5366
Tomb Raider
  • Shep
    #2992
    Hát kihívás tényleg nem sok van, az is fura, hogy minden második fánál nyílvesszőkkel teli tegezt lehet találni :)
  • Lacee86
    #2991
    OOh, elnézést kérek! :D
  • Sir Quno Jedi
    #2990
    Mink kockák vagyunk, nem foglalkozunk igazi élő emberekkel! (még a feltételezés is sértő, fújjj) :D
  • Lacee86
    #2989
    Helyes csaj. A számítógépes figura az animáció, ő meg igazi ember. :) Nem hinném, h olyan nagy baj, h nem hasonlítanak fullra. :D
  • dante3
    #2988
    köszi
  • Fpocok
    #2987
    F
  • grebber
    #2986
    Kár volt felkelnem
    Mintha olyan sok lehetőség lehetőség lenne.
  • dante3
    #2985
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pls! valaki árulja már el, hogy mi a kukit kell nyomni a fojtogatós résznél, amikor bujkálok az oroszok elöl? thx Csak boxos videót találtam ott persze a az Y gombot írjaa, pc-n semmit nem ír ki... :(
  • Maxtreme
    #2984
    Én is túllépnék vele a barátságon.
    Amúgy szerintem semmi baj az arcával.
  • Lacee86
    #2983
    Én azért beszélgetnék ezzel a lánnyal.
  • Although
    #2982
    *ok egy szem kivétel a CD projekt!
  • Although
    #2981
    Nos olvastam pár dolgot, semmi meglepi. 2e meg is veszem majd. Szerintem ettől az évtől érdemesebb már inkább a kickstarter címeket nézni, mint a nagy cégek terméseit. Ha már egy Crystal is csak ennyit áldoz bele a játékaiba mert ennyiből is bőven megél. Nem is hiszem hogy ez változna a következő 5 évben. Addig meg ott a Kickstarter az is valami már két cím is van amit várok. Ez a tendencia elindult, nekem mint rp-s, 2009-ben a DA:O után még volt egy Fallout NV aztán már a skyrimmal kiteljesedett ez a kor. Tehát kb. 4 éve tart ez alatt nem kellett megvennem semmit szinte csak 2db MMo-t legalább meg maradt a pénzem. Úgy számolom még legalább ennyi van hátra talán, utána megint jön egy minőségibb rész, addig meg túl kell élni :-)
  • CroftManor
    #2980
    Tegnap én is nekiálltam. Eddig bejön, bár az eleje nem volt nagyon újdonság, hiszen azt már bemutatták tavaly az E3on. Hogyan tudom használni fegyverként azt a csákányt? Eddig csak az ajtók felfeszítésére használtam.
    Kipróbáltam a multit is, hát sztem kihagyhatták volna belőle, egy értelmetlen lövölde az egész. Vannak olyanok is már, akik level 50es szintűek, holott mégcsak tegnap jelent meg a játék...
  • Kongy
    #2979
    valoban a fejlesztok tul sokat unchartedeztek:) nehany jelenetnel enyhe deja vu erzesem lett. am korrekt jatek.
  • DarkSector
    #2978
    arcra egyeltalán nem szép.
  • Maxtreme
    #2977
    Nálam már volt 1700 is, szal sztem nincs korlátozva.

    Itt egy másik képe erről a Megan Farquhar nevű csajról, ezen valami hasonlóságot tényleg fel lehet fedezni :)



  • lalakov
    #2976
    Lejjebb vettem a grafikán, így hamarabb megvolt a nyomkodós rész, lehet pont ott szaggatott be, pedig máshol nem zavart.
    A Gear-t hány pontig lehet gyűjteni? Ha max. 1000, akkor elköltök belőle, egyébként tartalékolok.
  • MerlinW
    #2975
    Jah, 87% lett. Már csak gyűjtögetni való maradt, de nem sok. Végigjátszás után lehet szabadon kószálni a szigeten, szóval koncentrálhattok a főszálra:)


