5366
Tomb Raider
  • Shep
    #3272
    De lassan tényleg az lesz, hogy csak a jobb egér gombot kell nyomogatnod de valaki tutira elakadna még úgy is :D
  • gabe paul logan
    #3271
    az a baj, hogy látom...te is régi TR hívő vagy és a régi játékok híve, de lássuk be a 20-as , 30-as és + korosztály le van szarva, a shoot em up-ot lehet eladni....és bele se merek gondolni mi lesz az eredménye, ha újra csinálják a Soul Reaver-t is...már a Defiance-től hánytam.
  • Sir Quno Jedi
    #3270
    314.14 beta driver közli velem telepítés kzben, hogy nem talált kompatibilis hardware-t ???!?!?!? WTF????????????
  • Myselor
    #3269
    egyet kell hogy értsünk,szar hogy ennyi buta tudatlan 0 agykapacitású ember van,és nem azok akiknek mondjuk nem elsőre megy,hanem képesek így el akadni a qte-n vagy egyéb fejtörökön,régebben azért állatira más volt minden játék úgy 10 éve.nem ilyen lineáris stb.túl van egyszerűsítve.talán a nehézséget is csak a japán játékokban lehet viszont látni,ott azért egy normal felér simán egy hard difficultyval:D
  • Shep
    #3268
    Hát de amúgy tényleg vicc kategória amit itt sokan művelnek, na ezért ilyenek a mai játékok amilyenek :D
  • elite
    #3267
    Na akkor valaki más is visszajelezhetne hogy javít e a sebességen vagy sem, én csak este bírom kipróbálni...
  • Nagylaci
    #3266
    Igen azt én is olvastam, hogy az nVIDIA nem kapta meg a játékot, hogy "csiszoljanak" a driver -en. Azért ez is kínos... Viszont nekem ezzel a driver -el tényleg megszűnt a TressFX által okozott lassulás! Amúgy én ULTRA grafikai beállítások mellett játszom tessalation -al, TressFX -el együtt (csak az élsimítás van alacsonyan) és még egyszer sem fagyott ki a játék! Amúgy meg perverz módon nem lehetetlen, hogy valami miatt egy régebbi driver jobban megfelel a játéknak mint a legújabb. Volt már ilyen nem is egyszer.
  • gabe paul logan
    #3265
    Metal Gear Solid: Sneak Eater? Valaki? Csak nem olyan izgalmas sztori és kidolgozott karakterek...

    https://www.youtube.com/watch?v=kwcU3wVeaTY&list=SP6E6F8EBF3CB15EB1

    És jó lineáris fos, amivel nem lenne baj, ha jól megoldják mint a fenn említett játéknál....kövezzetek meg 3. TR-el játszottam utoljára,valahogy fasza volt kalandozni különböző országokban, órákat barangolni 3 teremben, hogy rájöjjek mi a tökömet kell csinálni és utána verni a mellem és nem elmondani a haveroknak h kell tovább jutni...plusz némi akció majd sok akció a végén mikor kell....ez meg egy agyatlan shoot em up-nak tűnik így az orosz támadás után...
  • Maxtreme
    #3264
    Azért mondom. Azzal viszont fagy a Tessalációval és a TressFX-től lehal a cucc.
    Ezzel meg elvileg akkor jó? Furi :)
  • Prince23
    #3263
    Az nem javít semmit sem a TR-en. Magában a játék kódjaiban van a gond. az nvidia meg későn kapott tesztkulcsot belőle. nem volt idő rá, hogy normálisan leteszteljék. bár, ha mindent maxra állítunk 1 órán belül úgy is kifagy...
  • Nagylaci
    #3262
    Fenét... A legújabb nVIDIA driver a 314.14 beta!
  • Maxtreme
    #3261
    ok thx :)
    Viszont nálam a 314.14 van fent, ami ugye elvileg újabb. Vagy ezek is úgy kezdenek el számozni mint a Nokia, hogy értelmet és logikát ne keressen benne az ember?
  • Nagylaci
    #3260
    "- Fix for players being unable to progress related to the boat in the beach area."

    :) Az a vicc, hogy ezt a hibát éppen én jelentettem a hivatalos fórumon. De akkor hátha nemsokára ki is javítják végre. Mondjuk ez az egész, kijött a patch, visszavonjuk dolog is elég kellemetlen. Lassan jól is csinálhatnának valamit technikailag...
  • elite
    #3259
    Na ezt még kivárom akkor. :)
    Addig játszom az AC3-al, az is jó kis játék.
  • grebber
    #3258
    Ez lett volna a patchben amit igértek,de visszavonták már gondokat okozott a profiloknál.(Gondolom a javított is ugyanezeket tartalmazza majd)

    Patch Fixes include:

    - Addressed some stability issues on machines that have both Intel and Nvidia graphics hardware.
    - Various small UI updates.
    - Fix for players being unable to progress related to the boat in the beach area.
    - Some fixes for crashes on startup and when selecting Options.
    - Some improvements to TressFX hair rendering.
    - Fixes for various smaller graphics glitches.
    - Fixes related to the benchmark scene and benchmark mode.

