5366
Tomb Raider
  • Myselor
    #2310
    mert neked amúgyis aggódni kell mi ?xd vagy azon izgultál hogy nem maximumon megy majd minden?
  • TBTPumpa
    #2309
    40 FPS átlagban megvan neki, bár nem FullHD-ben futtatja!
  • Maxtreme
    #2308
    na akkor innentől nem kezdek el aggódni :D
  • Maxtreme
    #2307
    gondolom nem reatime videk lehetnek :)
  • lucifer9393
    #2306
    Hát nem tudom, én se dobok hátast ettől a Tress FX-től, szerintem kifejezetten idegesítő. Belenéztem a live streambe, és a cutscene egyebet se lehetett látni csak az idétlen, súlytalan haját. Víz alatt nem mozog így, mint itt...Nem fogom hiányolni a X360-as verzióból.
  • TBTPumpa
    #2305
    Az érdekes, hogy a kamerás átvezetőkben nincs Lara haján a TressFX effekt, csak játékkor... Picit furcsa. Így is szép, de így inkább jobb kikapcsolni ezt az effektet, mert így legalább egységes lesz Lara megjelenése!
  • Seth
    #2304
    Ez egy pöttyet komplexebbnek néz ki mint Alice kemós frizurája ,értsd,elég ritka volt a haja szegénykének :D)
  • Evoluti0N
    #2303
    Én már csak annyit mondok, hogy holnap minden kiderül. Lehet, h max grafikán, Tress FX-szel, 60 fps-sel fogom élvezni Larát :D
  • preziosi
    #2302
    hát nem tudom, én arra emlékszem, hogy több review is kiemelte a magasabb gépigényt, plusz haveromnál néha akadt physix mellett, amikor pl. a witcher 2-t ultrán vitte a gépe.
  • TBTPumpa
    #2301
    Itt is egy stream a játék elejéről!

    Vas: 2500k @ 4.5ghz 4GB ram and GTX570

    Ahhoz képest egész jól fut neki, hogy streamel mellette és még a TressFX is megy!
  • Evoluti0N
    #2300
    Nem volt annak semmi komoly gépigénye. Egy 9800 GT kártyán játszottam maximum(!) grafikán, Physx nélkül. És anélkül is részletes volt a haja, szal nem gépzabáló physx fícsör volt.
  • TDC Geronimo
    #2299
    PCs verzióba van normális kontroller support?
  • Hoz_Hun
    #2298
    Nemtudom én Xboxon játszottam. Ott ment zökenőmentesen. :)
  • HeadHunter86
    #2297
    Én melóba rendeltem a játékot. Amint megjött remottel bekapcsolom az otthoni gépet, és aktiválom steam-en, hogy mire hazaérjek már csak játszani kelljen vele :)
  • preziosi
    #2296
    emlékeim szerint azért az alice sem a szerény gépigényű játékokhoz tartozott anno.
  • Prince23
    #2295
    Kicsit bénázik QTE-n :D
  • Hoz_Hun
    #2294
    Én is 5-ig melózok holnap. Ezért irányoztam elő a szabit szerdára. :)
  • TBTPumpa
    #2293
    Belenéztem a stream-be. Szép grafika valóban, de még a srácnak is több helyen komoly FPS dropja van 7970-es kártyával...
    Ez reggelire megzabálja a 6970-es kártyámat. Valóban fasza feature lett ez - hozza a 2006-os Legend Nextgen grafika szintjét!
  • CroftManor
    #2292
    Én sajna holnap 5ig bent leszek melóhelyen, Csak utána tudom átvenni, aztán meg szerdán reggel 7re megyek, szóval nem sokat fogok vele játszani elsőre :/
  • Hoz_Hun
    #2291
    0:45-nél elég gyökérül van ábrázolva a haja. Van ilyen haja Alice-nak is. Most tényleg nem tudom mitől van így hanyatt esve mindenki. Csumpi sáros mindenhol a csaj a haja meg úgy löbög, mintha most mosta volna.
  • Evoluti0N
    #2290
    Akkor az én kis 6850-es kártyámmal lemondok a fícsörröl :D. "Fantasztikus" technológia. Az Alice már tudta ezt pár éve, anélkül, hogy felzabálná a gépet.
  • Hoz_Hun
    #2289
    Szerintem azért elég nagy melle van Larának. Vagy várjunk csak... a haját kell nézni? Kit érdekel a haja?!?
  • TBTPumpa
    #2288
    Van Stream is!

    Vigyázat spoileres lehet!

    Minden beállítás maxon van, ezzel a konfiggal tolja a srác: 2500k @ 4.5ghz 8GB ram and amd 7970
  • vg
    #2287
    Korrekt.
  • HeadHunter86
    #2286
    Húú pedig elég szuper feature. Sokat dob rajta.
  • HeadHunter86
    #2285
    Elég szép. Itt még szebb az arca mint az eddig látott videókon, legalább is nekem úgy tűnik. Ha tényleg ennyire eszi a VGA-t ez a haj, akkor nem lesz nagy sikere, és nem sokan fogják használni.
    Szeptemberre terveztem VGA-t cserélni, de lehet újítok már ebben a hónapban :D
  • TBTPumpa
    #2284
    Videó is van a TressFX-ről játék közben:
  • vg
    #2283
    Ejha, kb 350ezer forintos gép...
  • TBTPumpa
    #2282
    Erre volt idő...
    Azért nemsemmi, hogy egy ilyen jó gépen ilyen szarul fut a játék!
    Már nem is csodálkozom miért kussoltak annyit a PC-s verzióról!
    Komolyan, ilyen géppel stabil 60FPS-sel kéne mennie és akadnia sem szabadna!
  • grebber
    #2281
    NfoHump-on lehet nézelődni már vannak képek.

    Van benne benchmark funkció is itt egy eredmény:

    IntelŸ Core i7-3930K ,Corsair Vengeance DDR3 1600MHz (16 GB),Asus Rampage IV Extreme (X79),Sapphire Radeon HD 7970 (OC)





  • Prince23
    #2280
    Szerintem sem nem nagy cucc.
  • TBTPumpa
    #2279
    Ezek lennének a hőn áhított HD textúrák és az a rengeteg effekt, amit az AMD promózott?
  • Seth
    #2278
    Ez olyan borzalmas?
  • Myselor
    #2277
    jaj igen nagyon szarul néz ki,mibajod vele?:|
  • Myselor
    #2276
    nagyon jó lenne már játszani basszák meg :D
  • TBTPumpa
    #2275
    Nem. Én tévedtem. Azt hittem a GTX 570 új kártya (nem követem figyelemmel már az Nvidia kártyáit), de most látom, hogy 2010-es csak... Akkoriban az HD 5000 sorozat volt az AMD-nél. Azóta jópár újabb kártya jött ki, így nem csodálkozom, hogy régebbi kártyákon rosszabbul megy a TressFX.

    Valószínűleg a 2011-ben és 2012-ben piacra dobott VGA-kkal már sokkal élvezhetőbben fog majd futni.
    Illetve ugye holnap érkezik egy hivatalos javítás is. Gondolom ezen az effekten fog majd javítani valamit...
  • grebber
    #2274
    "ki az aki bekapcsolja azt?" Aki maximalista az mindenképpen be fogja!

    #2271: A game maga olyan fasza hangulatos az ember nem is nézi a grafikát.Ja nem mert lesz olyan aki nézi majd ezekszerint.Én pont leszartam ennél ,mert a hangulat mindent üt!
  • TDC Geronimo
    #2273
    hülye haj effekt nvidia kártyán mit vártál? AMDre van az optimalizálva meg aztán 30 fpsért ki az aki bekapcsolja azt?
  • grebber
    #2272
    Ilyeneket mondani erős dolog,mert tuti lesz olyan aki simán 20+ órát szüttyög majd!
  • TBTPumpa
    #2271
    Ilyen lenne a játék max grafikán?