5366
Tomb Raider
  • MerlinW
    #3072
    Ha rám gondoltál, 15 óra és 87% nem éppen rohanás:)
  • Laza
    #3071
    Egyébként tényleg szomorú ... szarrá egyszerűsítik manapság a játékokat, és még ezek is problémát okoznak egyeseknek.
  • Maxtreme
    #3070
    Nem b*szogatásnak szánom lelkem rajta, de akkor viszont szerintem tedd félre, mert ilyenekkel lesz tele.
  • Laza
    #3069
    Most felesleges leszólni az embereket a TR QTE-i miatt, mert itt konkrétan annyi okozott csak problémát, hogy nem írta ki pontosan melyik gombot kell megnyomni, csak általánosságban ismeretlen ikonokat pakolt ki a képernyőre, amire senki sem számított. Nekem nem mondja azt senki, hogy minden egyes játékot azzal kezd, hogy végignézi az össze billkiosztást, bemagolja, ha ikon van azt is, hátha valamikor egyszer csak a játék azt akarja tőle ... mert nem hiszem el.
    De érdekes mód konzolon ki tudták tenni a gombokat, mint minden más játékban. Sejtésem szerint azért ilyen PC-n, hogy ne kelljen nekik dinamikusan, a játékosok által beállított billeket kiírni ... persze az okosoknak fejlesztők lustaságát megint egyszerűbb a játékosokon leverni.
  • elite
    #3068
    Én meg azt nem értem meg, hogy rengeteg ember hónapokig alig várja a játékot, aztán fél nap alatt végigrohan rajta...
  • WinStar
    #3067
    én elég sokat gondolkozok rajta,de valahogy nekem egy Tomb Raider mindig kifogott rajtam,a többi játékkal ilyen gondjaim sose voltak. Nagyon kevés az olyan játék ahol a terepet is ígénybe kell venni hogy továbbjuss...és én kevés ilyennel játszok.
  • MerlinW
    #3066
  • Maxtreme
    #3065
    Én sem igazán.

    #3060:
    Itt nem ezen van a hangsúly. Az eddigi TR-ekhez képest logikai feladatokat tekintve ez lópöcs.
    Persze, a topik elsődlegesen a segítségnyújtás miatt van
    Viszont én azt sosem értettem meg hogy miért jó az ha valaki elakad valamibe, és már megy is fel a YT-re, vagy kérdezősködni a forumba.
    Ennyire nem szeretik az emberek a kihívást, illetve ennyire nem szeretnek egy kicsit gondolkozni?
  • Lacee86
    #3064
    Néha a legegyszerűbb megoldás nem jut az ember eszébe. :) Nem kell ezt túlragozni. Ha vki elakad, azért van a fórum, h kérdezzen, a többiek meg segítenek ha tudnak. Ennyi. :)
  • grebber
    #3063
    Ilyenek miatt nem is kell csodálkozni ,hogy eltűnnek a régi idők játékai!
    Teljesen érthető miért könnyítenek a fejlesztők mindent.
    Nehézség terén (nehézség ugyanmár) ez a legalja és látod mégis van akik elakadnak!
  • HeadHunter86
    #3062
    Én főleg nagy területeken használom, hogy lássam miket hagytam még el, mint gyűjtögetni való dolgot.
  • Maxtreme
    #3061
    De nem? Ennél már nem is lehetne szájbarágósabb egy játék mint ez.
  • WinStar
    #3060
    azért mert te sokat tomb raidereztél az nem azt jelenti hogy más is :)
    És nem kell lenézni a másikat!
    És ha te elakadsz egy játékban és megkérdezed a fórumon és ugyan ezt mondja más neked? Akkor te tutleugatnád a fejét,mert ez tipikus sg-s szokás....én most csak kijelentettem a véleményem.
    Felesleges hülye rizsa helyett és okoskodás helyett segíthetnél azon aki szenved......
  • Shep
    #3059
    Én azt direkt nem használom, hogy valami minimális kihívás legyen :)
  • Although
    #3058
    Juj :)
  • Maxtreme
    #3057
    Azért az kemény hogy ebben tényleg valaki el tud akadni. Ha valami nem jönne össze, benyomja az ember a nightvision szerű látást (nemtom mi a neve) és ha utána sem jön rá, akkor jobb ha nyom egy uninstallt, és felkeresi kezelőorvosát gyógyszerészét.
  • WinStar
    #3056
    és azt hogy érem el hogy eltudjam égetni?
  • Prince23
    #3055
    A két oszlopot égesd meg az íjjal
  • WinStar
    #3054
    Most meg ott akadok el amikor a harangnak neki billentem azt a szart....és le kéne esnie,de hogy érem el? XD Nem értem... :D
  • a.carkey
    #3053
    Egy játék lényege az, hogy szórakozzon az ember. Itt ez megvan. Ok, nem annyira korrekt az egész, mint lehetNE, de ami van, az ehető, méghozzá mindenki számára, és leszámítva pár fícsört kb. minden gépen.

