5366
Tomb Raider
  • HeadHunter86
    #3472
    Melyik 3? Az eredeti széria, vagy az új?
  • DarkSector
    #3471
    Azt mondták veri őket stílusra, de a 3. uncsi kevesebb mint az uncsi 2.
    Vagyis elvileg üti őket...

    Szarrá van butítva?
    Melyik nincs?
  • Shep
    #3470
    A 3 olyan rövid?
  • TDC Geronimo
    #3469
    3. résznél az új TR nekem jobban tetszik. Ez hosszabb, tartalmasabb és mélyebb, mint az. 2. rész ott a favorit és azt azért nehéz túlszárnyalni :)
  • MerlinW
    #3468
    Kézikamerás filmes effekt. Ez a divat 5 éve:) Egyébként van oka is, dinamizmust érzékeltet, azért használják a filmekben is. Ha láttál már Battlestar Galactica epizódot, érted:)
  • MerlinW
    #3467
    Mikor időre vagy adott időben kell nyomogatni a képernyőn megjelenő billentyűket/gombokat.
  • TomStorm
    #3466
    Átvezető video miért ilyen,hogy rázza a képet?
  • MerlinW
    #3465
    Hogy azokat se kelljen keresgélni?:) Én az összes tárgyat levenném a térképről, úgy még talán valami értelme is lenne a gyűjtögetésnek:)
  • Shep
    #3464
    Szarrá van butítva a játék de mégis játszatja magát igazi semmi komoly tudást és ügyességet nem igényel csak úgy visz előre, mint egy jó film ahol észre sem veszed és már a stáblista pörög. Na itt nekem még nem pörgött le de a történésekből ítélve nem lehet már annyira sok hátra.


    Egyébként gondolom van itt olyan aki játszott pl az Uncharted 3-al is, a TR ahhoz képest hol áll?
  • DarkSector
    #3463
    "Quick time event"
  • Lacee86
    #3462
    Esküszöm eddig nem értettem, mik azok a QTE-k... Úgy látszik, öregszem, h ilyeneket nem értek. :D
  • DarkSector
    #3461
    Srácok?

    Az FAQ így megfelel?
    Átlátható látszik mindenkinek rendesen? STB....
    Illetve ha mást ki kéne tenni, egyelőre ennyit raktam ki, mert nem tudom még miket érdemes majd kitenni.
    A piros felirat is gondolom elfogadható.

    Szóval bármi kérdés javaslat ezek után van, jelezzétek pls.
    Köszönöm!
  • Tatyla
    #3460
    kár hogy a map nem jelzi a csillagos extra tárgyakat mikor már ki van fejlesztve a treasure map(tojás meg társai)...
  • DarkSector
    #3459
    Hagyd, ezzel nem mondott rosszat, a saját nézeteit írta csak le... :)
  • Myselor
    #3458
    az igazi fanok nem nézik meg tudod spojler
    majd most jól megszopják ennyi ^^
  • MerlinW
    #3457
    S a végén lesz belőle 11GB :)
  • MerlinW
    #3456
    Igen.. ezért örültem piszkosul a Dark Souls-nak. Semmi térkép, semmi hint. Menj, fedezz fel, találd ki, oldd meg magadtól. Mondanom sem kell, hogy egy évtizede nem volt annyi örömöm és sikerélményem játékban, mint a DaS-ban.
  • Evoluti0N
    #3455
    Rengeteg videó, cikk, kép, nyilatkozat jelent meg a játékról. Úgy csinálsz, mintha legalábbis nem tudtad volna, hogy mit vásárolsz. Ha meg minden játék szar, akkor minek veszed meg őket? Vagy élvezed, hogy panaszkodhatsz?
  • Evoluti0N
    #3454
    Lol. Feltelepült a játék, 7.2 giga és most még tölt 1.7-et. o.O
  • MerlinW
    #3453
    wts edit for 1000 HUF :)
  • TDC Geronimo
    #3452
    Tomb Raiderbe van akció, de marhára nem egy eszetlen lövölde. Sőt ennyire jó "pacinget" játékba nagyon rég láttam. Resi 6 is jó játék volt arra is ment a rinya ezerrel. Nem való nektek a géming már és nem azért mert azok lettek szarok, hanem, mert nektek ugyanaz kell, ami 10+ éve volt. Egyikőtök se nyit a változások felé
  • Fpocok
    #3451
    Játékot át kéne nevezni Corpse Raiderre, mert a sírhelyek helyett a sok hullát rabolja itt ki.
  • Fpocok
    #3450
    Én is meg tudom számolni. Ez csak tovább erősíti, hogy mennyire gagyik a játékok mostanában... minden akció lett baszki... tomb raider, resident evil stb stb. Sok 10 éves erre tud csak élvezni. Halálra butítják a játékokat, mert valaki nem tudja mit kell nyomni, amikor ráugrik egy ellenfél, meg mit kell nyomni egy kurva quick time eventnél...
  • TDC Geronimo
    #3449
    Vagyis egy kezemen meg tudnám... :D wtb edit
  • TDC Geronimo
    #3448
    Tudom ismerem jól. Nem is értem miért játszik. Egy kezemen nem tudnám megszámolni mi tetszett neki az elmúlt pár évben
  • Evoluti0N
    #3447
    Fpocok (Grumpy cat uraság) mindig panaszkodik. Már meg se lepődök :D
  • TDC Geronimo
    #3446
    :DD Le se írom már mekkora nub vagy :p

