5366
Tomb Raider
  • DarkSector
    #3514
    Én meg tudod mit nem értek?
    Nem sértésképpen, csak miért OLYAN kibaszott nagy dolog odaírni 7 betüt?
    És inkább 1 plusz hsz-t itt ezen siránkozni, de már sokan nem értik meg, nagy probléma így megcsinálni:

    spoiler
    (videó képe)

    Azt meg ne vitassuk mi a spoiler, elsőre én is tanakodtam mit kell az elején csinálni, vagyis spoiler, hiszen nem egyértelmű elsőre. Még ha nem is egy keresztrejtvény.
    Most komolyan egy 7 betűs kis kiirás ekkora gond?
    Nem azért tettem ki a tagokat hogy kibasszak veletek, pont ellenkezőleg hogy K...a egyszerű legyen megcsinálni....és ne azon múljon hogy jajj nincs kedvem beírogatni a tagokat....
    Vagy minden spoiler, spoiler, vagy egyik spoiler sem spoiler.

    Döntsük el és akkor leveszem a tagokat, és szabad bedobni bármit a végigjátszásról JELZÉS nélkül....(hiszen nem azt mondtam ne tegyél be videót csak írd da hogy spoiler-t tartalmaz ennyi.)
    Nekem iszonyúan mindegy, csak a többiek miatt kérem, nem az hogy mekkora tragédia ez, de vagy betartjuk, vagy akkor szabad a vásár.

    Elhiheted hogy nekem 8, ha a többiekkel együtt azt mondjátok hogy nem kell szűrni ezeket a vidiket, akkor nem lesz szűrve...

    Nem haragszom rád, de eredetileg az ilyenek miatt akartak/tunk hg-t.
  • WinStar
    #3513
    A mentéseket hol tárolja a játék amúgy?
  • elite
    #3512
    Na kipróbáltam az új beta driverrel. Semmit nem gyorsított.
    Kiprobáltam a tessalationt bekapcsolni. FPS nem lett kevesebb, viszont fagy mint állat.
    És ami vicc, hogy windowed módban tényleg több grafikai effekt van!
    Lens flare, vízcseppek a kamerán, stb...
    Ez mi?!?!?!
    Várok egy patchet...
  • Myselor
    #3511
    hát igen,kicsit érdekes,ha én is többet próbálkozok megszívom,szép lett volna :|
  • Nagylaci
    #3510
    A vicc az, hogy azt szívtam mag, hogy találékony voltam! :D Szóval ez a képesség már nem, hogy elvárás a játékokban, de még büntetik is! :)

    "Gondolkodni próbálsz kis köcsög?! Na akkor itt a vége..."
  • Myselor
    #3509
    és majdnem én is így jártam,fel akartam oda mászni,de inkább letettem róla.de jól tettem :D
  • MerlinW
    #3508
    Áháá, értem. Mindkettő a főszál része. Szép bug:)
  • Nagylaci
    #3507
    Hát nem kacsa... Sajnos. Velem történt és azóta jóformán beépültem a játék technikai fórumába! :) Szóval egy csomó emberrel megtörténik mind a három platformon. (PS3, XBOX, PC) Nincs rá megoldás egyenlőre csak a játék újraindítása segít. Itt van mi a probléma újfent:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Shipwreck Beach -en ha azelőtt, hogy megkapnád az új csigás íjat a mozgatható csónak használatával felmászol az amúgy elérhetetlen sziklafalra akkor jól megszívtad! Ez csak egy tervezési hiba, az íj nélkül nem szabadna feljutni arra a sziklára, de ha megteszed a fő küldetés átugorja azt a részt, hogy megkapod a csigás íjat!!! Anélkül viszont lehetetlen továbbjutni. :( Itt egy videó arról, hogy MIT NE CSINÁLJON SENKI!

