5366
Tomb Raider
  • HeadHunter86
    #3919
    Az a vicc hogy nem :D Gondolom mikor már 2-3 szereplő jelent meg a képen, megette reggelire az effekt a VGA-t :D
    Amúgy most hogy kijött a patch, nálam is szépen fut lara haja.
  • Prince23
    #3918
    A Tress FX ugye minden karakter hajára kiható effekt?
  • Lacee86
    #3917
    Nekem a laptopomon teljesen jól megy, pedig nem játékos gép. 1366x768, majdnem minden látványjavító maxon. A haj effekt, tesszeláció, post processing stb. persze kikapcsolva, de ezek még a legjobb gépeket is szívják.
  • Lacee86
    #3916
    Hát egy az, tudtommal nem túl prociigényes, másrészt a videokártyád meg elég jó. De persze kinek mi számít szarnak. Gondolom neked full HD, 8x AA és ultra beállítás kellene. :)
  • Hoz_Hun
    #3915
    Jaa, azt nem tudom én XBoxon játszom.
  • grebber
    #3914
    Miért mit vártál egy 3 éves géptől ? 2 magos cpu kb semmire nem elég ma már :(
  • Lacee86
    #3913
    Azon a vason szarul megy?? :O
  • Myselor
    #3912
    de nem a ruha srácok,hanem pl a textúra és az arca,raktatok már itt be sokan képet,de azokon nem ilyen volt.ezért kérdezem:) a ruhákat tudom
  • Hoz_Hun
    #3911
    Felső a Gerilla ruha DLC, az also a Hunter ruha DLC.
    A Gerilla ruha szerintem jól néz ki, de a Aviatrix az még annál is jobb. Akkor egy ilyen bőrkabátban van Lara (elöl mély dekoltázsal... ööö nem mintha számítana :)).
  • grebber
    #3910
    Pl én azon tolom.És szarul is megy :D
  • The Protector
    #3909
    Van aki gyengébb gépen nyomja?Hamarosan újra lesz pc-m és nem tudom,hogy érdemes lesz-e megvenni vagy warezoljak, hogy ne érjen kellemetlen meglepetés.
  • MerlinW
    #3908
    Reload checkpoint? Néha bugos a dolog.
  • Kaslerka #3907
    Aki kijátszotta please segítsen. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    18:10-nél, nekem nem esnek le a deszkák a kapuról és nem látszik a kötél amivel ki kéne rántani. Mit kellene tenni?
    http://www.youtube.com/watch?v=z8yz_6aTp2Y
  • tomsolo
    #3906
    Hunter dlc ruha
  • Myselor
    #3905
    mód?:))


  • lucifer9393
    #3904
    ragdoll effekt :D
  • st3ve
    #3903


    Ceausescu vs. Tomb Raider
  • chase
    #3902
    Köszi a tippet! Ez jó.
  • chase
    #3901
    Nekem ez a játék 10/10. Megérte a pénzt.

    Simán jöhet egy olyan folytatás, hogy Lara visszatér erre a szigetre, legalább ilyen jó pályákat csinálnak a még felderítetlen részekre (persze kapcsolódjon az egész), teljesen napos/trópusi-esős kivitelben, valamivel kevésbe dark fényekkel. Több, hosszabb kreatív fejtörő pályák és tombok, kevesebb gyilkolás, de legalább annyi féle fajta állat AI-vel, mint a FC3.
  • Shep
    #3900
    Igen, de gondolom nem ilyen típusú kérdésekről van szó, mint amik ebben a topicban elhangzottak.
  • Shep
    #3899
    Nem, ha ezzel 1 embert is sikerül arra késztetni ,hogy saját maga is gondolkozzon ne mások tegyék helyette. Egy ilyen játékban egy 20+ éves embernek nem illik úgy elakadnia ,hogy 5 perc gondolkodás után se jöjjön rá a megoldásra. Nem az a jó, ha mindenkinek minden kérdésére válaszolunk egyből, hanem az ha egymást arra késztetjük ,hogy gondolkozzunk. (szerintem)
  • MerlinW
    #3898
    8 éve használod az SG-t és még csodálkozol?:) Én 11 év alatt ha 2 kérdést tettem fel ezen a fórumon és akkor sem volt semmi értelme:)
    Ha kérdésem van olyan helyen teszem fel, ahol - kinek inge - civilizált emberek laknak:) Ezek a helyek túlnyomórészt külföldi oldalak...
  • Lacee86
    #3897
    Nekem volt 1 felesleges kérdésem, 1 komment. Kaptam rá vagy 10 leszóló kommentet...
  • Evoluti0N
    #3896
    Remélem, hogy a közeljövőben elérhetővé teszik Steam-en az ilyen speciális előrendelői, gyűjtői stb. dlc-ket, mert szívesen beruháznék rájuk :)
  • JethroHUN
    #3895
    Nem sokkal jobb ha segítesz másnak, ahelyett, h arra pazarolod az SG tárhelyét, h leszól valakit...
  • lucifer9393
    #3894
    Épp ezért kérdezem, az a legkorrektebb. A legjobb talán a Chasm pálya, ahol homokvihart idézhetsz elő, vagy az a másik, ami olyan sivatagos.
  • CroftManor
    #3893
    Akkor gondolom azt csak gyűjtőihez adták, mert nekem a sima változat van. Ahhoz csak egy Fast climb upgrade DLC volt meg a Steelbook.
  • grebber
    #3892
    Az a legjobb az egész multiban! Ha jó csapatban vagy esélytelen hogy a másik fél nyerjen :D Bár ha a másik brigád is karaj akkor abból jó kis meccs alakulhat :D
    Éleszteni még azóta sem sikerült.Bár meló miatt most hanyagolnom kell 1-2 napig!
  • lucifer9393
    #3891
    Kipróbáltátok a rescue módot is?
  • Hoz_Hun
    #3890
    Jól elvertek bennünket...
  • Hoz_Hun
    #3889
    A Lost Adventure-os Tomb az DLC Tomb. Csak akkor tudsz oda bemenni ha megvan és letöltötted. Egyébként zárva és nem is jelöli.
  • lucifer9393
    #3888
    Igen, sajnos néha szarakodik a netem, az AC-ben is nehezen rakott minket össze. Mikor test connection csinálok, ki is írja, hogy a NAT typeom restricted, és gondok lehetnek a csatlakozással. De néha sikerül. Vmilyen portokat kell megnyitni, de hiába nyaggatom a netszolgáltatóm, nem hajlandó.
  • CroftManor
    #3887
    Kösz majd nemsokára megnézem. Amúgy az érdekes hogy multiban nem tudtunk együtt játszani. Hiába mentem rá mindig a Join session progress-re, kiírta hogy nem tud csatlakozni. De azért Hoz_Hun kollégával lenyomtunk pár team deathmatch módot.
  • lucifer9393
    #3886
    Nem, bocs, azon az erdőrészen, ahol Whitmannal a kaput kell kinyitni.
  • lucifer9393
    #3885
    Ott van, ahol Rotht megtalálod.
  • CroftManor
    #3884
    A legelső pályán lévő? Mármint azon a pályán amikor kimászunk abból a barlangból a felszínre? Én nem találtam semmit.
  • Shep
    #3883
    Nem baj csak értelmetlen volt, nemde? :)
  • Lacee86
    #3882
    Ez az első amit megkérdeztem. De úgy látszik ez is baj...
  • TBTPumpa
    #3881
    Tomb Raider Retrospective: Part Three
  • Shep
    #3880
    Nem sokkal jobb ha magadtól jössz rá, mint ha minden egyes apró fennakadásnál itt kérdeztek?