    Ez a game istenkirály lett. Akik állandóan sírnak, hogy hova jutott a mai géming azok ne játszanak az új játékokkal.
  • Különc
    #3445
    Gondolom nem tudod eladni miután steames, mert akkor rárepülnék
  • Fpocok
    #3444
    Ma màr tenyleg minden akciojatek lett. Hanyas z egesz. Fasze vettem meg. Ez volt az utolso.
  • Hoz_Hun
    #3443
    Megnéztem a multiját. Hát az nagyon gáz lett. Ezt minek erőltették bele? Most ez komolyan ennyire elvárás egy játéknál?
  • Hoz_Hun
    #3442
    Végigvittem! Szuper volt! Megpörgettem Larát 100%-ra. :)
    Az időt ne kérdezzétek, fogalmam sincs, de szerintem kb 20 óra körül lehetett. Eszméletlen sokat pöcsöltem az egyes helyszíneken. A Chalangeket a végén jópárat iszonyat szemét helyre rejtettek el.
    Nagyon jó volt a játék!
  • Krisztiam #3441
    én még el se kezdtem :D
  • TBTPumpa
    #3440
    Ilyen volt 2009-2010 tájékán:
  • HeadHunter86
    #3439
    Na kitolva. Kellemes volt. 11 óra és 81%. Teljesen korrekt. Holnap felfedezem a maradékot az új VGA-val, hogy lássam mennyivel teljesít jobban.
  • Evoluti0N
    #3438
    Én se. Főleg, hogy nem vagyok nagyon kimenős típus. Április végén megyek hegyen-völgyön-erdőben zajló maratonra. Oda jó lesz :)
  • DarkSector
    #3437
    Mimás lenne mi? :D
  • lucifer9393
    #3436
    kár :/
  • MerlinW
    #3435
    Természetesen PC:)
  • lucifer9393
    #3434
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezek a mellékszereplők, az Endurance legénysége annyira idegesítő. Lara gyakorlatilag az életét kockáztatja mindegyikért, a belét kitapossák ezek meg csak hálátlankodnak meg szerencsétlenkednek. Úgy kell nekik, egyenként nyilaznám le őket, ha lenne rá lehetőség. Egyik se nyújtott még neki bármiféle segítséget is. Eltünögetnek ezt meg azt keresni, aztán elfogdossák őket.
  • lucifer9393
    #3433
    Én még mindig nem tudom hova is használjam, pedig ügyes kis dolog.