5366
Tomb Raider
  • TBTPumpa
    #2270
    Ausztráliában már játszható a játék!

    Tessék egy vélemény a minőségi optimalizációról:
    "WOW my GTX 570 tops at 15fps maxed out with TressFX. Framerate drops as soon as you are able to see Laras hair. If I deactivate tressFX its 45fps.

    For that, I couldve waited and didnt need to use a VPN. Like - seriously this game is badly optimized!"
  • crosscut
    #2269
    Muhaha, ócska. (Mármint a játék)
  • vg
    #2268
    Nem kell hozzá 15 óra, de még 10 sem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én kb 7 óra alatt toltam végig a játékot, elsőre 80% lett, az összes tomb-ot is megcsináltam. Mikor már megvan az a skill amivel látod az összes megszerezhető tárgyat a térképen már gyerekjáték ezek összegyűjtése. Most azzal szórakozgatok, hogy a játék után visszamegyek és minden nap egy térképen összegyűjtök mindent ami kimaradt.
  • lucifer9393
    #2267
    Ebben igazat adok neked, de nekem a régi vágású Tomb Raiderek még mindig jobban bejöttek, mint azok, amiket a CD fejlesztett. A 2. részt nemrég játszottam végig ismét, és az a kedvencem.
  • Prince23
    #2266
    Mert a mostani fejlesztők (de inkább kiadók) a 16-22 közti korosztályt, valamint az akció dúsabb játékmenetet veszik figyelembe. Ezért nincsenek több játékban sem megerőltető logikai feladványok sem. Minden ovis szinten van, de ez ha úgy vesszük jó is, mivel egy pörgő világban, időszakban élünk. A Casual gamerek a legfontosabbak már, lásd Angliát. A szart is képesek megvenni. pl Crysis vagy Aliens
  • Hoz_Hun
    #2265
    Jah a StarCraft 2 is várom. Játék miatt nem szoktam szabit kivenni, most is csak összeidőzítettem. Feleség két gyerek mellett amúgy csak késő este jutok hozzá a géphez.
  • HeadHunter86
    #2264
    Én a TR miatt nem vettem ki szabit. De köv héten Starcraft 2 miatt eléggé gondolkodom :D
  • Hoz_Hun
    #2263
    Remélem azért nekem is. Annyira öreg azért nem vagyok. :)
  • lucifer9393
    #2262
    Nem pontosan értem miért függ ez a kortól. Perszehogy bejön, volt szerencsém pénteken a nyitóbulin kipróbálni.
  • Prince23
    #2261
    Akkor neked tuti bejön majd az új TR :)

    Meg nekem is amúgy :D
  • lucifer9393
    #2260
    Jó, én csak 20 vagyok, de keserítsetek csak
  • Hoz_Hun
    #2259
    Én 38 leszek és úgyan így vagyok vele. Az okát én se mondtam, meg de szerdára szabit vettem ki hehe. Mondjuk elsősorban azért mert most pont úgy vagyok vele, hogy amúgy is kivettem volna, de akkor már össze időzítettem a kettőt. :)

    Úgy hogy ha azt hiszed ez korral jobb lesz... hát nem. :)
  • Tatyla
    #2258
    Konzokszervize atadta a g4s futarnak holnap 9-17 között hozzák
  • TBTPumpa
    #2257
    Sajnos én ezt nem tehetem meg.

    Holnap én is megtagadhatnám a kötelezettségeim, de akkor többet nem kellene mennem sehova egy ideig. És az eléggé béna indok lenne, hogy egy JÁTÉK miatt nem mennék dolgozni. Nemcsak, hogy azonnal lapátra kerülnék, de még hülyének is néznének, amiért 24 évesen játszom és játékokra költök!

