5366
Tomb Raider
  • Shep
    #2832
    Majd megoldják hogy az legyen :)
  • Myselor
    #2831
    sziasztok,tegnap éjszaka ugye aktiválás után maradtam 5ig
    aztán ma egész délután játszottam,az előbb értem a végére,és azt kell mondjam ez valami más játék mint amit eddig mostanában kaptunk és tomb raiderböl is az egyik legjobb.komolyan hihetetlen egy játék lett,valami lenyűgöző,lara megint csak elbűvölő a hangja minden,az egész játék teljesen jól van így,nem tudok rá semmi rosszat mondani télleg,nagyon imádom,teljesen ott van az első részek között megérdemli a Tomb Raider címet,a vége is nagyon epic lett,főleg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor 2 pisztollyal kell lőni ott eszembe jutott az első részek,nagyon nagy volt :D
    várom a folytatást ^^
  • Shep
    #2830
    Nem tudom komolyan venni ezt a játékot.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megy ez a nagy túlélős duma és az nem gond, hogy átszúrta a karó, sebaj majd elfertőződik, de bekötni akkor sem fogja, fertőtleníteni meg pláne nem. Belelép a medvecsapdába, csontig hatol a rozsdás vasfog, nem gond 5 perc múlva úgy fut mint a nyúl, nem gond, hogy már megmozdítani sem bírná.

    De egyébként jó a játék, hangulatos meg minden csak hát ez a ... ez szerintem vicc.
  • Munszu
    #2829
    Sziasztok!
    Lenne egy kis problémám, a játék alapjába véve a laptopom integrált videó kártyáját érzékeli, és emiatt nem indul el. :\
    Valaki nem tudja hogy hol tudom be állítani elsődlegesnek a gt635-ömet, vagy játék be állításain belül?
    Lehet hogy eddig is, azt a gagyit használtam játékok alatt? :\
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • TDC Geronimo
    #2828
    Nincs elég nagy melle hozzá

    Amúgy jó lenne :) Nehezen tudom én is abbahagyni a játékot.
  • Shep
    #2827
    Nekem működik azzal is.
  • grebber
    #2826
    Tomb Raider - Érkezik az új mozifilm

    "A főszereplő kiléte még rejtély, de a játékban a főhős hangját adó Camilla Luddington a pletykák szerint esélyes a szerepre." - Mekkora lenne
  • grebber
    #2825
    Már mikor megmondtam ezt
  • Tatyla
    #2824
    áhh isten király ez a gém könnybelábadt szemekkel játszom :D
  • Seth
    #2823
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    átmászol felül a lyukon, jobbra megnyitod a gázcsapot, majd visszamászol és a lyukon bedobsz egy lámpát
  • hawkie22
    #2822
    Elakadtam. Bemásztam egy terembe, a földön 3-4 petróleumlámpa, amiket fel lehet venni és dobálni, a terem másik felén meg egy golyóálló üveg.
    Át lehet mászni az üveg felett, de nem tudom, onnan, hogy tovább. Azt mondja Lara, az üveg gyengének tűnik, de nem tudom, mit kéne csinálni, már mindent kipróbáltam, mindenhez hozzávagdostam a petróleumlámpákat.
    Valaki, segítség.
  • Fpocok
    #2821
    Bandicam. Vagy MSI Afterburner. Utóbbi ingyenes.
  • TóthG77
    #2820
    Bakker a fraps-el együtt nem működik. Milyen más FPS kijelzőt haszáljak, amivel eggyüt fut a sweetfx?
  • Evoluti0N
    #2819
    OMFG!!!! Nem hozta a futár a példányomat.