    Ez meg egy hangulatos videó nemtőlem
  • mester1987
    #2974
    Már a 2008-a Far Cry 2-be is volt elvétve és akkor nem beszéltem még az azelőtti RPG-kre kihegyezett címekről (bár abban nem vagyok otthon).
  • xido
    #2973
    egyébként azon röhögök,hogy megújult...azaz beszipkázta magába a trendi dolgokat,vadássz,nyúzz,gyűjts,lootolj,fejlessz,fedezz fel...nagy területek,fast travel
    mintha e negyed éven belül már 2 ilyennel is játszottam volna:))
  • mester1987
    #2972
    Mellékküldetésekkel? Ennyi volt? :)
  • MerlinW
    #2971
    Végeztem vele. Jó kis 15 órás film volt:)
  • Laza
    #2970
    Filmes hatás ... nincs más, csak csukd be a szemed :)
  • sparrow35
    #2969
    A brutálisan imbolygó kamerával nem lehet kezdeni vmit? Nagyon fárasztja a szememet...
  • Laza
    #2968
    Már nem is gyűjtögetek, csak megyek előre, mert egyébként halál unalmas. Nemrég fenn a rádiótoronynál jött egy 'boss' féleség, nagyon hamar elesett. Most letettem a csajt a ház tetején, hadd pihenje ki hihetetlen teljesítményét :)
  • Myselor
    #2967
    én nem játszottam az uncharteddel de gondolom jó játék lehet:)
  • jarlaxxe
    #2966
    Ez egy hatalmas játék lenne ha nem lenne egy Uncharted nevü szöszenet...de mivel van, igy lépten-nyomon a koppintást érzem jóval gyengébb kivitelezésben.
    Az eredeti TR-hez meg gyak semmi köze sajnos.
  • Fpocok
    #2965
    VÉGRE valamiben egyetértünk nagyjából.

    Akartam egy rebootot. Ok. Vajon mennyi az esély, hogy a következő rész Tomb Raideresebb lesz? Kincseket keresünk, miközben beutazzuk a világot? Mennyi az esély vajon?
  • Laza
    #2964
    Ez tényleg mindenki számára csinálták. Szinte csak mész előre, megkapsz mindenféle segítséget, mikor megkaptam a géppisztolyt, néztem, hogy még a pisztolyt sem használtam, észrevétlenül kapja mindenki a fejlövést íjjal (olyan szinten, hogy ketten beszélgetnek és észre sem veszi, hogy fejbe lőttem a társát :) ). Most volt egy nagyobb csetepaté, de el sem találtak. Ez a Lara csak a videókban sérül :D
    A fejlődés sincs bonyolítva, a található cuccok sem (a tombokat pucolni kvázi értelmetlen), semmi. De legalább agyon van scriptelve :)

    De akik nyálcsorgatva várták már hónapok óta, azok úgysem mernek rosszat mondani róla :D
  • Fpocok
    #2963
    3k-t. Ennyit is ér.
  • kill3r21
    #2962
    Az igen, nem semmi meglátás....remélem nem fizettél érte...:D
  • Fpocok
    #2961
    Béna irányítás, béna kamera, béna menűrendszer.
    Abszolút 0 kihívás, minden nagyobb ugrás előtt oda van rakva egy rámpa, hogy a hülye gyerek tudja, ott kell ugrani. Sok szar QTE (bár már annyi nincs, mint az elején)

    Így egyelőre ennyi. Majd még irok.

    +pro: Viszonylag szépen néz ki és ha nincs bekapcsolva a haj, jól is fut.
  • kill3r21
    #2960
    Írj egy kettőt, kiváncsi vagyok a véleményedre, mert eléggé elfogult már a topik :D
  • Fpocok
    #2959
    Hát ez a játék közel sem lett olyan jó, mint amire számítottam. Rengeteg idegesítő dolog van benne, fél óránál többet nem bírok egyszerre játszani.
  • Prince23
    #2958
    Pont most toltam végig a gamet, nyomj egy képet, hirtelen nem ugrik be hogy melyikről van szó
  • Laza
    #2957
    Nem kell ezt túlcicomázni, mert pl nagyon nem vagyok 'átlag' gamer. És onnantól, hogy először használni kellett ezt az ikont már tudom, hogy ez az.
    Próbál más lenni az átlagostól ez a játék, de mégsem sikerül neki.
  • atila4
    #2956
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mit kell csinálni ott ahol vagy egy nagy terem. Fel van lógatva egy harang. Gondolom azt kell leszedni.. De hogyan?
  • jarlaxxe
    #2955
    Túl sokat vársz el, egy átlag gamer nem szeret se gondolkozni se dolgokat megjegyezni....
    Néha még egy ajtó használata a szobából való kijutásra is komoly gondot okoz egyeseknek / stalker /
  • Shep
    #2954
    Ja és én ugyan nem mondtam ilyet de ha úgy érzed hát én nem fogok ellenkezni :D Na jó csak szívatlak :D Jóccakát!
  • Shep
    #2953
    Hát én megnéztem az elején azóta tudom melyik, melyik, 4 ikont nem nagy kunszt megjegyezni :)