5366
Tomb Raider
  • IMYke2.0.0.0
    #1550
    Parancsolj. Speedyshare
    Ez már maximálisan az eredeti kép, semmi sincs buherálva rajta - Full HD-ban.
  • TBTPumpa
    #1549
  • Myselor
    #1548
    nem tudom,kicsit kicsi meg nem annyira tetszik nekem.:)
  • TBTPumpa
    #1547
    Mibaj van a mostani bannerral?
    Itt legalább Badass a csaj!
  • Myselor
    #1546
    ez hogy tetszik?:)
  • TBTPumpa
    #1545
    "A GamesMaster magazin munkatársa tehették rá mancsukat Larára először, s volt alkalmuk arra, hogy ízeire szedjék a játékot. A magazin szerint a játék teljesítése 10-15 órát vesz igénybe, azonban azok, akik a sziget minden szegletét be szeretnék járni, készüljenek fel egy húszórás kalandra.

    A magazin értékelésében 9 pontot adott a játékra, s a tesztíró annyit biggyesztett pluszban hozzá, hogy “egy dologban biztosak lehetünk: Lara visszatért”."
  • IMYke2.0.0.0
    #1544
    Ja, és még valami: Lara arányai nem változtak. Szóval, nem szimplán szét lett húzva a kép :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1543
    Nagyobb felbontásból mindig könnyebb kisebbet varázsolni. Szerintem, tudnék.
  • TBTPumpa
    #1542
    Van nagyobb felbontásban is. Abból is tudsz 1920x1080-as képet varázsolni?
  • IMYke2.0.0.0
    #1541
    Kihasználtam a Photoshop képességét - igen.
    S ha megnézed, az alapkép ismerete nélkül: semmit sem veszel észre, sőt.
  • Krisztiam #1540
    jaja szerintem is
  • Maxtreme
    #1539
    Ha nem lenne mozgatható, még nézne is ki valahogy. (Lara baba) ezek a "gömbcsukló" szerű izék nagyon szarul néznek ki.
  • TBTPumpa
    #1538
    Csak idézni tudom az Eredeti játékok házigazdájának írását:
    "Már előre szólok: aki konzol WRZ (később PC WRZ) útján Tomb Raider spoilert szúr be, mond el, linkel stb. az repül!"
  • Fpocok
    #1537
    Tomb Raider Retrospective pt2
  • Krisztiam #1536
    az a Lara baba meg se áll 2 lábon.. fogni kell a lábait, hogy el ne dőljön :DD
  • TBTPumpa
    #1535
    CE/Survival Edition unboxing:
  • Fpocok
    #1534
    Írj nekik, kérdezd meg, hogy jár-e neked, mert amikor rendelted, akkor még ki volt írva. Mond azt, hogy ha nem jár, akkor le is mondod a megrendelést.
  • TBTPumpa
    #1533
    Mondd is vissza náluk a francba.

    Nálam is eljátszották anno ezt a Witcher 2 vásárlásakor. 7500 Ft-ot írtak és 2 DLC-t. Mikor feladták a csomagot már 9500 Ft volt és 0 DLC járt hozzá... Át sem vettem tőlük.
    Ilyen átbaszós suttyó bandától többet nem kell semmi!
  • Fpocok
    #1532
    GREBBER! KÉSZÍTSD A TESTED!

    Aki beír ide a törből bármilyen spoileres dolgot, ahhoz személyesen fogok kimenni és kettétörni a billentyűzetét!
  • doggy90
    #1531
    Ne aggodj, megkapod az elorendeloi extrakat. Azert kerult le az oldalrol, mert fix mennyiseget kapnak es az elorendelesek szama tullepte azt, igy a mostani rendelok jo esellyel mar csak az alapjatekot kapjak.
  • grebber
    #1530
    Ez nem gyengén jó game lett! Minden fillérjét megérte az biztos!
    Elég sok QTE van benne ahogy azt vártam is trailerek alapján ,de ez nem gond!Kőkemény hangulat beleélés van így kell ezt csinálni!



