5366
Tomb Raider
  • Evoluti0N
    #1430
    Hm.... Hibernáltatnom kéne magam 5-éig.
  • a.carkey
    #1429
    Magát, Larát nem lehet?
  • DarkSector
    #1428
    Hát helyenként spórolnak a textúrákkal, azért ez nem véletlen, mikor kiérsz 1-1- nagyobb területre, azért van a háttérben mit látni! :)

    Én azért bőven elégedett leszek ha csak ezt kapom amit láttam, ha élőben a végleges szebb lesz csak nagyobb az öröm!
  • TBTPumpa
    #1427
    Elindult a Tomb Raider Store: Öltsd magadra Lara cuccait!
  • lucifer9393
    #1426
    Az utolsó íj már röhejes, nagyon nem illik a játékba.
  • ratgab
    #1425
    Nekem is tetszik. Jó lesz ez.
  • TBTPumpa
    #1424
    Jah. Nagyon jónak tűnik, csak legyen is "kellően" hosszú a játék!
    PC-s videóra (mit is tud DX11-ben maximális részletességgel) már én is kíváncsi lennék. Bár ezt a 11 napot már kibírom anélkül is.
    Viszont örülök neki, hogy van napszakváltás a játékban!
  • HeadHunter86
    #1423
    Jó lesz ez! Elég sokrétű a játék. Lesz mivel elbíbelődni benne. Ami zavar kicsit az az életlen textúrák és a furcsa animációk néhol. Már kíváncsi lennék egy PC-s videóra de nagyon.
  • TBTPumpa
    #1422
  • DarkSector
    #1421
    :D
  • TBTPumpa
    #1420
    Gamestop vicces reklámvideó:
  • preziosi
    #1419
    Reyes
     Real Name: Joslin Reyes
     Age: 42
     Height: 5’8”
     Nationality: American
     Occupation: Ex-cop turned mechanic
     Interests: Tinkering about with engines

    Joslin ‘Jos’ Reyes grew up in one of the roughest neighborhoods of Queens, New York. She’s straight talking and no nonsense, but has warm side she doesn’t share easily. She is also fiercely loyal and someone you really wouldn’t want to get on the wrong side of. After being accused for the murder of a local gang leader, Reyes was suspended from the NYPD. Due to a natural affinity with engines, she re-trained and found work as a mechanic.

    Reyes and Roth have known each other for 10 years, and on occasion she works on his ship as chief mechanic. Reyes has a 6-year-old daughter, Alisha. Alisha often lives with Reyes’ sister when she’s off working with ‘Uncle Roth’. Reyes hates being away from her, but Roth pays better than any garage she’s ever worked for. Getting back home to her daughter is always Reyes’ main motivation. One day she’d like to make enough money to open her own garage and spend more time with her daughter. Because of Alisha, Reyes won’t sacrifice herself for anyone, but will still put herself in danger for people when her cop training kicks in.
  • TBTPumpa
    #1418
    Nem hivatalos képek.
    Fanmade cuccok!
  • HeadHunter86
    #1417
    Ezek a képek honnan vannak? Nincs meg nagyban? Hivatalos Lara ez vagy valami fan kép?
  • CroftManor
    #1416
    Nekem ez sokkal jobban tetszik
  • Myselor
    #1415
    lehet xd
  • DarkSector
    #1414
    Pumba jobban tudja. :D
  • TBTPumpa
    #1413
    Küllem DLC-k:






  • Myselor
    #1412
    "Imports Dragon TOMB RAIDER - Action Figure Lara Croft 10cm"
  • DarkSector
    #1411
    "Egy másik "új" Lara Croft baba."

    :)
  • Myselor
    #1410
    nem baba,az akció figura
  • DarkSector
    #1409
    Beszarok a baba úgy néz ki mint a régi részekben...
  • lucifer9393
    #1408
    A második képen lévő Lara rajz nekem sokkal jobban bejön mint az eddigi conceptek.
  • Maxtreme
    #1407
    Mondjuk ebből a pics@nyi képből sok minden nem látszik.
    Viszont így első ránézésre jobbnak tűnik mint amit a collectorshoz kap az ember.
  • TBTPumpa
    #1406




    [URL=http://www.ebay.fr/itm/Imports-Dragon-TOMB-RAIDER-Action-Figure-Lara-Croft-10cm-/160977750628?pt=FR_YO_JeuxJouets_FigurineHerosSoldats&hash=item257b058a64#ht_2770wt_687]Egy másik "új" Lara Croft baba.[/URL]
  • Zomil
    #1405
    Az a baj ezek semmit nem mondanak, mert fogalmam sincs ki ez vagy az elözö karakter, mert ugye az elözö részekhez nincs közük, Lara története legalább érdekes volt.
  • preziosi
    #1404
    Samantha
     Real Name: Samantha Nishimura
     Age: 22
     Nationality: Portuguese, Japanese citizenship. English and Japanese speaking
     Occupation: Documentary Producer/Translator, but receives regular money from her rich family.
     Interests: High living, clubbing, spending money, travel and adventure

    Samantha’s mother is a Portuguese model who was working in LA when she met Sam’s father, a media mogul from Japan. Growing up she moved a lot, not just down the street, but between continents. As a result Samantha was often the outsider in school, and gained attention by being a bit of a wild child.

