5366
Tomb Raider
  • kill3r21
    #1990
    nem, inkább kivárom pc-re és megveszem...de ne kérdezd miért....kurvajó a game már boxon is
  • DarkSector
    #1989
    Áramszünet volt?
  • kill3r21
    #1988
    Nekiálltam énis egy kicsit, aztán fél óra múlva inkább kikapcsoltam a boxot...
  • DarkSector
    #1987
    Én tudom.... :)
  • DarkSector
    #1986
    Pumpa-t kérdezd. :)
  • DarkSector
    #1985
    mielőtt a földbe döngölsz ha ismersz levágod hogy IRÓNIA volt.
  • Newfronter
    #1984
    Nem verseny ez. Van aki több év után játszik csak vele, mikor lemegy az ára.
    Persze tök jó, új játék, új élmény, de nem azért mert még senki sem tolta. :)
  • Myselor
    #1983
    na és akkor mivan?xd nem is értem.tolják.mintha mi lemaradnánk valamiről:)
  • Tatyla
    #1982
    mert a kis begyepesedett agyaddal neked a metálgirrájzing az isten a többi meg fosszar,hihetetlen egy gyerek vagy,nekm is van konzolom mégis pc-re veszem meg azért is...
  • DarkSector
    #1981
    Nem a törtség a baja hanem hogy előbb letólják.
  • Myselor
    #1980
    azt felejtitek el csak hogy XBOX360-ra is csak tört van még.szóval nem kell nyavajogni
  • TBTPumpa
    #1979
    A Trailer tényleg jó, de elvileg csak holnap vagy pénteken fog érkezni a Löncs tréler. Kíváncsi leszek arra!

    Hétfőn az utolsó Final Hours videó érkezik. Legalább is a fő fórumban ezt írták...
  • preziosi
    #1978
    amúgy nagyjából én is erre gondoltam. egy percig sem árultak zsákbamacskát azzal, hogy milyen rebootban gondolkodnak, persze félő volt, hogy netán tényleg elrontanak valamit. most kiderült, hogy nem rontottak, élvezetes, tartalmas, szerethető játék lett, de ahelyett, hogy ennek örülnénk, még mindig azt olvasni csomó helyen, hogy ez nem az a tomb raider és társai. 2013 van. ez nem teljesen az a tomb raider? nem. jó játék lett? nagyon is. szerintem ez itt a lényeg.
  • DarkSector
    #1977
    Ilyen ronda szarokkal csak causal nyomorék konzolosok játszanak.
  • DarkSector
    #1976
    Eddig is kijött előbb PS3-ra.
    Konzolokra warez mindigis előbb van mert ott fizikai adathordozó van nem digitális előtöltés!
  • Tatyla
    #1975
    a szőr felállt a hátamon beszarás jó lesz...
  • Solid Snake
    #1974
    Adja
  • preziosi
    #1973
    ebbe bele kell törődni, hogy xboxon így mennek a dolgok. az új gears of war konkrétan 1 hónappal a bolti megjelenés előtt kikerült, ettől még nem fog előbb megjelenni a játék.
  • TBTPumpa
    #1972
    Nem videókat kéne még mindig nyomatni, hanem már a játékot a boltoknak/futárnak.

    Már boldog-boldogtalan végigjátszotta Xboxon...
    Hétvégén pedig már PS3-ra is ki fog kerülni, ebben biztos vagyok.
  • lucifer9393
    #1971
    A hideg is kirázott :) Az aláfestő zene gondolom a soundtrack része. Nagyon jól sikerült darab.
  • Zomil
    #1970
    Uhh ez iszonyt jo trailer lett :)
  • DarkSector
    #1969
    "ha valakinek ez már nem tomb raider, akkor felesleges még az esetleges folytatásoknál is tízezerszer elmondani, nem kell vele játszani."

    Ez egy fórumban nem életszerű. :)
    De igazad van amúgy.

