5366
Tomb Raider
  • Krisztiam #3594
    a menüben át tudtam állítani angolra.. de Lara amikor beszél szerintem nem angolul beszél..
  • Krisztiam #3593
    Lara lengyelül makog :D
  • xido
    #3592
    ha van is tényleg benne angol nyelv,akkor próbáld meg regeditben megkeresni a vonatkozó részeket és ha látsz teszem azt POL bejegyzést,írd át ENG-re...
  • lucifer9393
    #3591
    Xboxosok: nem jön valaki kipróbálni kicsit jobban a multit? Xbox live free weekend van! :)
  • Krisztiam #3590
    nekem ilyen a haj 7970-nel

  • Krisztiam #3589
    sziasztok
    most raktam fel a játékot és minden lengyel.. hogy tudom átállítani angolra??
  • XeroX
    #3588
    lóg
  • Zomil
    #3587
    De egy kis kötszertöl hamar kitisztul a ruhája a vértöl :D
  • lucifer9393
    #3586
    Az tényleg jó volt Nem számoltam az embereket, de egy kisebb községet vagy egy nagyobb falut simán kinyírt. Én még azokat a kannibál szutykokat is henteltem, akik ott voltak fogvatartva a föld alatt.
  • Prince23
    #3585
    Amikor a vértócsából felemelkedik Lara buksija, én azon a jeleneten szakadtam :)
  • grebber
    #3584
    Már volt is hírbe hogy a következő részbe már sokkal harcedzettebb lesz!
    Gondolom tesznek bele új közelharci mozdulatokat új fegyverek és hentparádé lesz! De nem is gond jó ez így!
  • DarkSector
    #3583
    Legalább hamar olcsósodik a játék.
  • MerlinW
    #3582
    Simán el tudom képzelni. Bekenik a pofiját sárral, leszereltetnek vele két minigun-t egy helikopterről és irány a dzsungel:)
  • grebber
    #3581
    Biztos hogy még nagyobb hent lesz majd meglátod!
  • MerlinW
    #3580
    Hogy egy fordulat sem volt a történetben az biztos. A hős fejlődése jó lett? Nem csak egy gyilkológép?:) Az első órában kicsilány, a második órától pedig több embert trancsíroz szét hidegvérrel, mint amennyi volt az eddigi összes TR játékban együttvéve:)

    Egyébként kellemes darab, egyszer valóban kötelező, még ha komolyan venni nem is lehet:) Remélem a folytatás még csak hasonlítani sem fog ennek a játékmenetére.
  • grebber
    #3579
    A fősztori és a keresgélés nem ugyanaz!
  • TDC Geronimo
    #3578
  • TBTPumpa
    #3577
    13 óra után én is a végére értem! Köszönöm a fantasztikus játékot/interaktív filmet!

    Régóta az egyetlen olyan játék, amit nehéz volt letenni/félbehagyni! Annyira addiktív és szórakoztató volt, ami manapság már nagyon ritka a játékok körében. Jó volt a történet, érdekes és fordulatokkal teli. A grafika szép, a pályák is meseszépek és jól felépítettek. A hangzás is tökéletes! A zenék fantasztikusak, a hangeffektek is jók, a szinkronmunka pedig páratlan! Komolyan Camilla Luddington TÖKÉLETES szinkronhang Lara Croft-nak!

    A hős fejlődése is nagyon jó lett. Végre nem csak egy gyilkológép, akinek részről-részre növelték a mellméretét, hanem egy érzelmekkel és élettel teli leányzó! Komolyan a játék végére én is elhittem már, hogy teljesen BADASS lett a csaj! Fantasztikus játék lett! Erősen ajánlott darab! Hibát követ el az, aki ezt kihagyja, de tényleg!
    Az apróbb hibáktól eltekintve (amiket gondolom patch formájában javítanak majd) 10/10 játék lett! Multiplayer-t nem értékelem, az nem a Crystal műve...
  • WinStar
    #3576
    idézlek :)

