5366
Tomb Raider
  • lucifer9393
    #1670
    Hát ezt is embere válogatja. Kb. egy éve játszottam végig az újratextúrázott 2. részt, és szerettem.
  • DanielT
    #1669
    Ma viszont már egyszerűen kínzás lenne az a játékmenet. Kulcskeresgélés a textúrák rejtekében, avagy valahol kinyílt egy ajtó, de vajon hol a francba?

    Így könnyű elnyújtani egy játékot, de élvezet az nem sok van benne.
  • xido
    #1668
    Zac Levi?..mit keres benne Chuck Bartowski?:))
  • DarkSector
    #1667
    1 nap 24 óra.
  • csgj
    #1666
    Hali!

    "Lara visszatért"? - Biztos? Ez nekem annyira új Lara, hogy szinte köszönőviszonyban sincs az eredetivel. :-/ Akár a neve is más lehetne, meg a játék címe is... De persze tényleg úgy tűnik, hogy zseniális, gyönyörű és remek játék lesz ez, csak hát nem hozza az eredeti Tomb Raider feelinget.
  • Shep
    #1665
    Akkor alig tévedtem a 8 órával :)
  • HeadHunter86
    #1664
    A 9 óra mondjuk még korrekt is. Ha tényleg csak a fősztory-val foglalkozol. Azért majd megkukkantom a multit is. Ez a csapdás dolog még jó is lehet benne.
  • Seth
    #1663
    Vagy csak egy nagy mosott spenót a pályadizájn, ahol sokszor azt sem lehet kivenni merre kell menni, így könnyű össze vissza kóborolni órákig, hogy megleld az utat
  • Zomil
    #1662
    Én nemrég fejeztem be a Tomb Raider 2-öt...25ora volt...pedig a secret-eket nem is kerestem :)
    Hát igen régen még volt igény hosszu játékokra.
  • Evoluti0N
    #1661
    Az jó. Akkor nálam biztos meglesz a 20 óra. Szeretem teljesen kimaxolni a játékokat, minden opcionális dolgot megcsinálni :)
  • jarlaxxe
    #1660
    Sejtettem, hogy ahhoz kivesézös végigjátszás kell.
  • grebber
    #1659
    20 óra az max akkor elérhető a létező összes felvehető cuccot megkeresed + az összes Tomb-ba bemész!
    Én csak a fő szálat csináltam 3-4 tombot csináltam meg és így is volt 9 óra 20 perc.
  • preziosi
    #1658
    netán olvasható valahol az eredeti review?
  • jarlaxxe
    #1657
    Én már olvastam 20 órát is.
  • Csokis
    #1656
    Lesznek itt is DLC-k szép számmal.

    Tomb Raider Zac Levi
    Tomb Raider Fisherman
    Tomb Raider Scavenger Bandit
    Tomb Raider Scavenger Executioner
    Tomb Raider Agility
    Tomb Raider Shanty Town
    Tomb Raider Tomb of Lost Adventurer
    Tomb Raider Guerilla Skin
    Tomb Raider Aviatrix Skin
    Tomb Raider Hunter Skin
    Tomb Raider Multiplayer Map
    Tomb Raider Weapons Pack
    Tomb Raider Combat Strike Pack
    Tomb Raider Explorer Bundle
  • Shep
    #1655
    Én 8 órát tippeltem neki pár napja, szerintem nem nagyon lehetett attól több ha már végzett is.
  • Zomil
    #1654
    1nap alatt végigtoltad? akkor jo "hosszu" játék...
  • DarkSector
    #1653
    A teszt szerzőjének szavaival:

    "Miközben kimerülve dőltünk hátra, csak egy kérdés motoszkált leesett állunk mögött. Hogy a fenébe akarják ezt majd túlszárnyalni a folytatásban? Mert egy dologban biztosak vagyunk. Lara visszatért."
  • preziosi
    #1652

    Grim
     Real Name: Angus Grimaldi
     Age: 60’s
     Height: 5’8”
     Nationality: Scottish
     Occupation: Helmsman and first aid officer.
     Interests: Football, cats, Irn-Bru (a non-alcoholic beer)

    Grim grew up in ‘The Gorbals’ of Glasgow, Scotland, one of the toughest places in the UK. As a child he always felt a kinship with water and often built makeshift boats out of junk and taught himself to sail on the nearby river Clyde. There’s nothing about sailing and water that Grim doesn’t know, and he has sailed all the oceans of the world, which included stints working for the Merchant Navy where he met Roth.

