5366
Tomb Raider
  • TBTPumpa
    #3837
    Az ötlet jó, de akkor mivel töltenék meg a folytatást?
    Nem lehet mindent beletenni egy játékban, mert akkor a folytatás nem tartalmazna "újításokat"!

    Kezdetnek nem rossz ez a játék. Ha jól teljesít a pénztáraknál, akkor talán lesz folytatás és azt sem cseszik majd el.
  • Maxtreme
    #3836
    Vagy álmodjuk nagyobbat, az anniversary-t átültetni erre a motorra. (ami ugye végül is az első rész)

    Mondjuk az tuti hogy a forumok 99%a arról szólna hogy ki és hol akadt el.
  • Maxtreme
    #3835
    thx, bye.
  • Tatyla
    #3834
    én is valami ilyesmire gondolok,egy nagy objektum a régi első rész szerű fejtörőkkel
  • janihunk
    #3833
    Saját: SPOILER lehet!!!!!
  • Maxtreme
    #3832
    Azokat is meglehetne ám jól oldani.
    Teszem azt valami kastély szerűséget tudnék elképzelni tele csapdákkal meg fejtörőkkel (a végén akár valami boss szerűvel)
    Mindjárt visszajönne valamilyen szinten a régi TR hangulat.

    De ez úgy is csak álom marad.
  • Fpocok
    #3831
    Úgye most nem egy hatalmas spoilert lőttél le?
  • lucifer9393
    #3830
    Cry for help multiplayer mód: makes no sense at all!
  • kill3r21
    #3829
    A brutalitást amely ártalmas a gyerekeknek :D
  • Laza
    #3828
    Minek, hogy végig ugrálj rajta majd legyen a ládában egy marék 'gear'?
    Fejben már végig is nyomtam 10 DLC-t :)

    Már az 'ajándék' sem ér egy forintot sem, azon is látszik, hogy a végleges játékból kivágott darab ... de egyébként sem jó semmire.
  • tommygear
    #3827
    itt mit kell nézni?
  • Laza
    #3826
    Még szerencse, hogy csak március van ... bajban is lennénk, ha ez lenne az év játéka :D
  • kill3r21
    #3824
    Fogd fel úgy hogy Ő John Mclane női megfelelője :D
  • Fletley9
    #3823
    Majdnem én is a végére értem, de kicsit felhúzott a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    óriás szamuráj
    elleni harc...rég volt a gép újraindítva és elkezdett akadni a kicsike így a qte-es részeket sorra el misseltem...na majd holnap.

    Egyébként csak engem zavarnak olyan dolgok, hogy Lara ,hogy a pi*** lehet még életben??? Se perzsia hercege se ezio nem esett ekkorákat mint ez a törékeny leányzó....kb a gerince 3 alkalommal tört ketté...bordákról ne is beszéljünk és ugyanúgy szalad/ugrik mintha mi sem történt volna...engem nagyon zavar na meg az ,hogy "rajta" mindig csak az aktuális nagy fegyver látható a többit mégis hova teszi???? tudom apróságok meg minden és tényleg ez a legnagyobb bajom a játékkal szavam se lehet ,de akkor is már zavaró egy picit :D amúgy bőven 9/10
  • lucifer9393
    #3822
    Ez egy tök jó rész benne, mutatja az elszántságát...
  • kill3r21
    #3821
    Ezek a készítők betegek voltak szerintem.
  • Klemice
    #3820
    dehogy megy vissza a szigetre...
  • lucifer9393
    #3819
    Milyen átbaszás lenne, ha az új TR is a Yamatain játszódna :DDD
  • Shep
    #3818
    Mert jól emlékszel :)
  • lucifer9393
    #3817
    Nekem csak annyi rémlik h. azt mondja: Im not going home.
  • Shep
    #3816
    Az szerintem inkább célzás volt az új kalandokra.
  • tommygear
    #3815
    mee meő
  • Klemice
    #3813
    igen, most toltam végig, eddig az év játéka
  • lucifer9393
    #3812
    de a sztori teljesítése után járkálhatsz szabadon a táborok közt.
  • Klemice
    #3811
    utolsó pálya előtt kiírja, hogy point of no return
  • lucifer9393
    #3810
    Igen, a fast travel pontosan az általad leírt dolgokra való.
  • tommygear
    #3809
    a sztori végigjátszása után van lehetőség még összegyűjteni a maradék dolgokat? valamint vissza lehet menni a tombokba is? és a fast travel működik e?
  • Broafka
    #3808
    igen
  • lucifer9393
    #3807
    Pc-n játszottad?
  • Broafka
    #3806
    nah, kijátszva! 100%
    jó játék, csak nekem kicsit a Prince of Persia 2008-ra emlékeztet, az is egy jó játék, csak nem Prince of Persia. Hanem valami csili-vili japán játékmenet szerű... izé... Ez is egy jó játék, de nem Tomb Raider. Túl sok benne a lövöldözés, és kevés a kreatív fejtörő, azok is nagyon rövidek. De volt benne pár látványos rész, viszont ezek a gyűjtögetős dolgok, huh, hát ezek nagyon idegörlők
  • TBTPumpa
    #3805
    Vagy csak nem sikerült időben megtalálnia a Halál ereklyéit!
  • scomcomputers
    #3804
  • Hoz_Hun
    #3803
    Játék közben aztán meg is nyomta a pólóján a gombot.
  • scomcomputers
    #3802
    Hej, Harry P. mit keres a játékban...csak neeeem:

  • Shep
    #3801
    El sem lehet akadni benne :) Azt a survivor instictet sem használtam egyszer sem, ill de mikor magától benyomta vagy 2x :)
  • Shep
    #3800
    Az is rövid volt, ha ilyen dlc-kért fognak pénzt elkérni na az a pofátlanság lesz, mert gondolom nem 50cent lesz egy dlc, mert ezek a tombok kb annyit érnek.
  • TBTPumpa
    #3799
    Az új Tomb Raiderből megtanultam, hogy ha nem tudod mit kell tenned, akkor gyújts fel mindent, amit lehet!
  • Hoz_Hun
    #3798
    Hát azért remélem lesz hozzá valami hosszab Tomb. Ne már, hogy csak ilyen 15-20 perces Tombok legyenek. Ezért ment vissza Lara? A sziget nagy még felfedezetlen titkai mi...
  • Hoz_Hun
    #3797
    Az. A repülős, gyújtogatós.
  • TBTPumpa
    #3796
    Raknak bele DLC-ket, de azok is csak Tomb-ok lesznek. A játékidőt ki lehet tolni velük, de a történeti szálat nem viszik tovább.
    Majd a folytatásban!