  • JethroHUN
    #3257
    Végig vittem a játékot, és írnék róla egy véleményt, hátha lesz aki egyetért velem. (amúgy nem spoileres)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit csalódás a játék... számomra. Igazából csak a vége felé ment el tőle a kedvem. Mivel elszállt a varázsa. A trailerben, kb egy túlélő játéknak mutatják be, ez az elején nagyon átjön, remek a hangulat, a helyszínek is elsőre nagyon hitelesek, (sétálva is mentem) meg ugye ott még menekülni kellett a kútlisták elől. Aztán osonva mentem íjjal, a feeling kedvéért. De ahogy haladok előre elszállt ez a varázs, egy egyszerű tps-sé degradálódott a játékok, amikor Laraból egyszemélyes kommandó lett, mivel egy bizonyos pont után kötelező tűzharcok lesznek.

    Amikor ráébredtem, hogy a gyűjtögetéssel mennyi időt vesztegettem el, az még elég kellemetlen volt, mivel kiderült, h maga a történet nagyon rövid. Elsőre még tetszett is a gyűjtögetés, még Moutain Village-ben is ahol azért már komolyan elvannak dugva a dolgok hegytetőkön. De amikor eljutottam Shipwreck Beachre, és azt látom, hogy megint egy nagy terület és egy rakás vackot kell megint össze szedni... De miért? XP.ért? Minek... Egyedül a dokumentumokat érdemes mert az lore tartalmú. Itt kitérnék a "top-secret tombokra" Elég bénák, 1 szobás barlang 1 puzzle-al, persze tök jó, hogy annak, tetszett, de mivel nem sok gondolkodást igényel és mivel jelentéktelen a jutalom, eléggé vérszegény.

    Ami potenciál ebben a játékban van, azt a készítők nem használták ki, helyette beleraktam egy elég gyenge multit. Amit helyette kellett volna, az az hogy az egész játékon végig menjen a túlélő feeling. Elég nagyon azok a főbb(pl Mountain Vilage) hogy elfért volna ott pár ellenséges tábor, mellék küldetésnek, ahova kötszerért, lőszerért (ahelyett h szanaszét van dobálva mindenhol) kellett volna beosonni(vagy mindenkit kinyírni) Több boss harc kellett volna, pl a fegyver részekért, de ezeket a Tombokba is rakhatták volna. Ehelyett véletlenül, a sztori előrehaladtával kapod.

    Sokan szidták a sok QTE-t, nincs igazuk. Nagyon is kell bele, ha nem lenne, nem éreznéd át néhány szituáció izgalmát. ez az ami a játék erőssége, hiába, h lineáris, a nagyon akció dús adrenalin pumpa jeleneket elég jók. élmény volt végig menni a játékon. A mászás is változatos, nem csak AC féle, h 1 gomb és fent vagy a torony tetején.

    Ami még elég béna az a játék befejezése. Nagyon nem illett bele ez a sci-fi


    Kb ennyi lenne a véleményem.
  • elite
    #3256
    Na ez szuper hír!!! :)
    Köszi!
  • TBTPumpa
    #3255
    Bezzeg az AMD cseszik Drivert kiadni! És még ők nyomatták kuponként s játékot!
  • Nagylaci
    #3254
    Én nemrég kipróbáltam, de nekem a tessalation eddig is ment a GTX 580 -al hiba nélkül. Viszont a TressFX eddig elég csúnyán levette az fps -t ami most ezzel a driverrel megszűnt!
  • Fpocok
    #3253
    Nincs dlcm. Olcsó jános vga bundle verzióm van.
  • JethroHUN
    #3252
    Ha még az elején jársz, akkor az a DLC-s tomb lesz. De az tény, h egyik sincs nagyon elrejtve.
  • elite
    #3251
    Próbálta valaki az új nvidia beta drivert?
    Javítja a sebességet? Be lehet vele kapcsolni a tessalationt?
  • Fpocok
    #3250
    Még az elején járok... mentem a főutón és kiírt valamit, hogy secret tomb vagy mi. BAZZ... ott volt az út mellett egy bazinagy bejárat... még hogy secret, wtf?
  • Laza
    #3249
    Ez még unalmasabb ...
  • Myselor
    #3248
    hát rajtam sokat nem keresnek xd nem is láttam még nagyon értelmes dlc-t:)
  • CroftManor
    #3247
    Látod manapság ezek a szarból is pénzt akarnak csinálni xd
  • Myselor
    #3246
    eleve kezdjük ott hogy egy rakás szar lett a multi,és mégis kiadnak hozzá dlc-t pénzért...erre még jön ez az exklúzív duma ami borzasztó xd mintha annyira várná és valaki,mintha annyira tolonganának majd érte hogy nyálcsorgatva.poén
  • Sir Quno Jedi
    #3245
    multi dlct pénzért?????????

