5366
Tomb Raider
  • Maxtreme
    #2110
    Tatjána Croft?
  • lucifer9393
    #2109
    De jó! Lesz orosz szinkronja!
  • TBTPumpa
    #2108
    Tomb Raider lokalizációk:
  • Ironman2
    #2107
    Valaki felrakhatna majd videót a kézikönyv hátuljáról,ahol a serial kód is szerepel.DDDD
  • Evoluti0N
    #2106
    Most néztem az amerikai CE kibontását és abban nincs Artbook. Így már megbocsájtható a digitálisan tölthető zene :)
  • Myselor
    #2105
    hehe,akkor jólvan,:D biztos jó lehetett.am azt én is elfogadtam volna azt a nyereményt ^^
  • lucifer9393
    #2104
    A fődíjért is meg kellett küzdeni. Volt egy olyan kvíz, ami még a vérbeli TR fanokat is megizzasztotta.
  • lucifer9393
    #2103
    Persze :) Nagyon intenzív... a hülye farkasok idegesítettek Még szerintem most is ott ácsorognék a kioszk előtt. Ez a launch party sem volt rossz, voltak nyeremények, kár h. a fődíj nem az enyém lett. Egy faláda, feszítővassal, benne egy X360-as Survival edition, meg egy limitált kiadású kontroller, meg póló meg még nem tudom.
  • Myselor
    #2102
    azért összességében tetszett?:)
  • lucifer9393
    #2101
    Na, srácok, játszottam a játékkal. Elég sokáig is eljutottam. Egy dolog zavart engem igazából, buta az ellenség AI-ja. Nem hiszem, hogy csak valami próbaverzió lehetett, mert elég sokáig játszottam vele, és nem volt sem időkorlát, sem kiléptetés, sőt láttam, hogy mellettem még tovább is eljutottak. Ezek a HUB területek jól működnek, elég nagyok tudnak lenni. Néhol xboxon a textúra kissé randa volt, pl. a fáklya lángja közelről botrányos, de ez mellékes. Lara animációi néhol nagyon gyengére sikerültek. (pl. mikor a hátáról leveszi az íjat, és ha mindezt szemből nézed meg) De ez csak az én személyes benyomásom, nem kell nekem támadni. Kedden állok is érte sorba. Ja, és van pár TR plakátom, meg egy könyvem :3
  • Evoluti0N
    #2100
    Ezt kihagyom :)

    Más: Milyen gusztustalan megkülönböztetés ez, hogy csak az amerikai változathoz jár fizikai formátumú zenei CD? De most komolyan. Mi nem érünk annyit, mint a amerikai vásárlók?
  • Csokis
    #2099
  • DarkSector
    #2098
    IRÓNIA bazze! :D
  • TBTPumpa
    #2097
    Patch v1.01:
    Crystal Dynamics has released Tomb Raider patch 1.01 ahead of game's launch next week. The patch weighs 53MB in size, and will be available for download as soon as you first start Tomb Raider (if your console is connected to internet).

    No details at present as to what the patch fix, but according to reports, Tomb Raider patch 1.01 makes final adjustments to the game to ensure optimal gameplay experience.
  • TBTPumpa
    #2096
    OMG, már Tomb Raideres energiaital is van:


  • TBTPumpa
    #2095
    Amerikai CE:


    Litográfia és zenei CD is van!
  • TBTPumpa
    #2094
    Már azon sem csodálkoznék, ha az európai kiadások valami Tomb Raider Tesco Edition-ök lennének!

    Vigyázat: A játék nyomokban Lara Croft-ot tartalmaz!
  • Csokis
    #2093
    Nem mondod? Pff, pofátlanság.
  • TBTPumpa
    #2092
    Amerikai kiadásokban CD van, csak az európaiak kaptak letöltőkódot... Még ezt is sajnálják tőlünk!
  • Csokis
    #2091
    Persze, MP3-tól jobb, ez tény, de hamar át lehet alakítani akár WAV-ba is. Igazán egy igényes Audio CD illett volna szerintem.
  • TBTPumpa
    #2090
    Mass Effect 3 CE-nél is WAV fájlokat adtak, illetve a Dragon Age 2 SE-nél is. Abból bármilyen minőséget csinálhatsz. WAV-ot pedig sok eszköz tud kezelni, míg FLAC formátumot kevesebb...
    Még mindig jobb, mintha agyontömörített MP3-ban tolnák elénk a játék zenéit. Viszont sajnálom, hogy nincs benne tényleges zenei CD...
  • Csokis
    #2089
    Akkor már egyszerűbb lett volna a FLAC, mert egy kicsit kevesebbet kellet volna letölteni.
  • kill3r21
    #2088
    wav...jó az ha tömöritetlen, veszteség mentes minőség...:)
  • Csokis
    #2087
    If you kill enough animals, the game will stop giving you XP (On an area by area basis). So you can't grind.

    Kár.
  • TBTPumpa
    #2086
    Nincs zenei CD fizikai formában egyik kiadásban sem, csak egy letöltőkód a WAV fájlokhoz... Király!
  • Shep
    #2085
    Hát ez ilyen Gagyi G. I. Joe kiadás, sokkal értelmesebb lett volna valami igényesen kidolgozott szobor.
  • TBTPumpa
    #2084
    Survival Edition Unboxing:


    Collector's Edition Unboxing:
  • grebber
    #2083
    Tomb of the Lost Adventurer DLC is pipa!Nem volt valami nagy volumenü a cucc.

    Ebben a játékban egyedül a Ghost Hunter gyűjtögetés ami nehéz mert baszottul el vannak rejtve a lelövendő szarok :(
    Már keresem is elég régóta őket kevés sikerrel!
  • kill3r21
    #2082
    Srácok az 5.-e az magyar dátum, vagy globál EU?
  • TBTPumpa
    #2081
    Nah... Crystal Engine lesz. Hasonló, mint ami az Underworld-öt hajtotta.

    Quake 3-as motor??? Már 10 évvel ezelőtt (2003-ban) is baromira elavult volt. Csak azért dolgoztak vele, mert olcsó volt és könnyű!
  • Myselor
    #2080
    és az jó volt?:D nem vágom.bár elvileg normálisan fogják optimizálni,és nincs is nagy gépigénye
  • DarkSector
    #2079
    quake 3 engine lesz. :D
  • Myselor
    #2078
    oh értem,kár pedig az nagyon jó
  • grebber
    #2077
    Nem UE-es! Módosított Crystal Engine!
  • Myselor
    #2076
    igen unreal engine,de ez is az lesz nem?
  • lucifer9393
    #2075
    Az unreal engine volt, ha jól emlékszem.
  • zzeN
    #2074
    Rányomtam az Install-ra, kiírta hogy Play és hogy ma játszottam vele utoljára. Hhhmm jó kis bug:)
  • Myselor
    #2073
    hát igen,épp mostanában játszogatok vele.nem is értem ebben miért fogja úgy megenni a gépet,aliceben jól megvan oldva.mindenesetre érdekes bár nekm a sima haj is jólesz:)
  • MerlinW
    #2072
    Nekem 8,8GB-ot tölt.
  • Evoluti0N
    #2071
    Alice-ban tényleg durva. Ráadásul physx bekapcsolása nélkül is olyan a haja. Valami nagyon ügyes dolgot hoztak össze a fejlesztők, csak nem verték nagy dobra. Ámultam-bámultam, amikor megláttam a haj animációt.