    Hihetetlen hogy valaki elakad ebben a játékban!
  • Fletley9
    #3575
    Nemsokkal azután járok miután Lara kisasszony rájött, hogy kel tüzes nyilat croftolni (a nagy csetepaté után átmentem a kapun a városba) innen kb mennyi van még hátra szigorúan a főszálat nézve?
  • grebber
    #3574
    Egyébként a multi milyen benne ha pl 3-an akarunk haverokkal nyomulni akkor azt megtudjuk oldani valahogy?
    Acsik miatt kérdem :D
  • grebber
    #3573
    De ilyet már csináltam vagy 50-et de nem adta be az acsit :(
  • lucifer9393
    #3572
    El kell előlük hajolni, ha támadnak, és megjelenik egy QTE-s esemény, ahol egy nyilat a lábába szúrsz. Ezen kívül minden fegyvernek megvan a maga ellentámadása.
  • lucifer9393
    #3571
    Hát én nem nevezném jól felépítettnek. Hemzseg a nyelvtani hibáktól, szinte már a hajam téptem egy-egy balgaságnál.
  • grebber
    #3570
    ÁÁÁÁ 99% és nem találok 2 szaros aknát. Már a hullámokkal álmodok annyiszor végigjártam a partot meg megnéztem mindent és csak nem találom őket.

    Ennél az acsinál mit kell?

    Former Adventurer
    Incapacitate 25 enemies with dodge counter.
  • AtiRadish
    #3569
    Shanty townban treasure map megszerzése után csak 14/15 gps em van megszerezve, a térkép nem mutatja az utolsót(ill. azt jelzi meg van mind).. már csak ez kéne a játék 100%ra maxolásához..más találkozott ilyen problémával?
  • WinStar
    #3568
    basszus,ez nem jutott eszembe :D Pedig húzogattam arra fele a hajót,de ez pont nem voltam a fejembe :)
  • Although
    #3567
    Korrekt jól felépített cikk. Csak kicsit furcsa a negatívumok ellenére 9,0 felett van a játék ez nekem 8.0, 8.5 félnek tűnik ha kalandjáték kategória. A végén levő értékelés alapján.
  • lucifer9393
    #3566
    Én tudod hol szerencsétlenkedtem egy darabig? már szégyeltem is magam :
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor a lift fogaskerekeit kell kipattintani, 100x megjártam a 4 emeletet, teljesen elkerülte a figyelmem a szétlőhető barikád.
  • lucifer9393
    #3565
    Na, akkor ezt is leírom.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Előbb menj át a túlsó részére a teremnek, úgy, hogy a köteles nyílvesszővel meghúzod az ellensúlyt, amíg visszazuhan a vízbe, gyorsan mássz át a vízen keresztül a másik részre. A kis tutajt pedig húzd egészen az áramos cuccig, majd húzd meg megint az ellensúlyt, és húzd a tutajt alá, hogy ne zuhanjon vissza a vízbe.
  • Prince23
    #3564
    A tutajt alá kell csalogatnod az áramgeneráló alá, és lám megszűnik az áramütés
  • Empty
    #3563
    Ez kb. a játék mely részénél van? Kíváncsiságból csak? 50%?
  • grebber
    #3562
    Egyértelmű pedig.Felemeled a szikrázó részt és alá húzod a "hajót" hogy ne érjen a vízbe!

    Hihetetlen hogy valaki elakad ebben a játékban!
  • lucifer9393
    #3561
    Azt furcsállom ezen a képen, hogy az Angel of darknessből több kelt el, mint az Anniversaryből...
  • WinStar
    #3560
    Mit kell azon a pályán csinálni pontosabban tomb sírkő vagy hogy mondják :D
    Kinyitom az ajtót,a vízbe egy lámpa lóg és szikrázik,ha a vízbe megyek ugyebár meghalok. Nem vágom mit kéne csinálni hogy kinyithassam a nagy ládikát...pontosabban hogy hogy jussak el odáig. Mindent próbáltam már,de semmi :(
  • lucifer9393
    #3559
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A két tartógerendát kell először összetörni. Nyisd ki előbb az egyik ablakot, és a szél pont a másik gerenda irányába fog fújni. Húzd meg a harangot, és a szél odafújja. Zárd be, csináld meg ismét a másik oldalon is, majd ha mind2 összetört nyisd ki mind2 szélvédőt és húzd mégegyszer a harangot.
  • Empty
    #3558
    Ahol 2 ablakot ki lehet nyitni így szélvihart generálva ott mit kell csinálni? Meghintáztatom nyíllal a gömböt de a nagyot nem üti le!
  • Prince23
    #3557
    9.2/10 teszt
  • lucifer9393
    #3556
    Nem tudom melyik az a játékmód, ahol az egyik csapat elsősegély ládákat gyűjt, a másik megakadályozza, de azt játszottam most, és az nem akkora mészárlás. Viszonylag kevesen voltunk.
  • Solid Snake
    #3555
    :)