    már hacsaknem plusz karik/cuccok
  • Myselor
    #3244
    kedves barátom bizony azzal se jársz jobbanxd bár nem tudom mennyi de azért a 2óráért hát.olyan is sajna:) inkább jöjjenek a kalózok és a IV
  • CroftManor
    #3243
    Tényleg az... Emlékszem mikor megvettem az ACR-hez a Traveller Mediterran DLCt multihoz 800 pontért(!) akkor a kutya se játszott vele, max pár ember. Marhára megérte
    Inkább akkor gyűjtök még egy kicsit és megveszem az AC3hoz a Tyranny of King Washington DLCt.. XD
  • Zomil
    #3242
    Jéé tényleg, furcsa is volt elöször, h mig a gameplay videokban, ha sérül Lara vörösödik a képernyö, nekem meg csak szürkült :D
  • Myselor
    #3241
    a szívem szakad meg,pedig ezt pont megvettem volna,o jaj

    Xbox 360 exkluzív Tomb Raider DLC érkezik
    A PC és PS3 tulajok egyelőre csak csorgathatják a nyálukat, de később ők is megnézhetik azért az új Tomb Raider DLC csomagot.
    Az úgynevezett "timed exlusive" kategóriában indul az első Tomb Raider DLC csomag, ami a játék multis részét hivatott színesíteni. Aki rászánja a 400 MS pontot, az kap három új térképet valamint...hát mást nem.


    VICC kategória szvsz
  • HeadHunter86
    #3240
    Én Exclusive Fullscreenben játszom, és én nem vettem észre hogy hiányoznának ezek az effektek. Hazaérek meglesem.
  • Csokis
    #3239
    Van már új nV driver, amivel jó a játék! Töltsd le ezt a WHQL driver-t, majd kapcsold be a tesszellációt, meg ha akarod, akkor a TressFX-et is! Egyedül az SSAA+TressFX kombót ne használd, mert azzal gubanc van, de minden más jó!
  • Maxtreme
    #3238
    Na ez fasza.
    Várjuk a patchet...
  • Fpocok
    #3237
    Ez a rész a játék noobszűrője :D
  • Sir Quno Jedi
    #3236
    Mikor a "nagy"obb, külső kör belekicsinyedik a belsőbe, akkor kell nyomni az F-et, amint belülre került a "nagy" kör.
  • wesker24
    #3235
    Asszem F-et kell nyomni ilyenkor !
  • scomcomputers
    #3234
    Ilyenkor mit kell nyomni:

  • Nagylaci
    #3233
    Hát ez nagyon gáz. Nekem egy gltich miatt "folytathatatlan" lett a játék úgyhogy felnéztem a hivatalos fórumra hátha ott van valamilyen megoldás. De csak azt találtam, hogy már most hat(!) különböző hely ismert a játékban ahol egy hiba miatt el lehet akadni. Azért az elég ciki szerintem a készítőknek. Spoiler -ben, hogy velem mi történt, de tanulságos lehet azoknak is akik még nem tartanak ott nehogy elkövessék ugyanezt a hibát...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval a "Shipwreck Beach" -en amikor megérkeztem, mielőtt egyáltalán nekiálltam volna a fő küldetésnek elkezdtem felfedezni a területet. Egyébként is ezt csinálom mindenhol. Szóval egy helyen találtam egy olyan mászható sziklás falat, csak éppen túl magasan ahhoz, hogy elérjem. Viszont kicsit odébb meg volt egy mozgatható csónak amit be lehetett lökni a szikla alá. Tök logikusnak tűnt összekombinálni a kettőt. Igen ám, de az a térkép rész a készítők szándéka szerint csak a "Compound Bow" (csigás íj) megszerzése UTÁN lehetne elérhető. Tehát mivel én (és még egy csomó játékos) eljutottunk egy területre ahova még nem is lett volna szabad a fő küldetés "meghibásodott" és innentől kezdve soha nem kapjuk meg azt a bizonyos "Compound Bow" -t. És valahogy a játék 80 százalékánál nincs sok kedvem újrakezdeni az egészet... :(