  • Fpocok
    #2818
    Elhiszem. De ilyen alacsony fps mellett nem élvezetes. Próbáld meg lejjebb venni.
  • Hegemonix
    #2817
    A tévém natív full hd felbontásán játszom, azt nem szívesen venném le :)
  • xido
    #2816
    Gyerekek ne már az orosszal az elején..én is párszor anyáztam,aztán elkezdtem alaposan átnézni a képernyőt és jééé.. :)
  • Fpocok
    #2815
    Vidd lejjebb a felbontást.
  • Hegemonix
    #2814
    Sziasztok! Nagyon jó a game, kiváló játékélmény!
    Viszont a GT520-as kártyám kicsit kevés hozzá, bár 1920-as felbontásban tolom, 20 fps körül viszi csak. Milyen kártyát ajánlanátok hozzá? nVidia vagy inkább Radeon? Én egy HD 7770-ben vagy HD 7750-ben gondolkodok... Nem vagyok gyakori gamer, de emiatt vennék új kártyát :)
  • Fpocok
    #2813
    Amikor eléri e belső kört, akkor a melee gombot nyomd meg. Alapból F.
  • Shep
    #2812
    Mindig mutatja a megfelelő gomb ikonját amit nyomni kell, ha nem tudod melyik az nézd meg az optionsban!
  • Palesz2
    #2811
    sziasztok, felidegssítettem magam....
    Amikor elkap az orosz csávó... karjára mutat egy kör, nyomkodtam mindent már.. és mindig megfolyt :)
    mégis mit tegyek, mert így már 98szorra kicsit uncsi. Már tudom kívülről az orosz szöveget
  • Shep
    #2810
    Csak be kell másolni a játék könyvtárába.
  • a.carkey
    #2809
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Normál




    Megkötözős
  • Shep
    #2808
    ütés gombot kell nyomni
  • Lacee86
    #2807
    Üdv!
    1. pályán vagyok, szabadulok, futok kifelé, esnek a sziklák stb. Egyszer csak elkapja a lábam egy fazon, mondja, h segíteni akar, nyomogatom a jobbra-balra nyilakat, majd bejön egy piros kör, de ott nemtom mit kell csinálni, és meghalok. :( Help pls. :)
  • JethroHUN
    #2806
    Jól el van rejtve az egyik Ghost Hunter maszk, sose találtam volna meg. (vagy mi) Costal Forestben lógnak a fáról. 10 db.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egyik meg Costal Forset másik felén, a híd alatt van
  • TóthG77
    #2805
    HOGY kell a SWEETFX-et életre kelteni?
  • Krisztiam #2804
    jó nektek játszotok, nekem meg még kanyarba sincs a játék :(
  • TóthG77
    #2803
    Szasztok, olvastam páran haszáljátok a sweetfx-et, bemásoltam én is a könyvtárba, de nem működik. Az Assassins Creed III-nál simán megy. Mit rontok el? Ati 13.2 beta 7 drivert használok
  • TBTPumpa
    #2802
    A Tomb Raider Facebook oldalán meglett az 1 millió rajongó és így a rég beígért 2db exkluzív zene is letölthető lett!
  • Prince23
    #2801
    Egyszerűen játszatja magát az új Tomb Raider. nagyon bejön. Év játéka eddig 2013-ban :)De még pár kategóriát is simán nyerne azon belül.
  • CroftManor
    #2800
    Na én is átvettem végre. Kaptam Steelbook-ot meg DLCT, meg posztert. Ez tök klasz, csak az üres Steelbooknak nekm sok értelmét látom.
  • xido
    #2799
    Lehet ahogy kapja az xp-t,úgy combosodik..:)
  • HeadHunter86
    #2798
    Nekem elég jól fut a 460GTX-en (biztonság kedvéért azért rendeltem egy 660-at ma :D )

    Amúgy minél többet játszok vele annál nagyobbnak tűnik a melle és jobbnak a segge. A haját meg leszarom :D
  • Ulthane
    #2797
    A játék annyira jó, hogy jobb nem is lehetne! Ez bizony GOTY-szagú!

    A multi egy rakat szar, de azt már megszoktuk a multiktól, hogy ilyenek.
  • xido
    #2796
    Jajmár..ha 1 szálad van,bármit meggyújt hamar,csak akkor hat rá a valós fizika,ha legalább fél dobozod van:)
  • Shep
    #2795
    Azért nem semmi ,hogy 1 éjszaka alatt hipp-hopp meggyógyult :) Ja, olyan gyufát hol lehet kapni, mint ami a játékban van, amivel 2mp alatt lángra lobbantott egy egész farakást? Nekem is jól jönne :)
  • Versace26
    #2794
    Kaptam egy lapot a tokba,kompania graczy csak nem tudok lengyelül,az lenne a dlc kód,ami rajta van?
  • DarkSector
    #2793
    Naná sejtettem. :D