    Roth and Grim found a kinship and stuck together after their service. They traveled the world and took any job that paid well, all of them dangerous and most of them legal. Grim and Roth saved each other’s skin on numerous occasions. When Roth purchased the Endurance, Roth wouldn’t trust anyone else but Grim at her helm.
  • HeadHunter86
    #1651
    Fan artok : link
  • The Protector
    #1650
    végig is vitted?
  • grebber
    #1649
    Elképesztő game volt!!!!!!!!ÁÁ küldje már az AMD a steam kulcsot!

  • Zeller01
    #1648
    El tudom képzelni, ahogy rohant haza a boltból habzó szájjal! Én, én, ééééén leszek az első aki felteszi youtube-ra!! AAAAHHHH! Leggyorsabb a földön! De, az is lehet letorrentezte a p.csába :D
  • CalebJoe
    #1647
    minek? az kattint a play-re aki akar ez nem kép
  • wedge31
    #1646
    Te most hülyéskedsz? mert akkor lemaradt a szmájli.
  • DarkSector
    #1645
    Videót is lehet spoiler mögé, hogy lássák hogy spoiler.
  • zzeN
    #1644
    Na itt a játék legeleje, gondolom nem sokan fognak belenézni, de azért beszúrom:


  • preziosi
    #1643
    azért ez érdekes, ami megy a megjelenéshez közeledve, bár ha én megkapom a konzoloktól a ps3-as survival verzióm a jelenleg feltüntetett áron pólóval, akkor maximálisan elégedett leszek.
  • Shep
    #1642
    Na, Grebber nem ért még a végére?
  • Myselor
    #1641
    áh nincs értelme ennek,ők se tudnák megmagyarázni,csak szerintem nagyon rávannak izgulva azt annyi:)
  • kill3r21
    #1640
    Ha érteném szívesen igazat adnék itt bárkinek aki lehurrogott...
  • CroftManor
    #1639
    Azért az úgy fasza, hogy a sima változatból kivették a DLCket. Pont azért rendeltem elő náluk, mert még úgy egy 3 hete egy Explorer Bundle DLCt ígértek hozzá. Most meg sehol semmi. :/
  • Myselor
    #1638
    az a baj annyira komolyan veszik ezt a dolgot hogy ők elvieg még nem látták azokat a képeket se amik ide kivannak rakva,olyankor becsukják a szemüket,és lelapoznak gyorsan xd
  • kill3r21
    #1637
    Hallod te magad? Olyan képekről beszélünk, amit már egy 2évvel ezelőtti e3mas videóban láthattál, ez már csak ok nélküli gyökérkedés....kb olyan hogy megyek szólók anyunak mert bántottak effektus, komolyan mit tudtál meg a játékról amit eddig nem tudtál, pontokba szedve ird le légyszivel, spoilerben....ha nem irod le akkor buktad a történetet....ennyi
  • TBTPumpa
    #1636
    Töltöttem le és töltök is le, hisz Steam-en és Origin-en csak így tudok játszani.

    WRZ tákolmányokkal ritkán foglalkozom és akkor sem kürtölöm vele tele a netet és nem rontom el mások élményét. Csupán ennyi.
  • DarkSector
    #1635
    Várj azért álljunk meg, most azért van gond mert eredetit veszel és megvárod, vagy mert amúgyis ezt mondanád ha egy olan játékkal játszanál amit nem vennél meg?
    Ha nem vennéd meg és tegyükfel letöltenéd a pc-n kijövő warez-t, szerintem tudti nem így gondolkodnál, ez már évek óta így megy, konzolon előre kilopják a warez-t, mert hozzáférhető a tartalom, csak steam-en kell a töréshez várni az előtöltés-aktiválásra.
  • kill3r21
    #1634
    Énis akkor kapom kézhez amikor te, ha megveszem...:)
    Nyilván te még sohasem töltöttél le semmit, pont mint én! :)
  • HeadHunter86
    #1633
    Jaja, persze, persze...
  • DarkSector
    #1632
    "Más még egyenlőre nem elérhető."
  • TBTPumpa
    #1631
    Az hát!
    Mi vásárlók, akik vagyunk annyira hülyék, hogy fizessünk a játékért, várjunk 9 napot mire kézhez kapjuk.
    Addig pedig a boldog-boldogtalan végigjátssza teljesen ingyen és szétspoilerezi a netet.

    Csak remélni merem, hogy az új konzolokba komolyabb védelmi rendszert is tesznek majd...