5366
Tomb Raider
  • gabe paul logan
    #3312
    Nem értem az összefüggést a lopás és a minőség között.
  • TBTPumpa
    #3311
    DLC-k megvannak. Eddig 3-at találtam meg. Kevéske az a 5-6 Tomb. Azt hittem picit több van...

    Már a bícsen vagyok, gondolom innét már nincs sok hátra a sztoriból!
  • Although
    #3310
    Kb olyan mint pl. amikor kis dakota ellop valamit a boltból és utána még szidja is milyen szar. Sok értelme nincs nem? Vagy te nem így gondolod?
  • Zomil
    #3309
    Milyen sci-fi van benne? :O
    Végigtoltam, de én nem láttam sci-fi-t :D
  • gabe paul logan
    #3308
    Szerinted most akkor nem alkothat az véleményt, aki warezol....oh my?!
  • gabe paul logan
    #3307
    Elder Scrolls Online
    Beyond: two souls
    GTAV

    Max ezek lehetnek az év játékai, amik egy az egyben magukba hordozzák a 10 évvel ezelőtti játékelemeket és az innovációs stratégiája a fejlesztőknek az, hogy a meglévő, jól működő elemekre, amik a hardcore fantábort bevonzották, arra fejlesszenek. Így kéne játékot fejleszteni, ahogy ők is teszik. Ezeket mindenki venni is fogja mint a cukrot, korosztálytól, nemtől, rassztól függetlenül.
  • Although
    #3306
    Igen ez tényleg szomorú. Ez az amit nem lehet mentegetni a külföldi barátaim között egy ilyen sincs(svéd, norvég, finn) amit megtanultam tőlük az hogy mindennek pontos értéke van. Ez ennyit ér az annyit. De olyat ha valamit letöltöttek arra egy rossz szót szóljanak..olyan nem volt. nekem se volt pár letöltésem évekkel ezelőtt, épp úgy álltam és egyet szerettem volna kipróbálni. De még arra is vigyáztam hogy még csak ki se ejtsem a számon. Mert van ilyen de nem kell rá büszkének lenni. Gyalázkodni úgy meg nos, annál lejjebb ilyen téren szerintem nem lehet menni.:) Viszont pozitiv úgy látom valami javulás kezd lenni.
  • MerlinW
    #3305
    DLC nélkül 5-6 kb.
  • TDC Geronimo
    #3304
    Így van. Sírni tudnák játék közben, annyira élvezem :D

    Hatalmas meglepetés a játék továbbra is
  • TBTPumpa
    #3303
    Aki már végigjátszotta attól kérdezném!
    Mennyi Tomb van a játékban?
  • lucifer9393
    #3302
    Én ebben nem kételkedek. Ha nem bíztam volna benne, nem lett volna első napos vétel. Két dolog nem tetszik benne: a tombok felépítése, és az, hogy a random ládácskákban több 100 éves ereklyék vannak, amikhez benyög 2 mondatot és ezzel le van tudva. Egyébként egy nagyon hangulatos játék, moziszerű, akciódús, az animációk remekek benne, a hangját is nagyon eltalálták Camilla személyében, és néha az átvezetők alatt még a hideg is kiráz.
    Nem tudom milyen folytatással állnak elő. Attól félek, ők sem akarnak visszatérni a Core-os Tomb Raiderek játékmenetéhez, nem állna az meg manapság a helyét. Lehet, hogy egy sorozatot nem kéne mindig újra és újraéleszteni, és hagyni elengedni?
  • gabe paul logan
    #3301
    Hát ja ez van, a filmeknél is, hogy a 7-20(max) éves korosztály igényeit próbálják kielégíteni, de ki mondta hogy nem tudjuk elfogadni hogy megerőszakolják a szórakoztatóipart a zsetonért? Csak egyszerűen szapuljuk, ha valami nevetségesen szar, már nem 2 éves kisgyerekek vagyunk, hogy fényes, csillogó, színes dolgok napokig lekössenek...bár egyesek igen és erre jó rámutatni és talán ha realizálódik az emberekben, nem veszik meg a sok moslékot és talán normális játékokat is csinálnak majd.
  • MerlinW
    #3300
    Ezt én is szóvá tettem 1-2 topikban a múlt hét végén, de csak mínusz pontokat gyűjtöttem vele, sok értelme nincs. Mikor besokallok az okos fórumtársaktól, pihentetem az SG-t 1-2 napig. Általában működik:)
  • Evoluti0N
    #3299
    És aki nem tudja elfogadni, hogy a mai játékok fejlesztése rengeteg pénzbe kerül és ezért a nagy bevétel érdekében a casual réteget akarják megcélozni, az kereshet más hobbit, vagy nézelődjön indie játékok, kickstarter projektek között. Ez most már így van és így is fog maradni.
  • Evoluti0N
    #3298
    Ez mindig is így szokott lenni mindenhol. Mindig előfordul pár ember, akinek nem tetszik egy játék, bármilyen jó is legyen. És mindig a panaszkodó warezhuszárok a leghangosabbak.
  • elite
    #3297
    Egyetértek.
  • Seth
    #3296
    Eszemben sincs megsértődni, csak már már zavaró méreteket öltött ez a sok rinya ,nem csak konkrétan ebben a topikban, általánossá vált mindenhol.
  • Tatyla
    #3295
    vége felé igen csak fogsz örülni minden egyes darab salvage-nak,de persze lehet keresni a hibákat meg a hiányosságokat, ettől függetlenül már az év egyik legjobb játéka lett...
  • lucifer9393
    #3294
    Ezek a secret tombok kicsit nevetségesek, főleg úgy, hogy salvage van a bazi nagy ládákban...és hogy örül neki
  • gabe paul logan
    #3293
    Jó hát te imádod, de azért nem kell megsértődni, mert valaki nem...

