5366
Tomb Raider
  • lucifer9393
    #1590
    Nem feltétlenül arra reagáltam, hanem mert elfogott az irigység, hogy mások már játszanak
  • Myselor
    #1589
    hát igen ,így ennyire vaknak maradni mint ők nem értem hogy mért jó.szerintem kb csak anynit tudnak lesz egy jó tombraider játék,még a grafikát se látták nehogy spoilerz legyen
    am azt persze én se szeretem ha valaki elmondja mit hogy kell.vagy mi fog történni,de nem sírdogálok ha megtörténik.főleg nem képektől,videókbol,akkora csekély részét láttuk a játéknak ezekkel a képekkel videókkal,marad még mit látni bőven:)
  • kill3r21
    #1588
    story spoilert nem irtam. :)
  • preziosi
    #1587
    azt én sem, de a kill3r21 által belinkelt képek már a 2011-es e3-as demoban láthatóak voltak.
  • grebber
    #1586
    Engem sosem zavartak az ilyen dolgok ha előre megtudom mi van a játékban ki vagy mi a főboss, mi lesz velünk stb.Ezek a dolgok csak még izgalamassá teszik a game-et hogy vajon amit elmondtak milyen formában fog megvalósulni hogy lesz mint lesz.

    Pl filmet nem is nézek úgy hogy nem tudom miről szól.Elolvasok előtte mindent róla aztán had szóljon!
  • lucifer9393
    #1585
    Én csak azt nem szeretném, hogy egy hsz ártatlan olvasása közben egy story spoilerbe fussak.
  • kill3r21
    #1584
    köszi,hogy kiállsz melletem papa. Abszolút nem gondoltam hogy ez problémás lehet. Mind1 grebber légyszi töröld a hszem,vagy tedd spoilerbe. Azt jövök neked két sörrel. :)
  • wesker24
    #1583
    Ezzel én is így vagyok nem értem azokat akiknek azzal van bajuk mert beraktak néhány képet a játékból !

    Az előzetesben sokkal többet tudtunk meg láthattunk róla mint pár képből !
  • Myselor
    #1582
    vannak itt ilyen kis ovis szintű emberek,telesírják a párnát mert megláttak 1-2 jelenetet,amit már az előzetesekből is láthattunk:) én csak jókat derülök rajtuk,nem értem mi ez a felhajtás,lesz még mit felfedezni nem kell így megijedni szerintem
  • Maxtreme
    #1581
    ..és ennél PC-n csak szebb lesz. :)

    Am tényleg nem vágom mit sírnak emiatt az 1-2 kép miatt. Az előzetesekből többet láthattunk.
  • grebber
    #1580
    Nekem nem kell semmit szólni én nem írok be semmit róla,mert látom vannak számomra érthetetlen emberek!

    Lassan a végére érek max annyit írok be hogy nekem mennyi volt a játékidő!
  • Myselor
    #1579
    vicces xd
  • TBTPumpa
    #1578
    Jól teszed, ha szólsz Grebber-nek.
    Amúgy itt a többség még alig látott valamit a játékból, így egy "új" kép is spoileres lehet számukra!

    A JÖVŐBEN HA NEM TÚL NAGY KÉRÉS, HASZNÁLJÁTOK AZT A KURVA SPOILER TAG-ET!
    Előre is nagyon köszönöm!

    Majd, ha végigjátszottam a játékot márciusban, akkor visszanézek ide, talán...
  • lucifer9393
    #1577
    Na jó, azt hiszem akkor a megjelenésig ide többet nem nézek be...
  • kill3r21
    #1576
    Pár kép, meg technikai dolgok...nem értelek titeket, ha valami olyan lett volna Spolerbe raktam volna...de ha gond szólók grebbernek....
  • kill3r21
    #1575
    Most nem azért de ebben mi a spoiler?
  • IMYke2.0.0.0
    #1574
    Kurva életbe... benéztem ide és valószínűleg utoljára... :(
  • TBTPumpa
    #1573
    BAZDMÁRMEGMAGAD!
    Spoiler tag????
  • kill3r21
    #1572
    Hát srácok én szerelmes lettem, jön ez PC-re? :D

    Képz:








