5366
Tomb Raider
  • Lacee86
    #3879
    Bocs, de kikívánkozott. Ha nem akarsz segíteni, ne írj semmit. De mint mondtam, már megoldottam könnyen utána. Csak nem írta ki az utasítást vmiért.
  • Shep
    #3878
    Igazi kultúremberhez méltó megnyilvánulás volt.
  • xido
    #3877
    ahogy Lenin mondta: lőni lőni lőni :)

    már ha engedi és nem interaktív acció:)
  • Hoz_Hun
    #3876
    :) De hát hol vannak ilyen "játékosok"? Honnan vannak ezek az aranyköpések?
  • Myselor
    #3875
    nyomkodd mint a hülye xd nincs más ötlet
  • TBTPumpa
    #3874
    LOL!

    "és én is a farkasveremnél akadtam el. semmire nem reagál, a dög meg csak harap harap és nyekkk... ötlet?"
  • Lacee86
    #3873
    Már megvan. Egyébként meg bekaphatjátok tövig!
  • Hoz_Hun
    #3872
    Feltételezés. Az enyém ugyanolyan jó mint a tiéd. A tény az hogy a játék végén visszarak bennünket a szigetre.
  • Prince23
    #3871
    Ezt aláírom, hiszen sokan ugye az interaktív részeken akadtak el XDDDDDDDDD
  • TBTPumpa
    #3870
    Igen lehet! A következő rész egy "teljesen" interaktív film lesz, ahol csak a WASD gombokat kell nyomogatni.
    Lara automatikusan vonul fedezékbe, lő és intéz el mindent és mindenkit. Neked csak a haladási irányt kell mutatnod. Semmilyen más billentyűre (vagy egérre) nincs szükség!

    Figyeld meg, páran még így is elakadnának!
  • Prince23
    #3869
    És akkor ráfogják a videojátékokra, ha valaki embert öl fiatalon. pfff

    Eleve ilyen marha közegben nő fel az illető. de mindegy ez már más tészta
  • Shep
    #3868
    Mondom, majd az lesz ,hogy csak a bal egér gombot kell nyomogatni és minden megy magától de valaki tuti elakadna még úgy is :D
  • Shep
    #3867
    A tükörképes bug nekem is bejött de hát ez tényleg probléma? Borzasztó és egyben elszomorító is.
  • xido
    #3866
    Szóval akkor még nincs is teljesen leegyszerűsítve a játék?..Lehet még ez alá is menni,hogy mindenkinek jó legyen?:)
  • TBTPumpa
    #3865
    Én ennél jobbakat is olvasok máshol!

    Életképek a jelen tinigenerációból:
    "valaki írlya már meg nekem h mit kell nyomni mikor hátra van kötve a kurvának a keze.... és meg akar folytani az a hülye... nemtom mit nyomjak és folyamatosan megfolyt...."

    "nalam az a hiba lep fel, hogy mikor a tabortuzhoz ulok hogy felhasznaljam a skill pontjaimat es tarsait, akkor valamiert forditva jon be az iras, es mikor ramegyek egyikre, bezoomol minta menne ra a menure, es kozbe megall es hiaba nyomom a visszat, nem reagal semmit, viszont a jatek nincs kifagyva"

