5366
Tomb Raider
  • Laza
    #3112
    A nagy láda a tábortűznél? Írja, hogy erősebb fakanál (csákány vagy mifene) kell hozzá.
  • grebber
    #3111
    Először sehogy, majd ahogy haladsz előre ki fogod tudni nyitni!
  • Maxtreme
    #3110
    Asszem' valami többmegjelenítős marhaságra vonatkozik. Lődd ki a francba.
  • Empty
    #3109
    Az elején az erdőben a láda hogyan nyitható ki?
  • Sir Quno Jedi
    #3108
    Nodehát minek, ha 1x dx11-ben indítom?!
  • MerlinW
    #3107
    Asszem be kék másolni egy dx9-es dll-t.
  • Sir Quno Jedi
    #3106
    nekem úgy el sem indul a játék, me közli, hogy a directfos nem tud inicizélni
  • MerlinW
    #3105
    Nem ugorhat fel semmilyen más ablak játék közben (az Steam overlay-en kívül)
  • tommygear
    #3104
    mi azaz exclusive fullscreen?
  • MerlinW
    #3103
    SPOILER

    A bal alsó képet nézd:)
  • Laza
    #3102
    Tudom, genya vagyok, de nekem ez olyan kategória, mint fimben a Jack Hunter :D :D :D
    (ne keressetek rá ha jót akartok magatoknak :D)

  • MerlinW
    #3101
    Szerintem ezt spoilerbe kellett volna :)
  • MerlinW
    #3100
    Azért írtam lent, melyik gomb mit csinál. Ha ezt tudod, akkor le sem kell nézni. Mikor Lara a lábával készül valamire, vagy felvillan a felkiáltójel nyomod az F-et. Mikor a kezével, vagy felvillan a kéz ikon, az E-t nyomod. Én a játék harmadától reflexből nyomtam a helyeset.
  • Tatyla
    #3099
    [IMG][/IMG]
  • a.carkey
    #3098
    A nyomkodós résznél a kiírás gáz. Középen a játékkép, alul a szignál, alatta kis betűkkel a mit nyomj. :)

    Olyan ez, mint amikor az énekest a gitárral egy színpadon a szélre teszik, és utána csodálkoznak, hogy a dobosra, billentyűsre, basszgitárosra kutyafasza se figyel a szélén. :)

    Ahogy a AC3ban csinálták, az korrekt volt. Itt néha tényleg zavaró. Én ezért is cseréltem meg az Fet a Qval. Máris simán átmentem az egészem, mert jobban elérhető volt az egész akció rész, nem nyomtam mellé soha.
  • MerlinW
    #3097
    Akinek kellene, csináltam DirectX váltó reg fájlokat. Kényelmesebb, mint a Registry-ben turkálni.
  • Lacee86
    #3096
    Ok.
  • crosscut
    #3095
    Azért az vicces, hogy fülbevalója van a csajnak, meg hogy a pajzsos emberkéket is meg tudom vakítani a homokkal.

    3,5 órát játszottam és most vagyok 46%nál (Shantytown) (nem rohanok pedig)

    Igazából semmi emlékezetes nincs a játékban, de el lehet vele lenni.
  • MerlinW
    #3094
    Írok privit DS-nek, aztán tesz belátása szerint:)
  • Lacee86
    #3093
    Jó lenne ezeket egy GYIK-be beírni, h ne kérdezzék 20x ugyanazt.
  • MerlinW
    #3092
    Mint a régi TR részekben, mikor nem volt megjelölve hova lehet felmászni, egyedül az egyenes vonalú párkányok mutattak valamit. Itt meg gyakorlatilag a falra van írva, hogy ide ugorj. Ugyanez volt a Portal első és második részében. Elsőben minden "fehér", másodikban már csak az, ahova lőni lehetett. Sajna ez van...:/
  • Although
    #3091
    Figyeld a Kickstartert :) Jön a lost journey folytatása :)
  • Rayden02
    #3090
    Link
  • MerlinW
    #3089
    CheatSheet:

    Felkiáltójel: F (láb használat (fal/akadályok berúgása))
    Kéz ikon: E (kéz használat - ajtó, ládanyitások, kötélhúzás)
    SHIFT-et pedig a második ejtőernyő nyitásához illetve kötelek váltásához kell.

    A kontorolleresek, pedig nézzék meg a controls-ban, mi minek felel meg.
  • Rayden02
    #3088
    Alakul!
  • Laza
    #3087
    És még nem is állnak meg gondolkozni vagy körülnézni. Régen volt, hogy egy játékban órákig, napokig nem jutottam túl egy részen, aztán mikor megszültem volt ám örömünnep :)
    Ez hozzá tartozott a játékélményhez, hiszen ezért találták ki őket ... nem azért, hogy ész és gondolkodás nélkül, minden ismeretében végigmenjünk.

