1694
  • Krezga
    #1254
    A basic land-ek gyönyörűek lesznek.
  • Dzsini
    #1253
    M13 galéria (folyamatosan bővül)
  • Dzsini
    #1252

    Igazi jó kis kővéváltoztatós lény :)
    Xathrid Gorgon 5B 3/6 rare deathtouch 2b, t: put a petrifaction counter on target creature. That creature has defender and is a colorless artifact in addition to its other types. That creatures activated abilities can't be activated.

    Látszik még egy új Liliana és Ajani grafika, és egy 4/4-es Vigilance, Reach-es pók is, meg egy új Planechase lap is.

    És Bolas.
  • Dzsini
    #1251
    Hát, tekintve, hogy a fekete EGY szín, a többi pedig NÉGY, nem nehéz többségben lenni bármelyikkel szemben :) A tiszta vörössel szemben is többségben volt a többi szín, és így tovább, olyan pedig nagyon régen volt, hogy egy mono pakli tarolt volna.
    Pont a mostani Pto Touton mindenki arra készült, hogy a vörös-fehér vagy a zöld-vörös-fehér tarolni fog, és a győztes egy kék-fehér lett, és volt egy reanimátor is a top4-ben. Ha itt visszakeresed az elmúlt eventeket (akár Standard, akár Extended), akkor lehet bőven top8-ban, vagy akár top4-ben találni (részben) fekete paklikat is, van több fekete-kék és fekete-fehér deck, ami sokszor előfordul, nagyon előkelő helyen.

    Következő blokk Teturn to Ravnica, ősszel.
  • DasIsFuck
    #1250
    most nem erről a setről beszélek az előzőbe voltak jó zombi lapok, innistrad szerintem gyenge volt ilyen téren legalábbis feketénél, de standarba eventeknél szinte mindig többségbe van a többi színre épített pakli.
    vagy ez azért van mert a kék controll vagy az aggresszív piros ennyivel többet ér a feketétől?

    következő blokk mi lesz?
    sajnálom h ebből is kimaradtam, csak drága egy 6k-s verseny...


  • Dzsini
    #1249
    Pro Tour Top8-ban volt egy korrekt reanimator pakli Griselbranddal, az Innistrad / DA részleg is tömve volt jobbnál jobb zombis-démonos-vámpíros lapokkal*... attól, hogy neked épp most nem jönnek be, attól még vannak igen jó lapok köztük - egyik szín se kapott sokkal több vagy kevesebb kiemelkedő lapot.

    Gravecrawler, Geralf's Messenger, Mikaeus the Unhallowed, Liliana, Bloodline Keeper, Army of the Damned, Heartless Summoning, Zombie Apocalypse még egy színt hozzácsapva Grimgrin, Havenghul Lich, Stromkirk Captain, Diregraf Captain

    ...és természetesen a Black Cat :)

    Ha visszamegyünk az előző blokkra, akkor pedig végképp van bőséges Standardba való fekete lap.

    * - persze, most az AVR-ben a "gonosz fekete" dedikáltan vesztésre áll a többi 4 , de főleg a fehér ellen, de az előző 2 fejezet arról szólt, hogy a "jó fehér" állt vesztésre a többi 4, és főleg a fekete ellen.
  • DasIsFuck
    #1248
    miért van az, hogy szinte semelyik kiadásba nem tud a fekete jó alap lenni?
    mármint én hivatalos oldalon szoktam nézegetni a hét deckjeit és szinte alig épülnek feketére...miért van ez?
  • Krezga
    #1247
    Két hét múlva :)

    Amúgy én is nézem a spoilert, már kijött 1-2 dolog.
  • Dzsini
    #1246
    Nyáron jön a Planechase II
  • Dzsini
    #1245
    kb. 280 játékos indult a Pro Touron, és ez az egyetlen volt ilyen masszívan miracle-közponű (16 ilyen lap van, minden 3-4. húzás egy csoda, és sokszor az ellenfél körében is tud húzni egy lapot), és majdnem teljesen lénymentes (sideboardban van pár snapcaster és geist). És nyert, egy újonc kezében, világbajnokok és nagy veteránok ellen, akik hozták a blockban legerősebbnek tűnő, legnépszerűbb paklikat.
    Amikor továbbjutott a selejtezőkből (ott 7-1 arányban nyert), akkor páran felvonták a szemöldöküket, hogy mi ez a pakli, aztán top8-ba kerülve felrobbantotta a közvéleményt.

