5366
Tomb Raider
  • kill3r21
    #1630
    Dehogyis...kaptam egy tesztpéldányt, bátyám gamer újságíró, de csak két napig lesz itt! :)
  • HeadHunter86
    #1629
    ÉS hogy játszol vele most? Gondolom Xbox warez...
  • DarkSector
    #1628
    Eddig 2 van..még várok azé legalább legyen 5-6.

    ha lesz.
  • DarkSector
    #1627
    Hát ha más nem vállalja és azért lesz mondjuk 5-6 pozitív akkor érdemes jeleznem a modiknak ha nem akkor valszeg nem leszek.
  • kill3r21
    #1626
    Persze nyilván, még az sem áll fent hogy újreg lennék vagy egyszerűen idióta, szoktam használni a Spoiler tagot, mert én sem szeretem ha olyasmit olvasok amit nem szeretnék...nyilván ha úgyérzem ez hogy ez a pár kép spoileres lehet, vagy esetleg, mást zavarhatna akkor spoilerbe teszem....
    Megkellett volna kérdeznem hogy jöhet-e pár kép az elejéről, max ennyit hibáztam hogy nem tettem....de részemről a téma lezárva, de ha lesz HG én azért letisztáznám hogy mit szabad és mit nem....
    Teszem azt most berakok esetleg pár új hivatalos képet akkor mivan blablabla...
    Mindent, képet, játékmenet infót, sztory infót stbstb akkkor tegyünk spoilerba és levan a gond....bár hozzáteszem ez hülyeségnek hangzik, kijön a pc verza és ne rakjon be senkise képet? mert nem biztos hogy egyből mindenki nekiugrik és végigtolja....
    De a lényeg legyél te a házigazda és akkor rendbeleszünk...:)
  • Krisztiam #1625
    ezt most nem értem, nem úgy volt, hogy nem tud majd úszni?
  • DarkSector
    #1624
    thx.
    Nem vészes a téma, ha netán én lennék HG kiraknák egy HG gombot segítségképpen azt ennyi. :P

    Én értem fellelküsltél, hirtelen meg akartad osztani az élményeket, lehet utólag belegondolva másképp tetted volna, soiler-be mondjuk vagy link mögé, nem gáz, most kicsit pár ember nem szerette volna látni, de ezekután megegyezés szerint lehet folytatni a dolgokta, legalábbis szerintem.
  • kill3r21
    #1623
    +1 Darknak, bár nekem mind1 ugyis mindig lesz egykét hülye aki betámadja a másikat...magyar mentalitás...:D
  • DarkSector
    #1622
    Semmi, mondatm én hogy baj van vele, de még nem írt.
    Most amíg nem ír nem tudjuk beajánlani HG-nak.

    Ha a fenti cuccra gondolsz az nem HG hanem témaindító, az csak egy olyan jelölés hogy elindította a topikot, ahogy hogy bele tudjon nyúlni és legyen HG joga külön kell kérelmezni.
  • Myselor
    #1621
    semmi csak nem házigazda,kicsit rendbe kellene tartani a topikot hogyha enyire problémos dolgok lesznek mint amit írtatok :d
  • TBTPumpa
    #1620
    Mi baj Grebberrel?

    Amúgy felőlem te is lehetsz házigazda!
  • Myselor
    #1619
    kapsz +1-t tőlem is :)
  • DarkSector
    #1618
    Jelentkezne rajtam kívül még valaki HG-nak.
    Mert én 1000% haveri alapon sem engedném a screeneket beszúrni.

    Szóval kik vállalnák még be rajtam kívül?

    És akkor szavazunk.
    Visszamenőleg már nem törölnék semmit, mert már nincs értelme, csak esetleg megoldanám hogy ezekután másképpen menjen.

    Szóval jelentkezők?

    Ha nincs senki, akkor +1 magamra ha lesz más, akkor másra szavazok.
  • Myselor
    #1617
    hát az xboxos mindig hamar kikerül.am én nem hiszem hogy megyek:)
  • Shep
    #1616
    Na mi történt már megint, beraktak 2 legalább 20 videoban ellőtt helyről képeket, meg hogy lesz QTE? Túlpörgitek ezt a spoiler témát.
  • lucifer9393
    #1615
    De viszonylag hamar került ki a verzió nem? hiszen még csak 24-e van...Jöttök a pesti launch partyra?
  • Fpocok
    #1614
    Na én most voltam itt utoiljára míg végig nem toltam. Megint volt egy két fasszopó, aki nem érti meg a dolgokat!