    Ciki, de ez van!
  • Hoz_Hun
    #2256
    Haha, de gondolom nem így fogalmaztál. :)
    Én tegnap találkoztam egy profi Mass Effectes csajjal. Simán jobb volt mint én, elég sokat toltuk Platinumon. Pedig az ME3 multijába én is egész jó vagyok.
  • TBTPumpa
    #2255
    Steam rip már van... Bár azzal sokra nem megy még senki sem!
  • Maxtreme
    #2254
    Viszont érdekes hogy nincs még belőle khm "klónok támadása"
  • lucifer9393
    #2253
    Nem, tőle a hétvégére kértem szabadságot, hogy Larával lehessek. Ilyenkor lenne jó egy gamer csaj, de sokat akar az ember. Ez egyetemi nyelvgyak...
  • Hoz_Hun
    #2252
    Ezt a gyakorlatot nem a barátnődnél kell lemondanod, ugye?
  • Hoz_Hun
    #2251
    Remélem 576-ban is. Azt írják március 5. :)
  • lucifer9393
    #2250
    Nekem még ki kell találnom egy jó kis kifogást, miért nem tudok részt venni a nyelvgyakorlatomon... azért remélem nem lesz hatalmas a sor az üzletben.
  • TBTPumpa
    #2249
    Elméletileg holnap mindenki megkapja!
  • HeadHunter86
    #2248
    Elméletileg nekem holnap itt a game. Most kaptam mailt: "A konzolokszervize.hu megbízásából küldeményét a G4S Futárszolgálat a következő munkanapon 9-17 óra között próbálja meg Önnek kézbesíteni ..."
  • HeadHunter86
    #2247
    És basszus tényleg van konzolra. Most olvasom.
  • HeadHunter86
    #2246
    Az lehet de azt nem PhysX-nek hívják. link
    Amiről te beszélsz, az a fizika, ami lehet különböző technológiájú, lásd Nvidia PhysX vagy Havok.
  • Myselor
    #2245
    ajaj,:) akkor nem lesz ez olyan hosszú játék nekem
  • TBTPumpa
    #2244
    15 óra alatt 100%!
  • Csokis
    #2243
    Látom, te is nagyon nagy tévedésben vagy. PhysX nem egyenlő GPU-s nVidia fizikával. A PhysX olyan , mint pl. a Havok. A PhysX futhat CPU-n is, ezért van Xbox 360-ra és PS3-ra is SDK, amivel készíthetsz fizikai szimulációt. Egyébként PS4-re is lesz PhysX továbbra is, pedig ott AMD CPU és GPU lesz.
  • HeadHunter86
    #2242
    Te miről beszélsz?
    1. Ha PC-n CPU-n futott, akkor Xboxon miért futna PhysX alatt.
    2. Xbox-on mióta van PhysX?
  • Csokis
    #2241
    Ezen része PC-n is CPU-n fut, és Xbox-on is PhysX-et használ.
  • Myselor
    #2240
    igen és még a gépet se ette meg:P
    szóval egy nagy butaság most ez a stressFX is.de azért jólnézki.csak ez valami új fogás lesz én szerintem :d
  • lucifer9393
    #2239
    Pontosan. Nem győzöm hangsúlyozni, hogy nekem X360-ra van meg, és pontosan ugyanilyen a haja. Szóval nem csak PC-s extra volt, bele tudták erőltetni a jó "öreg" xboxba is.
  • Myselor
    #2238
    és még physX nélkül is nagyon látványos:)
  • Maxtreme
    #2237
    igen, tényleg. El is felejtettem. :)
  • Csokis
    #2236
    Meg ott van az Alice Madness Returns is, ami pontosan ezt tette PhysX-el.

  • Myselor
    #2235
    hát jah,voltak azért itt már ilyenek.:)
  • Maxtreme
    #2234
    Am érdekes dolog a haj körüli hajcihő ( )
    Pc-n eddig ilyen nem volt,



    Ja bocs, mégis.
  • Zomil
    #2233
    Öszintén szolva a jobb oldali szebb...a bal oldali egy pixeles izé :D
  • TBTPumpa
    #2232
    Nekem is tetszik, csak az egy patrongyilkos kép!

    És befutott a játék megjelenése előtti utolsó Artwork is szép nagy méretben:


    Ezt nem kell nyomtatni, ez a játék mellé dobott ArtWork-ben benne lesz!
  • lucifer9393
    #2231

    Nézzétek, milyen érdekes képre bukkantam :)