5366
Tomb Raider
  • Hoz_Hun
    #3795
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tényleg az csak engem zavart, hogy a szemüveges haverja, amikor feláldozza magát érte ő meg visszamegy a csapathoz, akkor kb úgy zajlik le, "meghalt bazz,... na eszünk valamit". Két percel késöbb meg a néger csajjal már megint az öreg (Conrad Roth) miatt sirdogálnak. Nagyon jó barátjuk lehetett Alex, mit ne mondjak. Értem én hogy az öreg (Roth) mintha Lara faterja lett volna a néger csajnak meg a szeretője (és gyereke apja), de akkor is.
    Vagy csak nekem volt szimpatikus Alex. Őt sajnáltam a legjobban. Bár mikor a naplóbejegyzését elolvasta Lara és abban leírta hogy a kis régésznőnk után vágyakozik, már tudtam, hogy ki fog purcanni. A fejlesztők sosem, hagyják, hogy udvarlója legyen. Singlin kapósabb Lara.
  • Shep
    #3794
    A repülős?
  • Tatyla
    #3793
    a legelső pályán lévő

    más,remélem még raknak be dlc-ket és nem csak a multit fogják erőltetni
  • TBTPumpa
    #3792
    Tomb of Last Adventurer
  • Shep
    #3791
    Melyik a DLC tomb?
  • chase
    #3790
    Hmmm... minden full 100%-on, mégis azt írja a végén, hogy 99% kész.
  • TBTPumpa
    #3789
    Miért baj, ha örül? Legalább tud örülni valaminek! Vagy csak nő a foga! Mivel 21 éves ez is elképzelhető!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úgyis az ismerősei elhullanak, legalább azoknak a nyamvadt ládáknak hadd örüljön!
  • Hoz_Hun
    #3788
    Amúgy azt nem vágom, hogy Lara minek örül annyira mikor kinyitja ezeket a kincses ládákat. Többnyire törmelékeket vesz ki belőlle a fegyverei fejlesztgetéséhez.
    Mondjuk ha a tulélés a tét, lehet én is jobban örülnék a fegyver fejlesztésnek, mint az aranynak. Lara meg amúgy is kőkazdag, minek neki arany. Számára a kaland (értsd XP) a lényeg. :)
  • Hoz_Hun
    #3787
    Valóban nagyon rövidek a Tombok. Az a vicces hogy a DLC Tomb a leghosszab az összes közül. Azzal akár 15 percig is el lehet játszani. :)
    Plusz van benn egy raktár tele cuccokkal.
  • Broafka
    #3786
    megvan, habár sajnálom, hogy az utolsóban segítettél, mert magam akartam megkeresni, de így megvagyok 100%-on :)
  • Lacee86
    #3785
    Meg a Lara halálozások is eléggé naturálisak. Simán 18+ a játék ezek miatt.
  • Shep
    #3784
    Azért a fegyveres kivégzések elég brutálisak, már már DtR szintűek.
  • TBTPumpa
    #3783
    Aki keresné őket - itt a teljes sorozat!

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=lXD6VRSrUxQ&feature=share&list=PL9BC1F3DE77E67E53]Tomb Raider [NA] The Final Hours #1 - An Icon Reborn[/URL]

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=k6doMNCsn_M&feature=share&list=PLkr4eik1ntB4VIQiO9BtppTFDk9Rc3eHo]Tomb Raider [NA] The Final Hours #2 - Origins of a Story[/URL]

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=L5-W1l9uzko&feature=share&list=PLkr4eik1ntB6POiAeBHkEtqYMusnrxX6b]Tomb Raider [NA] The Final Hours #3 - The Sound of Survival[/URL]

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=QvoQGr6cpbk&feature=share&list=SPkr4eik1ntB5l3a3V4HV-dLGamPx0n3JW]Tomb Raider [NA] The Final Hours #4 - Surviving Together[/URL]

    Tomb Raider [NA] The Final Hours: The End of the Beginning, Part 1

    Tomb Raider [NA] The Final Hours: The End of the Beginning, Part 2
  • grebber
    #3782
    Azon a részen kettő van.