    Nézd meg a meccseket, amikor egyszer beindul, a blockon belül (mivel kevés a counterspell), nincs túl sok minden, ami megállíthatja.
  • Pistike 007
    #1244
    Nincs creature, tényleg érdekesnek bizonyul, de akkor biztos van rá erős ellenpakli is, nem?
  • Dzsini
    #1243
    Pro Tour Avacyn Restored győztes pakli - érdemes megnézni pár meccset vele, egészen durván működik, folyamatosan húzogatja fel a miracle lapokat:

    Main Deck

    27 lands
    4 Evolving Wilds
    13 Island
    10 Plains

    0 creatures

    29 other spells
    4 Devastation Tide
    1 Dissipate
    4 Entreat the Angels
    4 Feeling of Dread
    4 Temporal Mastery
    4 Terminus
    4 Think Twice
    4 Thought Scour

    4 planeswalkers
    4 Tamiyo, the Moon Sage

    Sideboard
    1 Angel's Mercy
    4 Cathedral Sanctifier
    3 Dissipate
    3 Geist of Saint Traft
    2 Midnight Haunting
    2 Snapcaster Mage
  • Dzsini
    #1242
    Ősszel, egy hónappal a Return to Ravinca előtt:


  • Dzsini
    #1241

    (remove from the game mai néven exile)
  • Krezga
    #1240
    Igaz, ütős kis lap, szerintem bent lesz pár pakliban :)
  • Dzsini
    #1239
    Ami mókás, hogy a zöld angyalka drágább, mint a főnök :D

    A Vexing devil lesz még sokáig komoly pozícióban, első körben 4 sebzés csúnya dolog.
  • Krezga
    #1238
    Jaja, szerintem is. A két planeswalker ára valószínűleg csökkeni fog. Bár a temporal mastery is lehet megtartja a magas árát.
  • Dzsini
    #1237
    Temporal Mastery - $28.97
    Tamiyo, the Moon Sage - $26.49
    Cavern of Souls - $17.99
    Tibalt, the Fiend-Blooded - $15.99
    Sigarda, Host of Herons - $12.38
    Vexing Devil - $11.24
    Avacyn, Angel of Hope - $10.89
    Griselbrand - $6.85
    Gisela, Blade of Goldnight - $3.99
    Restoration Angel - $3.90

    Hosszú távon a Cavern of Souls lesz a legdurvább szerintem.
  • Dzsini
    #1236
    Spoilerszezon vége - teljes kártyalista.
  • Dzsini
    #1235
    Powerpuff Angels :)
  • Dzsini
    #1234
  • Dzsini
    #1233
  • Dzsini
    #1232
  • Krezga
    #1231
    Nagyon jók a basic landek! Szépen mutatják a változás (mint Mirrodinon)

    Remélem jókat bontok pre-n, meg egy jó helyezés is jöhetne már, múltkor is azt hiszem 9. lettem, az már csak egy hely, és díjazott :D
  • Dzsini
    #1230


  • Dzsini
    #1229


  • Dzsini
    #1228


  • Dzsini
    #1227


  • Dzsini
    #1226
    A spanyolokat akkor sem rakom ki, hétvégére úgyis nyilvánossá teszik a teljes listát.
    Viszont ezeket igen (párokban az Innistrados változatokkal):


  • Krezga
    #1225
    "(meg egy csomó spanyol kártya, de rajtam kívül úgyse nézi senki)"

    Gondolod te :D
  • Dzsini
    #1224

    (meg egy csomó spanyol kártya, de rajtam kívül úgyse nézi senki)
  • Dzsini
    #1223
  • Dzsini
    #1222

  • Murmur
    #1221
    Biztosan. Itt kérdezd inkább.
  • Shan
    #1220
    Sziasztok. Xboxon játszik vele valamelyikőtök?
  • Dzsini
    #1219
  • Dzsini
    #1218
  • Dzsini
    #1217
  • Dzsini
    #1216
  • Dzsini
    #1215
    Na ki lesz az M13-ban?