    De ha valami elcseszett módon nem tudtam megoldani egy problémát, akkor is mindig megoldottam magamnak a segítségnyújtást, amit úgy hívnak gamefaqs.com ... nem kellett sosem másokat zargatni :)

    Szép új világ :)
  • Although
    #3086
    Nem vettem meg de ez jött le az anyagokból Azt a végén a három játék összevonásából készült reklámnál amit valaki betett ide, már tudtam nem fogom megvenni :) Max a story miatt ha nagyon olcsó lesz megveszem :) Akkor már nem fogok bánkódni a kidobott pénz miatt :)
  • bcrics
    #3085
    De figyelj már.
    Az okés hogy te egész nap a gép előtt ülsz és minden warezbolti játékot kitolsz már a megjelenés napján, így benne vagy ritmusban.

    Én egy évben ha 1-2 játékot kitolok pedig énis nagy gamer voltam, de már elmúlt más jött előtérbe de azért még szeretek néhanapján gamerkedni.
    Namost mivel énis kiestem a "játékból", változnak a trendek a játékokban, annak ellenére hogy nem nehéz, csak nézek hogy hová fejlődnek és milyen fejtörőket, mozdulatsorokat, játékmenetbeli okosságokat találnak ki.

    Teszem azt ennél a játéknál a QTE részek, amikor is baszik kiírni hogy mit kéne megnyomnom csak az ábrát vágja be.
    És ha 3-4 naponta előveszem 20 percre már a gyász sem emlékszik hogy éppen melyik billentyűt rejti az ábra.
    (pláne ha a csajom is folytatja a mentéstől, és új képességeket vesz nekem fel akkor már teljes a képzavar.:))

    Nem kell ezért leugtani a másikat.

    Aki kitolta régen a pop trilógiát (én nem) annak ez meg sem kottyan,
  • elite
    #3084
    Nem kifejezetten rád gondoltam, hanem általánosan.
    És ez csak az egyedi hozzáállásom, szeretem a jó dolgokat beosztani. :)
  • Laza
    #3083
    De eleve kontrollerrel is más a kezekre eső kiosztás ... mert PC-n ugyanazzal a kezeddel kell nyomogatnod a jobbra-ballra billeket, majd hirtelen az E-t nyomogatni, amit valószínűleg kontrolleren a másik kezeddel kellene ... na meg ott egyébként is jobban kézre állnak a gombok :)

    Én egyedül az F-et szívtam meg (ruszkinál, addig talán nem is kellett használni), de miután rájöttem minden ment elsőre, a farkas is.
  • grebber
    #3082
    Én most az eredetit steam-en 6 óra alatt vittem végig 78%-ra és ebben már gyűjtögettem.Attól hogy rövid a game nem mi tehetünk.
  • Myselor
    #3081
    am télleg nincsenek nehéz fejtörök de 1-2nél lehet gondolkozni egy keveset,max 10 perc és megvan.nem olyan rossz ez de hogy kifogjon valakin,az kicsit erős.jó buták játszanak mostanában ,azért egyszerüsítgetnek
  • Myselor
    #3080
    hát én tudom.csak na hülyék vagyunk hogy 1-2 nap alatt végigvittük itt most ez a lényeg ő ezt mondta:P
  • Lacee86
    #3079
    Vannak youtube-on végigjátszás videók, sztem már erről az új részről is. :)
  • MerlinW
    #3078
    Ja értem:) A gyűjtögetést be lehet fejezni a sztori után is. Ha sok időt töltesz a gyűjtögetéssel, kizökkensz a történetből, ami nem jó. Maga a főszál pedig nincs 5-6 óránál több.
  • Lacee86
    #3077
    Embere válogatja, életkor stb. Lehet, h egy kamasz még élvezi a kihívásokat, de lehet, h egy fiatal, aki hazaér a melóból/suliból egy fárasztó nap után, akkor ő kikapcsolódni szeretne, és nem ilyen nehézségekbe ütközni még játék közben is.
  • Myselor
    #3076
    de rusholtál te is.ide 50órás végigjátszás kell olyan egy igazi fan
  • WinStar
    #3075
    nem teszem félre,mert túlságosan is tetszik :)
  • Maxtreme
    #3074
    qte-ket én is mindig gamepad-al nyomom, azzal élből sikerül. Viszont mikor a billel próbálok bohóckodni (nem tudom bug, vagy akármi, de sok esetben nálam még jelet sem ír ki) akkor az esetek 90%-ában szopás van.
  • WinStar
    #3073
    Akkor hogy tudom meggyújtani a vesszőt? Mert azt nem mutatta meg az "oktató" mód