5366
Tomb Raider
  • lucifer9393
    #2230
    Pontosan. Én is mindig ezen gondolkozom. Nyomtattatni, keretezni, és szépen mutatna. Na de minden drága, komolyan. A4-ben elveszne a falon szerintem. Inkább az A3. Mondjuk én nem fa keretbe tenném, hanem sima üveglap alá.
  • vg
    #2229
    Nagyon szép ez a kép. Pár napja már gondolkozom rajta, hogy A4-ben(vagy esetleg A3 méretben csak az nagyon drága) ki kellene fotó nyomtatni és egy frankó fa keretbe betenni, majd a szoba dísze lenne. Ami kicsit visszatart az az, hogy kb annyiba kerülne mint maga a játék...
  • DarkSector
    #2228
    Hőja...:D
  • Myselor
    #2227
    hát jó végülis neked kell tetszen,magadnak csinálod ^^
  • DarkSector
    #2226
    Ez picit 3d-seskés lett, persze lehet állítgatni ezen még.
    Nekem jobb lenne így kicsit a betűk mintha sziklákból-kövekből lenne kifaragva...:D
  • Myselor
    #2225
    hehe,am nemrossz de nekem az a köves valami nem igazán tetszik a többi jó.max még a betűk lehetnének a sima egyszerű:)
  • DarkSector
    #2224
    De én elsőre azt hittem hogy télleg látnak valamit, azt közbe hülyítenek.

    Kár hogy szar a nyomtatóm, kinyomtatnám meg kiírnám a játékot egy DVD-re. :D
  • Myselor
    #2223
    ti betegek vagytok
  • DarkSector
    #2222
    Vagy a gyilkos pinák inváziója. :D
  • wesker24
    #2221
    Volt már olyan horror film is amiből szétnyilt a nő mutáns keze és abból ujabb kis csápok jelentek meg ! xD
  • wesker24
    #2220
    Dehogy csak túl sok horror filmet néztem ! :D
  • DarkSector
    #2219
    Hát te szívtál valamit. :D
  • wesker24
    #2218
    Talán azért mert a szörny karmaiból ujjabb kis karmok jönnek ki mindenhol nem csak az első és hátsó karmával tolhatja hanem bármely részen szét nyilhat amiböl ujabb 10 kis kjarom jöhet ki ! :D
  • DarkSector
    #2217
    Igen? Nekem ez eszembe nem jutott.
    És a karom miért lóg akkor ki jobb oldalt: :D

    Mondjuk én még most sem látok szörnyet...:D
  • wesker24
    #2216
    Ugy érti hogy a C betű amit csináltál az ugy néz ki mint egy szörny karom és hátulról tolja a csajt ! xD
  • DarkSector
    #2215
    Lemaradtam valamiről?
    mit sunáz micsoda? :D
  • Lacee86
    #2214
    A szörny hátulról sunázza, vagy mi? :D
  • DarkSector
    #2213
    C mint Croft.
    Eeredetileg nem C akart lenni de egyik haverom kérdezte hogy az C mint Lara vezeték neve, mondom nem de lehet az is akár...:D
  • Ironman2
    #2212
    az mi az? fekete lyuk?
  • DarkSector
    #2211
    Alakul...:)

  • Zomil
    #2210
    oh, akkor passz :S
  • Tatyla
    #2209
    persze már nem egyszer vásároltam paypallal,de most nem engedi valamiért
  • Zomil
    #2208
    A probapénzlevétel sikeres volt?
  • MerlinW
    #2207
  • MerlinW
    #2206
    A konzol-os véleményeket olvastam értelemszerűen. Játékmenet tekintetében semmi különbség a platformok között.
  • MerlinW
    #2205
    Igen, ezt akartam még írni, hogy az indie játékok azok, amik sokszor sikeresen visszahozzák az igazi játékélményt. Veszem is őket, mint a cukrot:)
  • jarlaxxe
    #2204
  • wedge31
    #2203
    Végre normálisan fut a gépemen...
  • jarlaxxe
    #2202
    Abba a játékban meg mi a fene volt a sikerélmény neked?
  • Tatyla
    #2201
    de akkor miért nem tudok vele vásárolni mert hétvége van?
  • preziosi
    #2200
    elvileg nem is volt tesztelhető a multi abban a verzióban, amit az újságírók kaptak. én legalábbis csomó helyen ezt olvastam.
  • wedge31
    #2199
    Nekem most a Crysis 3 volt ilyen a héten.
  • Zomil
    #2198
    Mert az a bankkártyán van nem a paypalon? :)
  • Zomil
    #2197
    Pedig elég könnyü játék...ráadásul térkép is van, még csak rajzolnod sem kell :)
  • Tatyla
    #2196
    emberek egy kis off:

    miért nem látszik a paypalomon a lové ha a hozzárendelt bank kártyán van pénz?
  • Zomil
    #2195
    Azért mikor fiatal voltam, volt 1-2 alkalom mikor ilyen pcgurus végigjátszásbol néztem ki :D
    De hát azért van különbség az akkori és a mostani között, akkor ha éppen azzal toltam amit az ujságban végigjátszottak, akkor belenézhettem, de manapság sajnos egy pillanat és már teljes leirás diagramokkal képekkel mindennel :)


    Utoljára sikerélmény? FTL végigjátszása, Super Meatboy végigtolása+a sötét világokon sokáig eljutás
    Ugy kb. ezek jutnak hirtelen az eszembe(meg persze Dota2, de az multis játék és ott azért más a sikerélmény, mint egy single játéknál) :)

    Sajnos a Tomb1-2 ujra végigjátszása közben sem éreztem olyan nagyon durva sikerélményt, bár azért megjegyzem, h a 2. részben voltak durva részek :)
  • DarkSector
    #2194
    Sokan aggódnak a borítóért, én csináltam magamnak...:D (Imyke ez neked is szól. :D)

    Majd megcsinálom a borító bal felét is később.
    TR cover Front

  • grebber
    #2193
    Ahogy olvasgattam a fórumát számomra ilyesmi lehetetlen lenne a Legend of Grimrock pedig megvettem eredetibe de a leírások miatt nem merem elindítani!
  • MerlinW
    #2192
    Abban mi lett volna a kihívás?:) Inkább áthívtam a pajtást és együtt töprengtünk. Akkoriban még létezett a sikerélmény, mint fogalom:) Te mikor éreztél utoljára igazi, jól megérdemelt sikerélményt játékban?:)

    Na jó, hosszú évek után a Dark Souls tudott nyújtani hasonlót.
  • Zomil
    #2191
    Vagy pedig olvashattál utána pl. pcguruban, mert ott mindig irtak végigjátszást :D