    Nem igaz, hogy ha már lewarezoljátok, nem tudjátok magatokba tartani... miért kell mindig ide behányni és menőzni. Kapjátok be!
  • DarkSector
    #1613
    Na most leszophatsz! :D
  • Myselor
    #1612
    kicsoda?1-2 ember játszik innen,de még ők se vitték végig,ennyire ne félj bele olvasni a dolgokba,mert nagyon eltévedsz:)
  • Myselor
    #1611
    na már megint itt vagy xd
  • lucifer9393
    #1610
    Nem értem miért beszéltek róla múlt időben... Ilyen hamar végigjátszottátok?
  • Shep
    #1609
    Igen közöttük te is :D
  • DarkSector
    #1608
    Persze voltak hitetlenkedők.
  • DarkSector
    #1607
    Én mondtam hogy fasza lesz!
  • grebber
    #1606
    AMD kupon-t vettem a Bioshock Infinete-el karöltve!
  • Prince23
    #1605
    Hol vetted a game-t?
  • DarkSector
    #1604
    Ha beleegyeztek leszek itt gazdi és ezt bevállalom.

    Ha nem akkor valaki más legyen...
  • grebber
    #1603
    Ez kegyetlen baszki ilyen jó game-el rég játszottam.Hangulatos, akció dús beleélős.
    10/10 mese nincs!Azt a 3500FT-ot olyan szinten megérte hogy itt helyben befosok!Így az év elején az első év játéka gyanús alkotást üdvözölhetjük!
  • Ironman2
    #1602
    Igy van!
  • Ironman2
    #1601
    De hát ez a rész volt már videoban is.Nem ujdonság!!
  • Myselor
    #1600
    nem az igazi fanok csukott szemmel nézték vagy elfordulva,csak hallgattál,vagy még azt se,kb ezt akarják beadni,és hogy ők nem is szeretnének semmit látni belőle mégxd vicces
  • Prince23
    #1599
    Mi abban a spoiler?

    Kurvára gyerekesek vagytok néha ezzel a spoiler témával. vagy csak szerettek vitatkozni.

    Mint ha nem láttátok volna a tavalyi E3-on a gameplay-t, ráadásul amit belinkelt képeket azok csak képek. A másik, meg hogy pont ez volt az E3 2012 demójában is, amit tuti láttatok, és összefostátok magatokat a gameplay során :))
  • lwb
    #1598
    Ja ezek jók. A régebbiekre gondoltam: Nier, Kane & Lynch, FFXIII, FFXIII-2, Mindjack, Dungeon Siege 3. Mostanában javuló a tendencia, ez igaz.
  • preziosi
    #1597
    szerintem egyáltalán nincsenek rossz játékai a square enixnek. a human revolution teljesen korrekt deus ex lett 8 év után, a sleeping dogs is jó lett, mint új cím, egyedül talán a hitman volt az, ami gyengébbre sikerült, de ott az io-val van a probléma már egy ideje. általában rendesen odafigyelnek a pc-s portolásokra is, nincs velük semmi probléma.
  • Myselor
    #1596
    hát azthiszem nagyon elégedettek leszünk ezzel a játékkal,örülök hogy jók a tapasztalatok és nem csalódunk,akkor lesz ebben egy pár végigjátszás azthiszem:)
  • lwb
    #1595
    Jó lett a játék, meg lehet nyugodni. Bár gondolom ez már nem újság senkinek, de azért az Aliens : CM óta nem árt óvatosnak lenni. :)

    Aki játszott Uncharteddel PS3-on, annak ismerős lesz a játékmenet. És ez dicséret, mert azok nagyon jó játékok. Meg szépek is. Akárcsak ez. Végre valamit nem b.szott el a Square, el se hiszem.
  • Myselor
    #1594
    csak kinek adná el xd
  • Shep
    #1593
    Nem rosszak azok a képek, várjuk Grebber játékidő információját!
  • xido
    #1592
    ha leadná azt a sok üres üveget,simán vehetne belőle egy hajót hazaútra:)
  • Myselor
    #1591
    am én még külön kerestem walktrought youtubeon még hajnalban de nem találtam,megnézném mi a fene van egy kicsit :)