5366
Tomb Raider
  • Fpocok
    #3232
    Ezt kívánom én is. Nagyon jó lenne, ha kincskeresős lenne.
  • Sir Quno Jedi
    #3231
    Simán 95%, még a sok kellemetlenséggel együtt is (amiket patchelnek majd nyilván, mert szarvashibák).
  • Lacee86
    #3230
    Azért ahhoz képest, h 9-10 körüli értékeléseket kapott a játék a különböző oldalaktól, itt a fórumban rengeteg kritika éri. Ebből nekem nem egy 90% feletti játék jön át. :D
  • kill3r21
    #3229
    meg ha bevannak kapcsolva a feliratok akkor az is takarja
  • PhantomAss
    #3228
    ez engem is néha idegesít
    ráadásul tök jó hogy általában a sötét háttérben sötétpirosan villog hogy mit kell nyomni
  • Broafka
    #3227
    és 'F'! Hát persze... mert ezt nekem a kisujjamból kellett volna kiszopnom!
  • Broafka
    #3226
    húú de kezdi már most felbaszni az agyamat a játék! lehet hogy én vagyok a hülye, de ez nevetséges, hogy amikor másodjára elkapják a lábunkat, és a szűkülő körnél nem írja ki a játék hogy mit is kéne nyomni! Nyomtam én már az összes gombot, de immáron 32-szerre esik rám a szikla!
  • Seth
    #3225
    Nekem mindegy, kizárólag sztoris co-op játékokkal bírok hosszabb távon játszani. A pont,kill gyűjtögetés, fel alá rohangálás kb fél óráig köt le
  • Ry0K3N
    #3224
    Felnéztem steam fórumra mert valahogy nem olyan framerattel futott a dolog ahogy kellett erre találok egy ilyet: Full Graphics only in windowed mode
    Mondom megnézem én is, vízbe ugrásnál nincsenen vízcseppek de igazán itt feltűnő:
    fullscreen
    windowed
    ROFLMAO?
    (mérgemben meg feltoltam ultrára mert valami megfelezte az aktuális frameratet és legnagyobb meglepetésemre 60 körüli frameratet remekül tartja, SSAA-t úgy néz ki nem szereti)
  • Although
    #3223
    Hát ha a következő rész kickstarteres lesz akkor biztos :)
  • CroftManor
    #3222
    Hát azért nem. Sztem ne hasonlítsuk össze pl egy AC mutlival.
  • Seth
    #3221
    Hű ez ismerős, mintha minden játék multija ilyen lenne :D
  • Seth
    #3220
    Ahogy korábban említetted, ez egy eredet sztori. A köv részben majd talán rágyúrnak a kincskeresgélésre :)
  • CroftManor
    #3219
    Egy értelmetlen lövölde az egész. Rohangálsz a pályán az ellenfeleket keresve, aztán jön egy pro játékos és fejbelő. Kb 2 percenként respawnoltam újra...
    Érdekes hogy kedden jött ki a játék, de már a megjelenés napján voltak level 50es játékosok.
  • Evoluti0N
    #3218
    Engem a Sleeping Dogs címe zavart. Azt hittem, hogy alvó kutyuskák lesznek benne.
  • Fpocok
    #3217
    A régiek a kincsek vadászásáról szólt. A mostani a túlélésről... Tomb Raider a cím, vágod?
  • Evoluti0N
    #3216
    Akkor ennyit a multiról. Legalább 1-2 ember írná, hogy tetszik neki a multi. De ha mindenki szerint szar? Nem túl biztató :D
  • CroftManor
    #3215
    Maga a játék nagyon tetszik, bár én nem érezném hogy rövid lenne, két estét öltem bele eddig és most járok 30% táján. Nemrég megszereztem az öngyújtót, így már tüzes nyilvesszőket is tudok lőni, meg köteleset is :)
    A multi viszont egy vicc. Sztem nagyon béna.
  • Seth
    #3214
    Mintha az eddigi TR részeknek olyan hű de jó ,komplex sztorija lett volna. Vicc ? :D
  • Fpocok
    #3213
    A sztori egy TR játékhoz képest SZAR... de origin történetnek elmegy. Egy sokadik résznek semmiképpen.
  • Although
    #3212
    Nem rád gondoltam,egy részét írtam, ahogy elolvastam az eddigi beírásokat, úgy láttam vannak bőven akiknek tetszik ez a játék a sztori, de ne részletezzem. Nyilván nekem is van régi akció játékos ismerősöm aki visszasírja a régi relativ hosszú és neki tetsző akciójátékokat. Én is játszottam párral. Egyiknek se nyűgözött le a sztorija anno, mert nem is nagyon volt. De jó hosszú pályák voltak.
    Viszont pl a Batman már nem volt rossz, legalábbis nekem tetszet. És sok olyan játékos van, az akció játékosok között, akik ilyen jelegű játékokra vágynak mint ez is itt.
  • tomsolo
    #3211
    "az akció játékosok számára egy új világ nyílt ki"

