lesz jóval: 4 helyett 7 dollár egy csomag.

    There's the standard recipe 101 commons, 60 uncommons, 53 rares, and 15 mythic rares. Some cards changed rarities from their original printings either because (a) we needed some mythics, and a lot of these cards are originally from sets which predate mythics, or (b) we wanted to balance the limited environment. There are no basic lands in the set; instead, the fifteenth card in each pack is a foil. That's right—a foil in every pack!
  • BladeW
    #1311
    Juhé, akkor majd ezt is bestoppolják Pesten, vidékre megy egy csomag sem fog jutni? Aztán hoppá, liciten feltűnik majd 1-2 goyf hirtelen? Mint a legutóbbi From the Vault: Realmsnél?
  • Dzsini
    #1310
    Nem jelentős mértékben, a hozzáfűzött cikknél írják, hogy alacsony példányszámban nyomják ki.
  • Krezga
    #1309
    Akkor most kevesebbet fog érni a goyfom :(
  • Dzsini
    #1308

    Modern Masters (olyan, mint az Online Masters Edition sorozat)

    Modern Masters will be a small set containing reprints from 8th Edition through Alara Reborn pulled from the Modern format, including the sought after Tarmogoyf! The set is designed to be both high power and balanced for Limited. There will even be a Modern Masters Grand Prix!

    20 to 30 cards will have new art, as well as creature tokens that haven't been printed before. A guaranteed premium foil card will take the place of a basic land in each pack.
    Set Name Modern Masters
    Number of Cards 229
    Release Date June 7th, 2013
    Twitter Hashtag #MTGMM
    MSRP 6.99 per Booster Pack
    Languages Available English
    Release Date June 7th, 2013
  • Dzsini
    #1307
    Játszani igen (most az RTR-ben is van pár jó aurával kapcsolatos lap), de versenyképes pakli szerintem egy évtizede nem volt, ami aurákat használna - gyengék, drágák, tehát minden olyan bajuk van, amit lent kritizáltak :)

    Ellenben jó móka tud lenni, és a Magic elsősorban arról szól.
  • Krezga
    #1306
    A Planechase 2012 Edition-ban az egyik deck az aura-kra épül, és nagyon jókat lehet vele játszani :)
  • Dzsini
    #1305
    Mark Rosewater (fődesigner) cikke arról, hogy miért vannak rossznak tartott lapok minden kiadásban és úgy egyáltalán :)
  • Dzsini
    #1304
    Mert csak :)
    Aurákat is gyártanak, pedig egy kezemen meg tudom számolni, hogy mennyi közülük olyan, ami egyáltalán játékképes (Rancor) - a többi köré összevissza paklit kell építeni, mert egy pukkantással legalább két lapot lehet veszteni velük.
    Gyártanak vanilla (képesség nélküli) lényeket is, pedig azok is csak elvétve kerülnek egy-egy pakliba (constructedbe gyakorlatilag soha, draftnál ha megszorul a paklikészítő), mégis kellenek - ahogy írtam, nem lehet csak ritka és mythic lapokkal kiadást csinálni, te sem vennél boostert 4 lappal ugyanennyiért.
  • Krezga
    #1303
    Konkrét példát kérünk :)

    (mindent fel lehet használni szvsz, mi is szoktunk itthon olyan nyakatekert ötletekre paklikat építeni, hogy játék közben végig csak röhögünk)
  • DasIsFuck
    #1302
    de csak a példa kedvéért egy alapvetően gyenge effekt,drágáa idézési költséggel miért lenne casual formátumokba jó vagy commanderbe?

  • Dzsini
    #1301
    Van, ami limitedbe jó, van, ami standardba, van, ami eternalba, commanderbe, casualba, és van olyan, ami azért van ott, hogy a set hangulatát átadja, a történetet bemutassa (és nem lehet ritka és mythic lapokkal kitömni egy kiadást sem).


    Sokan vannak ám, akik csak a móka kedvéért összeraknak olyan paklikat, amibe pont az ilyen hangulatos lapok kerülnek - nem fognak vele versenyre menni, de nem is az a cél minden lappal, hogy versenyeket nyerjenek vele.
  • DasIsFuck
    #1300
    Magic Online Beta kliensbe sikerül kipróbálnom egy Draftot:)

    Amúgy azt nem értem, hogy szinte minden új setbe jön egy rakat olyan lap ami még limitedbe is xar.
    Ezeket minek erőltetik?
    Miért kell egy csomó olyan lap amit lényegébe tényleg senki nem használ?
  • Dzsini
    #1299
  • Dzsini
    #1298
    És még mindig találnak olyan pontokat a játékban, amivel még nem foglalkozott emlékeim szerint egyetlen lap sem ilyen módon...
  • Dzsini
    #1297
  • Dzsini
    #1296
    Bérgyilkosok :) hihi
  • Dzsini
    #1295