  • Ulthane
    #1529
    Az első teszt
  • Maxtreme
    #1528
    A bokszosok örülhetnek :)
  • mester1987
    #1527
    Ez egy ilyen szitu sajnos (minél több ember keze van benne, annál nehezebb) :S
  • DarkSector
    #1526
    Hát naná majd még én futok utána...:D
  • mester1987
    #1525
    Szerintem csak így volt elosztva. Valószínű máshova kerülhetett a fémtokos dolog. Lehet, hogy A GameShop-on keresztül lehetne elérni az illetékest valakin keresztül, de az se "teljesen" kizárt, hogy a http://forums.eidosgames.com-on nem segítenek (belső Eidos-os vagy más ügyintéző azaz Community Manager talán Admin) ;)
  • DarkSector
    #1524
    hát kinevetnek, a GameShp geci a kis szürke kisbetüs rész végett nem fogható meg egyrészt, másrészt meg nem tudom bebizonyítani mi volt régen hiszen az oldal megváltozott.
    Max a GameShop ha nem teszi ki azt hogy felelősséget nem vállla ha a forgalmazó változtat az áron meg tartalmon akkor lenne értelme a fogyasztóvédelemhez fordulni.

    Valamint kurvára azt gondolom hogy a kiadónak semmi köze ehhez, ez régen egy csalogató volt hogy minnél többen előrendeljék, ilyen nincs hogy utólag döbbennnek rá hogy mégszem adnak tokot meg dlc-ket.
    Az árváltozás még oké de hogy egy tanult ember ne tudja eldönteni hogy milyen terméket árul az gáz...

    De lehet amúgysem jött volna össze a lóvém mert szarul állok anyagilag, így megspóroltak nekem lóvét.
    Fura mert amint valamit akarok venni elfogy vagy megváltozik a tartalom/ár.
  • mester1987
    #1523
    Azon belül a fejlesző(k)nek vagy aki ebben illetékesebb!
  • DarkSector
    #1522
    Mármint milyen angol fórumon?
    Kinek a SE-nek? :P
  • mester1987
    #1521
    Írni kéne nekik az angol fórumon, hogy mi a helyzet csak lehet lepattintanának. Elég kényes a szitu basszus :S
  • DarkSector
    #1520
    Sajna de.
  • Ironman2
    #1519
    Nem mondod?D
  • DarkSector
    #1518
    Kicsit hülyén érzem magam.
    Előrendeltem a Tomb Raider-t, most sem fém tok, sem DLC-t nem írnak hogy jár hozzá, mikor lefoglaltattam 1 Példányt még volt mind2-ő.

    Asszem rézemről ennyi volt ha ez igaz és közben változott a dolog!

    Fuck You.....mondaná Dante.

    Mondjuk már kint van egy ilyen felirat is.
    "Az előrendelhető termékek ára, megjelenési ideje, pontos tartalma a kiadó felelőssége. A megváltozásukból eredő problémákért és esetleges károkért a GameShop (GameShop Kft.) felelősséget nem vállal. Megértésetek köszönjük."

    Én meg szépen majd visszamondom a rendelést.
    Sajna PC-s változathoz is törölték a fém tokot, ott csak a DLC maradt.

    Túl szép volt hogy igaz legyen, ráadásul 1 ezressel azóta drágább is lett.
  • DarkSector
    #1517
    Warez.
  • Ironman2
    #1516
    eh,azt meg hogy csinálták? 5-én jön a játék
  • Myselor
    #1515
    baszki én is most nézem:))
  • DarkSector
    #1514
    xbox-ra kint van!
  • DarkSector
    #1513
    OKS.
  • Myselor
    #1512
    szerintem az alapkép egy kicsit kicsi lett,ezért nagyok rajta a dolgok,na majd megcsinálom ^^
  • DarkSector
    #1511
    Persze de ettől méd a saját izlésed szerint cisnáld, ahogy tetszik, cska ennyit gondoltam megemlítek, hogy az elrendezésnek és méretzeésnek nagy jelentősége van szerintem, ezért szoktam a logokat lekicsinyíteni ha szerkesztek. :)