    Anno playstationon toltam az 1-2-t, azoknál azt éreztem , hogy rendes játékidőt és egy minőségi akció játékot kaptam a pénzemért. Itt meg van egy viszonylag élvezetes - de kb. az Immersionnal egy szinten lévő terelgetős - játékmenet, ~6 óra játékdővel.

    Milyen világ is nyílt ki?
  • Although
    #3210
    Azért az látható olvasva a hozzászólásokat, az akció játékosok számára egy új világ nyílt ki. Ez már a skyrimnál is látható volt. Végre rendes játékidőt kapnak a pénzükért, vagy mint itt egy akciójátékként talál minőségi darabot. Hisz a Crystal nagyon jó cég volt és kisujjából csinál olyat amitől az akciójátékosok egy része hanyatt esik. És ez azért pozitív. Csak éppen nekünk nem maradt semmi szinte az üzlet alapú platformon.:)
  • Fpocok
    #3209
    Új routerrel végre beenged multiba is.
  • samsung123
    #3208
  • gabe paul logan
    #3207
    az a jó h az x360ce szart sem ér ennél a játéknál sem -.- hiába ismeri fel a gamepadomat
  • chase
    #3206
    Köszi!
  • xido
    #3205
    elhárítani?..hát mire való a nyíl?:)
    elszaladni,kikerülni,lelőni:)
  • MerlinW
    #3204
    Felkiáltójel: F (rugás)
    Kéz: E (ütés)
  • chase
    #3203
    Még nagyon az elején vagyok, egyelőre nem tudok rájönni, hogyan kell a farkasokat elhárítani.
    balra-jobbra nyomogatás, aztán mi? nyomogatom, megjelenik a fehér kör, pirosra vált és végem
    Már legalább 25× szétharaptak a farkasok.
    Help!

  • MerlinW
    #3202
    ...\Steam\userdata\<generált szám>\203160\remote
  • samsung123
    #3201
    A játék hova ment? és hol vannak a config fáljok? KÖSZI előre is!
  • TDC Geronimo
    #3200
    Itt pont, hogy a képek a grafika negyedét se adják át. Mozgásban ég és föld. 4 órám van eddig a játékban kb, de nem vártam ennyire jó játékot. Nagy UC rajongó vagyok, de eddig a 3. részt ez üti hangulatba.
  • TDC Geronimo
    #3199
    Konzolon is az egyik legszebb játék lett...
  • Shep
    #3198
    Nincs túleffektezve, a realitásra mentek rá és egész jól sikerült, tudom most majd mindjárt jön vagy 100 ellenpélda. TR néhol tényleg durván fest de néhol meg nagyon gagyi de az összkép az rendben van.
  • drinkalot
    #3197
    cliffside bunkertől még mennyi van vissza?
    gondoltam holnapra raknám, márha nem 10 perc a végéig...
  • Zomil
    #3196
    Én ha elakadtam megnyomtam a Q-t :D
    Utána egyböl mindig világos lett mit kell csinálni, szomoru, h 1résznél se gondolkodtam el 2percnél tovább-
  • Lacee86
    #3195
    Így van. Úgy szép, h közben természetes is marad. Nem vagyok híve én sem a túlzásba vitt csilli-villi grafikának.
  • DarkSector
    #3194
    Alakul a GYIK-om.
    Holnapra megpróbálok végezni és feldobni a fontosabb eddigi tudnivalókat.
    Ha van valami nagyon fontos, írjátok meg holnapig, thx.
  • HeadHunter86
    #3193
    Túleffektezett cucc a Crysis 3.
    Itt más a helyzet, itt a hatalmas tájakkal, meg a mélységekkel, a nagyon jó hangulat árad az atmoszférájából. Én sem gondoltam volna, hogy ez a játék ennyire jól fog kinézni. Főleg a konzolos képek láttán, de kitettek magukért és nagyon szép látványt varázsoltak PC-re.