1694
  • Murmur
    #414
    A pauper formátum mennyire kedvelt/játszott IRL?
  • Dzsini
    #413
    lehet laponként kereskedni, ő meg túlad a készletén (vagy egy részén) - én is eladtam anno kétszer majdnem a teljes kollekciómat :D
  • Murmur
    #412
    Köszi, majd valamikor benézek. Az, hogy a boltos árulja a lapjait, hmm, furán hangzik. :D
  • Brolly28
    #411
    meg M.A.G.U.S. is
  • Brolly28
    #410
    am. kérdésedre a válasz, elég jó a magic-es élet, most a boltos árulja a lapjait, kis egymillió van neki és elég jó árakon adja
    valamint van 1 jó pár wow-os is
  • Brolly28
    #409
    nem sokkal messzebb, ki jössz, jobbra fordulsz, átmész a hídon majd az utcán balra fordulsz és ott lesz egy oriflame vmi milyen üzlet, nah mellette lesz egy kék ajtós
  • Auren
    #408
    valahol a mostani hely környékén lesz, de Brolly jobban tudja.
  • Murmur
    #407
    A Sárkánytűz a Széchenyiről? És hova?
  • Auren
    #406
    Költözik a bolt nagyobb helyre, mert nem fértünk el rendesen :D
  • Murmur
    #405
    Miskolcon milyen a Magic-es élet? Anno belevágtam a MAGUS-ba, aztán a WOWTCG-be is, de aztán valahogy nem volt kivel játszani, és eladtam a lapokat. Magic-es paklikat már nem mertem venni, csak online tolom.
  • Brolly28
    #404
    hétvégén booster draft akit érdekel jöjjön miskolcra
  • Brolly28
    #403
    a Besieged-ben 50-50%-ban vannak
  • Murder3
    #402
    sztem nagyon szép lett a besignedbe meg mivel több phyrexiás lényt vélek felfedezni én így jobban tetszik.
  • Brolly28
    #401
    örülök hogy legalább vkinek tetszik a mirrodon block
    sok ember szerint nem lett valami jó
  • Murder3
    #400
    Nekem a mirrodin blokkos black irányzat tetszik, meg a fekete arti lapok is.
    Bár nekem csak az újjabak tetszenek ahol szép rajzok vannak a kártyákon a régiek nem kellenének:D

  • Brolly28
    #399
    nem akar képet berakni :( mind1
  • Brolly28
    #398

  • Brolly28
    #397
    hmmm Geth kicsit máskép néz ki a "teste" nélkül
  • Pistike 007
    #396
    a képe is nagyon bejön.:)
  • Brolly28
    #395
    aranyos kis dög
  • Brolly28
    #394
    ez valszeg várható lesz
  • Brolly28
    #393
    hamarosan jön az m12, kíváncsi vagyok hogy mit fognak belerakni, és mit vesznek ki belőle
  • Brolly28
    #392
    :(
  • Pistike 007
    #391
    Hát ez ilyen.. Sopronban tanulok, nagyon pöpec kis bolt volt ott, persze Mirrodin Besieged kiadása előtt bezárták. Ok. Majd Győrben akkor benézek néha. Erre puff. Nagyon gáz..
  • Brolly28
    #390
    felénk tegnap volt 10kor, sajna nem tudtam menni pedig jó lett volna:(
  • Pistike 007
    #389
    Aha, ja. Nem jött meg a szállítmány. Második napja fagyoskodom feleslegesen a kocsiban miatta. Szerdán 'jön meg', amikor persze nem leszek Győrben.
    Great!
  • Pistike 007
    #388
    most megyek 10-re
  • Brolly28
    #387
    volt vki pre release-en? :(
  • Pistike 007
    #386
    omg
    :D
  • Dzsini
    #385
    Vagy elcseréled értéken valami kék/fehér ritkára.

    A Chronologist piszok jó móka - minden olyan kör végén, ami nem a te köröd volt +1 kört ad neked - tehát 1-1 elleni meccsen az ellenfél után te jössz kétszer (csillaggal a chronologist által adott körök):
    te-2-te*-te-2-te*-te-2-te*...
    , 4 játékosnál pedig minden játékos után egyszer te jössz, majd a saját helyeden is:
    te-2-te*-3-te*-4-te*-te-2-te*...

    ha sikerül életben tartani addig :D (dehát azért vagy kék, hogy ne sikerüljenek azok a doomblade-ek :) )

    (és sokkal mókásabb, ha van 2 különböző játékosnál chronologist, mert akkor onnantól - amíg azok el nem pusztulnak - csak azok a játékosok jönnek :D
    1 és 3 chronologistos, 2 és 4 nem:
    ...2-1*-3*-1*-3*-1*-3*... és így tovább :)
  • Pistike 007
    #384
    hát akkor majd később építgetsz pirosat is.!:)
  • Brolly28
    #383
    :-c
  • Strabi
    #382
    meg volt a boosterban egy ilyen is:

    Lord of Shatterskull Pass

    sajnos nincs mountainem, szóval piros kártyát egyáltalán nem tudok megjátszani, de kifejlesztve ez is elég ütős lapnak néz ki.
  • Strabi
    #381
    az nem is hangzik rosszul
  • Brolly28
    #380
    7es szinten annyit tesz hogy 2× leszel egymás után
  • Brolly28
    #379
    ennyire
  • Strabi
    #378
    sziasztok, ma megvettem az első paklimat :)

    fehér/zöld startert akartam venni, de csak otthon vettem észre hogy véletlenül fehér/kéket kaptam :D

    no mind1, most jó lesz ez is, a starter pack boosterjében viszont találtam egy mythic rare kártyát:

    Lighthouse Chronologist

    mennyire jó ez a lap? nem is igazán értem hogy a 7+ level képessége mit csinál. érdemes ez a lap köré építeni a paklit?
  • Pistike 007
    #377
    WizardShopon a Black Lotus 500000-ért van fent..^^ nice
  • Dzsini
    #376
    A feláldozott lap elindul a temetőbe, képességektől függetlenül.
    A feláldozás nem destroy, nem hp csökkentés, semmi ilyesmi - egyszerűen áthelyezed a lapot a graveyardba, ahogy kifizeted a manaköltséget, vagy bármi ilyesmit.

    "501.6. Sacrifice
    501.6a To sacrifice a permanent, its controller moves it from the in-play zone directly to its owner’s graveyard. A player can’t sacrifice something that isn’t a permanent, or something that’s a permanent he or she doesn’t control. Sacrificing a permanent doesn’t destroy it, so regeneration or other effects that replace destruction can’t affect this action."
  • Pistike 007
    #375
    szóval hogyha feláldozunk lényt egy ability 'fizetsége' képpen, akkor azzal ki lehet nyírni az indestructible-t? Ha jól értem?:D