5366
Tomb Raider
  • Zomil
    #1790
    Sosem állitotta senki, h az UW szebb lenne.
  • DarkSector
    #1789
    Csakhogy régebben nekem pufogtattak az Underworld-al hogy az szebb volt.

    most nem a régi részekről van szó.
  • TBTPumpa
    #1788
    A március 5.-én megjelenő Tomb Raider teljes zenei anyaga itt meghallgatható!
  • Shep
    #1787
    Milyen meglepő, elvégre 2013 van, poén lett volna ha atom grafika minden fullra kidolgozva és az első rész gúla Larája lenne benne :D
  • Shep
    #1786
    LoU-t én is megnézném :)
  • DarkSector
    #1785
    .....megint engem bizonyítanak, én egyfolytában erről beszéltem, és tessék:

    IGN értékeléséből egy mondat:
    ".............mondván, hogy elképesztően néz ki és Lara karaktere még sosem volt ilyen jól kidolgozva."

    Túl sokszor van igazam.
  • Myselor
    #1784
    én nekem is az egyik amiatt kéne ps3 aztán a last of us,és a ni no kuni :d
  • DarkSector
    #1783
    Ezt mondom az nálam a látványba tartozik...:)
    Nem csak te vennél csakhogy én már kihagyom nem lesz mindenre lóvé, most nextgen-re gyúrok...
  • Shep
    #1782
    Filmszerűségben is durva azért az Uncharted széria. Ha lenne fölös 40-50e-em csak amiatt vennék egy ps-t meg a 3 játékot letolnám aztán eladnám :)
  • DarkSector
    #1781
    Hát igen ez a lényeg, de Uncharted csak látványban üti, openworld meg craft miatt Tomb messze mutat játékmenetben!!!
  • Versace26
    #1780
    Itt,7900 Ft :)
  • lucifer9393
    #1779
    Fémtok, van itt már pár kép a fórumban róla. Engem az érdekelne, kiknél rendelted elő.
  • Versace26
    #1778
    "Kedves Tomb Raider előrendelőnk!

    Ezennel visszaigazoljuk, hogy az általad rendelt Tomb Raider játékhoz tartozó előrendelői extrákat, a Steelbook-ot és DLC csomagot garantáltan kézhez kapod a játék megjelenésekor, március 5-én." Steelbook az mit takar? :)
  • lucifer9393
    #1777
    Többek közt amiatt a cím miatt, és még 1-2 (Heavy Rain, God of War) miatt bánom, hogy nem PS-t vettem anno.
  • Myselor
    #1776
    jaja tudom ismerem,bár nekem az is nagyon bejön:)
  • Evoluti0N
    #1775
    TR van PC-re, Uncharted nincs. Innentől kezdve az utóbbi lehet bármilyen jó is, nem érdekel.
  • CalebJoe
    #1774
    kb. az egyik legjobb játék amit a TR 86. rész alatt se ért eltalán most
  • DarkSector
    #1773
    Nem is kicsit, de az Uncharted-et nem az openworld jellegéért istenítik ls szeretik, hanem a régi tombok módjára egysíkú storyorientált, de az olyan pazar minőségben és egzotikus helyekkel és filmes részekkel hogy nem tudod majd letenni...az egy másik kategória, nem rosszabb csak nem openworld a story...
  • kill3r21
    #1772
    Nah engem megköveztek 6kép miatt, most meg tele van infókkal a fórum....mi változott? :D
  • Myselor
    #1771
    ez jó akkor a tomb kicsit tartalmasabb
  • Maxtreme
    #1770


  • lucifer9393
    #1769
    Itt is leeshetne...
  • Shep
    #1768
    Leesett a kamionról :)
  • Shep
    #1767
    Nekem az első részben főleg a harc tetszett, a két kezes pisztolyos lövölde, a közben ide-oda ugrálás, nála mez elvitte a játékot a hátán :)
  • lucifer9393
    #1766
    Én ezt nem értem... hogy csinálhatnák már amatőrök unboxingot?
  • DarkSector
    #1765
    Kis szójáték tőlem...

    Modellezve a régi vonalat és a 2013-as új vonalat. :P
  • TBTPumpa
    #1764
    PS3-as verzió:


    Ma-holnap ebből is lesz wrz! Ezaz!
    Jövő hét kedden már senkit sem fog érdekelni a játék...
  • DarkSector
    #1763
    Nem kötekedésből de végigvitted a tesztelők kapásból azt mondták hogy KEVÉS benne a qte...és ez alapon megoldja az egyik problémád.

    Az hogy egyszerű a játék, az misem hazudtolja meg jobban mint az openworld craftolós szabad játékmenet, ez a MP3 gyökeres ellentéte.
  • lucifer9393
    #1762
    ebből a 3 reviewből kettő hozta del, hogy sántít a sztori, és hogy a Lara első gyilkolása, amit annyira hangoztattak a fejlesztők lapos és értelmetlen mert másodpercekkel utána már edzett gyilkológép.
  • Muttley
    #1761
    nekem picit olyan a Max Payne 3 az egész
    telis-tele van quick-time event-ekkel
    de a tényleges gameplay full átlagos
    ráadásul az említett mozgásanimáció és a harcrendszer elég gyengus
    de jó, ez van

    egyébként az említett 2 témában lesz nagy játék a
    Splinter Cell: Blacklist
    ott meg az enemy AI -ra kellene nagyon focus UBI-éknak :)
  • Maxtreme
    #1760
    3:25
    A zászló be van speedezve?

    Amúgy leszarom mit mond ez a barom, csak úgy árad az egészből a hangulat.
  • Muttley
    #1759
    itt a gamespot teszt is

  • Maxtreme
    #1758
    Ráadásul az eddigi TR-ekbe is elég gyenge volt a harc megvalósítása (bár tény hogy azok nem is csak arra épültek, sőőt az első részeknél az sokadlagos volt ugye)
  • lucifer9393
    #1757
    Ellentétben ez úgy lehúzza, hogy bemosnék egyet kettőt ennek a fsznak...
  • DarkSector
    #1756
    Hát minden játékban vannak gyengeségek.
  • HeadHunter86
    #1755
    Mint ahogy linkeltem alább, ez a feature DX11-et használ, nem lesz előnye az AMD-nek belőle. Volt is erről szó, hogy az NVIDIA is befűrdött a Physix-el mivel sok tesznél kikapcsolják ezt a feature-t mivel nem lenne fair az AMD-vel szemben.

    Íme: "A tressfx lehet az AMD megoldása a problémára, ami annyiban biztosan előnyösebb az eddig látottaknál, hogy a teljes egészében szabványos DirectX 11-es API-ra épül, így mindenképp kedveltebb lehet a fejlesztők körében, hiszen nem szükséges külön implementációt készíteni a konkurens termékekhez."
  • Muttley
    #1754
    lehet, h izgalmas és szép a játék,
    de
    a mozgásanimációtól és a harcrendszertől nem dobtam el magam...
    sry

  • Maxtreme
    #1753
    f*szom elqrtam a kezdés idejét. 1:17-től nézzétek, a post arra vonatkozik.
  • Maxtreme
    #1752
    Am ilyen effekt nem lesz bent?
    Bár ehhez tuti physix kéne

    ui: Nem gyengén betegek ezek a japánok.
  • Maxtreme
    #1751
    Bár én a sötét oldalon állok (:) ) de azt elismerem hogy az ilyen húzás valóban az NV szokása.
    Csak nehogy most a pirosak visszavágjanak