5366
Tomb Raider
  • Myselor
    #1510
    igazad van.nem is kötelező ezt még berakni,csak megmutattam .bármikor tudom még javítani,majd holnap esetleg még később :)
  • DarkSector
    #1509
    Kezdetnek nem rossz, picit ha saját szemmel nézem az elrendezés nem annyira helytálló, a címe a fenti feliratokhoz képest meg larahoz képest kicsit nagy és elveszi a figyelmet. :)
    meg mondjuk én nem szoktam ilyen vékony bannerekhez...:)
  • lucifer9393
    #1508
    Ez egy egész jó kis programnak tűnik... kár h. oylan gecimessze tőlem a CH.
  • Myselor
    #1507
    és ezt belehetne rakni mondjuk háttérnek szerintem:) a szövegdobozba is rakhatnánk valami képet ha valaki tudja a méretét.kicsit dobjuk fel a topikot nemsokára megérkezik lara :P

  • Myselor
    #1506
    remélem nem bánjátok hogy csináltam egy új bannert:)
    hogy tetszik srácok?
  • preziosi
    #1505
    igen, én pont ezért remélném, hogy egy ilyet akkor legalább ráerőltetnek a konzolos verziókra is, bár az előzetes videók alapján erre nem sok esély.
  • TBTPumpa
    #1504
    Infók is vannak még a képhez!


    2013. március 1-én, 19:00-tól megrendezésre kerül a hivatalos magyarországi Tomb Raider launch party, az Alex Menrich Gaming Community jóvoltából!

    A program dióhéjban:
    - A játék megjelenés előtti kipróbálása, kb. 10-15 db Xbox 360 kioszkon
    - Lara cosplay
    - Ajándékok
    - Nyereményjátékok, stb.

    A pontos helyszín: Cinema Hall (VIP terem) - Budapest, Bécsi út 38-44.
  • TBTPumpa
    #1503
    Löncs parti:
  • TBTPumpa
    #1502
    Alex
    • Real Name: Alex Weiss
    • Age: 24
    • Nationality: American
    • Occupation: Ship’s technician. Also a very skilled hacker and electronics geek.
    Has made a living largely through legally dodgy and flawed avenues, but only doing things he considers ‘victimless crimes’ although his definition of this is pretty wide.
    Interests: Hacking, specifically defacing websites for kudos or hacking online gambling sites for fun and profit. Reading up about all the new tech stuff, Bit-torrenting everything and gaming. He is also an avid conspiracy theorist.

    Alex is the Endurance’s technician, handyman, and all-around “radio-shack genius.” Despite his impressive technical and scientific background, Alex is the most “out-there” member of the crew. Alex’s MacGyver-like talent for jury-rigging technical devices and being somewhat of a ‘machine whisperer’ is very useful to the survivors. He’s a bit of genius and could probably be enormously successful in the technology field if he actually applied himself properly.

    Alex knows this about himself and thus tends to do the very bear minimum amount of work needed to do the job and always “just squeaks by” as a result. Alex is a bit of a joker, and although he’s quite witty, he can be pretty crass. He also has a charming side and is more sensitive than he likes to let on. Alex has a fascination with conspiracy theories, alien abduction stories, and urban legends of all sorts.
  • lucifer9393
    #1501
    Hát nem tudom, azért már Alice haja sem volt csúnya a Madness returnsben. Külön jó pont, hogy X360-on is így nézett ki. A Lara haja biztos sokkal de sokkal jobban fog kinézni, hiszen nincs még összehasonlítási alap, de, ahogy a forrás is írta, nem újdonság ez a játékvilágban.
  • HeadHunter86
    #1500
    NVIDIA-sok akkor szopnak? Mármint nekünk megeszi reggelire a procit egy kis hajhimbálódzás? Mert ATI-nál ugye ugyanez a helyzet a Physix terén. De gondolom kikapcsolható lesz.

    Szóval akkor kedden PC-s képek. Úhhh várom :)
  • Evoluti0N
    #1499
    Köszi. Isten vagy.
  • TBTPumpa
    #1498
    Már rég megmondtam, hogy a hajjal lesz kapcsolatos!
  • Evoluti0N
    #1497
    Jah, sampon lesz az egyik collectible.
  • Ironman2
    #1496

    Lehet majd sampont is találni a pályákon?
  • wedge31
    #1495
    Valósághű csöcshimbálódzásnak jobban örültem volna...
  • grebber
    #1494
    Körvonalazódik, hogy milyen titkos DirectX 11-es effekt kerül az új Tomb Raider játékba
  • DarkSector
    #1493
    Oldalirányba széthúztad a képet?
  • IMYke2.0.0.0
    #1492
    Ja, mert hülye fejemmel az alapprojektet küldtem fel netre.
    No, szóval, íme a valóban FullHD-s verzsön:
    * A Photoshopomban
    * Speedyshare letöltés (PNG)
  • Evoluti0N
    #1491
    Jah, nálam is 1680x1050
  • DarkSector
    #1490
    Nekem ez sem fullhd...:S
    1680x1050
  • TBTPumpa
    #1489
    Köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #1488
    Mert átméretezi a TinyPic
  • IMYke2.0.0.0
    #1487
    Innen le is tölthető 1920*1080-as PNG-ben: speedyshare
  • DarkSector
    #1486
    Ez nem fullhd. :D
    ez 1600x1000.
  • IMYke2.0.0.0
    #1485
    Megcsináltam FullHD-ra neked:

  • DarkSector
    #1484
  • Maxtreme
    #1483
    köszi eme óriási 320x240-es képet, részletgazdag, és mindent jól szemügyre lehet venni rajt.
  • Ironman2
    #1482
    Egy korai artwork a játékból:

  • DarkSector
    #1481
    Nem a milyensége hanem mit kell irigykedni
    csinálsz magadnak, az amcsiknak annyiból jobb hogy 2x annyi pénzt kifizetnek érte.
  • DarkSector
    #1480
    fenét, a lowok levágnak belőle én hozzátennék inkább. :D
  • TBTPumpa
    #1479
    Ez csak előrendelői ajándék!
    Ajándéknak ne nézd a milyenségét/minőségét!
  • TBTPumpa
    #1478
    Van belőle nagyobb méret is, csak úgy hülyén néz ki 1920x1080-as felbontásban.
    Kb a derekáig le kell vágni a képet, hogy arányos legyen a felbontás!
  • DarkSector
    #1477
    Ezeket a ruhaneműket nem értem, bemegyek veszek egy fekete pólót elviszem egy dekorstudióba és 1-2 ezresért rávisznek egy nagy logot...
  • DarkSector
    #1476
    Vannak trükkök amivel csinálható belőle 1920-as.
  • TBTPumpa
    #1475
    Új "fanmade" háttérkép (sajna FullHD nincs, csak ez a 1680x1050 pixeles változat):
  • Ironman2
    #1474
    LOL!
  • TBTPumpa
    #1473
    Hivatalos T-Shirt amcsiban... Jó lenne ha idehaza is ilyet dobálnának:
  • lucifer9393
    #1472
    Itt indián feje van. Egyébként ma jön ki az a fanfilm, amiről ide egyszer beposztolt egy videót.
  • TBTPumpa
    #1471
    Egyenlőre csak ezt találtam:


    Illetve már "kikerült" egy konzolos verzió is: