5366
Tomb Raider
  • grebber
    #2510
    Pont ez benne a szar ha már ennyire zabálja a gépet akkor legalább csinálták volna meg rendesen. Ez egy steril haj amire semmi nem hat egyedül a szél lebegteti se a víz se a sár se semmi már nem látszik rajta!

    De az ilyen aproságok sem mondatnak velem más mint hogy az év eddigi legjobb játéka lett!
  • a.carkey
    #2509
    Azért az más. Nem kellemes az élet abban a szituban, és nem mindenki - főleg az idősebb többség nem feltétlenül - saját maga miatt került arra a pályára.
  • DarkSector
    #2508
    Szép dolog hogy szálanként látszik de gagyi hatása van és túl mű az egész az a baj.
  • CalebJoe
    #2507
    Ekkora esőben le kéne tapadnia a hajának nem lobogni, amúgy szép látvány tényleg.



  • kemszi2
    #2506
    na most akkor én hova tartozom amúgy az itt leírtak alapján?
    éppen letöltöm a játékot,elszoktam járni a barátokkal szórakozni,és ha választani kéne a barátok és a gép között egy percig sem haboznék .mennék a barátokkal. 2-3ezer forintnál ritkán kerül többe egy buli/persze nem is diszkóba járunk/ minőségi bort és házi pálinkát iszogatunk havonta 1x jobb esetben kétszer. Játékokat mindig letöltöm ,és csak azután veszem meg ami tetszik,és igen azért van bőven eredeti játékom:D
  • DarkSector
    #2505
    Azt hittem hogy csak nekem tűnik irreálisan műnek az egész...a normál haj jobb.
    Úgy csillog mint a viasz.
  • lucifer9393
    #2504
    Még színben se illik rá ez a Kayako-féle haj...
  • Myselor
    #2503
    vagy még nincs saját keresete, a szülei meg nem tudják mindig támogatni mindenfélével:)
  • minimize
    #2502
    ez szimpla általánosítás.
    amúgy aki akarja,úgyis megveszi.aki nem,nem csak bagózik,vagy iszik,lehet öltözik,autózik,narkózik....bármi egyéb. is.
  • kemszi2
    #2501
    ebben a számítógép se különb :D
  • TBTPumpa
    #2500
    TressFX OFF és ON mozgásban:
  • grebber
    #2499
    A piával meg a cigivel az a baj szerintem hogy "zombivá tesz" és függ tőle aki használja.
    Mert elég sok hajléktalannal szoktam találkozni akinek se kutyája se semmije a kukákat túrja pénzt kéreget,de a kurva cigi meg a boros üveg ott rohad a pofájába meg a kezébe!
    Amikor meg kaját akar adni nekik az meg nem kell még én vagyok a paraszt.


  • HeadHunter86
    #2498
    Mióta dolgozom (1.5 éve) Kb. 10x annyit költök játékra, most már megtehetem. Főleg akciós játékokat veszek STEAM-re, meg nagy neveket dobozos formában. pl. TR SE, SC2 CE.

    Sőt, régi kedvenceket is megpróbálom olcsón beszerezni STEAM-re.
  • Fyrex
    #2497
    kiemelted a mondandóm lényegét... se.
  • Fyrex
    #2496
    Természetesen nem az, és nem is állítom hogy nem lehet pár havonta egy játékra félretenni, csak nem értek egyet azzal a megközelítéssel hogy "tedd le a cigit büdös dohányos" / "ne igyál sört büdös alkesz" különben várd az eredeti játék "luxusát".
  • CalebJoe
    #2495
    hát a dohányzás aztán kurva fontos úristen késik a tüdőrák
  • lucifer9393
    #2494
    Az egész a balanszról szól. Ha valaki nagyon szeretne tegyük fel egy játékot, akkor ígyis-úgyis megtalálja rá a módját. Kevesebbet költ, spórol. Nekem belefér még egy-két lazulós hétvége a haverokkal, iszogatással együtt is, de ugyanakkor mivel nappali tagozatos egyetemista vagyok, és az órarendem miatt csak a diákmelók férnek be, ezért fordítok különböző nyelvekről, különböző nyelvekre. Otthonról végezhető meló, félre lehet belőle rakni. Persze, azt nem mondom, hogy a szüleimre nem támaszkodom, mert logikus, hogy még muszáj, de mindebből csak azt akarom kikerekíteni, hogy az egész csak az ésszerű beosztásról szól. Légyszíves ne támadjatok rám, én még nem vezettem háztartást....rezsiről nem tudok beszámolni.
  • TBTPumpa
    #2493
    Biztos van jó gondolat a te nézőpontodban is, viszont azzal már nehéz vitatkozni, hogy egy teljesen új játék 3000 Ft-ért miért olyan hatalmas nagy kiadás?
  • Myselor
    #2492
    hát elég szomorú ez,az ilyeneket pont utálom is.:|
  • Fyrex
    #2491
    Mondjuk arról vitatkozhatnánk, hogy vajon egy számítógépes játéknak annyibe kelljen e kerülni, amiért cserébe az embernek fel kelljen adni a szociális életét vagy a dohányzási szokásait, de ebben úgy sem tudunk megegyezni! :)
  • a.carkey
    #2490
    Szóval akkor éjféltől indul a móka, vagy már lehet regelni a steamen a hagyományos úton?
  • Maxtreme
    #2489
    Akkor ide is:

    There's a problem with the game that makes it crash when you have tessellation enabled. If you have that, it has nothing to do with the crack.
  • a.carkey
    #2488
    Nem vettem volna CEt, mert nem ad sokkal többet a Survivalhoz képest, sőt, talán Survival se, csak ugye a gyerek fontos tényező ha olyan babát adnak hozzá, amit fel lehet fegyverezni. :)
  • TBTPumpa
    #2487
    Vannak kivételek, de az én ismeretségi körömben is sok olyan van, aki lazán megvehetné a játékot, de inkább nem. Letölti, aztán inkább elpartizza a pénzt minden pénteken és szombaton. Olyan bődületes összeget képesek elpazarolni, hogy már-már sírok! 10 000 Ft épphogy elég egy hétvégére!
  • Myselor
    #2486
    jó de az olyanok dögöljenek már meg.vannak ennél normálisabb emberek is.akik mondjuk télleg más miatt nem tudnak nagyon venni gamet,de nagyon mást se ami kéne
  • TBTPumpa
    #2485
    Főleg úgy, hogy 2010-ben jelentették be... Ha azóta a töki megspórolja havonta egy doboz cigi árát mára lazán tudna venni vagy 5 CE kiadást a játékból, de nem. Inkább elszívjuk és elisszuk, mert az tök jó buli. Ha idővel tönkremegy a tüdő/vese/máj, akkor meg azonnal segítsen az orvos?!
  • a.carkey
    #2484
    Akkor nem nálam a hiba.

    Ráadásul, ez egy olyan játék, amire érdemes spórolni.
  • Myselor
    #2483
    agyatlan faszok akkor.én ha tehetném se,és amúgyis idióta aki ilyeneket csinál
  • grebber
    #2482
    Honnan? Haverjaim munkatársaim közül egyedül én ülök éjjel nappal a gép előtt amikor nem dolgozok és tülök csak azt hallom mennyit elbasztunk piára bulira stb.
    Én inkább gyűjtögetem a pénzem és game-et veszek az tartósabb mint az italozás bulizás!
  • Myselor
    #2481
    kérdem én,honnan a lófaszból veszitek ti ezt?erre felé itt nincs ilyen,nálunk meg gecire nem.omg
  • TBTPumpa
    #2480
    Értem az álláspontodat, de ki mondta, hogy minden hónapban játékot kell venni?
    Számomra ez lesz az első játék ebben az évben. A második pedig a március 12.-én érkező StarCraft 2 kiegészítő és ki is fújt a 2013-as esztendő.

    Nem baj, ha nem azonnal veszed meg 10000 Ft-os áron (főleg úgy, hogy rengeteg helyen 7-8000 Ft a dobozos verzió).
    De akkor ne töltsd le, ne "támogasd" a crackereket! Várj vele, amíg akciós lesz, vagy nézegesd a Hardveraprót - ott a múltkor már 3000 Ft-ért is adtak Tomb Raider-es Steam-es kupont. Ekkora összeg nem pénz egy eredeti játékért - főleg nem ezért a játékért!
  • a.carkey
    #2479
    Aham. A SEhez képest a CE a baba. :)
  • a.carkey
    #2478
    Egy átlag magyar cigire és kólára költ havi két-három játéknyit, és mellé még a piálás a haverokkal.
  • Omlás
    #2477
    Jól néz ki :]
  • TBTPumpa
    #2476
    CE-ben a Survival Edition?!
  • Omlás
    #2475
    Nem kötekedés kép de drágább verzióban is 6700 a kulcs ez egy gyengébb kocsmázás a haverokkal... de aki szemfüles és körbenéz 4K alatt is lehet kulcsot venni... Szóval a 10K egy játékra havonta dolog már nem igazán aktuális amióta vannak digitális eladások. ;)
  • grebber
    #2474
    De nem rajtunk múlik.Én és ahogy olvasom elég sokan megvettük,mert kegyetlen jó játék.

    Lazán eladnak belőle 3-4 millió dbot és már hegeszthetik is a folytatást (Bár szerintem már bőven megvan alapozva úgyis)
    Kevés ilyen jó játék van manapság.
    Kasszáknál tuti sikeres lesz.Pl ott a sokak szerint lesajnált Crysis 3 ami nekem szintén baromira tetszik 2 hete eladási listát vezet ,aztán itt az sg-n kb már most kihalt a topikja a megjelenés után 3 héttel.
  • a.carkey
    #2473
    A CE:
  • JethroHUN
    #2472
    Ez off lesz nem érdekel, lebaszlak: Tudod mi a szomorú? Az h egy átlag magyarnak legyen az szülei pénzén élő gyerek tizenéves, vagy már felnőtt PC játékot kedvelő, 2x is meg kell gondolni, h ki tud adni-e 10k-t egy játékra havonta, míg kicsit nyugatabbra a 50 euro vagy kb 40 font semmi
  • DarkSector
    #2471
    ez amúgy kezd warez lenni. :)