  • Broafka
    #3506
    jó, nem tudom, valaki lejjebb említett valami olyasmit, hogy mielőtt megkapnád a csigás íjat van valami csónakos rész, amit meg lehet csinálni/össze lehet rakni (fogalmam sincs, még nem tartok ott) és ha azt megcsinálod, akkor nem enged tovább a főküldetésen. Mind1, e miatt gondoltam, de ha ez valami kacsa vagy mit tudom én akkor mind1
  • grebber
    #3505
    Még ennél is harcedzettebb? Minek;-)
  • MerlinW
    #3504
    Nincs is a játékban mellékküldetés:) Van egy cső és azon futsz végig, olykor a cső kiszélesedik, ott mászkálhatsz, majd irány vissza a csőbe:)
  • Broafka
    #3503
    nem kifagy, hanem van valami küldetés amit meg lehet előre csinálni (valami mellék küldetés) és így viszont nem enged tovább a játék a főküldetéssel és kb kezdheted előről vagy valami ilyesmi
  • HeadHunter86
    #3502
    Én végigjátszottam. 11 óra alatt egyszer nem fagyott meg. Amúgy a remote-ban lévő fájlt elteheted biztonság kedvéért. Mert ha kinyomod a felhőt akkor azt fogja használni szerintem. Aztán meg ha bekapcsolod feltölti, mivel az lesz a legújabb.
  • Broafka
    #3501
    csak gondoltam körbejárom a szigetet, de hallottam, hogy egy bizonyos ponton meghal a játék, és gondoltam csinálok egy biztonsági mentést, de akkor ez nem fog össze jönni
  • HeadHunter86
    #3500
    Meg felhőbe is.
  • Nagylaci
    #3499
    steam/userdata/egyedi szám/203160/remote
  • Broafka
    #3498
    nem tudja valaki hova menti a játék a... mentéseket?
  • Evoluti0N
    #3497
    Emberek. Olvastam, hogy ilyen-olyan dlc-ről beszélgettek. Azok csupa ilyen előrendelői extra dlc-k? Csak mert ugye nekem nincsenek meg és megvenném őket, de azt írja Steamen, hogy nincs még a játékhoz dlc. Remélem, hogy később elérhetővé teszik őket.
  • HeadHunter86
    #3496
    Noah Hughes, a játék kreatív direktora az OXM-nek elmondta, hogy a csapatuk már teljes erőbedobással a next-gen gépekre fókuszál. Jelenleg nincs tervbe véve a Lara Croft and the Guardian of Light folytatása, bár belátják, hogy nagy lehetőség volt, hogy kicsit körbetapogatózzanak a letölthető játékok piacán.
    Most, hogy Lara karaktere újjászületett a rebootban, ideje előretekinteni. A Crystal Dynamics készen áll arra, hogy egy már edzett kalandort mutasson be a következő Tomb Raiderben. Az aktuális epizód csupán egy kitérő volt a lány eredettörténetének bemutatására, a folytatásban már egy tapasztalt hősnőt ismerhetünk meg.
    A túlélésért folytatott harc és a realisztikus légkör csak egy dolog, a srácok tiszteletben tartják a múltat is. Hughes úgy érzi, hogy a természetfeletti elemek kulcsfontosságú részét képezték a sorozat korábbi részeinek, így nem hiányozhatnak a folytatásból sem.
  • Sir Quno Jedi
    #3495
    olvasgatni kéne inkább, nem videójátékosozni... :D
  • TomStorm
    #3494
    Hát nekem annyira nem tetszik.Még akciónál rendben van de mikor másik karakter csak ül és mesél akkor minek kell rázkódnia:/
    Na mind1 azért köszi!Most tudom már,hogy direkt így van
  • Lacee86
    #3493
    Már közben utánaolvastam. Csak ezt a kifejezést sose hallottam még, megmondom őszintén. :)
  • Prince23
    #3492
    Ez végigjátszás az ügyességi részhez. Sztori részlet nincs benne, csupán akadály. Nem tudom h egyeseknek mi ebbe a spoiler. am ez sg spoiler mániás közösség vagymi? :)
  • jocking
    #3491
    Üdv!
    Lenne egy kis gondom a játékkal. Annyira nem idegesítő, de azért mégis csak bug. Néha az ég nagyon furán néz ki, olyan, mintha az elérajzolt távoli hegyek ilyen csíkban szellemképes árnyékot hagynának rajta. Mitől lehet ez?
  • Fpocok
    #3490
    Lehet, hogy mi azt akarjuk, ami 10+ éve volt, csak tudod akkor még többféle stílusú játék volt. Mindenki megtalálta a magáét.
    Ti viszont MINDENBEN AZT AKARJÁTOK... akció, akció, akció
  • DarkSector
    #3489
    Bocs Logan, de spoiler.
    A Spoiler nem csak az ha történetből van részlet, hanem kisebb dolgok megoldásának mutatása is SPOILER! Kérlek ha vissza szeretnéd tenni, írd oda legalább nagy betűkkel hogy spoiler, ha nem akarod tag-ba helyezni!
    THX.

    Fent vannak a tagok.
    Spoiler vagy a Fontos tagokat használhatod.
  • Shep
    #3487
    Hát itt aztán nagyon kellett :D Amúgy engem pl az ilyen videok jobban fel tudnak zaklatni, mint szinte bármi a történetből, mert ezzel még azt a kevés gondolkodásra késztetést is elveszik az embertől ha véletlenül megnézi.
  • Shep
    #3486
    Egyiket sem használom :D
  • DarkSector
    #3484
    Nem vagy hülye , nem mondtam ilyet.
    Bocs, de Sheep kérdése az Uncsira ment, szóval tudod..."válasz erre"

    Látod mégsem arra van a "válasz erre" amire mondtad nemrég. :D
  • MerlinW
    #3483
    Én voltam a hülye, hogy TR topikban TR-re asszociáltam
  • HeadHunter86
    #3482
    Underworld-öt már 2x kijátszottam én is. Egyszer még törtben, aztán eredetiben. De most gondolkodom a következőn. :)
  • MerlinW
    #3481
    Oh, nem szóltam akkor. UC-t nem ismerem.
  • DarkSector
    #3480
    Jó lesz ha megkérdezitek egymást miről írkáltok....:D

    Gero az UNCSI 3-ra írta! :D

    De igazad van a TR1-2-3 valóban zsír, a sok extra miatt is.....
    De mondtam neked meg sheep-nek is, az a múlt, ahogy re2 sem llesz soha többet. :S
  • TDC Geronimo
    #3479
    #3477
  • MerlinW
    #3478
    Akartam is kérni. Hihtetlen nehéz ügyességi részek vannak a játékban. A logikai feladványok meg.. hálás lennék, ha ki tudnál segíteni :)

  • TDC Geronimo
    #3477
    UC3nál, arról volt szó
  • DarkSector
    #3476
    :D

    Amúgy ha nem nyomatnád a "térképet" meg az "ösztön képességet" talán nem lenne egyszerű a gém...de ez csak 1 tanács.
  • MerlinW
    #3475
    A TR3 játékideje majdnem 20 óra volt gyűjtögetés nélkül:) Hogy tartalmasabb és mélyebb, az igaz. Mondjuk nálam a TR2 után az Anniversary és Underworld viszik a pálmát és csak a negyedik helyen ül a mostani rész.
  • Prince23
    #3474
    Az ilyen ügyességi / logikai részeknél ha gondoljátok csinálhatok végigjátszást gameplybe. csak ahhoz most megint végig kell játszam a gamet :D
  • Shep
    #3473
    Alone in the Dark 5 :) (ez jutott eszembe :))