    Egykét apróság!
    Fáklyával ha átmegyünk a vízen elalszik....
    A tiszta véres larával megmártozunk lemosódik a vér....
    A víz úgyanúgy hullámzik mint a crysis3ban....
    Engem megvettek kilóra , pedig nem vagyok kicsi..:D
    Ebből vétel lesz....:)
  • TBTPumpa
    #1571
    Pedig arcoskönyvön van: https://www.facebook.com/events/105805376269511/
  • lucifer9393
    #1570
    Ezt hol találtad? FB-on? Mert nem találom, de ha már van ilyen, szerintem elmegyek rá.
  • Shep
    #1569
    Nekem a történet tetszett, meg az átvezetők de a túl sok volt az idegesítő harc meg a játék utolsó harmada olyan ötlettelen volt számomra. Erős közepes alkotás, még egyszer szerintem nem kezdenék neki.
  • Shep
    #1568
    Hát nekem ugyanolyan durva, mint az eddigi részek, simán benne van ebben is 4-5 végigjátszás :) Amúgy miért kevés a többi játékelem. Csomó lehetőséged van a likvidálásra, a továbbjutásra. Néha amúgy tényleg azt érzem, hogy sokaknak semmi nem jó, ha csak lőni kell az a baj, ha nem kell lőni az a baj, ha lopakodni kell az a baj, ha nem kell az is. Na mindegy. TR meg QTE halom lesz, az is óriási akkor?
  • wedge31
    #1567
    DS3 nálam idén eddig messze a legjobb játék de én elfogult vagyok a frencsájzal.
  • TBTPumpa
    #1566
    Számomra halál unalmas volt a Crysis 3.
    Hiába gyönyörű és odabaszós a látvány/hangzás, a többi játékelem kevés nekem...
    Ugyanolyan monoton, mint a sorozat többi része. Elég volt egyszer végigszenvedni. Nem olyan játék, amit sokszor elővesz az ember.
    Majd ha 990 Ft-os kategória lesz, akkor megveszem, mert annyit megér, de többet nem.
  • Shep
    #1565
    Hát DMC-ről inkább nem nyilatkoznék. DS3 elmegy kategória, indie vackokról nem tudok nyilatkozni, más mi volt még?
  • wedge31
    #1564
    Van ott több is.
  • Shep
    #1563
    Crysis azért elég durván jó lett szóval van kivétel :)
  • Shep
    #1562
    Valahol félelmetes amit művelsz de hány óra is a történet? :D
  • wedge31
    #1561
    Nálam már a 9 pont is extra jó játékot jelöl.
  • Fpocok
    #1560
    10/10 pontos játék nincsen.
  • wedge31
    #1559
    Hiszem ha látom...
  • TBTPumpa
    #1558
    Kicsit óvatosan körülnéztem és szerencsére csak véleményeket láttam - spoilert nem.
    Akik már játszanak vele, azok jó véleménnyel vannak a játékról.
    Szerintük nagyon addiktív a cucc és baromi jó móka. 10/10-es játék.
    Lara nagyon szépen ki van dolgozva és nagyon jók a mozgásai (ha egy elavult konzolon ilyen, milyen lesz majd PC-n max grafikán?) Előreláthatólag az idei év egyik legjobb játéka!

    Jó tudni, hogy ezzel nem lesz pofára esés, nem úgy, mint a többi címmel, ami az idén eddig megjelent!
  • IMYke2.0.0.0
    #1557
    Ennyit számít a banner - 100%-os lapméret, tehát nincs zoom, egyik lapon sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #1556
    A mostani bannerrel nincs nagy baj. Ennél nagyobb szerintem felesleges - így még legalább látszik az első hozzászóló fejléce, és üzenetének első sora (1680*1050 mellett).
    Ha nagyobb lenne a banner, akkor a komment mező gombsora lenne alul...
  • Myselor
    #1555
    hát jólvan akkor hagyjuk,nekem végülis mindegy:)
  • TBTPumpa
    #1554
    DarkSector adta a méretet, én csak ilyenre szerkesztettem...
    Ha más méret van, más méretre szerkesztem!
  • IMYke2.0.0.0
    #1553
    Szívesen :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1552
    [Szerintem, egy banner ne legyen lób*szó nagy. A mostani is lehetne kisebb, de még elmegy. Ennél nagyobb meg már felesleges.]
  • TBTPumpa
    #1551
    Köszi!