    Az egyiket még a roncsra kötélen valós átsiklás előtt tudod lelőni a másikat meg már a túloldalról!
  • Broafka
    #3781
    de ez amúgy nem ott ovlt ahol írtad, remélem ott amúgy csak 1 van, mert ott csak egyet találtam.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez a belőhetetlen ez hátul volt a kis öbölnél, közel a parthoz ahonnan jössz
  • Broafka
    #3780
    hát nem tudom, de hidd el, hogy erre em lehetett rá lőni, úgy sikerült csak nagy nehezen, hogy belőttem a vízbe egy gránátot
  • grebber
    #3779
    Pedig mind a kettőre frankón rá lehet lőni!
  • Broafka
    #3778
    az hagyján! találtam egyet, de nem tudom lelőni, komolyan mondom, ilyet még nem szoptam! Ott lebeg a vízben, és egyik pontból sem lehet rálőni!!! vagy túl messze van, vagy nem lehet becélozni, mert kb fölötte állsz!!
  • grebber
    #3777
    Azokkal görcsöltem a legtöbbet én is.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hajóroncs közelében ahova a küldetéskor át kellett menni a csörlöért vagy miért,na ott bőszen sasold a hullámokat kiguvadt szemekkel!
  • Broafka
    #3776
    jaja, most már csak 2 akna hiányzik, és be is fejezhetem a játékot! de már azokra sincs túl sok ötletem hogy hol lehetnek
  • Fpocok
    #3775
    A D
  • MerlinW
    #3774
    Ha nem is most, de ma:)
  • MerlinW
    #3773
    Daru?:)
  • Carmang
    #3772
    Helló! Biztos hülye kérdés, de az ejtőernyős résznél mivel kell irányítani Larát? Néha olyan, mintha az A, D-re nem kanyarodna. És szépen felnyársalódik. Már vagy 538.-ra futok neki ennek a résznek.
  • Evoluti0N
    #3771
    Hülye vagyok. Sálálálá. Rájöttem :D Rosszul emlékeztem. Azt írja, hogy weapon modification avaliable. Gondolom akkor, amikor elég salvage összegyűlt egy új fejlesztéshez. Okés. Ügyi vagyok. Taps-taps :D
  • Fpocok
    #3770
    Na most jött ki patch. Megkaptuk a hiányzó effekteket végre.
  • Lacee86
    #3769
    Egyre jobban tetszik ez a játék. Már lett géppityum is. :D
  • Broafka
    #3768
    lol, ebben a pillanatban lett meg, hű de nagyon köcsög helyen volt!
  • Broafka
    #3767
    idők közben meg lett, de igen, a szikla tetején lévő hiányzott... most viszont azon a bunkeres pályán a "previous habitans" szarságon szenvedek, már megint csak egy hiányzik, pedig nem is nagy a terep, de még se találom. Szörnyűek ezek a keresgélések
  • elite
    #3766
    Patchhez van virágbolti verzió?
  • lucifer9393
    #3765
    Nem, az megvolt gond nélkül :) a legalacsonyabb híd alatti hiányzott.
  • Renátó1985
    #3764
    Ja persze oké félre értettelek, nem az utolsó függős challenget hívtad ghost hunternak hanem a ghost hunteres challenge utolsó darabjáról besztéltél :) . Akkor azt hiszem azt mondod ami miatt vissza kellett menni a sziklánál.
  • lucifer9393
    #3763
    Nem, határozottan emlékszek, hogy Ghost hunter volt. Ó, hát az rengeteg idő abban.
  • Renátó1985
    #3762
    Annak nem Sun killer volt a neve? Az tényleg szopatós volt.
    Engem ez a 3 prestige multi Shopaholic achievement borít ki. Annyira azért nem lett jó a multi, hogy 80-100 órát játszak vele.
  • lucifer9393
    #3761
    Az egyik függő is pont a legkisebb híd alatt volt...jaj, meddig kerestem :D magamat idegesítem csak ilyenekkel...
  • Renátó1985
    #3760
    Van egy a híd alatt is jól elbújva, nekem az hiányzott
  • lucifer9393
    #3759
    Én is elkezdtem a gyűjtögetősdit, engem az utolsó ghost hunteres függő idegesített fel, de nagyon -.-
  • Seth
    #3758
    Nem KELL, hanem te AKAROD , nem mindegy :D

    Amúgy sötétben, survival instinct-tel sokszor nagyon könnyű kiszúrni őket,mert világítanak
  • MerlinW
    #3757
    Helikopter mögött, vagy a fent a sziklán nézted?:)
  • Broafka
    #3756
    grrr, megőrülök, már csak 1 rohadt gomba kéne, és 1 órája körözök! Nem hiszem el hogy egy Tomb Raiderben egy gombát kell üldöznöm...