5366
Tomb Raider
  • Evoluti0N
    #3755
    De. De van külön, aminél írja, hogy mire való, melyik fegyverhez, meg van olyan, amiről nem írja, hogy mihez való, csak simán weapon parts. Az utóbbiról nem tudom, hogy mire jó, meg hogyan használható.
  • jarlaxxe
    #3754
    Weapon parts magyarul fegyver rész vagy nem?
  • Evoluti0N
    #3753
    Nem tartom magam nagyon bénának (lehet, hogy tévedek ) és pofonegyszerű a játékban a craftolás, de valami akkor se világos. Van ugye a salvage, amivel fejleszteni lehet a fegyókat, vannak a fegyverrészek, amit ha összeszedünk, akkor másképp néz ki a fegyver és több dolgot lehet rá kifejleszteni. Azonban van még egy dolog. Weapon parts. Nem írja ki konkrétan, hogy milyen fegyverhez való, mint a többi fegyverrészeknél, csak simán weapon parts a nevük és azt írja, hogy fegyverek fejlesztésére használható. Ezek mik a fenék? Ezek a weapon partsok. Nem látom a fejlesztésnél sehol, hogy mennyi van belőlük, vagy hogy mire használhatóak.
  • Gamaty81
    #3752
    Ezt a sztereoszkopik 3d-t müködésre lehet vhogy bírni?
    Ati kártyám van.
    Nekem nagyon tetszik egyébként a játék.
  • Myselor
    #3751
    hát,igazad van,az már 1 reward mi xd
  • Shep
    #3750
    Nekem ez sem csinál semmit, szar ez a játék :)
  • Shep
    #3749
    Hát most miért, 1%-al nő tőle a teljesítettség :D
  • Shep
    #3748
    Csapdákat nem hiányoltam, a fejtörőket annál inkább
  • Myselor
    #3747
    a legnagyobb vicc benne a reward:( 0 élvezet így
  • lucifer9393
    #3746
    Szerintem (és reménykedem is benne), hogy a fejlesztők is észreveszik magukat, és ahogy nyilatkozták is, hogy nem felejtik el a TR múltját sem egészen, a következő részben lesz egy csomó jó nehéz fejtörő, és csapdákkal teli sírhely.
  • Shep
    #3745
    Kösz.
  • Shep
    #3744
    Most már elvileg én is. Az a baj ,hogy mind ilyen max 5 perc, igazából majdnem tovább tartott a tombokhoz való bekúszás, mint maga a sírhely megoldása, ami azért eléggé vicc kategória.
  • MerlinW
    #3743
    No, a Chatterbox-on kívül (ehhez újra végig kellene játszanom) minden SP acsit megszereztem, 100%-os gyűjtögetéssel.
  • Myselor
    #3742
    jaja én is megcsináltam mindet:)
  • Maxtreme
    #3741
    http://mrhaandi.blogspot.hu/p/injectsmaa.html
  • Shep
    #3740
    Melyiket használod, mert kipróbálnám.
  • Shep
    #3739
    Most nézem 1 tombot kihagytam, na azt még megcsinálom, úgyis olyan 2 percesek ezek mind.
  • Maxtreme
    #3738
    Igen, én is így látom.
    Érdekes hogy az smaa injector viszont tökéletesen müxik.
  • Myselor
    #3737
    én is így voltam vele.69%,egy érdekes szám az amúgyis xd
  • Shep
    #3736
    Na én is a végére értem 68%, ez így pont jó ami cuccot megtaláltam az pont elég volt nekem a gyűjtögetősdiből :)


    SFX meg szerintem nem kezeli rendesen az SMAA-t a játék alatt, kár.
  • Tatyla
    #3735
    nekem nem történik semmi
  • lucifer9393
    #3734
    Igen, szerintem is az a legkorrektebb, és elég hamar lehet benne fejlődni. Egy éj alatt lettem 0-ból 19.
  • Myselor
    #3733
    egyik ismerösömnek ezt írja rá.játékon belül is:) ilyenkor mivan?gyüjtöit vett
    "There in no downloadable content available for this game."
  • grebber
    #3732
    LOL ez a rescue mod nagyon jó végre talált szervert.
    A büdös életbe nem fogok én éleszteni mindig kinyírnak :D
  • TBTPumpa
    #3731
    Steam-ben. Játékok - Termék aktiválása menüpont!
  • Myselor
    #3730
    a dlc kódokat hol kell beírni?
  • lucifer9393
    #3729
    sőt, miket beszélek, muszáj neki, még a Legendét is, pedig az is nagy durranás volt anno.

  • wesker24
    #3728
    Igen csak késöbb mert most öcsém van gép elött !
  • lucifer9393
    #3727
    Remélhetőleg az Underworld rekordjait megdönti.
  • lucifer9393
    #3726
    Rendben, akkor sok sikert!
  • preziosi
    #3725
    Tomb Raider hits 1 million sales in its first 48 hours
  • lucifer9393
    #3724
    PC-n nem tudhatom, tegnap, ill. ma hajnalban én egész sokat játszottam a rescue módot, és szinte mindig talált matchet. Az más, hogy CroftManor kollégával nem tudtunk közösen játszani, valamiért nem tett minket össze benne. Ami egyébként bugos a multiban, az a felélesztés. Mire elér a tudatukig, hogy fel kéne éleszteni a másikat, addigra lelövik mindkettőt.
  • grebber
    #3723
    Érdekes nekem soha nem adott még be mást csak a deatmachet.

    Lenne most aki tolna multit? Jó lenne 5-6 ember aztán tolhatnánk minden félét úgy legalább talán olyan szervert nem csak köcsög deatmachet!

    Így sosem lesz meg a minden multi modot toljam végig acsi:D
  • Empty
    #3722
    Kösz!
  • Empty
    #3721
    Persze, hogy igen!
  • wesker24
    #3720
    Én most voltam egy Rescue Serveren 3-an voltunk és persze mi nyertünk Survivorok ! :D
  • lucifer9393
    #3719
    Én nem gúnyolódásból kérdezem, de biztos, hogy neked ezzel a játékkal kell játszanod?
  • grebber
    #3718
    Soha nem talált még rescue szervert egyet sem.Csak deatmach van állandóan!
  • Maxtreme
    #3717
    hehe, a patch jótékony hatása már a menüben is látszik. Végre megjöttek a hiányzó effektek :) (A monitoron lefolyó vízcseppek, stb)
    A TressFX sem lassít már számottevően. (NV-m van)
  • grebber
    #3716
    Picit használjátok az eszeteket!Ezek könnyű részek! (Nincs is nehéz rész)

    Megtekered ablakot ahol a szél befúj kinyílik az alsó része.Utána kis idő múlva magától kinyílik a felső része is.A rámpát meg időben kell felemelni és ráugrani amikor kinyílik a felső ablak rész!
    Az időzítésen múlik minden!