    Már nem csodálkozom azon, miért olyan nagy szám 20 pontot elérni az Irodalom írásbeli érettségin!
  • Shep
    #3864
    Ne öljetek meg!!!
  • tomsolo
    #3863
    Kiváncsiságból beszereztem az Underworldot, hát nagyon durva érzés ez után játszani vele :D
  • Lacee86
    #3862
    Srácok megakadtam...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fent vagyok a rádiótorony tetején. Tekerem a frekvenciakeresőt, szép lassan körbetekertem, de nem találta meg a jelet... Miért?
  • Kaslerka #3861
    Help!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén mit kell csinálni amikor jönne a "gorilla", mert már lenyilaztam mindenkit, de az utolsó kapun nem tudok bemenni, mert be van deszkázva és igy nem tudom kirántani. Mit kéne vele kezdeni? Néztem egy xbox végigjátszást, ott sehol semmi deszka, kirántja és ennyi.
  • lucifer9393
    #3860
    Én tegnap éjjel kipróbáltam xboxon a cry for help módot, az nagyon béna. A rescue mód tűrhető, a deathmatcheknek nincs értelmük. Lehet a pályákon salvage-t gyűjteni, amiből karaktereket lehet vásárolni, valamint fejleszteni lehet a fegyvereket. A survivoroknek is és a Solariinak is vannak slotjai, minél magasabb a rangod, annál több van. A slotok tartalma 2 fegyver, egy nehéz és egy kézi, egy robbanószer, és 2 skill. Egy survivor skill és egy offensive skill. Ezek olyanok h. bulletproof, fireproof, longer sprint stb. A rangok növekedésével értelemszerűen ezek is fokozatosan nyílnak meg.
  • TBTPumpa
    #3859
    Akkor javaslom játszd újra végig és figyelj arra, amit a kislány mond a játék végén!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A szülei eltűnése foglalkoztatja. A hajós mondja neki, hogy érdekelné mi történt a szigeten, de látja Larán a sérüléseket és inkább nem megy bele a beszélgetésbe. Ekkor mondja, hogy nemsokára "haza érünk". Lara mondja erre, hogy ő nem megy haza... Gondolom a következő részben apuci és anyuci eltűnése után kutat a kiscsaj, mint a régi részekben.
  • MerlinW
    #3857
    Nem is baj, most néztem, nem megy a multi szerver:)
  • grebber
    #3856
    Basszus pont meccsem lesz és csak 7-re érek haza:-(
  • MerlinW
    #3855
    Ahogy láttam van benne pár érdekes dolog, csapdaállítás, környezet rombolása, stb. De újonc játékosoknak esélytelen helytállnia.
  • MerlinW
    #3854
    Közös multizás ma 2 órakor?
    Teamspeak jelenlét szükséges, szerver van. 7 fő fér el.
  • Maxtreme
    #3853
    Még a szokásosnál is szokásosabb sablon.
  • tommygear
    #3852
    a multi milyen? szokásos sablon? vagy van vmi értelmes dolog is benne?
  • MerlinW
    #3851
    Public-on sz*r. Nem tudom milyen, mert esélyed sincs megismerni a rossz balansz miatt. Ezért akarom nyugisan kipróbálni "ismerősökkel", megnézni miről is van szó.
  • MerlinW
    #3850
    Második rész biztos hogy lesz, ezt a kiadó már leszögezte. Természetesen az eladásokon múlik minden.
  • Klemice
    #3849
    a sztorit meg az újrajátszhatóságot ne mossuk már össze
    az egy dolog, hogy végigjátszás után visszamehetsz gyűjtögetni, de szerintem egyértelmű, hogy az i'm not going home a folytatást feltételezi, tehát lesz második rész...
  • ACE
    #3848
    Vagy arra gondoltak ami a következő részekben történik, hogy ezután majd mindenféle rejtélyt fog hajtani.
  • Hoz_Hun
    #3847
    Ah, köszi. Akkor nem vagyok teljesen idióta. :)
  • MerlinW
    #3846
    Credits után írja, mikor visszarak a főmenübe.
  • Tatyla
    #3845
  • Sir Quno Jedi
    #3844
    13óra volt némi gyűjtögetéssel
  • Fpocok
    #3843
    Baszki faszért spoilereztek. Normálisak vagytok??? Kapjátok be!
  • Hoz_Hun
    #3842
    Van még egy csomó Unknow része a szigetnek, csak betesznek oda valami király dolgot.
  • TBTPumpa
    #3840
    Ne tört verzióval játssz! Ez a hiba csak ott áll fönn, eredeti példányosoknak semmi probléma a játékkal!
  • Gabor032
    #3839
    Sziasztok!

    Nekem kb 10 perc játék után villog a kép és egy idő után kifagy van megoldás rá vagy várunk nvidia driverre? A gépem bőven megvan hozzá.
  • Shep
    #3838
    Nem csak téged, ezért sem tudtam komolyan venni a játékot, amolyan DH paródiának viszont tökéletes :)