5366
Tomb Raider
  • DarkSector
    #2550
    Thx a HG támogatást.
  • DarkSector
    #2549
    Nem azért de sokszor szó volt róla hogy észre sem vesszük hogy rohan a fejlődés.

    Na nem hittem volna hogy ezt szó szerint kell venni!!!!
  • Maxtreme
    #2548
    ok
    Na majd a modderek úgy is nekiesnek a cuccnak.
  • DarkSector
    #2547
    A videó alapján messze jobb.
  • mester1987
    #2546
    Tomb Raider DLC Lista

    Ha megvan mind, szólj :D
  • HeadHunter86
    #2545
    Hát igen, Alice haja is van ilyen jó. Nem tudom mit veri ennyire magát erre az AMD.
  • DarkSector
    #2544
    Bocs Merlin-nek akartam...
  • mester1987
    #2543
    Gyorsan fejlődünk.
  • Maxtreme
    #2542
    Mit szeretnél?
  • DarkSector
    #2541
    Kontrollerrel tólja pc-n.
  • Shep
    #2540
    Igen főleg az a blama. A végén még kiderül ,hogy a physx nem kamu, ugye kedves összeesküvők?
  • Maxtreme
    #2539
    nem. Csak valamiért a billentyűt nem írja ki. kontrollerrel viszont jó. Ki érti ezt.
  • lucifer9393
    #2538
    ezer meg ezer videó van már a neten :D Ez most direkt volt?
  • Maxtreme
    #2537
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mikor az orosz csávó fojtogat mi a faszt kell nyomni? Mert a bal klikkre (lövés gomb ugye) szépen besárgul a kör (a többi gomb menygomása esetén áthúzza) de mégis mindig megfojt a faszi
  • lucifer9393
    #2536
    Az egészben csak az a béna, hogy az AMD úgy reklámozta a TressFX-et, hogy játékban haj így még soha nem nézett ki, pedig Lara az Alice megjelenésekor még csak tervezőasztalon volt.
  • DarkSector
    #2535
    Nem csoda hogy erős gépeken is szaggat!

  • Shep
    #2534
    Hát nagyon béna az egész szerintem. A 'szar' physx-es haj meg ilyen 'béna'.

  • kill3r21
    #2533
    Pont mint az enyém, azé tőtőm le mert csak holnap délután hozza a futár...xD
  • DarkSector
    #2532
    Gyanítottam. :D
  • DarkSector
    #2531
    Írtam még egy aranyköpést az aláírásomba, ami megintcsak igaz...
  • lucifer9393
    #2530
    Igen, van hozzá már vagy 3-féle ruha: Van teljesen koszos/környezetbeolvadós, meg dzsekis, és még van egy haradik-féle.
  • CalebJoe
    #2529
    most vertem szét a hátam csalánnal sry
  • HeadHunter86
    #2528
    DLC formájában én láttam már két ruhát. Azon kívül nem tudom mik lesznek még.
  • Maxtreme
    #2527
    Lesz ebben a játékban am más szerkó is, vagy végig ebben a vérben áztatott kopott cuccban leszünk?
    Az sem baj ha nem, mert persze értem én hogy a szigeten nincs pl Adidas bolt
  • kill3r21
    #2526
    én meg egész délelött várhatnék....lehet bünbeesek :D
  • DarkSector
    #2525
    Télleg ne vedd kukacoskodásnak, de a regnevem: "Dark Sector", ezt utálom...
    a nick-em amit amúgy szoktam használni, "darkSector".

    Tudom hogy nektek ez egykutya, de azért ha legközelebb írjátok, és eszetekbe jutok akkor inkább a másik formában. :D
    THX...:D
  • HeadHunter86
    #2524
    Én azzar érvelek a várással, hogy nehogy bekavarjon a tört az eredetibe. Főleg a mentés ugye, azt dobhatnád ki mert Cloudos.
    + Nekem holnap meló, így nekem még 3-4 óra és úgy is alszom, és holnap melóból feltelepítem itthon, azt hazajövök és tolom :)
  • lucifer9393
    #2523
    Ajánlom neki, vagy összedől az illúzió
  • kill3r21
    #2522
    Jaja, de én most vajon mitévő legyek? :D
    Aludjak inkább? :D
  • CalebJoe
    #2521
    ezért jó Darksector aláírása:)

    "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak olyan van aki nem vallja be."
  • DarkSector
    #2520
    Te másról beszélsz.
    2 csoport van.

    1. Aki vásárol játékokat és warezol, de nem az eredetis topikba nyomja. (ez nem álszentség, nem tagadja, én sem, csak nem ide nyomom hogy itt egy crekk meg ilyenek, és tudom hogy ha isten életben tart később meg fogom venni)
    2. Meg a többiek.
  • DarkSector
    #2519
    Miért a szigeten 2 fegyveres lelövése közt borotválja? :D
  • kill3r21
    #2518
    Egyébként meg a másik oldal...
    Itt sg-n minden a warezmentességről szól, közben pedig az userek 90% az első leecherek között van...Nem egy sg-s arcot láttam már , aki itt nyomatja hogy nowarez, aztán közben meg tölti....
    Mondjuk valamien szinten magamat is ide soronál, bár én nem szoktam nyomatni a nowarezt...
    Mondjuk most perpill baxa a csöröm hogy fent a game, hazaérek 2óra alatt lentlenne, legrosszabb esetbe hajnali 1-2 körül már tolhatnám, főleg hogy holnap no meló, ellenben délután hozza a futár....tehát ebben az esetben döntsön jól az ember....
  • lucifer9393
    #2517
    Annak pedig nem kéne
  • DarkSector
    #2516
    Én olcsón veszek jól átgondolva néhány gémet.
    Az ismerősökkel meg meghivatom magam ha szomjas vagyok. :D
  • DarkSector
    #2515
    és lobog a szőr a pinaszélén. :D
  • kill3r21
    #2514
    Én dohányzom is, buli is van néha néha, de ami megérdemli azt meg is veszem, előbb vagy utóbb...mondjuk a TR-t előbb, persze PC-re! :)
  • CalebJoe
    #2513
    A következő az lesz, hogy szét fog szakadni a seggén a nadrág mikor lehajol. még recsegni is fog ahogy szétválik az anyag
  • DarkSector
    #2512
    Sem...kövben sem, iszonyú erőforrást igényel, látod most is, pedig még ez sem közelíti meg az elfogadható szintet.
  • lucifer9393
    #2511
    2013-ra még mindig nem értük el azt a szintet, hogy egy haj valósághű legyen a játékokban. Mikor jön majd el vajon ez a korszak? A következő generációban?