5366
Tomb Raider
  • zzeN
    #1710
    A IGN 9.1-et adott a játékra.


    + Great characterisation
    + Beautifully presented
    + Exciting, breathless pacing
    + More depth than you expect
    – Lacklustre multiplayer
  • HeadHunter86
    #1709
    Tomb Raider - Az első értékelés
  • Shep
    #1708
    Tudom, játszottam is a játékkal de a nagy többségben még mindig nincsen rendes haj.
  • lucifer9393
    #1707
    Xbox 360-on van meg, és semmi különbséget nem vetted észre a hajával kapcsolatban.
  • Solid Snake
    #1706
    Na majd Pc-n :)
  • HeadHunter86
    #1705
    Kíváncsi leszek, ennél mennyivel lesz jobb Lara frizurája.

  • HeadHunter86
    #1704
    Dehogynem. Sőt ez csak NVIDIA karikon muzsikál jól: Physx
  • lucifer9393
    #1703
    Volt már rá példa/próbálkozás, és ez nem csak PC feature volt...
  • HeadHunter86
    #1702
    Ez a kép ezer éves. Még a konzolos változatból. Max meg van kicsit PS-ezve. Tuti nem ilyen mosott textúrákat kapunk.
  • Shep
    #1701
    Fene tudja, de nem ártana már ha lenne végre a karaktereknek valami valósághoz hasonló haja nem csak ilyen egybemosott textúra, meg kiálló valamik :)
  • Ashlara
    #1700
    Ez volna a TressFX?





  • vg
    #1699
    Mivel a PS4 alapvetően PC alapú lesz, ez egy elég meredek kijelentés volt...
  • Micsu
    #1698
    nem csak a dio
    és a köv genbe még kevesebb lesz
  • Hoz_Hun
    #1697
    Nem az a baj, hogy feltörték, hanem az, hogy megjelenés előtt. :(
    Miért a Dio3.-at nem tudták feltörni?
  • zzeN
    #1696
    Nincs olyan játék (legyen az akár nagy név) amit nem törnek fel. Kivétel ez alól a Dio3.
  • Hoz_Hun
    #1695
    Mostanában ritkán nézek be ide, de látom már hogy lopható a játék. Ami szomorú egy ilyen nagy névnél. (Még kísértés is van ráadásul, mert az előző XBox360 Elit gépem ott van az asztal alatt dobozba. Csak fleseltetnem kéne és már tolhatnám is a játékot.)
    Azt az egy hetet már kibírom, kivárom. Örülni fogok neki akkor is.
  • preziosi
    #1694
    spoiler nélkül: sztori jó?
  • grebber
    #1693
    A game végén egyébként újra lehet menni az egész térképen a maradék cuccokat összeszedegetni.
    Nem kevés idő mire az ember összeszedi a 100%-hoz az összes cuccot.
    Mondom belefogok legalább 1-2 hely legyen 100%.Hát nem olyan egyszerű minden négyzetmillimétert átkutattam és csak nem találom őket.

    Amúgy az én 9 óra 20 perces végigjátszásom 66%-ra volt elég!
  • vg
    #1692
    Azért nincs még kép, mert Lara haja teljesen új DX.11 effekt lesz és ez még nagy titok. Itt bővebben írnak róla.
  • Maxtreme
    #1691

    Kíváncsi leszek.
  • HeadHunter86
    #1690
    Holnapra (kedd) ígérték a PC-s feautere-ök bemutatóját.
  • Maxtreme
    #1689
    Amúgy azon csak én csodálkozok hogy egy erős héttel a megjelenés előtt nincs egyetlen PC-s kép vagy (hivatalos) gameplay video se?
  • HeadHunter86
    #1688
    Amit régebben linkeltek képet, az mehetne háttérnek, abban én benne lennék.
  • MerlinW
    #1687
    Steamworks cím lesz, nem kell patch link:)
  • Hellsing47
    #1686
    patch is felesleges mert szerintem steamwork-ös lesz a játék és magától patchel
  • DarkSector
    #1685
    Ha elvállalja nekem ok.
  • DarkSector
    #1684
    Oks, de a spoiler gomb, meg ha lesz patch , vagy linkk az mehet szövegként? vagy az sem? :D
  • jarlaxxe
    #1683
    Grebber nem vállalja? én rá szavazok.
  • Zomil
    #1682
    lehetsz házigazda, csak ne legyen semmi dizájn változás :)
  • DarkSector
    #1681
    Ez is egy meglátás, de nem fogom ha nem szeretnétek.
  • Hellsing47
    #1680
    ne te legyél a házigazda, mert szétcseszed a dizájnoddal az egész topikot
  • lucifer9393
    #1679
    Hmm, igazából rég láttam, hogy is nézett ki anno, még PS 1-en... nekem úgy tűnt, mintha anti aliasing lenne rajta... Mind1, jó volt, kéne a többi is.
  • Zomil
    #1678
    Öööö, ebben nincs semmi ujratexturázva, igy néz ki a játék alapbol :)
  • lucifer9393
    #1677
    katt Jó lenne a többi is.
  • Zomil
    #1676
    Nemtudom én erröl az ujratexturázott 2. részröl most hallok elöször.
  • lucifer9393
    #1675
    Ja, akkor azok is retextúrázottak? Sajnos nekem csak a 2. részhez sikerült hozzájutnom, nem is értem mac OS-re miért csak a 2. adták ki, felújítva, random módon -.-
  • Zomil
    #1674
    Steam-en keresztül, megvettem az akcioban a Tomb Raider Collection-t és viszonylag gond nélkül fut az összes rész, egyedül a 2. résznél volt kis problémám, mert ablakosban akartam játszani, ugy viszont kicsit bugosak voltak az átvezetö videok. De még csak az elsö 3résszel játszottam a 3.-al most játszok, de nem hiszem, h a többi résszel gond lenne, mivel azok ujabbak :)
  • lucifer9393
    #1673
    Emulátorokkal játszol vagy konzolon?
  • Zomil
    #1672
    Vagy nem.
  • Zomil
    #1671
    Én élveztem...kb. 4napja fejeztem be a 2. részt elötte meg az 1. vittem végig, most meg a 3. részt tolom. A grafika egyáltalán nem vészes...persze nem fullhd...de én nem a grafikára verem.

    Az esetek 80%-ban mindig mutatja a játék hol nyilt ki az ajto, amikor meg nem akkor meg egyértelmü. Az elsö rész full lineáris nem lehet eltévedni, a 2. résznek 2 pályája volt bonyolult a többi szintén lineáris ahol nem igazán lehet eltéveszteni a dolgot. Ellenben legalább nehéz volt és nem az volt, h jajj ne lement a hp-m gyorsan beülök a sarokba, h 5másodperc mulva ujra ledarálhassak mindenkit...


    És amugyis mi más lenne a játék lényege, mint kulcskeresgélés/logikai feladatok, épp ez a Tomb Raider játékok lényege.