    Az Uncharted más. A régi TRek is. A SEet nagyon bírom. Igazából mindig hiányzik náluk valami, de mások az igények, mint évekkel ezelőtt. A következő TR összetetteb, jobb lesz, mint ahogy az AC széria esetében is történt az első rész után. Legalábbis remélem.
  • Prince23
    #3052
    Pont akkor lenne a legjobb játék, ha nem Tomb Raider lenne a címe. Csak hát vannak fanok. Én meg nem igazán vagyok ősgyökeres TR fan. Nekem tetszett az Uncharted féle filmszerű megközelítés. Viszont abban egyetértek, hogy amennyire promozták a túlélést, és a sérüléseket, gyakorlatilag semmit sem ér a játék ezen része az első 2 óra után. Underworldot meg X részt néztem pár pályáig, tetszett, de ez még jobban bejön, az akció-kaland orientáltsággal.

    Viszont a égi TR és az új TR között orbitálisan nagy különbség van, Ég és Föld. A Square Enix nyitott minden gamer felé ezzel a húzással, és ez benne a jó. Nincs benne semmi kihívás, még egy 14 éves is el tud vele játszani simán, megerőltetés nélkül. A logikai részek mondhatni nincsenek is benne, itt esetleg az ügyesség számít azoknál a részeknél. Még a Dead Space 3-ban is több logikai rész volt, ha úgy vesszük.
  • elite
    #3051
    FarCry3ban is a zene mutatja ha nincs több ellenség, meg sok játékban még. :)
  • grebber
    #3050
    Muszáj volt így megoldani mert a sok QTE-t se tudó vér István akkor meg azért sírna.
    És csodálkoznak hogy kő egyszerűek a játékok ahol 3 gombos QTE-k az emberek nehezére esik.

    Előre látom mi lesz a Thief 4-el! (bár én annak majd csak örülök)
  • CroftManor
    #3049
    Dead Space 2-ben is hasonló volt a szitu. Mikor jöttek a szörnyek, a zene átváltott akciósabbra, mikor meg visszatért nyugisra, onnan lehetett tudni, h nincs több dög a közelben.
  • Laza
    #3048
    Igyekszem :D
  • Laza
    #3047
    Ja, és az agyon szkriptelést nem is említettem ... magától lassít, sétál, lopakodik, guggol ... automatikusan fedezéke húzza magát ha ellenfél van a közelben, onnan tudni, hogy mind meghalt (vagy nincs veszély), hogy kihúzza magát egyenesbe ... Én magam már nem is tudok ilyeneket :)
  • Shep
    #3046
    Az a baj ,hogy egyetértek.
  • Sir Quno Jedi
    #3045
    DÖGÖLJ MEG! :DDD
  • bcrics
    #3044
    Lara croft szeret ám pippázni:
    http://www.youtube.com/watch?v=QBZYpfMax3k

  • Sir Quno Jedi
    #3043
    nekem 4GB VRAM-om van, csak már nem az a baja nálam... :D
  • Laza
    #3042
    1-2 ember azért szépen el van szállva a játéktól :)
    Pedig ha nem TR lenne a címe és esetleg vmi faszi lenne a karakter, közepesnek is alig menne el a 'játék'.

    Nem értem, hogy annyira reklámozták a túlélést meg a mindenféle sebződést, vadászást, egyebeket, aztán maga a játék olyan egyszerű mint a faék ... legalábbis a rádiótornyos (boss féleség) részig biztos.
    A fegyveres harc is borzalmasan egyszerű, pixel pontosan lehet mindennel célozni, minimális kilengés sincs, mindenki agyba kapja a nyílvesszőt. Lőszer hiány sincs, túlélési problémák sincsenek, sebződés sincs.
    Az opcionális tombokban is a bazi nagy ládákból geart markol fel .. csak tudnám minek örül annyira mikor kinyitja :)

    Mindegy, már nem állok le keresgélni, megyek rajta végig, minél előbb végezzek vele.

    Remélem nem érint senkit sem túlságosan érzékenyen a véleményem :D
  • a.carkey
    #3041
    Szerintem ez amolyan Uncharted 2 és 3 közötti átmenet, a Sleeping Dogsos fejlődésrendszerrel.
  • HeadHunter86
    #3040
    Nekem a legmagasabb textúra beállításon akadt be jelenetváltáskor. De vagy 3-4mp-ig. Utána hirtelen folyamatos lett. Így visszavettem egyel kisebbre a textúrákat és meg se reccent többet. Gondolom kevés lehet neki az 1 giga VRAM.
  • a.carkey
    #3039
    DOF :(
  • JethroHUN
    #3038
    Salvage-re gondolsz? Az kb végtelen, nekem volt már 3000+ is
  • Sir Quno Jedi
    #3037
    Jaja. Játék közben ultimate-en is hasít, csak cutscene-eknél szaggat be max., de ott néha indokolatlanul is.
  • Lacee86
    #3036
    Több fps van játék közben, mint amit a Benchmark mutat. Szóval ha a Benchmark szerint épphogy jó, akkor az élesben szépen játszható.
  • elite
    #3035
    Úgy ki sem próbáltam, majd este...
  • HeadHunter86
    #3034
    TressFX OFF-fal milyen eredményeid vannak?
  • drinkalot
    #3033