    Headhunter eszmefuttatását meg nem is értem...már ha az akar lenni
  • HeadHunter86
    #3292
    Jó hogy mondod. Már vártam a 3. részt.
  • Különc
    #3291
    Neeem, ezeket még 9 évesen nyüstöltem egy Playstation játékbarlangban itt Szegeden, aztán mikor lett a családnak számítógépe, akkor jött a Tomb Raider III, annyi idősen azért elég nehéz volt
  • Seth
    #3290
    Ennyi rinyapicsát, te kurvaélet....
  • MerlinW
    #3289
    Oké, megnyugodtam:) Sokaknak az Underworld a harmadik rész (az ugye a második generáció harmadik része)
  • Különc
    #3288
    Természetesen igen, a '98-as harmadik részre
  • MerlinW
    #3287
    Ugye erre a harmadik részre gondoltál?

  • Fpocok
    #3286
    Most nézem GT.com on a tomb raider retrospective part3at és bazz... sokkal inkább játszanék a régi játékokkal, mint az újjal. Szerintem a mostanit be sem fogom fejezni...

    :S
  • Különc
    #3285
    Én gondoltam rá, hogy miután kijátszottam warezon megveszem, mert maga a játék jó, hogy kinek mi a Tomb Raider, milyen volt, milyennek kellene lennie + mai ingerküszöb + elvárások = ? szerintem lehetetlen mindenki kedvében járni. Enyémben viszont sikerült, bár én csak a harmadik rész óta játszom a sorozatot, utóbbi időkben azon kevés játékok közé sorolható számomra, amivel várom hogy hétvégén ha otthon vagyok újra játszhassak
  • Although
    #3284
    *Igazából egy tanács ha jónak találjátok, csináltok egy listát magatoknak mit nem szabad nekem rákerült már az EA, Bethesda most a Crystal rezeg a léc a Biowarenak. Gyakorlatilag a CD projekt meg a Paradox maradt meg ahogy nézem a pozitív oldalon és pár mmo. Ott kell pár év még "utolérik" a solo gamákat :)
  • HeadHunter86
    #3283
    Kezdődik. Játék megjelenés előtt. Várja mindenki mint a messiást. Megjelenik: mindenki játszik. Eltelik pár nap, betalálnak ide páran és elkezdik nyomatni milyen szar, közben azt se tudják mi ez a sorozat.
    Ja és aki szapulja annak nagy részük lewarezolta.
  • MerlinW
    #3282
    Így van. Ezért is írtam a végigjátszás után, hogy mint Tomb Raider, egy kalap sz*r, de mint egy interaktív fordulatoktól mentes C kategóriás akciómozi teljesen rendben van.

    Pontosan ezt mutatták, ezt is kaptuk. Nincs ezen mit dörmögni. Kellemes iparosmunka lett, amire 5 év múlva senki sem fog emlékezni.
  • Myselor
    #3281
    szerintem rohadtul nem ismeri a régebbi részeket,mindig jelen volt.sőt dínók meg minden lófasz volt már ebben a sorozatban :D
  • Although
    #3280
    Már bocsi, de van valaki aki az utóbbi két hónap "reklámtermése" alapján, mást várt? Korrektek voltak szinte minden bemutattak belőle ne érezze senki úgy hogy át lesz verve. Szóval én általában minden storyt tudok élvezni ami nem debill párbeszédekre épül és egyszer le szoktam tudni ha van értelme.:) Persze nyilván ez kb 2e forintos kategória :)Annyit meg fog érni nekem egyszeri végigvitelre. Remélem azért a párbeszédek nem annyira debillek benne? a story egyszerire jónak tűnik ha meg 10 óra alatt lemegy annyit kibírok :) Mindenki aki komolyabb dolgokra kíváncsi mint amit a mai játékiparnak nevezett undormány produkál ajánlom továbbra is a kickstarter gamákat :)
  • MerlinW
    #3279
    Miért ne illett volna? Az összes eddigi Tomb Raider-ben volt sci-fi.
  • gabe paul logan
    #3278
    jézus mária...már az elborzasztó, hogy a CM valamiben is jobb mint bármelyik játék a világon valaha is készült...na jó off vége
  • Fpocok
    #3277
    És tényleg. Igazad van.
  • Shep
    #3276
    Azért itt több dolog van a helyén, mint a CM-ban. viszont bizonyos tekintetben a CM jobb, mert ott volt játék is meg kihívás nem csak gépi terelgetés meg mozizás :) (persze most kicsit túloztam, de csak egy kicsit)
  • Különc
    #3275
    Nyugi főnök
  • gabe paul logan
    #3274
    utálom ezt az egészet...wááá, jó hogy nem fizettem érte, mert mivel adták el ezt is a kikúrt hajával a csajnak, ez a grafikai buzulás nevetséges...komolyan mondom ha crysis szintű lett volna a colonial marines sokan befognák a pofájukat és imádnák, pedig tartalmilag az is egy nulla mint ez...
  • elite
    #3273
    Az fura!
    Bár mintha én is beszoptam volna az előző driverrel ezt.
    Szedd le a régit totál, úgy rakd fel ezt...