    Samantha is a budding documentary filmmaker and like Lara has a passion for uncovering the untold stories of the world. Despite her rebellious streak, Samantha has extremely expensive taste in clothes. Sam really can’t understand why Lara refuses to touch her fortune, and sometimes ribs her about it, but she doesn’t let it get in the way of their friendship.

    Samantha and Lara share a feeling of being out of place in the world and feed on each other’s thirst for adventure.
  • DarkSector
    #1403
    Nem erről van szó, persze elsősorban a story érdekel mindenkit, lehet multiban mókázni jókat, csak én technikai okok miatt nem multizok.
  • CroftManor
    #1402
    Én azért kíváncsi leszek rá és kifogom próbálni.
  • TBTPumpa
    #1401
    Hát jah...
    Értelmes ember nem a multiplayer miatt vesz Tomb Raider játékot!
  • DarkSector
    #1400
    Jah, ha értelmes dolgokat nézem akkor igen, de én nem fogok multizni csak single úgyhogy nem fog ez szíven ütni. :)
  • TBTPumpa
    #1399
    Explorer Pack :Egy exkluzív játszható helyszín (The Lost Adventurer - Challenge Tomb), illetve a megszokottnál gyorsabb hozzáférés a következő képességhez: Fast Climb Upgrade (gyorsabb mászás a függőleges felületeken).

    Combat Strike Pack: Hamarabb férhetsz hozzá a következő ingame extrákhoz: pisztoly hangtompító, fejlövés célzás-rásegítő, burst (3 lövés) fejlesztés pisztolyhoz, illetve "Animal Instinct" képesség: a képesség megvilágítja az XP-t adó állatokat a pályákon.

    Ez a két DLC minden verzióhoz, minden előrendelőnek jár. Illetve már sok boltban a fémtokot is adják.

    Csak a multiplayer map, ami valóban exkluzív.
  • DarkSector
    #1398
    A Combat Strike DLC és a multi map ami ebben extra a simához képest.
  • TBTPumpa
    #1397
    Mindegyik verzióra vonatkoznak.
    Amúgy ez az 576 ajánlata!
  • CroftManor
    #1396
    Az előrendelői extrák azokra is vonatkozik, akik az alap változatot rendelték elő? Melyik boltban adják ezeket az extrákat?
  • TBTPumpa
    #1395
  • preziosi
    #1394
    jogos, én is csak annyira lettem volna kíváncsi, hogy akkor szerinte jó-e a játék sztorija vagy sem. kiindulva pl. abból, hogy a far cry 3 ugyanezt a dolgot akarta megfogni (fiatal srác gyilkológéppé válása a túlélés érdekében), de ott sikerült az utóbbi idők legsemmitmondóbb sztoriját összerakni hozzá, a legidegesítőbb főszereplővel. azóta valahogy félek ettől a témától.
  • TBTPumpa
    #1393
    Ír róla, de az spoileres. Azért csak a "végét" másoltam be ide, nehogy elrontsam az élményt.

    A "cikk" elején ír a sztoriról, hogy mi tetszik neki benne és mi nem (tetszik neki, hogy több helyen Reális a játék, de van néhány logikátlan és agyfasz pont a sztoriban). De én is csak "átfutottam", nem olvastam el, mert magammal sem akarok kicseszni és amúgy sem teljesen részletezi a dolgokat a srác, csak nagyvonalakban ír róla.

    Csak a játékmenet és harcrendszer érdekelt elsősorban. A sztorit én akarom "megtapasztalni" és felfedezni.
  • preziosi
    #1392
    az enough exploration rész elég jól hangzik, a történetről viszont csodálkozom, hogy se pro, se kontra nem tesz említést, azt nem tudom elképzelni, hogy olyan semmilyen legyen.
  • lucifer9393
    #1391
    A lebukáshoz még annyit, hogy vmelyik utolsó dev. diaryban mondták, hogy automatikus a fedezékrendszer, ha ellen van a közelben, Lara automatikusan fedezékbe bukik.