1694
  • Dzsini
    #1214


    A behemót vicces, bár versenykörnyezetben használhatatlan. Egy zöld commanderes pakliban viszont mikor a tokenhorda megindul... :)


    Prerelease kártya:

    Launch weekend:

    Game Day / Top 8:

    Buy a box:
  • Dzsini
    #1213
    Griselbrandra, ő volt együtt bezárva a Helvaultba Avacynnal, azért árasztották el a rosszfiúk Innistradot.

    ...igaz sokáig nem létezett kiszabadulása után, a sztori alapján Liliana hipp-hopp kivégezte. A miracle lapok pedig mókásak, főleg, hogy az ellenfél körében is lehet "abban a körben elsőt húzni".
  • Krezga
    #1212
    A Temporal Mastery-re gondolsz? :)
  • Dzsini
    #1211
    A főgonosz:
  • Dzsini
    #1210
    Ősszel:

    Most:

    (meg egy csomó lap csak szöveggel)
  • Krezga
    #1209
    Szerintem a legszebb promo lap mostanában. (ezt muszáj lesz beszerezni :))

  • Dzsini
    #1208
  • Dzsini
    #1207
  • Dzsini
    #1206
    Hétfőn kezdődik a preview:
  • Dzsini
    #1205
  • Dzsini
    #1204
    Eddig nem volt gond az FTV-kkel, sikerült mindegyikbe pár olyan exkluzív lapot beletolni, ami miatt rámozdultak :)
  • Krezga
    #1203
    Reméljük nem szúrják el :)
  • Dzsini
    #1202

    Legendás földek, tájak.
  • Dzsini
    #1201
    Képregényes lapok (reprint mindkettő, de lehet, hogy az Avacyn Restored-ban is lesznek):
  • Dzsini
    #1200
    Ez akkor a szokásos nálatok :)

    Sorin 50 dollár, ő a legdrágább lap jelenleg, utána Huntmaster of the Fells (13), Havenghul Lich (12), Grafdigger's Cage (8), Gravecrawler (6), Falkenrath Aristocrat (6), Vorapede (5), Drogskol Reaver (5), Mikaeus the Unhallowed (4), Geralf's Messenger (4), Elbrus the Binding Blade (4)

    A démonos tőrt meg bele kell nyomni az Innistrados láthatatlan hapsi kezébe a harmadik körben, és az ellenfél megköszönheti a játékot.

  • Murmur
    #1199
    Csak paupert meg planeswalkert játszottam. Drága, na, mint a papír. :)
  • Krezga
    #1198
    Én csak élőben.

    Amúgy a pre jó hangulatú volt. Barátnőm bontott Sorint, meg böszme nagy démonná alakuló equipmentet, én pedig szokásos crap-eket. :)
  • csiak
    #1197
    a Magic Online-on szoktatok játszani?
  • Krezga
    #1196
    de nem az. egyáltalán nem.
  • Dzsini
    #1195
    Ha nem lenne tele irtózatos nyelvtani és fogalmazási hibákkal, talán lenne esélye rá, hogy egy kicsit vicces legyen...
  • Pistike 007
    #1194
    Magic by 9gag
  • Dzsini
    #1193
    A token úgysem számít igazán, a föld a lényeg. Az meg "sima" ritka a Coldsnap-ből.
  • Krezga
    #1192
    Bocs, Release-n adták, pre-n más volt.

    Amúgy elég drága, olyan 2-3000 Ft körül mozog.
  • Krezga
    #1191
    Nem lehet bontani. Prereleasen adták.
  • Pistike 007
    #1190
    Ja ezt ismerem, vicces kis dolog. Marit Lage-nek ha jól látom "rare" a gyakorisága, nem is tokenként lehetett kinyitni, hanem mint ritka lapként?
  • Dzsini
    #1189
    Jár hozzá ajándékba sokszor eljátszott combo is:
    Első kör:

    Második kör:
    Dark Depths, Vampire hexmage a két fekete manából (minden föld mocsár is, tehát termel fekete manát)

    Harmadik kör:
    Marit Lage jó napot kíván.
    (van ennél gyorsabb is, második körben haste-el tud ütni ML, de az még két lap)
  • Dzsini
    #1188
    A nem csillagosok és fekete keretesek között ha jól rémlik ő a legnagyobb:
  • Pistike 007
    #1187
    Jah értem, durva.
    Valaki esetleg tud mutatni példát nagyon-nagy lényekre (aminek amúgy szerintem olyan sok értelme nincs)? :)
  • Murmur
    #1186
    Pauperben (online) mondjuk egyszer poén lehet kipróbálni, de szerintem senki se várja ki a tokengyártást, hanem feladja, sz'al nem izgi. :)
  • Dzsini
    #1185
    Miért lenne tiltott?
    Ezernyi végtelenítési lehetőség van a játékban (akár manára, akár lényekre, akár sebzésre), most találtak még egy csomót az új lapokkal, 4-5 kör alatt amúgy is meg lehet nyerni egy játékot, annyi ennek is kell, és elég egyszerű lelövöldözni a Midnight Guardot mielőtt ilyenekbe belekezdene.

    ...plusz mivel a Presence of Gond régi lap, így az ilyesmi versenyeken amúgy sem fordul elő, haveri körben meg legfeljebb nem játszanak veled, ha kitartóan ilyesmivel szórakozol. Egyszer el lehet sütni poénból a 126357 elf tokent, aztán annyi.
  • Pistike 007
    #1184
    És akkor ez most hogyan? Ez így tiltott, vagy..?:D
  • Dzsini
    #1183
    Két common lapból végtelen combo?
  • Krezga
    #1182
    Régen mi is sokat mókáztunk vele, de az újabb kiadásokban már nem volt annyira erős a környezet miatt.
  • Pistike 007
    #1181
    Nekem a film jobban bejött. Kicsit régiesen voltak benne megoldva egyes jelenetek, de pont ettől volt olyan jó:)
  • Dzsini
    #1180
    *könyv
  • Pistike 007
    #1179
    Az mekkora film:)
  • Murmur
    #1178
    Ne szidd, mert ha hazajön a temetőből... :) (Nekem Stephen King: Pet Sematary-je ugrik be róla).
  • Pistike 007
    #1177
    Amúgy tényleg, csak a egy rühes zombicica, de nekem is nagyon bejön! Megfigyelés: a helyesírás javító ismeri a zombicica szót:D
  • Dzsini
    #1176
  • Dzsini
    #1175
    Régen mi ezt úgy csináltuk, hogy az eltalált játékos feltartotta a kezében levő lapokat (megkeverés után), és abból húztunk. De lehet kockadobással, vagy kiterítve rámutatni, akárhogy, csak a véletlenszerűség biztosítva legyen (ahogy pl. a temetőből random lapot visszahozó varázslatnál is)

    (alfától 4. kiadásig létezett uncommonként, aztán 9-M10-ig visszatért, mint rare - fekete pakli ritkán volt meg nélküle, és csúnya lapelőny volt az első körben lehozott swamp-dark ritual-hypno trió)