    De várni én is várhattam volna egy lélegzetelállító RDR-t megsemmisítő sandbox játékot, de nem vártam mert van sütnivalóm, meg én bárki bármit hisz egy szaros gameplay videóból az éveken át tapasztalt dolgok alapján sokmindent előre ki tudok következtetni, ogy az milyen lesz majd.
    Szóval ez is pont olyan lett amit vártam , mondtam mindenkinek...semmivel nem több és semmivel nem kevesebb. Pont olyan!
  • preziosi
    #1968
  • Maxtreme
    #1967
    Azért ugye az világos hogy senki nem írta ennek az ellentétét?
    Ja és ez nem facebook.
  • lucifer9393
    #1966

    Bocs srácok, de ez ugrott be nekem legelőször a hajáról
  • preziosi
    #1965
    +1, tényleg nem értem, hogy egyesek mit vártak a játéktól. 2011 óta tudni lehet, hogy milyen irányba mentek el, azt is, hogy nem a világot akarják megváltani vele meg új műfajt teremteni, amit viszont elképzeltek, azt a tesztek alapján minőségi szinten meg is valósították. ha valakinek ez már nem tomb raider, akkor felesleges még az esetleges folytatásoknál is tízezerszer elmondani, nem kell vele játszani.
  • HeadHunter86
    #1964
    Nekem fenn a Guardian of Light, kb. 3/4-nél járok. Nem akar valaki co-op-ozni velem?
  • lucifer9393
    #1963
    Ez nagyon jóó
  • Myselor
    #1962
    ez marhajó volt.annyit röhögtem xd
  • wesker24
    #1961
    Aha persze hogy Digital én nem vagyok oda a dobozos játékokért ! :D

    Kösz az infot !
  • lucifer9393
    #1960
    Aha, kösz. Azt hittem valamelyik rész furcsa rövidítése, de sehogy nem passzolt.
  • TBTPumpa
    #1959
    Jah, hogy digitál.
    Azt hittem már dobozos Survival-t regisztráltál be Steam-re.

    Akkor majd március 5.-én kapod meg a Guardian of Light-ot, amikor a játékot feloldják!
  • wesker24
    #1958
    Ez Pofon egyszerű !

    ROW = Rest of World vagyis Worldwide verzió bárhol aktiválhatod a világon ennyi !
  • lucifer9393
    #1957
    Bármennyire is töröm a fejem, nem tudom mi az a Tomb Raider RoW. Segítenél?
  • wesker24
    #1956
    Persze hogy steamen rendeltem elő már vagy 1 hónapja ! :D

    Néztem Steam Trade-n az ajánlatokat és láttam hogy Aliens CM-ért cserébe Tomb Raider RoW-ot adnak simán elcseréltem ekkor még az Aliens CM se jelent meg mert január vége volt,kséöbb láttam hogy egyik tagnak Tomb Raider SE-je volt felvettem üzleteltünk és igy lett belőle Tomb Raider SE ! :D

    Én csak a Tomb Raider I-III-al játszottam a többi kimaradt igy nem tudtam hogy az nem is Tomb Raider rész !
  • ratgab
    #1955
    Ez emberek zseniális. Végigröhögtem!
  • TBTPumpa
    #1954
    A Guardian of Light mióta Tomb Raider??
    Csak Lara a közös bennük.
    Amúgy az csak a Steam-es előrendelőknek jár... Ha ott veszed a játékot akkor kapod meg.

    Amúgy honnét van ilyen korán Survival Edition-öd?
  • wesker24
    #1953
    Beaktiváltam steam-en a Tomb Raider SE-t de aktiváláskor nem adta be az Ingyen Tomb Raider GOL-t ! :D

    Remélem később majd elküldi a steam !
  • TDC Geronimo
    #1952
    Imádom ezt a tagot :D

  • Shep
    #1951
    A 'ha' nem kell a 2. mondatba.